4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Hajnalcat
    #787
    Nálunk is szokott ilyesmi lenni, nyugodj meg, ez csak nyest volt. ;) Hideg időben mindig beköltöznek a padlásra.
  • patiang
    #786
    Vagy a gyerekek macskát?:D:D
  • Czdano
    #785
    nálunk a padláson fura hangok voltak, recsegtek a cuccok meg feldőltek
    és sztetek mi volt? a macskák "gyereket csináltak "
  • patiang
    #784
    Csak a topics ne haljon ki!
  • patiang
    #783
    A pelus fizetve!:D:D
  • patiang
    #782
    Egy halottat megbántani?"vagyis érted hogy mire gondolok...........?
  • patiang
    #781
    A hantolásom te fizeted. OK?!
  • patiang
    #780
    Csibcsab...........mos má mind1!!
    De amúgy te is haláli vagy!!-vagytok?!

    Csak nehogy beszarj ha megjelenek HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
  • Hajnalcat
    #779
    Én meg a recsegős részt olvastam és megreccsent az asztal, amin van a számítógép és egyszerre felreppent a papagályom is. :D
  • Nohab
    #778
    Hát ez nem igaz... Olvasom ezt a topikot. Hirtelen hülye hangot hallok magam mögül. Tök bepánikoltam néztem jobbra balra, semmi (közben folyamatosan ment a hang) , majd belevágott valami a lábamba. Tisztára pánikba voltam, (azt hittem a megvadult macskám az), majd ránéztem a lábamra, HÁ MIT LÁTOK?! A dvd formázás kész és rányitja magát a dvdolvasó... :DDDD
  • Nohab
    #777
    Nem beszél? Vágd fejbe sodrófával (hogy meg ne sántuljon) és ha még most sem szólalt meg csapkod meg jobban :D
  • csibcsab
    #776
    :P ez joo volt:S de majd csak holnap jövök észt osztani vagy akkor sem... :P túl sok a tanulnivaló amugy a suliba nincs paranormális dolog semmi... kivéve a tanárokat!
  • Nohab
    #775
    Na akkor én is elkezdem:) Szoktam én is álmomban beszélni példál köszöngetek meg ilyesmi... egyik rokonom pedig káromkodik álmában :D A recsegések pedig a hőtágulás miatt vannak (felfűti a kázán a teret rövid idő alatt tágulnak a tárgyak és recsegnek...) A de zsa vű (tudom, hogy nem így kell írni) pedig az okozza ,hogy az érzékszervek lelassulnak az agyhoz képest (vagy valmi ilyesmi)
    Ui.:Az előző életemben sem hittem az újászületésben...
  • csgery
    #774
    Igen, mertr úgymond "bebszéled magadnak" a hangokat, meg minden, minél jobban gondolsz rá, annál inkább recsegni fog a padló, vagy akármi. Egy ébként talán azért recseg a padló is, mert tudniilik minden ház süllyed, és a padló is vele együtt :)
  • homeless
    #773
    Ezek a recsegések, meg "megmagyarázhatatlan" dolgok teljesen természetesek. De ha állandóan azon paráztok, hogy mikor fog leesni egy pohár vagy mikor fog recsegni a padló, akkor olyan dolgokat is hallani fogtok amit egy normális ember nagyívbe leszar.
  • gyuri12
    #772
    ebben az élemben is az vok...:D
  • csibcsab
    #771
    :S lehet h előző életetbe ruszki gyűlölő voltál
  • gyuri12
    #770
    ez nem szellemes meg semmi,de azért érdekes: én néha (nagyon nagyon ritkán beszélek álmomban) szal: én nagyon utálom a ruszkikat,azt hogy miért azt nem fogom leírni mert hosszú, és álmomban oroszul beszéltem!!!!a tesóm mondta(egy szobába kell vele aludnom) hogy hallotta hogy beszélek... szörnyű ezzel a tudattal élnem
  • csibcsab
    #769
    hát izé ... olvastam a gportalon de a leelső forum beszolásom a ngayon hosszú viszont igaz...
  • Czdano
    #768
    lol
  • gyuri12
    #767
    na akkor én ha meghalok,akkor majd kisértem a haverjaimat,akik kitalálták hogy idézzünk szellemet:D
  • gyuri12
    #766
    ez tényleg igaz?
  • Czdano
    #765
    addig röhögünk mig a wc mumusrol kiderül h élő korában bérgyilkos volt és minden wc használót agyonüt :DDDDD
  • Nohab
    #764
    Mi is röhögtünk. Meg te is röhögsz. Szóval vicces :D
  • csibcsab
    #763
    hát mer nem wc mumus... az télleg vicces, de egy szellem nem annyira:S
  • gyuri12
    #762
    a haverjaim azt elhiszik hogy szellemek vannak a házban,de amikor mondtam a "wc mumust",akkor csak röhögtek:D nemtom hogy miértXD
  • Nohab
    #761
    A hideg ami átfutott rajtad azt hívják félelemből szerzett libabőrnek :)
  • csgery
    #760
    Te is egy fontos ember lehetsz:D
  • Nohab
    #759
    WC mumus :D
  • csibcsab
    #758
    pff:D ez rémisztő, hát amugy meg egy kapu van... és azt nyitja ki a szellemidéző.. és nincs olya h mejik mejiket nyitja
  • gyuri12
    #757
    és most leírom a "kedvenc" szellemes dolgomat: amikor magától lehúzódik a wécé!:D hát az valami szuper! volt egyszer,amikor épp szartam,és akkor magától lehúzódott! na az szuper voltXD de miközben mostam a hajam,és pont nem a wécé felé néztem,akkor lehúzódott,és azthittem,hogy valaki bement a fürdőbe:D szal az királyság
  • Czdano
    #756
    de melyik kulcs nyitja melyik kaput? :DDDDD
  • csibcsab
    #755
    hát nem feltétlenül
  • csgery
    #754
    ez a kapu izé egy kicsit olyan fura nem? ilyen kapu nyílik olyan zárul:D
  • csibcsab
    #753
    vagy ha ott volt egy szellemidézés nah az olyan h a szellemeknek kinyitsz egy ajtot... ahol bejön a szellem de sokan a szellemidézés végén a kaput nem zárják vissza... hanem nyitva marad:S és utána azért is van a sok megmagyarázhatatlan dolog
  • gyuri12
    #752
    na akkor itt az én történetem:
    a házunk egy jó öreg ház,ami régen egy piszok gazdag fickóé volt...
    még régen a haverokkal kipróbáltuk a szellemidézést,és bejött! miútán megidéztünk valakit(már nem emlékszem ho kit) egy fél éven át különböző dolgok történtek: kopogás,az udvaron tök napos idő volt(szal nem szél volt),egy tégla hevert az udvaron,és egyszercsak megmoccant! egyedül voltam,és miután megmoccant a tégla,furcsa hideg érzés ment rajtam kerszetül...és még soksok dolog...
    szal én az én esetemből ezt szűrtem ki: az öreg házak vonzák a szellemeket...:S
  • csibcsab
    #751
    téll. de izéé általában a dolgokat akkor találjuk meg mikor nem keressük... és az ufo-s rablások nagyrésze pont olyanokkkal történik akik nem hisznek az ufokba vagy nem akarnak látni... direkt keresni a sorsot... sortalansághoz vezet...:D
  • Czdano
    #750
    ahelyett h offolnátok kereshetnétek UFOkat az égen ^^
  • csibcsab
    #749
    hát :P reál 24 tugyuk mi is ... de nemtom kik csinálták tök jó lett... és azon kívül h csinálod a konfliktusokat... inkább most már te mutasd meg h tucc normális is lenni... bocs az offtopicért..
  • sz4bolcs
    #748
    Hogy szaporítsam az offtopicok számát, nagyon parás éjjel ködben, esőben vezetni. Friss jogsis vagyok, és nagyon gáz, mikor jönnek szembe a vakító autok... Elvileg az út jobb széle a tájékozódási pont, de én még nem érzem. Vmi tanács?