6730
  • gyraph
    #598
    "Ebbol aa szempontbol" dominancia rulez :) .
  • gyraph
    #597
    Ezen en is gondolkoztam a multkor es ebbol a szempontbol valoban nagyon eletszeru ez a project...a fotorealizmushoz kozelit inkabb mint a rajzfilmhez, ha lehet igy mondani. Ebbol a szempontbol lenyegessen kevesbe muanyagizu mint a VC. peldaul.
  • Alexease
    #596
    Valszeg a konzol az elsodleges, ertheto okokbol. Ha nem egyszerre jelenik meg, ami ismet logikus lenne, akkor valszeg a PC-s verzio meg nem igazan van meg teljesen.
    Raadasul, a tesztelesre kiadott konzolos verziot, nem is igazan lehet a net-en terjeszteni (lsd. egyebb jatekok alfa, beta verzioi).
  • hen-tes
    #595
    khmmm :DD
    ez nem helyesírási hiba te gyök :D
    és ne vitázz mer megbántalak :P
  • Alexease
    #594
    Nem tudom miert aggodsz, a kerdeseddel sajat magad jarattad le.
  • zaki
    #593
    nem vágom, miért nem adtak ki még pc-s képeket, mert ezek, amik itt vannak, mind konzolosok
  • gyraph
    #592
    kvazi,saccperkb,uszkve,szeru,fajta,fele,forma, stb :).
  • zaki
    #591
    nem, ez inkább olyan, mint a doom. csak autókkal kell lövöldözni
  • ricsi1
    #590
    micsoda helyesírás...
  • ricsi1
    #589
    köszi!te is jöhetsz ,veled vok
  • ricsi1
    #588
    gyere CODra
  • hen-tes
    #587
    mér hazucc ? :D
    ez inkább olyan mint a mindtown madnass :))
  • Alexease
    #586
    Lehet hogy koznzolos, meg keves a poligon, meg kicsik a texturak, de ez a render engine, ahogy az autokat szamolja (feny, arnyek, tukrozodes, csucsfeny stb.) azert nagyon ott van.
    Es bar, lehet hogy kicsit a texturak, de szerintem nagyon igenyesek.

    Sajnos PC-n meg mindig az egy bazinagy texturaval valo csempezes megy, es a felmillio poligonbol allo objekt;( A render meg eleg gazos, tele eletlen "trukkokkel":((
  • gyraph
    #585
    Hasonlit a GTA sorozat 3. es VC. epizodjara...
  • hen-tes
    #584
    ámen!
  • zaki
    #583
    na, pont te hiányoztál innen. igen már megjelent, már végig is vittük, de nagyon zsar játék, nem ajámlom, hogy kipróbáld
  • ricsi1
    #582
    ez milylen típusú game?megjelent már?
  • zaki
    #581
    na, ennyi vót. azért külön toltam be a képeket, mert qrva sok kép van már a topicban, főleg, ha 1 hozzászólásba raktam be volna őket, mi lenne itt később :P
  • Alexease
    #580
    Szerintem lesznek jarokelok, de biztos nem lesz olyan nyuzsi es interraktivitas mint a VC-ben.:) En csak a ket stilus kulonbseg miatt irtam, hogy az nem is baj.
    De termeszetesen, ha egyaltalan nem lenne, akkor az engem is erosen zavarna:))
  • zaki
    #579
  • zaki
    #578
  • zaki
    #577
  • zaki
    #576
  • zaki
    #575
  • gyraph
    #574
    :D.
  • zaki
    #573
  • zaki
    #572
    nesze Gyraph, itt van 1 járókelő :)

  • zaki
    #571
    jaja, azt is figyuztam, de török riviéra is van :) (mindkettő jó drága)
  • zaki
    #570
    betolok még pár képet, tudtommal ezek még nem voltak, és kicsit leállok :)

  • gyraph
    #569
    A feliratbol itelve Nice szerintem...
  • zaki
    #568
    most ez vagy francia, vagy a török pálya, nem vágom. nézegettem a térképet, de sztem nem miami
  • zaki
    #567
    remélem neked, és G.-nek lesz igaza, és tényleg csak a főutakat mutatja a nagytérkép. örülnék neki, ha így lenne :)
  • gyraph
    #566
    Azt en is tudom, hogy nem RPG keszul :D, de azert nekem nagyon hianyozna az eletszeruseghez az a mellekes zsivaj es a szetugralo emberek latvanya, hogy igazan visszaadja azoknak a filmeknek a feelingjet, amik alapjan keszul a jatek. Raadasul nekem egy ido utan vmi. hianyerzetem szokott lenni, ha nincs a hatterben vmi. ami az eletre hasonlit...muanyag iztol felek.
  • Alexease
    #565
    Ebben elvileg az autozas lesz a lenyeg, vagyis ha azt a reszt jol kidolgozzak, nem igazan hianyoznak majd a boklaszo emberek:)
  • gyraph
    #564
    Annak is orulok, hogy igy tele vannak a zutcak emberekkel...micsoda zsivaj. :) Remelem ez nem igy lesz a vegleges verzioban.
  • Alexease
    #563
    Ezen a kepen vagy en "nagyitott" terkepreszlet, akinek van kedve, keresse meg a "nagy" terkepen, hogy hova tartozik:) Talan abbol lehet kovetkeztetni, hogy a nagyterkep mennyire lehet reszletes:)) Jo keresgelest:))
  • zaki
    #562
  • zaki
    #561
  • zaki
    #560
  • zaki
    #559