6730
  • FH ToMmY
    #438
    Nekem nem szaggatott, pedig full grafón mentem vele! Bár nem végig me beszart útközben :D
  • zaki
    #437
    de a 3 meg egy 1200-en is szaggat pl
  • Danny
    #436
    Ez milyen játék?
  • KG21
    #435
    A VC meg teljesen jól fut egy cerka 500-on is:)
  • 12346
    #434
    és akkor megint gta..:) hogy néz már ki pl a 3 és mégis kellett alá azért vas is.
  • M@TriX
    #433
    a képekből videóból ítélve szerintem barátságos lesz a gépigény...
  • Tibre
    #432
    nem csak autó lesz az a 70 jármű(motorcsónak,motor)
    Jó hír,hogy 75%-a lesz vezetés a játéknak a maradék 25-ben kell csak gyalog szaladgálni.
  • FH ToMmY
    #431
    Annyira csak nem szállnak el vele! Remélem :)
    Nincs kedvem butított Driver 3-mal játszani
  • BlackWolf
    #430
    hat biztos lesz gepigenye de valoszinu jol skalazhato lesz szal meg neked is mehet rendesen
  • FH ToMmY
    #429
    Gépigényről nem volt még szó? Mert attol félek :)
    1133mhz
    512 ram
    ati 9100 vidikari
  • FH ToMmY
    #428
    Haa joltom olyan lesz már mint a GTA!!!
  • hen-tes
    #427
    itt lehet majd szabadon furikázni/gyalogolni meg kocsit lopni ??
  • Alexease
    #426
    70 auto keves?!?! Ha jol be vannak allitva, jol tornek stb., akkor azert eleg sok az.

    Bar nem tudom, hogy milyen lesz a jatekstilus, mert azert attol is fugg. Ha VC szintu jatekmenetet akarnak, akkor lehet hogy keves, mert a VC egy abszolut tipikus, konzolos, kontrollerre irt arkad jatek, de nagyon jo.

    Eredetileg a Driver-be (csak az elsot ismerem) az autovezetes volt az elsodleges. Volt hasznalhatobb motorhazteto nezet is, en abban nyomtam egyszer-keszer vegig.

    En azert remelem, hogy itt komolyabb lesz a jatekmenet mint a VC-ben, es foleg autozni kell.
  • KG21
    #425
    most néztem meg a trailert, nagyon tetszik
  • grebber
    #424
    Szerintem ez király lesz de nagyon!!!!
    A True Crime is hasonló lesz és az is jó lesz!!
  • KG21
    #423
    gtaVC-ben is csak 70 jármű volt, ráadásul eléggé jellegtelen volt a legtöbb, annál ez biztosan jobb lesz
  • CSOCSO
    #422
    hat nahja.. kicsit keveske.. de ha jol oldjak meg akkor nem lesz gaz...
  • Tibre
    #421
    meg ez mekkora szemétség már,hogy a hivatalos oldalon van xbox meg ps2 shot a játékról,de pc-s nincs?!
  • Tibre
    #420
    Nekem is tetszik,de most gondoljál bele,3 eléggé különböző város,különböző járművekkel így azért már nem olyan sok az a 70,ráadásul visszalépés a gta3-hoz képest.Persze ettől még biztos jó lesz.
  • CSOCSO
    #419
    70 jarmu??? hol keves az???
    5 fele moci eleg.. de legyen 10 mert mondjuk tobbfele cross, chopi meg speed...
    legyen meg 10 teherauto.. meg 10 tobbi (fasgyis, mentos, rendor stb)
    es a tobbi meg szemelyauto.. mindegyik kulon szinben stb... ha nem ugy van mint a gta ban ahol hiaba van akarmennyi auto elotted mindig csak ketfelebol van egyszerre 20... eleg a 70 auto boven!!!!
    nekem a bemutatoja bejon.. nagyon tetszik
  • Tibre
    #418
    Sztem nem a gta-ra fog hasonlítani inkább a mafia-ra.Itt is lineárisan jönnek egymás után a küldetések összesen 30 ha jól tudom.Ugyan több féleképpen meg lehet majd oldani egyet-egyet,de mellék kületések nem lesznek.Multi nem lesz,70 jármű meg 3 városra elég kevés,de majd kiderül.Szóval vmi nagyot kell alkotnia a reflexions-nek(történetileg),mint annó az illusion softworks-nek és akkor nem lesz rá panasz.
  • M@TriX
    #417
    nekimegy mint az állat egy villanyoszlopnak és felgyűrödik a motorház egy csööpet meg kitörik a lámpa nem rosz, de a GTA-nál nem jobb a törésmodell.
    Persze akkor legfeljebb nem ezért fogjuk szeretni. ;)
  • 12346
    #416
    megnéztem még1x ezt a trélert. azért jobbnak néz ki a gta-snál:)
    ebben viszont igazad van matrix. tényleg ratyin törnek, ha törnek. meg ha egyáltalán van vmi "autós" kategóriába sorolható gém is
  • M@TriX
    #415
    hát én már egy GTA-szintű töréssel meg vagyok elégedve. Ugyanis ahogy a mai játék (nem) törnek az már béna. ;)
  • 12346
    #414
    jut eszembe Árnyvadász. nekem nem volt szerencsém kipróbálni a wrecklesst, csak megvan az is:) mondd, hogy nem olyan ultra igénytelen a törése, mint a gta-knak, hogy reccsenésnél csak 1 féle "törés" van és szia:)
  • Pyx #413
    töltsd le a másikat :P
    #399
  • grebber
    #412
    Letöltöttem a legujabb trailert és nem birom semmivel lejátszani!! driver3_combo.wmv
    Miért van ez??
  • balcooo
    #411
    Mos hoyg mar az Xp-patch megvan driver 1hez, mar csak maga a game hianyzik ahhoz hoyg tolni tudjam, nincs valami tutko beszerzesi forrasotok hozza? ( Edonkey az magamtol is eszembejutott:), de az retek lassu meg source-függö )

    Emlekszem ugy 2000 nyarán mekkorat toltam vele, csakhat az akkori gépem eléggé nyögve nyelte:). Ha jol emlékszem még le is butitottam grafikát olyanra hogy csak egyféle szinü kocsi volt, hogy ne terheljem tul a RAM-ot :D
  • tbundy
    #410
    jún.1
  • Augustus Gigo
    #409
    Mikor jön ki pontosan?
  • Nemcso
    #408
    Ütős kis trailer, csak a végerdmény is legalább ilyen legyen.
  • 12346
    #407
    magyar lettem. bocs, csak suliban vagyok
  • Árnyvadász
    #406
    Igaz! Én is remélem.
  • 12346
    #405
    wreckess:) boxa meg nem mindenkinek van:) csak talán jó lesz már
  • zaki
    #404
    én is láttam a trailert, eléggé hangulatos, nagyon kafa lesz
  • Árnyvadász
    #403
    Annyira nem jó, mint ahogy Zerocool kivan akadva a honlapján, mert egyrészt az X-BOX-os Wricklees-ben (vagy mi a szösz) ugyanez a törésmodell már egy évvel ezelőtt megvolt, és még a grafika is szebb, de azért tetszik.
  • 12346
    #402
    fú banyek... ez nagyon durva videjó. remélem a szekér hangok gaméban is ilyenek lesznek. ritka az, amikor várok egy gémet, de ezt most várom:)
  • M@TriX
    #401
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
    Most láttam a videót
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
    de jó lesz
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
    Mondom. ;)
    A renderelt részek is babák lesznek.
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
    A kocsik meg még veszettebbek nem? Nagyon állat kis gépek lesznek...
  • M@TriX
    #400
    Aki szereti a Driv3r-rel kapcsolatos dolgokat: ;)

    http://www.atari.com/driv3r/flash-UK/virtual/virtual.htm

    Jó lesz.
  • M@TriX
    #399
    ajjaj, már szedm is. ;)
    Ha valakinek egy kisebb verzió jobban csúszik:
    ftp://208.39.46.32/pub/download/international/driv3r/dec_EU_High.wmv 7 MB