6730
  • zaki
    #358
    mi is :)

    főleg ezeket az in-game képeket :)
  • M@TriX
    #357
    Én szeretem a képeket:








    Talán az XboX-os verzióbol vannak...
  • zaki
    #356
    DRIV3R interjú
    Multiplatform - 2004-02-17 18:23:00
    A Computer and Videogames munkatársai a DRIV3R kapcsán kerítették be egy interjú erejéig Martin Edmondsont, a Reflections egyik alapítóját / kreatív direktorát. Alább az itt elhangzott érdekesebb infók közül csemegézünk:

    # A hármas számú Driver játékidejének 70-75 százaléka játszódik valamilyen jármûben. A többi idõt gyalogosan fogjuk eltölteni - a ilyen küldetések azonban másodlagosak, a lényeg az autós üldözésken és akción van. Ennek megfeleõen a játékban a 250 kilométernyi aszfaltot járhatunk be - és ebben a kis mellékutcák, a nyílt területek és a titkos helyek még nem foglaltatnak benne.
    # A küldetés-struktúra megmarad lineárisnak, azaz az egyik misszió sikeres teljesítése után rögtön kapjuk a következõt. A küldetéseken belül viszont fogunk némi változatosságot tapasztalni: általában több módon is meg lehet majd oldani õket.
    # A következõ filmek inspirálták a fejlesztõket: Bullit, The Driver, Smokey és a Bandita, és a Francia kapcsolat.
    # Grafikai téren az Xbox verzió lesz a csinosabb: itt olyan effekteket tudtak belepréselni a játékba (pl. bump-mapping), melyek PS2-õn nem valósíthatók meg. Gamecube változat állítólag azért nem készült, mert a GC mögött álló technológia nem képes kezelni a D3 által megcélzott vizuális részletességet. Korábbi Rare-alakalmazottakat is segítségül hívtak a probléma megoldásához, de õk is csak a játék grafikai butításával tudtak volna elfogadható eredményt elérni - a GC verzió így ugrott.


    info: 576
  • 12346
    #355
    ez per pill box. nem tom, hogy lesz-e ps2-re. pedig eleinte úgy indult, hogy ps2-n nyomultak a burnoutok éskésőbb jöttek boxra. erről eddig ps2-s infot nem láttam. úgy látszik keleten nem pálya a jó game a prüty prüty idegesítő puttóságok mellett:)
  • zaki
    #354
    jó, most már látom, csak a képre koncentráltam :)

    elég zsírul néz ki. ps2?
  • 12346
    #353
    konzolon a burnout 2 lett az év autós gémje. (meg talán a fos nfsu is)
  • 12346
    #352
    kép alá írtam
  • zaki
    #351
    mi ez?
  • 12346
    #350
    1-2 megvan nekem, de minek. itt áll a gépen és nincs min tolni:)
  • M@TriX
    #349
    IIIIIjaúúú!
    Inkább ne is mutasd ha nem jelenik PCre. Csak a szívemet fájdítod...
  • 12346
    #348
    OFF
    és ez is készülőben van:((( de megin csak konzolra biztos

    Burnout 3
    ON
  • zaki
    #347
    thx a képeket, kira mindegyik :)
  • 12346
    #346
    úú.. naná, hogy elbasztam. mind1, egyszer belefér:)
  • 12346
    #345
    az furi. nem megosztott net? ott láttam eddig ilyet.
    örüjjé nép:))



    engem az autókázós része jobban fog érdekelni, mint a lövöldözgetés:)
  • zaki
    #344
    igen tudom, de én rányomok a képekre, és nem jönnek be nálam... de csak ennél az oldalnál... benyomhatod őket, amik még nincsenek itt, a nép örülne neki biztos
  • 12346
    #343
    jah jó dolgok ezek a liszensz dolgok. mennyi szocreál szekérnél lehet ezt felfedezni.. rengeteg van ilyen. ami hirtelen eszembe jut még 1 példának, az a sarkon álló fiat, ami lehetne akár zastava is:)
  • 12346
    #342
    gyraph linkjén ott vannak. aki gondolja, meglesi
  • M@TriX
    #341
    van egy hasonló Renault is ha jól tom.
  • zaki
    #340
    igen? kkor ne sajnáld, toljad be őket :)
  • 12346
    #339
    atér = azér
  • 12346
    #338
    atér a legtöbb gut képet sikerült kihagynotok:)
  • KG21
    #337
    Daciaban úgytudom Renault motor van nem? vagy hogy van ez...
  • Pyx #336
    üt!
  • M@TriX
    #335
    bocsi nem vagyok otthon annyira a RO kocsik piacán. ;)
    Azért tőlem már ez is szép teljesítmény volt. ;)
  • Bucser
    #334
    Fiat!!!!!!!!

    Ugyanis a Dacia Fiat licensz alapjan készült TEEEEEEEEEE
  • rezsofiz
    #333
    Szerintem is.nagyon király
  • zaki
    #332
    utsó kép nagyon kúl, marha jól néz ki
  • zaki
    #331

  • zaki
    #330
    gecc, ez akkorát fog büntetni
  • M@TriX
    #329
    Itt aztán lesz eksön:

  • traXion
    #328
    Így van :D
  • M@TriX
    #327
    Mi ez? :)
    Dacia rendőrautó?

  • Rusy
    #326
    Szerintem mind a kettő jó...
  • gyraph
    #325
    A zuj kepek....
  • Tibre
    #324
    gondolom saját motor
  • Skyline
    #323
    Most csak a 3dmegvalósításról beszéltem:)
    Remélhetőleg a játék irányítása legalább olyanlesz mint az első részé a 2. részben volt kiszállásosdi de nem olyan agyatlan csihipuhi módszerrel mint a gta-ban...Remélhetőleg ez így is marad,számomra a driver rendőrei és a civilforgalom etalon még mindig az autósjátékok közt...Jólehet érdekes ahogy a rendőrök törnek zúőznak szembemenősávból jönnek,stb ezt kivehetnék picit...De az üldözés full reál tényleg lehet őket szopatni ilyen úgycsinálok mintha beakarnék fordulni,stb módszerrel...
    Ezt a Gta3 és Driver kettő szöveget csak azért nyomtam mert egy másik fórumban valami nagyonokos beírta hogy "minek kellett a Gta3-at lekoppintania a driver 2-nek" szöveget..
    A grafikai motor most mi amúgy??? Mert a térkép bár gta beütésü a grafika inkább a Mafia-hoz húz...:)

  • Taranov
    #322
    Úgy van.
  • Taranov
    #321
    Dehogy.
    A GTA1-ben is ki lehetett szállni, pedig az '96-os volt, a Driver 2 meg 2000. novemberi.
  • Alexease
    #320
    De ha belebonyolodnank, azt is mondhatnank, hogy a Driver volt egy GTA komppintas, csak 3D-ben, es nem lehett kiszallni;))
  • Alexease
    #319
    Szerintem felesleges hasonlitgani, volt GTA 1 is vagy 10 eve:))))))

    En speciel annyira nem orulok ennek a "kiszallasosdinak":( GTA-ba, az eleve olyan. De en jobban szerettem volna, ha inkabb a Driver szeru, foleg az autovezetsen lett volna a hangsuly. Bar tudom, igy valtozatosabb a tortenek, es jobban el is lehet adni.
    De azert egy jol kialakitott hattertortnettel, egy korrekt autovezetessel a varosban, eleg jo lehetett volna ugyis.

    De hat, most ez a "esztelenul szaguldozok, torok, zuzok, ugratok, kiszallok es gepagyval, langszoroval apritom a nepet" stilus ami nagyon kell mindenkinek:)