4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #827
    pff:S teljesen mind1 a gömvillám ugyanojan tudományosan megmagyarázott jelenség mint a sima.. csak mivel nagyon kevés van, ezért a viselkedéséről is keveset tudunk... de az kissé fura, hogy izéé a kéményből jött ki... nem a mikulást láttad? amugy meg sztem mindenki offtopicol összevissza szal, sztem nem rajtam léne lovagolni... és nem lehet mindig csak paranormális jelenségeket írni mert az is olyan ritka legalább mint a gömbvillám...
  • patiang
    #826
    Ne legyél durca. Én csak azt mondtam, amit mi tettünk.:))
  • patiang
    #825
    Most sérti vagy?
    Én csak azt mondtam, amit mi tettünk.:)
  • sz4bolcs
    #824
    Jó, akkor nem látni a gömbvillámokat...
  • patiang
    #823
    Csak azért kérdeztem, mert abban az időben / gyerek / mi is, ha "valamit" sokáig néztünk /főleg este/, és még magyaráztunk is egymásnak, símán beleéltük magunkat.:)
  • sz4bolcs
    #822
    Offolsz, mint az állat, ez nem szídás.
    Amúgy kicsit parás volt a gömbvillámos, de nem kell túldramatizálni, nincs tőle lelki törésem. :D
  • sz4bolcs
    #821
    nem tudom. Nagyon fiatal, talán 8 éves. Még walt disneyt mentme nézni nagynénémhez.
  • Czdano
    #820
    én ha sokáig az eget bámultam kis csillogo félreérthető, csillaghoz mégis hasonlito pontot láttam..repülő volt ^^
  • csibcsab
    #819
    pff:S amugy általába azok a dolgok a legrosszabbak amik kis korodba történnek veled és az olyan emlékek egész életedbe végigkisérnek meg minden... amugy joo hogy megosztottad a gömbvillámos sztoridat:D

    ui: tomo15 a fórum nem a másik szidására való!

    A fórumosoknak meg Boldog Karácsonyt és pihenést kívánok!
  • patiang
    #818
    Hány éves voltál?:D:D
  • sz4bolcs
    #817
    mondjuk ufo, mert nem tudtam azonosítani.
  • sz4bolcs
    #816
    Én láttam már kisebb koromban, mondjuk lehet, hogy gömbvillám volt. Kijött a kéményből egy akkora fénylő gömb, mint egy monitor, és végigszállt a tető fölött. Minden részény egyenletesen világított, szóval nem gondolom, hogy valami parázs lett volna. Mindenesetre nagyon beparáztam tőle, futottam a nenémék házáig. :)
  • csgery
    #815
    Egyébként aki a topikban már írogált, az látott már valaha UFO-t? én még nem:P jah, egyébként az nem fura (ha jól tom már ezt régebben leírta vki),hogyha például neked mondanak valami ufo-s históriát, mindíg úgymondják, h a nagyanyám tstvérének az unokahúga? Ezért mert így valaki azt mondja, nem feltétlenül látott, vagy aki mondja h látott az látott:P
  • Tomo15
    #814
    Te offolsz egyfolytába. Sztem lassan be kéne fejezni. Thx!
  • csibcsab
    #813
    de kedves hajnalcat emesélte a tékeléés folyamatát ... amit így nagy hülyeségnek tartom ez a forum is olyan lesz mint a vicclap... h izéé elsőő vok:S
  • csibcsab
    #812
    hát... vagy videjoo TÉK a.. de videjookat má nem árulnak má rég lejártak azok a kazetták tudod amit abba a nagy dobozba kell belerakni... de nem biztos hogy jol mondom mert az nagyon rég volt:D
  • Czdano
    #811
    igaz, megnézem hogy vannak a macskák ;) (vagy szellemek? :o)
  • Nohab
    #810
    Ahhh... Ennyire azért nem kéne...Ez csak egy egyszerű áramkimaradás...ritkán vannak ilyenek... a távolság meg azzal magyarázható ,hogy netán ugyanabból az erőműből jön az áram nekik is... Egy kis ész kell ide...
  • patiang
    #809
    fes-ték:D:D
  • csibcsab
    #808
    hát igen mert mijaz a ték?
  • csibcsab
    #807
    hát akkor mért írsz bele offtpoicot?
  • Hajnalcat
    #806
    ":S ték? :S"

    Tudatlan.

  • Tomo15
    #805
    Duván lecsökkent a "szinvonal" Ez itt nem chat:c
  • Hajnalcat
    #804
    Te szemét, elvitted a Tékemet!
  • csibcsab
    #803
    rák?:D bazz most akartam pont beleírni h akkor nem véletlen rák vagy:D
  • csibcsab
    #802
    :S ték? :S közbe tanulom áám nagyba a törit meg a nyelvtant!:D
  • patiang
    #801
    rák:D
  • Pheaper
    #800
    ték :)
  • csibcsab
    #799
    szűz a csillagjegyed mi?:D
  • csibcsab
    #798
    nah tucc te rendes is lenni:P csak itt izéé ki kell húzni!
  • csibcsab
    #797
    pff:S:S kösz!:D nah akkor paranormalizáljunk:D:D:D hjajj ma az irodalom tanár nadrágot vett fel:S pedig mindig miniszoknya van rajta:S sztem elvitték az ufo-k és izéé rendes Mbert csináltak belőle:D:D:D
  • patiang
    #796
    No meggondoltam magam!

    Neked is Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és sok-sok ajándékot!!!!

  • patiang
    #795
    Há féhetc is!!!
    HÚÚÚÚÚÚÚ!
  • csibcsab
    #794
    pff akkor most élsz vagy meghaltá? de ha meghaltá ne gyere kisérteni hozzánk van elég bajom így is, ha meg még nem akkor további nagyon sok boldog karácsonyt előre!:D
  • csibcsab
    #793
    pff:S ma olyan paranormális hírt kaptam... bejelentette a töri tanár és nyelvtan hogy fél évi doogáát írunk... holnap aztán uccso órába még a matek is bejött és mondta h matekbó is doga... de több nem lesz... képzejjétek azért történ jó dolog is az egész 9 évfolyamból éjn kaptam bijoszbó dicséretet pff azért vannak jó dolgok is... patiang te ijesztően hülye vagy mostmár télleg félek:S
  • patiang
    #792
    Brühühühü:(((
  • Czdano
    #791
    NEM A CICA HANEM TE!!!444 .D
  • patiang
    #790
    A cica?:D:D
  • Czdano
    #789
    a miénk tuti macska volt, mert 5 kis kölöykmacskát hozott le az anyjuk a padlásrol :/ tesom még ma is hall pár cicust, a mi padlásunk a főtörzshelyük mert jol levan szigetelve..
  • Czdano
    #788
    hüle :DDDDDDDDD