6730
  • traXion
    #232
    Fincsee :D
  • M@TriX
    #231
    "Eszem faszom megáll!"
    Hogy lehet már biztosan sétálni az már így biztos, de hogy eza az egész egy mekkora nAAAAAAAGY!!! ;)










  • Taranov
    #230
    Meg #86, #94, #96-os. Azok is szép képek nagyon, ott is gyalogosan vagyunk.
  • FH ToMmY
    #229
    Nézd meg a 72est!

    Skacok, mikor is dobják kia játékot?
  • Bucser
    #228
    Nem azt mondtam, hogy a 8500 szar. Csak azt, hogy kiadták új kártyaként... És azért parasztvakítás.... Másrészről pedig csak közöltem egy korábbi dologról a véleményemet.. Nem akartam semmilyen ati vs. nvidia flame-t kezdeni. Nvidiám volt GF2GTS és most atim van 9500-ös radeon. Vissza a játékra én csak reménykedem, hogy nem lesz nagyobb a füstje a gammának mint a lángja... Láttunk már kifejezetten szar ps2 átiratot...
  • grebber
    #227
    Az lehet hogy minden üti Direct X 8 alett de Direct X 9 alatt már hozza saját csekély elönyét!!!!
  • K@LoZ
    #226
    Bucser, tudod a vga cuccok ugy vannak sorban teljesítmény szerint, ahogy ár szerint...ha igy nézed akkor nincs semmi parasztvakítás. És hogy az ati 8500 szar lenne, az a legnagyobb LOL amit mostanában olvastam...volt neked ojan? nekem volt és a nehézkes és fojamatos driver keresgetést-telepítést leszámítva talán gyorsabb is mint a 4200ti...
    mindenki ojat vesz amire pénze van, és mindenki fogadja el hogy a pénzéért annyit kap amennyitaz a pénz ér. Spec tavaj hozzámkerült egy mx420,-gondolhatod micsoda erőmű-, és a mai napig mindennel nyomom a silent hillt kivéve....na csákány
  • Taranov
    #225
    Dehogynem lehetett, hát szilveszterkor is játszottam a Driver 2-vel nosztalgiából.
  • M@TriX
    #224
    azt mondják, hogy ki lehet szálni, meg akkor a motorra nehézkesen lehetne rászálni, meg egyéb probléma, szóval szerintem nem kell aggódni...
  • gumikacsa
    #223
    A 96-os hozzászólásban az ipse a fegyverrel az nem az?
  • gumikacsa
    #222
    A túrót nincs olyan kép, én láttam...ha jól emlékszem...
  • Taranov
    #221
    De a Driver 2-ben ki lehetett szállni
  • traXion
    #220
    Bezony :(
  • I.C.ram
    #219
    Az jó nagyon! Nekem is az van, és minden játék hasít rajta 1280*1024-ben, pedig csak 2ghz-m van. + 1 giga ram.
  • zaki
    #218
    én is ezen gondolkodtam, hogy miért nincsenek olyan képek, amikor a csávesszel mászkálnánk, vagy ilyesmi
  • I.C.ram
    #217
    Nekem van egy olyan szar érzésem, hogy hasonlóan a korábbi részekhez, nem lehet majd kiszállni a kocsiból. Egy képen sem lehet azt látni, hogy gyalog mászkálnánk.
  • Taranov
    #216
    Hát nem csoda, olyan kártya, aminek a kiadása a GeForce népszerűségét csökkentheti a hozzáértők körében.
  • gumikacsa
    #215
    Szal kártyázunk... Az fx 5200-at szinte minden üti...
  • AirborneRanger
    #214
    És a 4es titanium? 4200as? az jó nem?
  • Taranov
    #213
    Hát már az árán is látszik, hogy használhatatlan. (Az FX 5200)
    Az is nagy parasztvakítás. Neves márka, vonzó név (FX) és olcsó ár.
    Sokan veszik meg, de nem tudják, hogy **** kártyát vesznek.
  • mafiahq
    #212
    A legtöbb játékban a gef4 mX440-nek több fps-e van mind némelyik drágább kártyának!

    Egyedül a geforce4 Fx5200ban csalódtam, vettem egyet a 2. gépembe, és mondhatom isszonyú, még az mx is jobb
  • M@TriX
    #211
    Driv3rezzünk!!! ;)
  • gumikacsa
    #210
    Kártyázunk vagy DRIV3R-ezünk
  • Stranger
    #209
    Való igaz, nekem MX440 van és tényleg nem egy gyors kártya, az összes Ti magasan veri. Viszont amikor vettem a gépet, akkor egy GF2 Ti200 majd a duplájába került. Ezeddig viszont szépen elvoltam vele, már 1,5 éve vettem eddig egyik programmal sem voltak gondjaim, csak az utóbbi néhány hónapban megjelent játékok közül nem indult el pár - pl.pixel shader miatt. Nem érzem kidobott pénznek, mert 1,5 év alatt kb. 10.000 Ft-t vesztettem rajta, egy komolyabb videókártyán meg akár 50 eFt-t is bukhattam volna.

    Való igaz, most már nem érdemes ilyet venni, de akkoriban nem volt az olyan rossz.

    Most egy Ti4200 v. 4800-t keresek, akár használtan is, akinek van egy az privi rám! Ahhoz a géphez ami nekem van (2000Xp) egész egyszerűen nem érdemes jobb kártyát beletenni.
  • Bucser
    #208
    NA csak hozzászólnék a videókártya trémához. GF2MX400 GF4MX440. Ez a két kártya a legnagyobb parasztvakítás a világon ami csak létezhet. És az Nvidia követte el. A Gf256 jobban ment mint gf2 MX400!!!!!! Volt egy GF2 GTS-em és egy GF2 Ti-om. Mindkettő 32 megás csak. Imádtam őket. de amikor meglattam egy két gammat GF2 MX400-on a hányinger kerülgetett. Egyrészt csúnya volt másrészt pedig lassú... A Radeonaoknal talan a 8500 - 9100 széria az ekkora parasztvakítás. A GF4 Mx 440 bizonyitottan lassabb mint a GF2 GTS!!!! Kérem mi ez??? CSak a memoria nagyobb rajta. semmivel nem tud többet. Na bumm!!!! Támogatja a Dx8-at csak az a szépséghibaja, hogy kifekszik tőle. Nincs olyan dx8-as effekt amit lehetne rajta érdemben használni. Szal GF2 után javasolnék inkább egy 9600-os vagy 9500-ös Radeont vagy egy GFX5600-at... és azt lehet majd ujabb 3-4 évig hasznalni mint a GF2-t.

    A Driverről: Láttam nagyfelbontású képeket. A honlapon azt hiszem PC-s képek vannak ,de szegényesek voltak a textúrák és a videoban pre renderelt képeken kívül a karakterek mozgása a gta3 (az első GTA3!!!) szintjén volt. A MAfiáét meg sem közelítette. Másrészt szerintem senki ne bánmntsa a Mafiát az LS3d enbgine a mai napig gyönyörű szerintem... Bekapcsolod a 4xAA és 4x-es anisotropic filtert.... A mai gépek bírják is és szebb így mint a GTA3 VC BŐVEN!!! NA csak ennyit akartam mondani és bocsi az offért.. És lehet, hogy a Driver 1 mai szemmel csúnya,de olyan hangulata volt!!!!! HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ imádtam.... és a visszajátszások tetszettek és tényleg iszonyat jó Fizikája volt. Nem szimulátor,de nem is arcade... Olyan jól keveredett... NA be is fogtam

    byebye
  • Taranov
    #207
    Bizony
  • Torry
    #206
    Naon jo lesz ez a game.
  • Taranov
    #205
    Na látod, 1., 3., 4. jó, akkor legyen már jó a 2. eshetőség is :))
  • Carlos
    #204
  • hen-tes
    #203
  • Carlos
    #202
  • Carlos
    #201
    Lámer!
  • zaki
    #200
    200.
  • Carlos
    #199
    Az Atari Inc. megpróbálja gumicsizmával az agyagos földbe taposni a GTA univerzumot és egész népszerűségét. Megbízták a híres filmrendezőt Ridley Scottot, aki többek között az Alien, Szárnyas fejvadász, Gladiátor és a Black Hawk Down filmeket rendezgette, hogy RSA nevű cégével készítsen egy betonkemény akcióval dúsított, három perces mini-filmet. A konkurrencia-elsöprésnek szánt mű címe a "The Gauntlet" lett, és ebből adódóan, valószínűleg gyilkos iramú autósüldözést ábrázol majd amolyan nitroglicerin-robbanékony tempóban. Az Atari számít Ridley Scotték tehetségére. Természetesen Hollywoodi minőségű alkotást akarnak. A harmadik részben Tanner egyébként még mindig a globális autólopkodó maffia ellen harcol. Na, meglátjuk, mennyire izmosodik ki a Driver márkanév ettől a szteroidokkal telenyomott csodatrélertől..
  • Carlos
    #198
    Várom sok szeretettel... :)
    Mi lesz a gépigény?
  • zaki
    #197
    csak azt nem vágom, hogy miért nem adnak ki olyan képeket, amikor az emberkével vagyunk, és lövöldözünk...
  • Fefe
    #196
  • zaki
    #195
    olvastátok már?
  • Fefe
    #194
    Én kb 2évig használtam Gef2 gts-t és most adodott egy lehetőségem,hogy vegyek egy Ati 9200 kártyát majd az kb 1 napig volt a gépembe és jött egy jobb üzlet,hogy ingyen tudok szerezni egy GefFX5600-ost. Tehát pénzembe nem került,csak az Ati ami bruttó 14000 Ft volt.Különben én se ruháznék be 50-100 ezer forintos kártyára
  • antijedi
    #193
    jah ok :PPP