6730
  • Alexease
    #398
    Na ez tenyleg BRUTAL!!! Szedjetek mindenfelekeppen!!
    A screenshot-tokon latott jelenetek, toresek, ugratasok jatekkozben, animban stb.
  • Alexease
    #397
    Ki jott valami uj film, nagyon dicserik: Driv3r Movie
  • ent
    #396
    driver1 xp gondmegoldó:
    http://driver.xcom.pl/pliki.php?url=1/xp_nocd.exe

    Most próbálom letölteni, lehet, hogy ez jó!
  • ent
    #395
    Egyébként ez a fanatizmus, és ez a gém megérdemli (ha a játék is olyan lesz mint ahogy a szkrínsotokon:::)
  • ent
    #394
    Szentem aki írogat a driv3r-ba azt igenis a játék letöltése után nem installálja fel 1000rel, hanem végigjátsza még egyszer az első részt (mivel a második nuku pc)!

    Szóval a fontos: x'pecs, hol lehet!!??? Tudtok róla???
  • Taranov
    #393
    Azért szerintem igen :))
  • Chaos Mad
    #392
    véletlenül nem tudod h honnan lehet leszedni ezt a peccset? mert nem megy xp alatt.
  • 12346
    #391
    lehet, de annyira nem lényeges sztem a gém:)
  • M@TriX
    #390
    egy xppatch kell hozzá
  • 12346
    #389
    nekem megvan. öcsémnél nem nagyon akart menni, így hanyagoltuk is.
  • zaki
    #388
    én sajna nem játszottam a driver 1-el, de nem is fogok asszem, mert nem találom a neten... dc-n senkinek sincs meg... :(
  • ent
    #387
    Ha már Driver-ről beszélünk:
    Az első rész mindenkinek műkszik XP alatt normálisan?
    (P41500, 512, G4Ti4200)?
  • 12346
    #386
    egyébként ez tényleg kibaszás, hogy nem lesz pc-re.. ilyen nfsu, cmr3, trd és hasonló ritka hulladék szánalmakat bezzeg átírnak..
  • 12346
    #385
    látom, informálódsz matrix:))
    ne má, hogy szinte senki nem ismeri közületek.....:(( azt hittem ez azért ismertebb itthon is. környezetemben vagy ismerik vagy meg is van nekik az 1 vagy a 2.
  • AirborneRanger
    #384
    vazzeg...
  • rezsofiz
    #383
    Azok bizony.
  • FH ToMmY
    #382
    Anyááám, ezek királyak!
  • gumikacsa
    #381
    Burnout 3
  • gumikacsa
    #380
    Huh, mi ez?
  • M@TriX
    #379
    Minden szart átporolnak PCre de ilyet miértnem?????






  • neménvoltam
    #378
    az mék messze. de van még egy félig már kifüstölt PS2-m :DDD
  • Pyx #377
    jun
  • sylas
    #376
    Mikor fog megjelenni pc-re?
  • gyraph
    #375
    Lehetett igen...
  • 12346
    #374
    emlékszem a gyalogosok voltak az elsők, amiket megnéztem a driverben. midtownhoz képest jól néztek ki.
  • Taranov
    #373
    Hát látszott azokon a gyalogosokon, hogy nem járókeretes nyugdíjasok voltak :)
  • Bucser
    #372
    Voltak csak nem lehetett őket elütni. Bármilyen helyzetből elugrottak. Ezért nem emléxik rájuk senki.
  • Tibre
    #371
    hm,nem rémlik pedig játszottam vele eleget,az viszont igen,hogy midtownban nem lehetett elütni az embereket bár itt sem,mert nem emléxem gázolásokra :).Remélem itt azért más lesz a helyzet
  • I.C.ram
    #370
    Voltak persze.
  • Tibre
    #369
    driver-ben voltak egyáltalán járókelők?
  • 12346
    #368
    driverben lehetett skálázni a forgalmat??? ilyenre nem emlékszem. midtownoknál emlékszem erre
  • gyraph
    #367
    ugyeugye. :)
  • gyraph
    #366
    Igen... azert is utott, meg minden masert is :), de emlekszem meg az is lehetett llitani, hogy a forgalom es a jarokelok surusege mekkora legyen. Muszaly, hogy eletszeru mennyisegben paradezzanak az emberek/autok , mert nekem tenyleg sok jatektol azert megy el a kedvem, mert tiszta muanyag ize lesz mindennek, ha ekkora a sivarsag.
  • M@TriX
    #365
    az első rész épppen ezért ütött akkorát, mert szép kis dugók voltak. Remélem nem hagyák el azt a jó opciót. Sajna a való élettel ellentétben ritka az olyan játék amiben valósághű tömörülés van...
  • rezsofiz
    #364
    Jaja.
  • gyraph
    #363
    Remelem azert a vegleges verzioban nem lesznek ennyire kihaltak a zutcak...
  • FH ToMmY
    #362
    Hm, mikor is jelenik meg PC-re?
    Csorog a nyálam
  • zaki
    #361
    jaja tudom, eddig még nem adtak ki pc-s képeket (sajnos). nem baj, én beérem ezekkel a "szar" konzolos screenshotok-kal is :)
  • M@TriX
    #360
    amúgy nem tudom, de úgy ahogy minden játék a megjelenés közeledtével egyre rondul. ;)
    Attól még jó lesz, csak megjegyeztem. Persze addig nem is érdemes vitatkozni amíg nem látunk pár PCs képet. Ezek csak konzolos képek...
  • M@TriX
    #359
    jah, itt már a HUD is látszik...