6730
  • Taranov
    #23
    Istanbul gyönyörű szépnek ígérkezett. Remélem a 3-ban nem lesz olyan sok nehéz misszió. Én se a Driver 1-ben, se a 2-ben nem tudtam megcsinálni a missziókat.
  • Taranov
    #22
    A trailerben én úgy látam, hogy Istanbul, Nizza, és Miami, a negyediket nem láttam. a gamestart.hu letöltés archívumából Driver 3 címen letölthető a Trailer.
  • Taranov
    #21
    Biztos lesz GameCube-ra, PS"-re, és X-Box-ra is. PC-re is.
  • Taranov
    #20
    a MAFIA és a Driver is túlszárnyalja sztem. Az embereknek már a tökük is tele van a GTA-ból és az amerikai nagyvárosokból, és az amcsi rendőrökből. A Driver 3-ban biztos benne lesz Istanbul. A trailerben én úgy látam, hogy Istanbul, Nizza, és Miami, a negyediket nem láttam. a gamestart.hu letöltés archívumából Driver 3 címen letölthető a Trailer.
  • hiba
    #19
    akar bar milyennel is
  • hen-tes
    #18
    de mégis mijen lesz a driver 3 ? lehet akármijen kocsival menni ??
  • Taranov
    #17
    Szerintem Driver 3 jobb lesz.
    Nekem naggyon tetszett a GTA 1, de azért a Driver sem volt rossz. :-) A Driver 2 is nagyon jó, csak azt bánom, hogy az a szar PS bántja a szemem :-)
  • hen-tes
    #16
    van még a bream breakers is
  • Taranov
    #15
    Nintendo GameCube-ra, PS2-re, PC-re tuti lesz, ezekben van a nagy üzlet.
    Az X-Boxon gondolom, még ők is vacilálnak :-)
  • Taranov
    #14
    Mit tudtok a Driver 3-ról?
  • mohus
    #13
    hát a Driver meg a GTA nem teljesen ugyanaz...de majd meglátjuk
    az a jó ha van választék nem?:)
    PS2 meg aztán van minden
    Driver 1,2 GTA,GTA2,GTA3, lesz Vice City, Mafia, Driver 3, és még jön a Getaway és még egy GTA- szerű játék, ami L.A.-ben játszódik:))
  • rusland
    #12
    MAFIA siman
  • Sephi
    #11
    A nagy francot! Semmi sem fogja a GTA3 es a vice Cityt felszarnyalni emberek!
  • magus
    #10
    remélem nem lesz olyan mint a driver 2 hogy csak konzolra
  • mohus
    #9
    mindenkinek ajánlom a Stuntman-t is, azon a DVD korongon van a Driver előzetese....
    ha az a város úgy fog kinézni, akkor nagyon ütős lesz...hihetelen szépnek látszott
  • Taranov
    #8
    én is így vaghyok vele :)
  • Taranov
    #7
    Én is nagyon várom.
    A Driver 1 fizikában verhetetlen volt, Driver 2, sztem ötletben volt nagyon jó, de kicsit elrontották. Nekem megvan... sok bug van benne.
  • Taranov
    #6
    jajj, te olyan hülye vagy... :)
    2000. novemberében megjelent a Driver 2 PS-re.
  • Sephi
    #5
    En meloban nyomom neha az egyest de csak ugy vezetek a varosban mert idegbajt kapok amig a teszteket csinalnam az elejen:))
  • xtaki
    #4
    a driver volt az egyetlen autos jatek amivel volt kedvem menni ;)
  • Sephi
    #2
    Miert letezik Driver 2?
  • Ams
    #1
    Az Infogrames bejelentette, hogy a Driver sorozat legújabb, harmadik része a három jelentős konzolplatform melett 2003-ban meg fog jelenni PC-re is. A játékot az Infogrames saját tulajdonú, Reflections Interactive nevű fejlesztőcége készíti. Ez a fejlesztő csapat felelős a Driver első két részének elkészítéséért Playstation-re, illetve ők csinálták a Stuntman című játékot is PS2-re. Larry Sparks, az Infogrames európai marketingosztályának alelnöke nagy sikert vár a sorozat legújabb tagjától, amire van is alapja, ugyanis az első két rész hatalmas sikereket aratott korábban.

    Én már nagyon várom. :)