21229
  • Randal
    #12456
    1. van ez így
    2. sajna nem használhatok fájlcsere progikat, le vannak tiltva (koli)
  • Ottto
    #12455
    1: Mert köcsög a kiadó! (valami politikai szarságra hivatkoznak.)
    2: torrent. sry :(
  • Randal
    #12454
    Sziasztok!
    Kérdés 1: Miért nem lesz angol kieg?
    Kérdés 2: Honnan a viharból szerzem meg a németet?

    Asszem ennyi:)
  • Takanohana
    #12453
    G1

    Sziasztok!
    Mivel a G2 konvertálása késik, újból elővettem a G1.-et. Szekta táborhoz csatlakoztam, és a közepes novicius páncélt meg akartam venni Baal Namibtól, de közölte, hogy még nem érkezett el az idő rá. A témát már korábban is felvetettem itt, és kaptam is tanácsokat, amiket most kipróbáltam, megtanultam a mágia mind a négy elérhető körét Baal Cadartól, visszahoztam a fókuszkövet Y'Berionnak, jelentettem is erről mindenkinek, Namib meg csak fújja, hogy még nem vagyok érdemes rá.
    Ha a tárnarák tojásokat is megszerzem templomossá léptetnek elő, akkor meg már kell a fenének a novicius vért, de azért idegesítő, hogy másik két táborban lehet venni ilyenkor egy jobb vértet, itt meg nem.
    Dühömben el akartam náspángolni Baal Namíbot, de sebezhetetlen.
  • tibor16
    #12452
    A G2-ben már megmásztam a feketrollnál lévő kőkörnél a hegyet,- a kolostorig lehet menni. A bányavölgyben meg egy hegyláncon az orc falnál lévő vízeséstől az orc városig lehet eljutni. fel lehet mászni még a vízmágusoknál és az újbányáig lehet eljutni. Igazándiból csak érdekeség, nincs különösebb haszna, de naon jó.... nA G1-ben könnyebb volt, mert ott léggyé változva, szinte mindenhova el lehetett jutni... -kár, hogy ezt a lehetőséget megszüntették.
  • Ottto
    #12451

    grat a hegymászáshoz

    Nekem is sikerült a bányavölgyben, a xardas tornya melletti gigantikus méretű hegyre felmásznom. Sajna nem láttam semmit, mer túl kicsi volt a látóhatárom (majd egyszer - ha eszembe lesz - talán kaptok képet is :D )
  • tibor16
    #12450


    Ha sikerült beszúrnom a képet...
    mutatom, hogy felmásztam az addonban a hegyekre, aztán jogosulatlanul behatoltam a mine területére. Kijönni, azonban nem tudok, mert nincs kulcsom a kapuhoz, és olyan magasságból kellene leugranom, hogy mindig ottmaradok. Ezt a szabadságot azér naon szeressem, hogy arra kószálhatok, amerre teccik....
  • romero83
    #12449
    Köszi a segítséget, kipróbáljuk..
  • GDI
    #12448
    1.Halott örzök,2.Harcosok kasztja,3.Papok,4.Harcosok kasztja,5.Tudosok,6.Gyogyitok,7.van egy olyan válasz hogy nem tudom-így van sorba.
  • sanyiiiii
    #12447
    szerintem te is azt rontod el amit én(kié az utolsó szó a tanácsban),én erre legalább is nem igazán találtam hsználható utalást(tudósok-angolban scholars)
  • romero83
    #12446
    Hi!
    Valaki fel tudná sorolni QUARHODRON kérdéseire a választ sorjában, mert haverral már szét burningeltük magunkat rajta, és egyszerűen nem akarja.
  • Johnyy
    #12445
    Aszem egy német csávó konvertelje,,, ha tudná hány lelkes magyart rajongó csak rá vár huh, lámpaláza lenne :)
  • zoozoo
    #12444
    ŐŐő, csak annyit tudok mondani, hogy hajrá-hajrá! Csodálatos dolog volt végignyomni magyarul a Gothic 1-et. Csomó új dologgal találkoztam. :) Nagyon várom a 2. rész elérhető fordítását. Egyszóval hajrá-hajrá!
  • Johnyy
    #12443
    NEm HornOx csinállja heneem egy ménik csáv, aki folyamatosan az egész szöveget konvertálja ujra,,,,!!!

    Amúgy láttam egy 1200 oldalas perl kézikönyvet, namost nem lehet valami egyszerű konvertálni...
  • Kurty
    #12442
    Szerintem addig míg nincs átkonvertálva a fordítás, és addig míg az a HornOx át nem konvertálja kéne keresni mást aki meg tudná csinálni, nem hiszem hogy a világon csak ő tudja :)
  • sanyiiiii
    #12441
  • romero83
    #12440
    Már kezdtem parázni.
  • romero83
    #12439
    Jee, működik, csak előtte el kellett olvasni.
    Sok-sok köszönet sanyiiii
  • Johnyy
    #12438
    Akkkor djugiuke..
  • romero83
    #12437
    Azt a levelet én Greg-nek adtam oda.
  • sanyiiiii
    #12436
    Dexter-t kell lecsapni, aztán a levelet odaadni Saturasnak.
    Meg még Fernando-t is be kell mártani, utána Vatras elküld a többi vízmágushoz 1 papírfecnivel hogy mehetsz velük.
  • romero83
    #12435
    Hát ennyit erről...
    Inkább Anime-t nézek.
  • romero83
    #12434
    Itt szerintem a levél miatt bugzott be.
    Mert megtudott valamit a levélből, és összeroskadt ott magába.
  • Ottto
    #12433
    Mert kulcsszereplő!
    Passz...kezd előlről, ennyit tok mondani
  • romero83
    #12432
    Ja és visszamegy utánna a sátorba.
  • romero83
    #12431
    Próbáltam, megittam egy speed potion-t is, hogy még véletlenül se tudjon üldözni, de amint visszamegyek ugyanúgy belémköt, ráadásul sérthetetlen a fickó.
  • Ottto
    #12430
    Naná, mert azt hiszi farkas vagy aki emberbőrbe bújt :D
    Ekkor amúgy azt kell hogy emberként is elfutsz jó messzire mikor már nem üldöz, de sztem ez nem megoldás, bár hátha bejön :-/
  • romero83
    #12429
    Hát én már biztosan nem fogom újrakezdeni.
    Max. majd akkor ha lesz hozzá magyarosítás..
  • romero83
    #12428
    Szerintem itt valami bug lesz.
  • Ottto
    #12427
    Bug. sry. kezd előlről
  • romero83
    #12426
    Már próbáltam becsalogatni a városba úgy, hogy átváltoztam farkassá. De miután visszaváltozok, megállás nélkül támad.
  • romero83
    #12425
    És beszélni se lehet vele.
  • romero83
    #12424
    ja, a haverom is azt mondta, de mégis ott van és nem mozdul sehova.
  • romero83
    #12423
    2. chapter. A tűzmágusokhoz csatlakoztam.
  • Ottto
    #12422
    Mit keres ő a sátorban? Miután kisszabadítottad vissza kéne mennie Thorbenhez!
  • Ottto
    #12421
    Na most az a baj hogy rohatt német karattyolás miatt nem ragadt meg bennem annyira a történet, így nem emléxem rá annyira (sry én már csak ilyen vagyok)
    De tudom ez nehéz küldi :)
    Hanyadik chapterben jársz?
  • romero83
    #12420
    Sajna nem nyert, senki nem mond semmit.
  • romero83
    #12419
    De megpróbálom mégegyszer, hogy végigbeszélek mindenkit a Vizmágusoknál.... Hátha.
  • romero83
    #12418
    Namost nem tudok átmenni az addon szigetre amíg Vatras nem bízik meg bennem annyira, hogy ad egy papírt amit majd el kell vinni Saturasnak, (ő adja a portál nyitásához a gyűrűt). Nállam Dexter halott. Mivel belémkötöttek a banditák. Hogy vegyem rá Vatrast akkor, hogy megbízzon bennem?
  • Ottto
    #12417
    Az egy külön küldetés, ehhez nincs sok köze. Meg kell találnod az embereket. Namost páran átvándoroltak az addonszigetre.
    Beszélj Dexterrel, és Saturassal meeg a többi vízmágussal, a barlangban. Akkor talán továbbmegy a játék addon része.