21229
  • Esrohnoil
    #12496
    De sztem magyar szinkronnal lenne király.
  • Esrohnoil
    #12495
    Pláne h. először a 2-es demoját németül néztem és már az intro végén Xardas ilyeneket mondott h.:
    "Er ist zurück..."
    Én itt már feküdtem.
  • sanyiiiii
    #12494
    http://gothicmercenary.cjb.net/
  • Johnyy
    #12493
    Annakidelyén Maketem egy univerzálismentést ugy hogy iszonyat felylett vagy (cheat nélkül) és abban a pillben van vagy 100 000 aranyad ismétlem nem kód hanem a zsoldosos módszer, és választhacc hogy hova csatlakozol, csak az a baj hogy ez a sim a gothic2höz van, adonál sztem nem müxik, bár még nem próbálltam
  • gothic1
    #12492
    pláne a répaszedést unom már a farmon! :)))
  • gothic1
    #12491
    Pedig én balfék ujra kezdtem az egész játékot emiatt a vélt bug miatt, pedig már kezdem unni az elejét, mivel mar a normal Gothic2-t 4-szer vegignyomtam :)
  • sanyiiiii
    #12490
    Az tényleg zavaróhogy 1-1 azinkronszinész hangja több embertöl is hallható, de szerintem még mindig jobb ezt elviselni mint a (téged idézlek:)) "fulserto" (:)) német szövegelést

    A másik:
    EZ szerintem nem bug, a küldetéseket csak akkor kapod meg ha Lares-sel elviszed az ornamentet Saturasnak.
  • gothic1
    #12489
    Ezzel nem értek egyet, szerintem a német jobb, mert sokkal több szinkronszinész dolgozott hozza es nagyon élethuen szerintem. Csak figyeld meg az angolt, hany Xardas hang van benne! :) Ettol fuggetlenul persze az angol jobb, mert a nemet szoveg eleg fulserto :)

    Talaltam egy bugot a kiegben, ha tenyleg az, amikor nem Lares kalauzolásával mentem oda a vizmagusokhoz akkor elmaradtak a kuldetesek, pl. nem kaptam meg az ornamentes kuldetest ami kell az atjaro megnyitasahoz.
  • raziel.
    #12488
    Najo ha most szünt meg akkor beperlem őket az biztos...:(
  • Kurty
    #12487
    Köszi majd megnézem!
  • Kurty
    #12486
    Nekem sem jön be! :(
  • raziel.
    #12485
    Mármint rákattintok főmenüig bejön de rákattintok a játékokra ott meg lap nem jelentihető meg:(((
  • raziel.
    #12484
    Hé....most csak nekem nem jön be a wandoo warezvagy nektek sem?
  • raziel.
    #12483
    köszi
  • balty
    #12482
    Müködik, ha az alábbiak szerint cselekszel:

    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Futtatás (start menü alul a winben): "meghajtó:\könyvtár vagy lemez\G2AddOn\fontos patchek\Gothic2_130_de.exe" /X
    (igy kiválasztjuk a feljövő menüben a gothic2.exe-t )
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalljuk a G2Addont, a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar - kibontod stb)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell
  • raziel.
    #12481
    meglehet baromságot kérdezek, de ha felteszem angol gothic 2öt meg német kieget menni fog?:D
  • Ottto
    #12480
    a magyar is más
  • Johnyy
    #12479
    Magyarul nekem is az összes!
  • Braveheart
    #12478
    Nem értem miért nem adták ki teljesen angolul a kieget... sokka ltöbbet kaszálhattak volna sztem
  • Ottto
    #12477
    Megérti, de nem jeegyzi meg.. Már énse nagyon emléxek az addonküldikre, mert némeetül lökte nekem a szöveget a sok npc, és nem ragadt meg bennem, míg az alap, az 1. játszásnál rendesen a fejembe fúródott.
  • Johnyy
    #12476
    Az angolt amúgy is mindenki valamenyire megérti
  • Ottto
    #12475
    erről beszélek
  • sanyiiiii
    #12474
    én a hangszínre gondolok.
    de a németül tudó ismerőseimet is idegesíti a bennne lévö német szöveg mert az angol hangokhoz képest kicsit gyengébben teljesítenek a hangot szolgáltató emberkék
  • Ottto
    #12473
    egyértelmű, hisz azt meg is érted :)
  • sanyiiiii
    #12472
    A remény hal meg utoljára.
    Bár angolosító moddal is jó a kieg de szerintem az alapjáték angol szinkronja sokkal jobban el lett találva mint a kieges német "karattyolás".
  • Ottto
    #12471
    naigen. megmarad a remény
  • sanyiiiii
    #12470
    Tudom nem adják ki()de reménykedni csak lehet ...:)
  • Johnyy
    #12469
    Vagyishogy DE!
  • Johnyy
    #12468
    Nem lehetetlen csak nem létezik
  • Ottto
    #12467
    angol kieg :C
  • sanyiiiii
    #12466
    mi lehetetlen?
  • Ottto
    #12465
    lehetetlen, sry
  • sanyiiiii
    #12464
    Már jó régen megjelent ám a kieg.
    Vagy te angolt láttál?
  • raziel.
    #12463
    Ah most akartam kérdezni hogy megjelent e a kiegészitő és pot ma láttam én is a warezt, már szedem is:)
  • Johnyy
    #12462
    Ja a 4. felyezet elején , megértettem Lol :D
  • Johnyy
    #12461
    DE sztem ez nem krekk miatt van, Szokásos elenrőrizd a kodekeket vidkártya driver,directx
  • Johnyy
    #12460
    a 4. fely at sztem nem az eleje!
  • Kurty
    #12459
    Nem tud valaki egy jó cracket a gothic 2 höz?? enyém mindíg kilép és már utáom, amúgy 4. fejezetben vagyok 23-as szinten még az elején! Na császtok!
  • Johnyy
    #12458
    2: Gothic2+ add on,, nem torrent !!!! :DDDDD
  • Ottto
    #12457
    1:najah :C
    2:máshol nemtom fent van-e, használj goglét. néha csodákra képes