6730
  • Ams
    #1
    Az Infogrames bejelentette, hogy a Driver sorozat legújabb, harmadik része a három jelentős konzolplatform melett 2003-ban meg fog jelenni PC-re is. A játékot az Infogrames saját tulajdonú, Reflections Interactive nevű fejlesztőcége készíti. Ez a fejlesztő csapat felelős a Driver első két részének elkészítéséért Playstation-re, illetve ők csinálták a Stuntman című játékot is PS2-re. Larry Sparks, az Infogrames európai marketingosztályának alelnöke nagy sikert vár a sorozat legújabb tagjától, amire van is alapja, ugyanis az első két rész hatalmas sikereket aratott korábban.

    Én már nagyon várom. :)
  • Sephi
    #2
    Miert letezik Driver 2?
  • xtaki
    #4
    a driver volt az egyetlen autos jatek amivel volt kedvem menni ;)
  • Sephi
    #5
    En meloban nyomom neha az egyest de csak ugy vezetek a varosban mert idegbajt kapok amig a teszteket csinalnam az elejen:))
  • Taranov
    #6
    jajj, te olyan hülye vagy... :)
    2000. novemberében megjelent a Driver 2 PS-re.
  • Taranov
    #7
    Én is nagyon várom.
    A Driver 1 fizikában verhetetlen volt, Driver 2, sztem ötletben volt nagyon jó, de kicsit elrontották. Nekem megvan... sok bug van benne.
  • Taranov
    #8
    én is így vaghyok vele :)
  • mohus
    #9
    mindenkinek ajánlom a Stuntman-t is, azon a DVD korongon van a Driver előzetese....
    ha az a város úgy fog kinézni, akkor nagyon ütős lesz...hihetelen szépnek látszott
  • magus
    #10
    remélem nem lesz olyan mint a driver 2 hogy csak konzolra
  • Sephi
    #11
    A nagy francot! Semmi sem fogja a GTA3 es a vice Cityt felszarnyalni emberek!
  • rusland
    #12
    MAFIA siman
  • mohus
    #13
    hát a Driver meg a GTA nem teljesen ugyanaz...de majd meglátjuk
    az a jó ha van választék nem?:)
    PS2 meg aztán van minden
    Driver 1,2 GTA,GTA2,GTA3, lesz Vice City, Mafia, Driver 3, és még jön a Getaway és még egy GTA- szerű játék, ami L.A.-ben játszódik:))
  • Taranov
    #14
    Mit tudtok a Driver 3-ról?
  • Taranov
    #15
    Nintendo GameCube-ra, PS2-re, PC-re tuti lesz, ezekben van a nagy üzlet.
    Az X-Boxon gondolom, még ők is vacilálnak :-)
  • hen-tes
    #16
    van még a bream breakers is
  • Taranov
    #17
    Szerintem Driver 3 jobb lesz.
    Nekem naggyon tetszett a GTA 1, de azért a Driver sem volt rossz. :-) A Driver 2 is nagyon jó, csak azt bánom, hogy az a szar PS bántja a szemem :-)
  • hen-tes
    #18
    de mégis mijen lesz a driver 3 ? lehet akármijen kocsival menni ??
  • hiba
    #19
    akar bar milyennel is
  • Taranov
    #20
    a MAFIA és a Driver is túlszárnyalja sztem. Az embereknek már a tökük is tele van a GTA-ból és az amerikai nagyvárosokból, és az amcsi rendőrökből. A Driver 3-ban biztos benne lesz Istanbul. A trailerben én úgy látam, hogy Istanbul, Nizza, és Miami, a negyediket nem láttam. a gamestart.hu letöltés archívumából Driver 3 címen letölthető a Trailer.
  • Taranov
    #21
    Biztos lesz GameCube-ra, PS"-re, és X-Box-ra is. PC-re is.
  • Taranov
    #22
    A trailerben én úgy látam, hogy Istanbul, Nizza, és Miami, a negyediket nem láttam. a gamestart.hu letöltés archívumából Driver 3 címen letölthető a Trailer.
  • Taranov
    #23
    Istanbul gyönyörű szépnek ígérkezett. Remélem a 3-ban nem lesz olyan sok nehéz misszió. Én se a Driver 1-ben, se a 2-ben nem tudtam megcsinálni a missziókat.
  • Taranov
    #24
    NAgyon néptelen ez a topic :(
    Pedig a Driver jó játék :-(
  • Jano
    #26
    Nicsak, névrokon!
  • Csacsi
    #27
    Honlapot nem tud valaki a játékrol?
    Vagy képeket?
    Esetleg körülbelüli megjelenést?
  • Csacsi
    #28
    Vagy esetleg ISO letöltési helyet?
  • Wajk
    #29
    Hát én is neki álltam keresni, de nem találtam semmit, csak a bejelentést, amiben 2003. elejét jelölték meg megjelenésként. Más semmi. :(
  • Taranov
    #31
    kössz. egyébként nem hiszem, hogy annyira béna vagyok, mert a gta 1-ben, kettőben sikerült, a háromban még nem jutottam odáig, szerintem a Driver-ben nehezek a missziók.
  • Taranov
    #32
    Hát szerintem is jó a GTA 3, sokkal jobb, mint a Driver 1, 2, de remélem a Driver 3 méltó ellenfele lesz.

    Mit hallottatok a GTA Vice Cityről?
  • Taranov
    #33
    BUÉK, ha addig nem "találkoznánk"!
  • Ams
    #35

    January 13, 2003 - Infogrames and Reflections recently revealed new information on their massively popular, upcoming action-racing game Driver 3. Due this year, Reflections reportedly plans to bring its immensely successful franchise to PS2, Xbox, GameCube and PC.
    Using an enhanced, optimized Stuntman engine -- which features an extensively detailed physics engine and robust lighting abilities -- Driver 3 takes its cue from the previous Driver games and no doubt gleans ideas from Rockstar's Grand Theft Auto series, which it's been competing with every other year or so it seems.

    The new details are a bit thin, but reports tell of players' ability to jack any car on the road which also means players can get in and out of any car, (just like in Driver 2). As usual, Reflections has created unlicensed cars that resemble real life vehicles, and much like in the second in the series, players will drive a plethora of vehicles, from powerful, wonderfully poor handling American '70s cars to larger trucks and even boats.

    Players also will be able to go indoors, too. And Driver 3 is said to take place in Miami, Florida; Nice, France; and Istanbul, Turkey, with massive roads and landscapes being designed up to 30 square miles.

    Infogrames plans to deliver more substantial details on Driver 3 in the near future, and we promise to give you every single shred of information we get, so stick around.
  • Taranov
    #36
    Ams, tudom, hogy ciki, de nem tudok jól angolul, mit jelent az alábbi szöveg????
  • M@TriX
    #37
    Na összedtem 25 képet, hogy lássunk is valamit. :)
    Szerintem elég hangulatos lesz.
    Az igaz, hogy csak 2004-ben fog megjelenni?!

    K é p e k
  • Taranov
    #38
    Elvileg 2004 nyarán, de addig majd elszórákozunk a várakozással :)
  • Taranov
    #39
    Mi is lesz benne Istanbulon és Nizzán kívül?
  • Taranov
    #40
    Driver RULEZ! :)
  • sigmavirus1
    #42
    Én is szeretni Driver sorozatot. Emlékszem hogy a kettő ugy felbaszta az idegeimet hogy a joyt odavágtam a sarokba...ennek ellenére kétszer is végigvittem és még mindig nagyon tetszik, de az 1 a legjobb!
  • M@TriX
    #43
    Ha a PC ilyen stádiumban lenne, akkor idén kinn lenne. :)
    De iránynak jó. Én így is örülnék ha kijönne PC-n... A város tök jól néz ki...
  • sigmavirus1
    #44
    January 13, 2003 - Infogrames and Reflections recently revealed new information on their massively popular, upcoming action-racing game Driver 3. Due this year, Reflections reportedly plans to bring its immensely successful franchise to PS2, Xbox, GameCube and PC.
    Using an enhanced, optimized Stuntman engine -- which features an extensively detailed physics engine and robust lighting abilities -- Driver 3 takes its cue from the previous Driver games and no doubt gleans ideas from Rockstar's Grand Theft Auto series, which it's been competing with every other year or so it seems.

    The new details are a bit thin, but reports tell of players' ability to jack any car on the road which also means players can get in and out of any car, (just like in Driver 2). As usual, Reflections has created unlicensed cars that resemble real life vehicles, and much like in the second in the series, players will drive a plethora of vehicles, from powerful, wonderfully poor handling American '70s cars to larger trucks and even boats.

    Players also will be able to go indoors, too. And Driver 3 is said to take place in Miami, Florida; Nice, France; and Istanbul, Turkey, with massive roads and landscapes being designed up to 30 square miles.

    Infogrames plans to deliver more substantial details on Driver 3 in the near future, and we promise to give you every single shred of information we get, so stick around.



    Van pár szó, amiben nem vagyok biztos hogy mit jelent de megpróbálkozom a fordítással:


    Infogrames és Reflection új információkat adott ki a rendkívül kedvelt, készülő autós-akcio játékárol a Driver 3-ról! Asszonta a Reflection hogy azt tervezik, kiadják a rendkívül sikeres játék következő részét PS2, Xbox, GameCube és PC-re.Egy felturbózott Stuntman engine-t használnak-amiben benne van a játék fizikája meg valami villám efekt asszem-, a témát az előző Driver részekből viszik tovább, és nem csoda hogy vesz át egypár ötletet a GTA sorozatból(lehet hogy pont az ellenkezője van odaírva).
    Kevés az új dolog de asszongyák hogy a játékos bármilyen kocsit ellophat az utról ami azt is jelenti hogy ki és be is szálhat bármikor(mint a Driver 2-ben).
    Szokásukhoz hiven a Reflection megint nem licencelt kocsikall helyettesítik az igaziakat, és mint a sorozat második részében megint eltérő kocsikat kell majd vezetni, az erős könnyen kezelhető 70 évekbeli kocsiktól kezdve a teherautokig, és még hajókat is lehet majd irányítani.
    A játékos mostantól fogva bemehet az ajtókon is(legalaábbis asszem az indoor ezt jelenti). És a Driver 3 Miamiban, Floridában; Niceban, Franceben; and Istanbulban, Turkeyben, fog játszódni, hatalmas utakkal és nagy mérettel ami elvileg 30 négyzetkilómétert jelent. Infogrames azt tervezi hogy új infórmációkat ad ki a Driver 3-ról a közeljövőben, és mi megígérjük hogy minden eggyes kis információmorzsáról értesítünk téged, úgyhogy légy a közelben.


    Nincs türelmem elolvasni úgyhogy elnézést a hibákért.
  • Taranov
    #45
    Jaja, de én nem tudtam végigvinni a 2-t :(