4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • patiang
    #707
    csibcsab mivel /ui: "patiang nekem sok igaz énem van:P"/
    így el vagy te magatokkal, csak jók legyetek!


  • csibcsab
    #706
    nah megint kihalt a forum
  • csibcsab
    #705
    hjm:S
  • Hajnalcat
    #704
    Hogy mik vannak! O_o

    (Biztos az UFO-k voltak a bűnösök---->zöldes fény)
  • csgery
    #703
    x akták 4 eva:D
  • csibcsab
    #702
    addig benyomok egy érdekes sztorit mert ha vmi ottalvos buliba vok mindekit ezzel ijesztgetek: volt a CNN-be sal ott is leadták... egy amerikai átlagos család elköltözött egy másik házba. Az első egy két napban egyáltalán nem volt semmi fura! aztán nagyon sok furcsaság történt velük... egyik éjjel a férj mikor felnézett a plafonra látta h felette lebeg a feelsége:S és mikor megfogta h leszedi onnan a felesége átváltozott egy rémisztő hullává... aztán feltehetőleg £vesztette az eszméletét és már csak arra emlékszik hogy reggel van. rá egy napra, eltünt a kissebik gyerek... nem tudták hogy hol lehet... de állítólag az anya éjjelenként hallotta a segélykérését.. a rendörség semmi nyomot nem talált arra vonatkozóan hol lehet az eltünt gyerek... aztán egyik éjjszaka arra ébredtek, hogy a nagyobbik gyerek a lányuk nagyon sikít és sír... mire odaértek a szobájába, nem találták ott de a hangok tovább hallatszódtak a pincéből... ezért lesiettek hogy megnézzék mi lehet a baj. ahogy leértek a pincébe azt érezték hogy meleg van és nagy a bűz.. és fura zöldes fény futott át mindent! láttak a falban egy repedést ahonnan a fény szűrődött mikor beértek látták a kisebbik fiút halottan... és a ház előző lakóit akik segitségért könyörögtek ... a láynukat is látták ő már félig halott volt és mikor az anyja ki akarta szabadítani akkor a lány megharapta... és inkább otthagyták és visszaszaladtak... az esetet leadták a CNN-be is és már akkor nagy felháborodottságot keltett az ügy igazsága... de a harapás nyoma még mindig az anya kezén ott van és nem akar begyógyulni...
  • csibcsab
    #701
    nah oks... patiang!!!! ha azt akarod hogy jó fej legyek... akkor pls add meg az msn címed... vagy vegyél fel Ngem... te olyan értelmesnek tünsz itt a paranomrálitás tengerébe...:P pls!!!

    ui: de a kristálykoponyákról még mindig nem volt szó!
    ui2: patiang: [email protected]
    ui3: sz4abolcsot kéretik megszólalni!
  • csgery
    #700
    #700
  • csgery
    #699
    De ha jobban megnézzük, tulajdonképpen alig bizonyítottak be eddig még valamit. (vagy rosszul tom):D
  • csgery
    #698
    Igaz, amit bizonyítani tudunk, már nem paranormális:D
  • csibcsab
    #697
    vegyél fel msnre! amugy tudna valaki mesélni a kristálykoponyákról?
  • patiang
    #696
    Igaz CSAK egy van!:)
  • csibcsab
    #695
    Sz4bolcs... magyarul ha lehet:P
  • csibcsab
    #694
    Javítás: Patiang - azaz - ufó
    ui: patiang nekem sok igaz énem van:P
  • sz4bolcs
    #693
    Szerinted amit érzékszervekkel fel lehet fogni, azokból a jelenségekből van olyan, amire nem érvényes az okság?
    Mondjuk még a parketta rescegésére is lehet.
    De azért érdekelne hogy makro szinten milyen okság kívüli van.
  • csibcsab
    #692
    Patangnak igaza van... általánosan az a paranormális amit nem tudunk magyarázni... de mivel...:P nem is biztos a bizonyíték ezért lehet paranormális is... aza midnekinek igaza van... az ufo-k határvonal a paranormális és a nem paranormális között... de az is fontos hogy a bizonyítétkok 12.5 %-a valóságos... de én személy szerint megoldottnak nézem az udo -ügyeket vannak és kész ezt el kell fogadni
  • patiang
    #691
    De, ha bizonyíték van rá, hogy vannak UFO-kák, akkor az nem paranormális.:)
  • csgery
    #690
    hát ufo, szellem, iylenek:D paranormális jelenség mind (az iylenek nem):D
  • patiang
    #689
    De azért nem egészen értem a topic alcímét.
    Olyan ellentmondásos. Nem?!:D:D
  • csgery
    #688
    Nha, oké, ez megvan bezsélve, de most már lehet újra ufózni:D
  • patiang
    #687
    De azért Neked lehetek pittypang, pityypang, pitypong.....stb.:)
  • patiang
    #686
    Hm ! Most akkor ez az igazi éned?!

    Csak mellékesen, én mindig hittem a KÁOSZ elméletben.

    Az, hogy a szakdogit milyenre írom, attól is függ, hogy oda ér e a hatos, nem tör-e ki 3. vh. Ez csak vicc. /remélem!!!/
  • csibcsab
    #685
    de a káosz elmélet neked is bejön ;)
  • csibcsab
    #684
    pff mijen igazad van...:P:D pitypang, most nagyon meghatottál komolyan! nem viccelek... mintha te értelmes lennél
  • patiang
    #683
    No figyi csibcsab. Látod én le tudom írni a nick nevedet.
    Csak az volt a fura amilyen stílusban előadtad az egészet. Az most vagy akaratlagos volt, s ha nem akkor bocs.
    Te is biztos halottál a KÁOSZ elméletről: minden mindentől független, de minden mindentől függ. Ez így kicsit káoszos, de filózz el rajta. Sok minden úgy tűnik a Te esetedben, mintha törvényszerű lett volna, pedig csak a totális véletlenek sorozata.. S az, hogy Te miben hiszel, és mit látsz legfőképp Rajtad múlik. Csak vigyázz, amit a szemed sarkából látsz egyszer csak nem fog eltűnni. TE parancsolsz saját magadnak.
    Én rövid időn belül két legközelebbi /apám, anyám/ hozzátartozómat veszítettem el. Mindkettőjüknél én voltam a "felfedező". Egyikük még meleg volt, másikuk deszkamerev. Gondolhatod milyen lelkiállapotba kerültem. Csak hajszál választott el....... De döntöttem, ÉN PARANCSOLOK magamnak.
    Ez egy más téma. Te is tudod mennyien hisznek, és mennyien nem Istenben. Nos akkor most van Isten, vagy nincs. Tehát érted? Minden a hit kérdése, csak tudd kontrollálni Önmagad.
    Bocsi!
  • csibcsab
    #682
    nemtom h mijen hejre...
  • csibcsab
    #681
    mossá komolyan félek
  • csgery
    #680
    Vegyetek egy 25 db-os étkészletet, mert sztem már kifelefogytok:p (a ház nem épült vmi olyan helyre, ahol azelőtt álllt vmi épület?
  • csibcsab
    #679
    oks bocs jah új történet:S most mentem ki kacsjit csinálni meg minden... megyek vais jövök ide vissza és kapcsolnám le a villant a konyhába.. és leesett egy tányér megint.:S az asztal közepéről vagy széléről nah mind1.. az a fő h leesett
  • csgery
    #678
    jaja, vissza a témához
  • Hajnalcat
    #677
    Eléggé komolytalanná vállik ez a topik a végén...
  • csibcsab
    #676
    hány éves is vagy pittypong?:D
  • csgery
    #675
    Jó de nem arra értettem:d
  • csibcsab
    #674
    pff:P piittyapang!:D
  • sz4bolcs
    #673
    ez olyan, mint a mindneki kapja be mindnekinek..
  • patiang
    #672
    NEM csibcsab. Te vetted úgy.:)
  • csgery
    #671
    ha kell:[email protected] aki felvesz, csak nyugodtan:D
  • csibcsab
    #670
    hjm télleg:P Mberek akik olvassák ezt a szent fórumot!!!
  • csgery
    #669
    NAh, ki tart velünk?:D
    a címemet csak kérni kell és adom:D
  • csibcsab
    #668
    de most nem azéér de felélinkítettem a fórumot... az én szövegelésem után kelt életre minden!:D:D:D:D:D