6730
  • Skyline
    #318
    Hja igen nemvolt kedvem végigolvasgatni de mégmielött valaki elkezdené hogy GTA3 koppintás nos tévedés...Driver 2 elöbb volt a Gta3-nál és már aban kilehetett szállni a kocsikból/be lehetett ülni stb,szóval ilyentéren inkább a gta3 volt a koppintás.:)
  • Skyline
    #317
    True Crime ronda stb??? Nemtom te milyen videót láttál de amit én anno megnéztem belőle az alapján tiszta maxpayne maffia/gagnster világba nyomatva qvajó zenével meg minden...
  • 12346
    #316
    hát pedig nekem is dc-ről volt meg anno a driver 2:) oldalakat kár kérni akármilyen gaméval kapcsolatban is. vagy nincs azokon semmi, vagy szar, megbízhatatlanok
  • zaki
    #315
    pc-re nyáron, konzolra tavasszal
  • Alexease
    #314
    Talan nyar-osz-tel. Ahogy majd a konzol valtozatok kifutottak, johet a PC.
  • ent
    #313
    Mit is mondtatok, mikor jönn a gém (pcre)?
  • Taranov
    #312
    Csak a bolt polcáról, ez biztos.
    Én is onnan szedtem le.
    Ráadásul PS játék.
  • ent
    #311
    Driver 2-t le lehet vhonnét, szerintetek? (csak ne dc-t léci!)
  • 12346
    #310
    azért attól a trú krájmtól félek. videó meg képek alapján nagyon randa. meg mintha tipikus 0 realitású, konzolos prütty prütty game lenne 1-2 fölös, idegesítő villogással. ne legyen igazam.
    a driv3r meg csak jó lesz..:) 1 gut volt, 2-t csak néha volt szerencsém tolni, ezt meg várom.
  • dikki*yysw
    #309
    Michael Madson interjú - DRIV3R @ behun
  • grebber
    #308
    Jó lesz ez szerintem de lesz még egy game ami nem lesz gyenge nevezetesen a TRUE CRIME mert ugyebár már ismeretes hogy kiadják PC-re is!
    Mind a kettö ott lesz nálam a szeren!
  • M@TriX
    #307
    azért, mert a GTA ami a legismertebb autós/3D akciójáték. ;)
    Amúgy a radar tényleg eléggé hasonlít.

    Persze engem nem érdekel, mert KELL a játék! ;)
    Sztem jó lesz.
    Ezek a képek meg tényleg full in-game-ek, semmi beállítás, hanem csak lefotózták a gémet. Jó lesz ez...
  • traXion
    #306
    Hova élvezhetek? Fain!
  • Pyx #305
    pici gta filin' azért megvan :)
  • zaki
    #304
    új in-game képek:







  • M@TriX
    #303
    pontosan, azért az már egy elég idős motor... Ha jól látom a Driver motorját turbózták fel, vagy csak nagyon hasonlít rá, szóval túl rossz nem lehet majd. ;)
  • 12346
    #302
    sztem kár hasonlítgatni a gta-val. az már fut egy jó ideje, erről meg csak képek vannak meg némi videó. majd kiderül, mizó
  • KG21
    #301
    GTA is fasza, főleg a modern moddal:) Jó lenne, ha ebbe is lehetne majd kocsikat pakolni
  • Roll
    #300
    Szerintem a Gta simán felveszi vele a versenyt!!!!!
  • Kaplan
    #299
    Mikor jön ki?
    Már nagyon várom !!
    A GTA elbújhat mellette ...
    Szerintetek?

    Kaplan
  • traXion
    #298
    Na, majd akkor, ha összeveszünk (nem kívánom), szép kis flame-tömb lesz belőle! :D Én nagy flame-mesternek tartom magam! :D
  • rezsofiz
    #297
    csak vicc volt, senki ne vegye komolyan.
  • rezsofiz
    #296
    igen-igen drágaszág.celeszeg vagyunk ám,nehogy a gaszdda megtudja. neemneem kedveszem.ne caphatjuk be oket,ok szeretnek minket. neked nincenek barátaid!gollam,gollam!!

    (akinem olvasta a gyuruk urat,vagy nem látta az ne higgye hogy idiota,vagy skizpfrén vagyok) :D
  • Taranov
    #295
    "Kulturált flame power!"

    Mindig ezt csinálom, csak még nem fedeztek fel
  • Taranov
    #294
    Cseles-cseles, te kis hamis!
  • Taranov
    #293
    :D
  • rezsofiz
    #292
    de ez most kit érdekel... az a lényeg, hogy jo lesz(remélem).legalábbis az elozetes videpk alapján nekem eléggé tetszett :D
  • rezsofiz
    #291
    1ébként azt, hogy "vagyis nem jelent meg'' azt ugy ertettem mint egy kovetkeztetest,nempedig mintha meggndolnám magam...
  • rezsofiz
    #290
    ja,igen-igen.nem olvastam,hogy megjelent,csak hát valamit irnom kellett,hogyha nem ezzel a kérdéésel akarok beállitani: megjelent a játék?
    mert akkor mindenki azzal jott volna,hogy olvassak vissza meg minden. de lol vagyok.nem figyeltem.
  • traXion
    #289
    Én is találkoztam ma ilyen emberrel...




    Kulturált flame power!
  • Taranov
    #288
    "A GAMER-be azt olvastam,hogy megjelent a játék."
    -------
    "vagyis nem jelent meg. pedig 2 oldalas cikk volt rola,csak arrol 1 szo se esett hogy megjelent-e vagy nem"

    -
    Ellentmondasz magadnak
  • zaki
    #287
    nincs mit... elvileg tavasszal jön konzolra, és nyáron pc-re
  • rezsofiz
    #286
    ok. kosz az infot. ujsagban olvastam. nemtom honnan vették.mind1
  • rezsofiz
    #285
    ok. kosz az infot. ujsagban olvastam. nemtom honnan vették.mind1
  • zaki
    #284
    nem tudom mit olvastál, de messze van még a megjelenés
  • rezsofiz
    #283
    vagyis nem jelent meg. pedig 2 oldalas cikk volt rola,csak arrol 1 szo se esett hogy megjelent-e vagy nem. de a topicot olvasgatva..... :D:D:D
  • zaki
    #282
    lol
  • traXion
    #281
    Nem jelent meg. :D
  • rezsofiz
    #280
    A GAMER-be azt olvastam,hogy megjelent a játék.tudtok adni linket hogy hol lehet letolteni? lehet fizetos is. vagy meg se jelentlol?
  • zaki
    #279
    király képek :)