4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #667
    hjm sztem is
  • csgery
    #666
    emberek, rendes ember módra, egy nagy csoprtos msn banzáj kéne midenkivel:D
  • csgery
    #665
    Mindenki adja meg midenkinek:D
  • csibcsab
    #664
    pittypang!:D amugy azér kell mert leosztottad amit mondtam!
  • csibcsab
    #663
    pff hát:D
  • Hajnalcat
    #662
    Nem szoktam msn-ezni, nem szeretek.
  • csibcsab
    #661
    hajnalcat!:D te megadod az msn címed?:D pittypang... hát mert csak kell:P de ha nem akarod..:P pedig
  • patiang
    #660
    Kell?!
    No de miért?
  • Hajnalcat
    #659
    Én hiszek neked. :)

    Mutatok címet:
    Ringu
  • csibcsab
    #658
    mind1 nekem az msn címed kell!
  • patiang
    #657
    pitypang egy Y-al.

  • patiang
    #656
  • csibcsab
    #655
    nah pityypang! add meg az msn címed!
  • patiang
    #654
    Te mondod komolyan?:)
  • csibcsab
    #653
    hát de nem is mondtam h az hozza...:S de akkor se kamu:p
  • sz4bolcs
    #652
    msn-en már elmondtam. Nem a télapó hozza az ajándékot :(
  • csibcsab
    #651
    szabolcsnak üzenem ha nem hiszi... hát maradjon csöndbe... nekem nincs feltünési viszketegségem amugy mejik az a japán horror az a Ringu vagy mi?
  • csibcsab
    #650
    pff... de amugy nemtom mit mondjak mert én mindig is hittem az ijen dolgokba... amugy félek nagyon, de nem az ufóktol meg a szellemektől hanem azért félek mert nem tudom h mit is akarnak tőlem... és ez kissé fura... :S amugy amiket írtam nem kamu... sose szoktam hazudni... sőt aki szokott nagyon utálom is... visszaolvasgatva tök fura volt h pl egy lyuk volt eccer csak a szoba közepén.. de az hihetőbbb h elborul a pohár meg leesik a tányér... mind1 aki nem hiszi vegyen fel msnre: [email protected] -- őő tudok még mesélni sok ijet... hjm amugy indigoo gyerek :P
  • sz4bolcs
    #649
    Ezek messziről jött emberek, és ugye mint tudjuk, messziről jött ember azt mond, amit akar..
    fantázia, fantázia.
  • csgery
    #648
    elképzelem, biztos jöttek az ufók, és mondták nekik hogy: a kék auráju gyerekek neve leygen indigó gyerek, és különösek is:P
  • patiang
    #647
    Hááát mondta, vagy mondták nekik "valakik".:DDD
  • csgery
    #646
    Ne feledd, ez is csak ilyen "auralátós" fickók, nők szerint van. ÉS egyébként honnan tudják, h ez a kékes aurájú gyerekek a megváltók?
  • patiang
    #645
    Elolvastam, és megint csak az a kérdésem /mint máskor /, hogy mi a különbség egy hat ezer évvel ezelőtt élt ember, és a mai modern, felvilágosult között??? SEMMI!!!
    Ugyanúgy erdei manók, szellemek, indigó gyerekek ........stb.:((((((
  • patiang
    #644
    Nyomass be egy-két halucigén-t, és már repülni is tudsz!:DD
  • csgery
    #643
    a Menüben baloldalt találod meg
  • csgery
    #642
    Itt egy részletesebb leírás: indigó gyerekek
  • patiang
    #641
    Frankó, hogy mindig kitalának valami faszságot, amin lehet csámcsogni.:((
  • patiang
    #640
    Mari néni meg a söprűje:DD
  • csgery
    #639
    Az indigó gyerekek olyan emberek, akiknek különös, kékszerű az aurájuk, ha jól tudom. Ők teljesen másak, mint a normális gyerekek.
  • sz4bolcs
    #638
    Hát még ha tudnád, hogy a mániás depressziósok miket tapasztalnak.
  • Hajnalcat
    #637
    Jesszusom!

    Indigó gyerek, az mit jelent?
    Hát valami nagyon különleges dolog történik a családotokkal, az biztos...kezd gyanúsan emlékeztetni a Ringu-ra (japán horror)...ott is egy családdal történnek furcsa dolgok...anyja, meg a lánya is különleges tulajdonságokkal van "megáldva"...ebből simán lehetne horrorfilmet forgatni, amik veled történnek.
  • csgery
    #636
    Hát igen, télleg fura dolgok, amiket írtál.
  • csibcsab
    #635
    Nah nekem egy igen hosszú történetem van vagyis most több érdekességet gyűjtök össze amit annak találok... nah először is: vannak olyanok mikor előre tudok valamit amit sose láttam vagy hallottam leginkábbb a tv-ben lévő rekloámok meg ijesmi. meg ha pl gondolok a kekszre tegyük fel akkor biztos hogy egy győri édes reklám megy a tv-be... vagy pl a dolgozataimat úgy írom meg hogy csak bizonyos részekre készülök az anyagból mert mintha érezném h mit fog belerakni a tanár a dolgozatba..és télleg azt rkaja bele nem is kell mondanom kitűnő tanuló vok... pedig alig tanulok csak azt amit érzem h kell.. akkor van olyan, nálunk hogy mindenki a vagy a másik családtag szülinapján halt meg vagy pedig azon született... pl apukám testvére az én szülinapomon halt meg.. papám apukám születésnapján, papám testvére anyukám születésnapján született és a papán szülinapján halt meg a lánya aznap született mikor a fia egy autobalesetben halt meg ... anyukám testvére meg a tesóm szülinapján született és az egyik haverom szülinapján halt meg... akkor sok fura dolog van nálunk... pl esténéként recseg a parketta pedig vadi új... akkor mikor egyedül számítogépezek olyan érzésem van mintha figyelnének... meg a szememsarkából mindig látok vmit ijen fehéres szerű mittoménmit és mire odanézek rendesen eltünik.. lehet hogy az álmosságtól van meg minden... akkor volt olyan is h eccer 3 éven keresztül mindig ugyanazon a héten valami szellemszerűséget látott anyukám.. szal de nagyon ijesztő volt mert a nagy sokingatásra keltem fel és azért is érdekes mert ő nem fél semmi ijen hülyeségtől csak akkor fél ha van rá oka is... és érdekes módon mindig ugyanakkor láttaa... meg eccer kinn ültünk a konyhába és anyával arról beszélgettünk h léteznek e szellemek meg minden és mondom ez tiszta hülyeség h nem léteznek meg minden... eccer csak ahogy ezt mondtam elborult egy kis pohár...:S nagyon fura volt... aztán mikro anyukám látta azt a szellemet legelőször aznap este kimentem a konhyába inni és nagyon csörögtem meg minden erre apa kijött és jol lecseszett h mit csörgök ijen későn ... orára nézve 23:57 volt... erre meg bevágtam a hisztit és kinn maradtam apa meg lekapcsolta a villanyt és ott voltam a sötétbe alig telt el egy kis időő leesett egy tányér ... az átadópultról pedig sokkal meszebb áltam onnanapa erre kijött és bekisért mert nagyon megijedtem... ekkor már 00:01 volt aztán rá egy órára volt h anya látta... meg kiskoromba emlékszem a távirányító a gyertyák is volt h leestek a szekrénysorról... S: meg mikor anyukám tesója meghalt meg minden apa eccer ojat álmodott h az egyik jó ismerősünk idős bácsi volt ... meghalt és anyukám tesójával volt egy kocsmáába meg minden... és azt bexélték h a bácsi meg anya tesója £mennek a kocsámból apa is velük akart menni de ők azt mondták neki h még maradjon ott...:S kurva fura álom...:S aztán eccer nyaralni voltunk és a szálláson a tesómmal voltam külön szobába... és éjszaka arra keltünk fel hogy az ajtónkat csapkodja a szél meg minden... de nagyon ijesztőő volt hiába szoltam a tesómnak nem hallotta pedig ott aludt mellettem ordibáltam anyáéknak ők se hallották mintha miindenki kikapcsolt volna... nagyon rémisztő vvolt... meg kiskoromba álíítólag ijen fura dolgokat rajzotam meg sokkal jobban mint az ovis társaim... szal azon is sokan ki voltak akadva...:S most meg nem réég derült ki h indigó gyerek vok... még ufóval nem találkoztam.. meg nem is láttam de szeretnék ... de mivel még csak 14 vok lesz még rá esélyem

    csak olvassátok is £!!!
  • csgery
    #634
    Hát ez szép:D
  • mucsácsó
    #633
    mekkora cigányok, aztakurva :D
  • REALista
    #632
    Nesztek paranormális jelenség!!!:D
  • REALista
    #631
    Dehogy nincs!
  • csgery
    #630
    De azért ha a végén nem modják meg a racionális magyarázatot, akkor talán télleg hihető lett volna 100% ban :P
  • Doomista
    #629
    jaja azt énis láttam.de a többi esetre meg nincs ilyen jo bizonyiték ^^
  • csgery
    #628
    Én is aznap vagy 7 kor láttam a bemutatót, hogy lesz vmi az öngyulladásról fel akartam jönni az SG re beharangozni a hírt, de a gyík bátyám nem engedett