4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Laalee
    #19
    ja ez könnyen megeshet
  • Lteebee
    #18
    Lehet, hogy homelessek járnak be fogat mosni.
  • dewdew
    #17
    Igen, a 3. es a 4. lehet igaz, de akkor is eleg "fasza" az a borzongas, ami vegigfut a hatamon, amikor az ejjel kozepen nyikordul egyet a padlo a fejem felett. Csak az a szopas, hogy nem ugy, mint amikor mozog a haz, vagy fesziti szet a viz, hanem egy igen eroteljes ropogas az a hang, tenyleg mintha lepes lenne.
  • Laalee
    #16
    engem multkor gyikká változtatott egy ufo.

    de mar elmult...
  • Lteebee
    #15
    A fa bútorok is reccsennek egyet-egyet éjszaka.
  • Efreet
    #14
    a 3. és a 4. az, ami nagyon igaz.
    a fantázia valóság, és a valóság fantázia. minden amit elképzelsz, igaz.
  • Nyiri
    #13
    Dewdew:
    1: Arra nem gondoltal hogy valahogy, viz erheti a a fat (a mupadlon kivul) és tagul mert vizes majd amikor szarad, amiatt recseg???

    2.: Mivel minden haz mozog (azert vannak a falon haszalrepedesek) és emiatt recseg a padlo.

    3.: Bedumaltatok magatoknak és a fantazia nagyon is hulye dolgokra kepes

    4.: Tilleg van szellem :P (amit nem hiszek)
  • D3t0nat0r
    #12
    Angol házak tényleg nagyon félelmetesek, volt már szerencsém többen is megfordulni, hát én besz@rnék, ha este ilyen hangokat hallanék!
    (Még szerencsére nem aludtam nagyon régiben :)
  • Mad Guy
    #11
    Ha egy teljes hétig nincs röpdoga egy suliban (szeptemberben) , az már paranormális jelenség!
  • Waterhorse
    #10
    Csak olvas vissza, meg a Reinkarnációba is.
  • mateos
    #9
    pl ki ?
  • Waterhorse
    #8
    Van egy két nemnormális is. Rohatt hitetlen!!
  • Ron Ragm
    #7
    ;)
  • ricky
    #6
    pl te
  • mateos
    #5
    szerintem itt az SG-n vannak paranónikus jelenségek :-)
  • dewdew
    #3
    Na, akkor en is mondok egyet. Angliaban vagyok, es az koztudomasu, hogy Angliaban sok a szellem. A filmekben is mindig regi angol kastelyokban jatszodnak a szellemes historiak.
    Itt olyan marha epiteszeti szokas van, hogy hiaba epitik a hazakat teglabol, a felso szint padloja mindenhol fabol van, aztan azon rajta a szonyeg. Tehat ranezesre nem lehet megallapitani, hogy akkor hogy is van ez. Ez az oreg hazakban, es a most epult hazakban is igy van. Tok szar, mert nem lehet ugy menni az emeleten, hogy azt alul ne lehessen meghallani. En egy kb 25 eves hazban lakom, ez eddig OK, de a baratnom egy tobb, mint 100 evesben. A furdoszoba az emeleten, eppen a baratnom szobaja felett van. Termeszetesen annak a padloja is fabol, amin rajta van a mupadlo. Na abban a hazban biztos, hogy van szellem, es a furdoszobaban lakik. Ejjel tok sokszor lepeseket lehet hallani, de mindig csak egyet-egyet. Tiszta horror. Amikor meg ott zuhanyzom, akkor mindig ugy erzem, mintha nezne valaki. Nem vagyok paranoias, sehol mashol semmi bajom, de egyszeruen nem szeretek ott lenni.
    Ennyi.
  • Ron Ragm
    #1
    Imááádom az ilyen témákat:))))))
    Naszóval ide minden ilyen hallott történetet,mégha nem is nagyon igaz!:)
    Kezdem:
    Egy házban láttak egy megláncolt szellemet lebegni ide-oda,majd "lement" a földbe.Azon a helyen ásni kezdtek,majd egy láncba vert csontvázat találtak.