4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Nohab
    #747
    ja elfelejtettem megnyomni a válasz gombot bocsesz...
  • Nohab
    #746
    csak olvasom a topikot és erről volt ott szó, én meg leírtam...
  • REALista
    #745
    A boncolós videoról már régén kiderült hogy csalás volt...
  • csibcsab
    #744
    pff.. mintha izé leperegne előtted az életed filmje vagy mi?
  • csibcsab
    #743
    ez mér paranormális?
  • Nohab
    #742
    Igen ezek a belassulások az ember agya felgyorsulása okozza... Példa egy gyorsulási verseny (azok a bazi nagy kerekű veszett gyors legális sportkocsiversenyek) résztvevője álítása szerint öt mondatot el tudott mondani magában 4mp alatt... Nekem is vannak hasonlók ,mikor esek biciglivel vagy amikor 1,5 méterre megy el tőlem egy 1600 tonnás vonat 100km/h-val...
  • csibcsab
    #741
    patiang amugy bocs nem akartalak megbántani csak annyira magányosnak tünsz vagyis érted hogy mire gondolok... de nehogy megöld magad itt nekem!
  • csibcsab
    #740
    ha rádillik és 1990 körül születtél akkor biztos hogy az vagy!
  • csibcsab
    #739
    pff... nem minden hülyeség attól függetlenül meg előttem is írtak néhányan nagyon sok baromságot... amugy meg tisztelt hajnalcat! azért voltam kicsit besértődve mert patiang meg a real 24 elkezdett baszakodni... nah mind1... és sztem paranormálisnak elég paranormális amit odaírtam... másrészt a youtube-os ufo-s videok is jok... főleg mikor boncolják fel az egyik kis szürke mittom én mit...:S
  • Nohab
    #738
    Nálam az a legdurvább, mikor (a számítógépem a lépcső mellet van) hallom ,hogy jön fel egy macska, teljesen ugyan az a ritmus, hangok. Mikor odakapom a fejem semmi :) Ez halál komoly. Meg mikor megdöglött nálunk egy macska, akkor a lépcsőfordulóban valami folyton basztatta a kiszáradt virágot és amikor odanéztem a hang elnémult és mozdulatlanul állt a virág teljesen egyedül... Meg kaparászásokat hallok (ez inkább egér:) Meg éjjelenként azt hallom mintha becsukták volna a vasajtót vagy az egyik faajtót...
  • Randelz
    #737
    A mutkor a haverokkal örkörködtünk a parkban kb1 éve lehetett és hát ott voltunk egyszercsak egy kékfény tök gyorsan elment a közelben és a legfurább az volt hogy a nem befagyott vízen is keresztül ment úgyhogy érdekes volt. Persze a haverok mindjárt hogy "Wáá mivoltez.." biztos ez meg az énszerintem vlmi optikai csalódás volt egy valahol a közelben elment autó miatt.
  • Czdano
    #736
    youtube keresőbe is érdemes sztem beirni az ufo szót..
  • csgery
    #735
    Tiszta jou kis videou:D
  • csgery
    #734
    nem hülyeség ;)
  • Tomo15
    #733
    Ez nagy jó! Köszi, hogy belinkelted.
  • Czdano
    #732
    ehh :D
  • Nohab
    #731
    Mért "tök"ölök már ilyen sokat? :D
  • Nohab
    #730
    Tök para van nálam... Itt recseg ropog a ház és mindenre odakapom a fejem...tök beszarás :D
  • Czdano
    #729
    lol ne nézzétek inkáb meg én már rendesen félek :DDDDDDDDDD
  • Nohab
    #728
    Tök poén olvasgatni a szövegeket itt egyedül a sötétben a recsegő házban... :D Egyébként itt is vannak hasonló dolgok...
  • Czdano
    #727
    kis érdekesség...
  • Tomo15
    #726
    Ez nem tudom, hogy mennyire hülyeség, de az egész szöveg rámillik. Végig libabrörs votam miközben olvastam.
  • Czdano
    #725
    ahahauah ez kuva jo forum /fav

    nagybátyáméknál volt olyan h a tárgyak-teljesen maguktol- pottyantak le a polcokrol és nem is volt földrengés vagy valami :D
  • csgery
    #724
    jah, bocsi, én másh tuttam XD
  • Hajnalcat
    #723
    #635
    "....de mivel még csak 14 vok lesz még rá esélyem"
  • csgery
    #722
    Amúgy ideje lenne már újra a témával foglalkozni ez midnekinek szól!!! A weszekedést személyesen, meg máshogy is meglehet oldani, de ebből mindeki hadgyja ki a topikot XD
  • csgery
    #721
    ő nem 14 15 :D
  • patiang
    #720
    Tulképp. mi is a topic címe?: PARANORMÁLIS jelenségek
  • Hajnalcat
    #719
    Inkább magábazárkózott legyen valaki, mint össze-vissza írjon mindenféle butaságot...persze, csak 14 vagy, megértem, még fejlődnöd kell agyilag...
  • patiang
    #718
    Hát jah csibcsab, igaz".. vagy inkább búrabaszottnak:S"

    Így hát nyakamon a kötél, kezemben egy kés.........na és!

  • csibcsab
    #717
    vagy azéér tvagy ijen nem beszélős másokkal mert izéé... tudod mint a gollam a gyűrűkuából ijen tudathasadásod van? és akkor nem kell msn és beszélgecc csak magaddal...
  • csibcsab
    #716
    patiang... nem gondoltad még h ideadd az msn címed? má viszont ez se normális h ennyire elzárkozól a világtól mint egy ijen remete... biztos szar lehet hogy csak magadba ott £vagy...:P sztem gondood meg tiszta depresszijósnak tünsz így kivülről... vagy inkább búrabaszottnak:S
  • patiang
    #715
    Megmarad a topics
  • csibcsab
    #714
    nemtom mejik sorozat hatása lehet mert az odaátot nem szoktam nézni és mintmáár mondtam a gportalon olvastam...:P realista 24 te mindenkééppen veszekdni akarsZ!
  • patiang
    #713
    Sőt az is lehet, hogy űrhajóban voltak.:D:D
  • patiang
    #712
    És egyáltalán volt-e felesége?:D:D
  • csgery
    #711
    Ez kizárt dolog, h igaz leygen:P
  • csibcsab
    #710
    pff:D patiang ne macerájj:D:D :P realista 24...:P azt csak olvastam gportalon...:P... amugy nem szokásom a saját kútfőből vett kamuságok terjesztése... visszatérve patiangra... inkább csak azt akartam vele érzékeltetni h mijen sok oldalú Mber vok... de igen jol el vagyunk itt magunkkkal.
  • REALista
    #709
    Ez a feleség a plafonon gyanítom az Odaát/sorozat/ hatása lehet!!!:D
  • REALista
    #708
    Valakinek kicsit túl élénk a fantáziája!Vagy inkább pont ellenkezőleg...