6730
  • Stranger
    #192
    De ha tudsz féláron szerezni, akkor szólj
  • Stranger
    #191
    Ki mondta hogy bűn? Azt írtam, hogy valamelyik azok közül. Az alsó pl. szívesen lennék...meg az első...najó meg a 3. is
  • antijedi
    #190
    az ha valaki féláron meg tudja szerezni mért bün? :PPP
  • Stranger
    #189
    Ja még anyi, hogy a büdös életbe ki nem adnék 60-80e Ft-t egy szaros videókártyára, amikor fél év múlva negyedannyiért meg lehet venni. Az én szerény véleményem szerint, az akinek most Ati9800pro-ja, vagy FX5900pro-ja van és csak játékra használja, az az alábbiak közül valamelyik:
    -gazdag
    -sík hülye
    -apuci megvette
    -féláron meg tudta szerezni
  • Stranger
    #188
    Nekem csak egy MX440 van, de ezeddig nem volt vele sok bajom. Minden megy szinte full graffal, nfsu, mp2 is, ezeddig nem volt szükségem újításra. Viszont egy-két program aminek már kell a pixel shader, az nem megy pl. Silent Hill 3, Deus Ex 2. Még egy jó fél évig ki fogom húzni ezzel. 2000Xp-m van, sztem ehhez a procihoz bőven elég egy Ti4200, akár használtan is. DirectX 9-es progik meg még odébb lesznek.
  • 12346
    #187
    ha már mindenképp occsón akarnak régi kártyát venni, akkor mér nem vesznek gf 3at? vagy sztem egy gf2ti se vágná földhöz. nekem is az van. anno 36 ruganyért vettük és még mindig megy minden. nfsu, mp2 stb is full gráfon. max 1-2 effekt kimaradt az életemből. azt meg megnézem az öcsémnél:)
  • Tibre
    #186
    Akkor próbáld csak ki régi játékoknál azt az atit mindjárt megváltozik a véleményed :P.Egyébként sztem ez kölcsönös,te szarozod az nvidiát én meg az atit.
  • Taranov
    #185
    Az egy más dolog, hogy neked megfelel az egyik gépedben a Geforce 2 mx400, de ettől még akit ismerek és van neki ilyen, annak nem fut pl. a Max Payne2, Flight Simulator 2004, és valószínű, hogy a Driv3r sem fog. Másrészt meg ha zavar, hogy a hőn szeretett kártyádat valaki leszólja, akkor ne azzal vágj vissza, hogy a Radeonokra jellemző, hogy nem mennek rajta a játékok, hisz magam is Radeont használok, meg szerencsére egyre több ember az országban és erre senki sem panaszkodik.
    Persze, ha Open GL-lel indítasz valamit Radeon kártyával és nem DirectX-szel, akkor nem fog menni :)
  • Tibre
    #184
    Nem tudom te milyen problémáról beszélsz,de egyik pcm-be nekem is van geforce 2 mx400 és a régebbi játékok,de akár újak is elfutnak rajta,szóval ez hülyeség,hogy nem indulnak el rajta a játékok,ez inkább pont a radeonokra jellemző :P.Az meg,hogy mennyi embernek fog ilyen grafikán futni a driver 3 megint más kérdés,ez nagyban is függ attól,hogy pc-re mennyi idő jut optimalizálni gondolom a 3 hónap a konzol-pc verzió között ezért is kell főleg.
  • Taranov
    #183
    Nem várnak el GeForce fx 5900 ultrás teljesítményt, ha 2003-ban geforce 2-őt vesznek, akkor gondolhatod, hogy nem nagyon értenek hozzá, csak azt várják el, hogy menjenek a játékok rajta, de nem mennek.
    Amint látod én nem a GeForce 2-őt szídtam egyoldalúan, hanem azt írtam, hogy
    "...a számítógép tulajok nagy részének az a szar GeForce 2 MX400 van, amit összevásároltak és nem tudták, hogy szart vesznek..."
    Tehát azt is írtam, hogy buták, akik ilyet vesznek, de mivel mégis ebből a kártyából van a legtöbb az összes közül (szerintem, nincs alátámasztva semmilyen felméréssel), ezért tényleg félő, hogy a Driv3r a géptulajdonosok "1/1000"-ének fog menni, ahogy MAGUS mondta.
  • Tibre
    #182
    Akkor elég hülyék a haverjaid,ha 2003-ban geforce 2-őt vesznek és geforce fx 5900 ultrás teljesítményt várnak el.Mellesleg te mit vársz egy 3 éves kártyától milyen legyen,ennyi erővel minden régi kártya szar :P.
  • Taranov
    #181
    mutatós :)
  • Taranov
    #180
    Hát azért 2003-ban már elég szar, mégis egy csomóan veszik.
    Nem egy haverom volt, aki csak mer olcsó megvette, aztán 2 hét múlva már Radeont akart.
  • Tibre
    #179
    a geforce 2 nem szar :P,csak már régi
  • Taranov
    #178
    Mondjuk az igaz, hogy a számítógép tulajok nagy részének az a szar GeForce 2 MX400 van, amit összevásároltak és nem tudták, hogy szart vesznek, mert a GeForce-ban úgy hisznek, mint a saját anyjukban.
  • Taranov
    #177
    Ezt honnan gondolod? :)
  • neménvoltam
    #176
    Márciusban el leszünk látva: Driv3r, Sims 2
  • zaki
    #175
    ja, március, konzolra :(
  • M@TriX
    #174
    nem lesz ronad az biztos, amúgy elkészült a hivatalos honlapja.
    Már ez is elég ütős sztem. Ki se kell adni a játékot. ;)
    Amúgy a megjelenés is ki van írva, március...
  • 12346
    #173
    :DD ezt azér erősen kétlem. nem P2-esekkel tolonganak az emberek. ált 2ghz procik fordulnak elő, és ehez nem hiszem, hogy 4 megás S3 van. + ált fél giga ram. nehogy már ne legyen elég... azért annyira nem egy "húbazeg". de nem randa:) gta után meg pláne felüdülés lesz:)
  • magus
    #172
    magyarorszagon kb a szamitogep tulajok egy ezredenek fog igy kinezni a jatek.
  • Stranger
    #171
    Most minek kell beszólni? Ez neked ronda?? Ok hogy PS2-es képek, de ez már így is nagyon életszerűen néz ki, gondoljátok el milyen lesz PC-n! Meg hogy milyen vas kell hozzá
  • gumikacsa
    #170
    Nagyon tuti. Már itt lenne is késő lenne...
  • zaki
    #169
    látszik, hogy közöd nincs a szisztémához
  • Taranov
    #168
    Ja, csak az látszik, hogy a játék azért tud valamit :)
  • Taranov
    #166
    :-DD
  • gyraph
    #165
    Mondja a szamlaszamot kerem! :DDDD
  • Taranov
    #164
    Nincs most :) De utalj át nekem 30 ezret és eljuttatom neked a játékot holnapra :D
  • gyraph
    #163
    Azzzzonnnnal szuksegem van erre a jatekra. :)
  • Taranov
    #162
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez felülmúlhatatlan! Hihetetlen! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSZ!!!!! :)
  • M@TriX
    #161
    Újabb képek. Állaaaaat!!! ;)






  • Taranov
    #160
    Szerintem minimum akkora durranás lesz.
  • Neme.
    #159
    Hihetetlen ez a game. Tuti, hogy megint akkora durranás lesz, mint anno a Driver 1.
  • Pempő
    #158
    Engem nem érdekel mikor jön pc-re, mert úgysincs pénzem upgradelni :D
    A lényeg hogy lesz!
  • gumikacsa
    #157
    Ja. Csak nehogy úgy járjunk, mint a Colin 3-mal, ami asszem 1 évet késett...és hát csalódás is lett....
  • Taranov
    #156
    Én is így remélem.
  • zaki
    #155
    biztos lesz Pc-re, csak az a kérdés, hogy mikor ,remélem, hogy legesleglegleglegkésőbb júniusig
  • Taranov
    #154
    Csak reméljük jön PC-re és nem túl sokára!
  • Pempő
    #153
    Istenkirály autók lesznek benne. CX rúlz!!!!!
  • zaki
    #152
    Driver 3 márciusban
    Multiplatform - 2003-12-13 18:55:00
    Legalábbis a játék hivatalos honlapjának tanulsága szerint ekkor érkezik a PS2-es konverzió. A dolog érdekessége, hogy az Xbox-os és a PC-s portokról (errõl ugyan tudjuk, hogy néhány hónappal a PS2-es megjelenés után várható) egy árva szó sem esik az említett helyen, így minden bizonnyal az Atari nem tudja majd PS2-es megjelenéssel egyidõben piacra dobni a többi konverziót, ellentétben a korábban tervezetekkel. A Reflections Interactive fejlesztése egyébiránt új helyszíneket (Miami, Nizza, Isztambul) vonultat fel, de szintén érdekesnek ígérkeznek a hollywood-i sztárok hangját kölcsönzõ szereplõk is.

    576 Online