6730
  • zaki
    #518
    ez xbox-os

  • zaki
    #517
  • zaki
    #516
    találtam pár db szép képet. ps2-esek, de attól még jók

  • Taranov
    #515

    Isztambul törökül Istanbul. N-nel.
    Nice helyett meg tényleg Nizzát kéne írni, akkor tudnák az emberek, hogy miről van szó, azért a Nice, mint város sok ember számára ismeretlen szerintem.
    Bár lehet, hogy lebecsülöm mások képességeit
  • PREMIERE1
    #514
    Mint Geneve. Mit fordít a magyar néha? Genova. :)
  • Prowler001
    #513
    Jajajjjjajjj nyár... addig még sok minden lesz mikor jelenik már meg
  • Bucser
    #512
    És csak azért kötekszem, mert egyre frusztráltabb vagyok, hogy még nem jelent meg...
  • Bucser
    #511
    Csak a felvilágosulás kedvéért miért írnak mindenhova NIce-t???? HA már van magyar nyelvünk, használjuk már... Az nem Nice hanem NIzza. Ha már az isztambul-t lefordította (tehát az s-t kicserélte sz-re:))
  • zaki
    #510
    HCGAMEREN ezt az előzetest találtam:

    Driv3r

    Nemsokára végre átélhetjük milyen egy akciófilm főszereplőjének lenni, legalábbis többek közt ezt ígéri nekünk a Driver sorozat harmadik része. Ha nem szúrnak el véletlenül nagyon valamit a Reflections-ös fiuk, akkor a PC-s autós üldözéseknek új korszaka indul eme gyöngyszem kiadásával.

    Sokkal többről van szó, mint egy GTA 3 klónról, bár az összehasonlítgatások és méricskélések áradata érthető, mivel itt is teljes szabadságot kapunk mozgásunkban három, gépkocsikban nem éppen szegényes, városban. Itt is lehetőségünk lesz gyalog bejárni a terepet, kapunk majd különböző küldetéseket, de ezeket leszámítva túl sok hasonlóság nincsen a két játék között.

    A játékipar szemszögéből különösképpen érdekes ez a játék, mivel egy már régen beígért, ám eddig még nem megvalósult "következő lépést" is jelent a Driv3r-be fektetett érdeklődés a Hollywoodi színészek és rendezők által. Nem újdonság az, hogy egy-egy színész elvállalja valamelyik karakter hangját, de olyan, hogy minden nagyobb szerepet nevesebb személyiség elevenítsen meg hangjával, még eddig nem volt. Ezen kívül több mint 30 átvezető animációt ígér a Reflections.

    A főszereplő Tanner, egy amerikai rendőr, akinek a bőrébe bújva kell beívódnunk, és végül megállítanunk egy nemzetközi autócsempész társaságot. Beépülünk, és egy szállítmányból az utolsó kocsit nekünk kell eljuttatnunk a brigádnak, hogy azt a tengerentúlra vihessék, ám valaki ránk uszítja a rendőröket és menekülnünk kell.

    Összesen három, a készítők szerint élethűen lemodellezett, városban folynak majd az események, mégpedig Miami-ben, Nice-ban illetve Isztambul-ban. Ehhez 31,000 épületet és kb. 200 kilométernyi autóutat sűrítettek nekünk az ezüstkorongra.

    Mindehhez rendelkezésünkre áll több mint 70, mind külsejében, mind fizikájában teljesen különböző jármű. A motorcsónakoktól, a motorbicikliken át egészen teherautókig mindent megtalálhatunk, amit csak kívánhatunk egy ilyen játéktól, gyalog meg nyolc különböző gyilkoló-eszközzel a kezünkben juthatunk el a következő gépállatig.

    A kivitelezés az előzetesek alapján lélegzetelállító lett, a grafikus motor gyönyörű jelentekbe helyez minket, a fizikai motor mind a hetven járművet realisztikusan ábrázolja. A megjelent videók alapján minden mai elvárásnak megfelel a grafika, és tényleg azt az érzést keltik hogy mi is részévé válunk a történetnek. Azt viszont erősen kétlem hogy ez élvezhetően fut majd alacsonyabb teljesítményű gépeken, de azért bízzunk a fejlesztők kompetenciájában.

    Megemlítendő még a "készíts magad hollywoodi jelenetet" szerkesztő, amellyel felvehetünk jeleneteket majd utólag számos opció és kameraválasztás segítségével a visszajátszást editálva, örökíthetjük meg a látványosabb jeleneteket.

    Mindenesetre a játék szinte garantált siker lesz a mostani állapotából kiindulva, látványos, változatos, és izgalmas órákat garantál a felhasználónak, innen már nehezebb elszúrni, mint olyan tökéletes és zseniálissá tenni, mint amilyennek ígérték.
  • zaki
    #509
    remélem majd a mocival lehet egykerekezni, legalább olyan faszán, mint a vice cityben
  • Bucser
    #508
    ÁHHHHHHHHHHHHHHH miért csak nyár? Végre netem is van amivel le tudnám szedni=))))
  • zaki
    #507
    NYÁR
  • Kaplan
    #506
    Kb. mikor is jön ki?
  • Kaplan
    #505
    Nagyon király lesz.
    Alíg várom.
    Királyság...........
  • gumikacsa
    #504
    Pl: GTA2
  • hen-tes
    #503
    gta-hoz ???
    melyikhez ??
  • toMpEr
    #502
    hat miert ne? :)
    amugy nem ujdonsag ez a filmes dolog, anno a gta-hoz is keszultek ilyenek, szoval akar vehetjuk otletlopasnak is :)
  • hen-tes
    #501
    hmmm
    és mér vannak benne film jelenetek ?
  • hen-tes
    #500
    láttam vmi oldalon csak lustavoltam :D
  • toMpEr
    #499
    ez a trailer csak nekem uj?
  • KG21
    #498
    hát ennyit én nem szenvedek inkább vele. Amúgy ePSXe emut javasolom ha leért.
  • balcooo
    #497
    Na jah, tudok egy parrol en is, csak ugy ertettem nem mindegyik gammel kompatibilis mindegyik. Melyik a legpajabb?

    PSX2 emu, azt én is ugy tudom, hoyg nem létezik jol müködő. Meg amugyis az minek a Driv3r-hez elég lesz a pc is , jihááá:D
    (Monjuk egy burnout 2-3-mal elszorakozgatnék azér' :/, köcsög namco, vagy melyik konzol buzi fejlesztöcsapat csinalja...)
  • zaki
    #496
    ige, én arra gondoltam, tudom, hogy nins még működő ps2 emu
  • Skyline
    #495
    Mármint ez a ps2 eukra vonatkozik...Ps1 emu jól működő rengeteg van..De ps2 emu nincs csak tetülassú nemműködő...
  • Skyline
    #494
    mit nevezünk működőképesnek?
    olyan ami jól lenyomja a játékokat nincs...a legbrutálabb pcken is 1frame/cigi...
  • Nemcso
    #493
    PSX2 emulator : http://www.pcsx2.net/
  • zaki
    #492
    psx1 emulátor biztos hogy van, persze működőképesre gondoltam
  • balcooo
    #491
    file cserelgetö programmal probalkozz (én pl edonkey 2000-el..) Nincs tul sok forrás, de azér jövövöget (nekem mar 3 napja).. Kérdés, be lehet e maj lőni valamelyik psx emulatorral..
    Poénbol leszedtem a Gameboy advance valtozatot is de még nem mertem kiprobalni :DD
  • KG21
    #490
    honnan lehet azt leszedni?
  • balcooo
    #489
    jaja, lasd NFS:U, az se duskal texturaban annyira,meg poligonban, megis üt a blur-flare hegyek miatt. Bár tény egy két effekt ha a filinget segitette is, a szaguldozast mar nem annyira :)
  • balcooo
    #488
    uhh,nagyon ra vagyok mar kattanva a témara. allitom én emiatt fogok videokarit tapolni, nem is a doom meg halflife miatt :D (Az emlitett ati9000es van nekem is azt nem nagyon bizom benne hogy komalni fogja a game...)

    Addig is ugy dontottem, szedem a driver2-t azt nyomom psxemuval :)
  • zaki
    #487
    nyáron
  • sannyi
    #486
    mikor jön pécére?
  • 12346
    #485
    gta3-ban volt a legidegesítőbb sztem. ott soha nem is használtam. most juttatátok eszembe, hogy volt benne ilyen is. nfsu-ban meg néha öcsémnél megnézegettem és ennyi. fölös dolog:)
  • hen-tes
    #484
    hát én eggyiket se láttam.. :(
    nfs az megvolt , cska ugye nekem nincs olyan videpraim ami todot volna olyan effektet..
  • Penta
    #483
    az a legigéretesebb kép
  • KG21
    #482
    de pl motogp2-ben is volt ilyen
  • KG21
    #481
    nfsu, vagy downtownrun ha ez mond valamit
  • hen-tes
    #480
    mér , mibe vót még ilyen ?
    gt3ról tok csak..
  • KG21
    #479
    azt úgyis kikapcsolom majd, mint eddig mindig.