4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • REALista
    #867
    Ez most hogy jön a Paranormális dolgokhoz???
  • Hajnalcat
    #866
    Huha, és most depi, öngyi leszel és kísérteni fogsz a fórumban?
  • Tomo15
    #865
    bye
  • csibcsab
    #864
    nem kedves patiang... csak mivel sokakat zavar a jelenlétem itt a forumba és szeretnétek nagyon h emenjek ... akkor elmegyek de akkor ti is javuljatok egy szintig.. pl te patiang probáld meg megtalálni ez összhangot a meggoondolatlan észjárásod és a merészséged között... vagy előbb rakd sebességbe az agyad mielőtt elindítod a szádat... mert ha kicsit gondolkozol... te megbántasz valami hülye beszolással... én visszaszolok... te visszaszolsz ... hajnalcat beszol nekem én már 2-töknek szolok vissza... csatlakozik a beszolok táborához szabolcs és még egy pár vki én meg midnenkinek visszaszólok... és megkezdődik az első forum háboru... csak azzal a kis különbséggel hogy Ngem nem lehet innen eltüntetni egykönnyen... legyetek jók egymáshoz tiszteljétek a másikat és ne kössetek bele a másik dolgába, miért kell a másik ellen dolgozni? Nem lehetne egyszer mindenki jó a másikhoz előitéletek nélkül? Mert hogy ki ennyi idős ki annyi idős... meg még felsorolhatnék ezer és ezer okot amiért a másik megbánthatna valakit... de nem jobb a békesség? sose értettem hogy mért kell a másikat bántani... megmondom tudom sokakban az fogalmazódik meg hogy én is beszoltam.. de csak azután miután ti is elkezdtetek itt szenyózni... ha nem kezdődik el az hogy bátnsuk a másikat és nincs sok hülye aki még bele is száll a dologba akkor nem lenne semmiféle vita ezen a fórumon... lehet hogy gyerek vagyok lehet hogy ti már felnőttetek, de ti is nagyon gyerekesen viselkedtek sok helyzetben. na mind1 én itt a munkámat befejezettnek látom... mindent megtettem amit csak tudtam. üdv mindenkinek... majd lehet hogy találkozunk egy másik időben egy másik helyen egy másik forumban.. sziasztok
  • patiang
    #863
    Mondd csibcsab, ez Nálad egy játék része, hogy néha mint egy ovis, máskor meg mint egy dipis működsz???

    Ha igen, akkor...............
    :))
  • csibcsab
    #862
    ez nem chat... :P én is tom ezt mondani... de ha mindig mondanám hajnalcat meg czdano esetleg sz4bolcs után akkor nagyon sok offtopic lenne... és mivel az Mber nem tökéletes, nem kéne állandoan piszkálodni ha berakok egy offtopicot, mikor ugyanúgy ti is berkjátok.. amugy meg ez olyan dolog mint hogy szeretkezzünk a szüzességért... mondjétok hogy ne rakjak be offtopicot mikor ti is ugyanugy berkajátok... tudom h nem teccik itt a jelenlétem de addig biztos nem húzok el erről a fórumról még nem javultok meg... szal ha jook lesztek akkor nem irok ide többet! nah egyszeri és visszanemtérő ajánlat szerintem ti is örlnétek neki ha elhuznám innen a csíkot, de mondom amig nem fogtok ti is lojálisan eljárni a dolgokkal ne várjatok tőlem is joo dolgot... amijen az aggyonisten olyan a fogaggyisten... mind1 csak ezt akartam mondani és most figyelem hogy viselkedtek! legyetek jók és akkor elmegyek...:P

    ui:

    És Jézus szóla hozzájuk:
    "Mondjátok, ki vagyok én?"
    És ők felelék:
    "Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégső értelme tárul fel előttünk."
    És Jézus szóla:
    "Mi???"

  • patiang
    #861
    Ja, ledobom a lasztit, és felesik:DDD
  • sz4bolcs
    #860
    arról van linked?
  • Czdano
    #859
    sztem is....
  • Hajnalcat
    #858
  • csibcsab
    #857
    ez nem chat
  • Czdano
    #856
    ha nem tetszik van másik is
    ez nem chat

    ma recsegett fenn a parketta áá (ősrégi ház rulez ;o)
  • csibcsab
    #855
    hát érdekes nagyon sokan irtok ebbe a forumba
  • csibcsab
    #854
    nicns valakinek 2007-ES hotoszkopja?
  • csibcsab
    #853
    románijába is van éa attol függetelnül h roma mellett van létezik egy ijen romániába is ... csak az nem olyan felkapott mint az olasz mert az Mberek szivesebben mennek roma mellé mint románija egy kis nyomortelepére... nem vok írástudatlan... te vulgárspirituáloo:D
  • sz4bolcs
    #852
    Az nem Románia, hanem Róma, te írástudatlan. :D
  • Czdano
    #851
    akkor ott teljesen máshogy kell vezetni is meg mindenre figyelni kell nehogy elkezdj felfelé szaladni stbstb
  • Czdano
    #850
    téleg :o egyszer megnézném azt a helyet!
  • csgery
    #849
    Nosa, az is elég fura, hogyha valakit emglöknek, akkor felfele fog ő is gurulni?:D
  • csibcsab
    #848
    hát kissé fura de ez van ez egy gravitácios anomália
  • Czdano
    #847
    akkor elvileg lefelé nehezebben birok futni..érdekes :)
  • csibcsab
    #846
    hja:P bocs:P axittem videooom nincs de izé az a cikk van:S de sztem néhány kép is tök joo h tolni kell a kocsit h lemenjen a lejtőn
  • Hajnalcat
    #845
    De én nem a gömbvillámról írtam, hogy érdekelne, azt már láttam, meg ilyen laborosat is, hanem a felfelé guruló tárgyakról, az érdekel, amik Romániában is előfordulnak...
  • csibcsab
    #844
    nah hajnalka! megtaláltam a laborost: http://www.youtube.com/watch?v=f8WQvBXcI_0
  • csibcsab
    #843
    itt is egy: http://www.youtube.com/watch?v=D3vBW_eW238
  • csibcsab
    #842
    egy ijet találtam : http://www.youtube.com/watch?v=6ioN-3UWYrY
  • csibcsab
    #841
    aham axxem a jutobon láttam de asse biztos vagy a google videon... nah mind1 a szomszádda néztük még a nyáron de izé írd be valamejik ijen video-s oldalra és írd be hogy : globular lightning vagy ball lightning éd keress vidiket... amugy tök érdekesek csak az a baj h laborba csinálták... de addig keresek ha lesz link akkor adok!
  • Hajnalcat
    #840
    És erről videót is tudnál mutatni? Érdekelne.
  • Hajnalcat
    #839
    pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:P
  • Hajnalcat
    #838
    Hát ez eléggé ilyesztő lehetett.
    Fuvallatot én is szoktam néha érezni, és a lakásban, nem kinnt és nincs kinyitva seholse egy ablak se...mind1, lehet, hogy csak a képzelet játszik velem.
  • csibcsab
    #837
    pff:S mindenkinnél gömbvillámok császkálnak...:D én sose láttam csak ijen videoba... de akkor is csak egy kis gömb volt és egy laborba csinálták. De amugy nagyon ritka... attol h te láttál...
  • Hajnalcat
    #836
    Gömbvillám nem is annyira ritka, nekünk is az jött be a házba... és szétbaszta a vezetékeket és a pince majdnem leégett. Bemeneti és kimeneti nyílást se találtak, szóval gömbvillám volt a szakértők szerint.
  • Hajnalcat
    #835
    Pfff..., ez egyértelmű, hogy nem eredeti. Amúgy jó kis hely. (Y)
  • csibcsab
    #834
    hát.. szar lehetett:S amugy honnan tudod h nem egy szellem volt e az h megzavarod a légáramlatot nem idéz elő egy fekete árnyat v mit... sztem izéé lehet h egy fekete macska volt:S balrol jobbra vagy jobbrol balra szaladt?
  • csibcsab
    #833
    Hjam van ijen télleg... sőt nem messze inenn romáinába is... először mindenki aki arra jár arra lesz figyelmes hogy a kocsik amiket otthagynak felfele gurul meg minden... mértanilag kiszámították hogy nem felfele lejt ( pff felfele lejt:D ), hanem ugyanojan rendes domb mint a többi csak ott a gravitácios hatások is másképp érvényesülnek vmiért...és nem hoax:D ha arra vagy kiváncsi ime egy cikk:

    http://index.hu/tech/tudomany/grav0605/

    amugy télleg érdekes
  • patiang
    #832
    Én spec nem hiszek a szellemekben, de velem történt ötödikes korom körül, amit nem tudok megmagyarázni. Bár biztos van rá.
    Kölkök kimentünk a temetőbe. Volt ott egy családi kripta, melynek bejáratát egy ajtó takarta, amin egy rácsos ablak volt. Én felálltam egy kőre, hogy benézzek. Egy lefelé tartó lépcsőt láttam, s pár pillanat múlva valami feketeség rohant felém lentről. Én úgy estem hanyatt, és az ablakon finom porból álló fuvallat szállt ki.
    Mostani eszemmel azt mondom, biztos valami légáramlat egyensúlyát borítottam fel, de akkor ez elég félelmetes volt.
  • sz4bolcs
    #831
    Én azt hallottam, hogy Olaszországban van egy hely, ahol felfele gurulnak a dombon a tárgyak. Más is hallott erről? esetleg tud cikket linkelni?
    Hoax?
  • csibcsab
    #830
    ez mennyire rémisztő? amugy én azt utálom ha a monika sóba meg a balázsba bemennek ijen hajléktalaon és mindenféle baromságot besézlnek hogy láttak ufo-t meg szellemet meg ijesmi... de pl eccer volt nemtom h kettes vagy retekklubb:D hogy izéé egy görögo-ba egy lakosoron volt egy ijen nagy valami hogy ha a munkások dolgoztak rajta akkor minden elbaszdott meg a dolgok maguktol beindultak... és a görögök mindenhonnan segítséget kértek hogy el akartak onnan menni:S
  • Czdano
    #829
    OMFGWTF FÉLEK O.00000 szellem
  • Czdano
    #828
    na ott a pont! no tovább offtopic :)
    egyszer már nemtom meliken tán' discoveryn volt hogy egy család öreg házba költözött és egyszer csak megmozdultak a tárgyak meg minden de amiből téleg kiderült h szellemek vannak h egy bicikli magátol ment o.0
    természetesen elkölöztek