4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • juzosch
    #507
    Nézesd meg orvossal, mert ez bőrgyógyászati eset, és veszélyes lehet.
  • Hajnalcat
    #506
    Ezt nézzétek, mit találtam. Ez megmagyarázná a tegnap esti áramkimaradást több helyen.
    Nem csak nálunk volt....

    Áramellátási problémák Európa több országában
  • Hajnalcat
    #505
    Jó, komolyra fordítva a szót, nekem is egyik napról a másikra (még régebben) lett egy 6 mm átmérőjű kerek feketés anyajegy vagy mi a testemen. Azóta is megvan és fogalmam sincs, hogy került hírtelen oda. De nem hiszem, hogy UFOk tették oda, vicces lenne. XDD
  • Doomista
    #504
    veled bármikor ;) xDD
  • Hajnalcat
    #503
    Oké, jáccunk autósdit! ;) XDD
  • csgery
    #502
    aha... csak én is elgondolkoztam a kérdésen
  • Hajnalcat
    #501
    Mucsácsótól kérdeztem ezt: #493
  • Doomista
    #500
    nem is csodálkoztam...csak ez a topik neve,igy megosztottam veletek amit én láttam a 2 sajűát szememmel.különben mért lennénk itt ? talán autósdit jácani ? xD
  • csgery
    #499
    ?
  • Hajnalcat
    #498
    Te és mucsácsó ugyanaz a személy?
  • csgery
    #497
    Engem is érdekelne a dolog... az uncsitesómnak meg ilyen feketés foltok vannak a hátán, meg a kezén, ammi elég fura... azis égéshez hasonlít...
  • Hajnalcat
    #496
    Akkor viszont ne csodálkozz, hogy ilyen dolgok történnek veled.
  • csgery
    #495
    A hegnek?
    Jó kérdés...
  • Doomista
    #494
    jah,mivel az ilyen egyágu csillag eléggé sátán dolog ...
    csak én eléggé hozzávagyok ragadva ezekhez a sötét dolgozhoz,azért is vettem ... van egy könyvem tele ilyen satan versekkel :)
  • Hajnalcat
    #493
    Egyébként a hegnek van valamilyen különleges formája?
  • csgery
    #492
    Köszi a felvilágosítást JUZOSCH
    EZEN MÁR ÉN IS GONDOLKOZTAM, ÉS NEMRÉG NÉZEGETTEM MAG A fŰRÉSZ 1 2 3 AT.
    ja meg a hideglelést, szóvel lehet benne vmi...:D
  • Hajnalcat
    #491
    "egyébként van-e olyan ember itt, akit elraboltak a földönkívüliek, vagy esetleg ismerősét, és tud róla?"

    Ezt ugye nem komolyan kérdezted? XDDD
  • Hajnalcat
    #490
    Értem. Ilyesmi nincs nekem, csak kereszt.
  • juzosch
    #489
    Nem lehet, hogy valami örökletes dolog?
  • Doomista
    #488
    ilyenben nem volt részem...csak valami fura látási élvezetben volt részem :SS ...
  • mucsácsó
    #487
    érdekes dolgok vannak...
    egyébként van-e olyan ember itt, akit elraboltak a földönkívüliek, vagy esetleg ismerősét, és tud róla?

    btw: ez lehet nem ide tartozik, de nekem nyár óta van egy heg a hátamon. mintha egy ilyen égetés lenne, vagy nem is tudom, de még az unokatestvéremnek is van...az övét még a fürdőben vették észre, enyémet később, mikor nem volt rajtam póló. nagyon megilletődtem =/
    ez is érdekes... elraboltak volna?? :DD
    hallottam már ilyent is, hogy nyomokat hagytak az embereken, de ez kétlem, hogy az lenne, de akkor sem tudom,hogy mi ez rajtam, és mitől lehet =/
  • Doomista
    #486
    kösz a semmit xD
  • juzosch
    #485
    A gyilkos tényleg neccesm de tesódat jól elvered, a maradék 2 esetben meg legalább tudod, hogy mi van:)
  • Doomista
    #484
    a pentagrammrol ... azaz lehet a sima csillag,a sátán csillag az 1 ágon áll,a sima csillag meg 2 ágon. az 5 elem .

    Két ágú csillag

    1 ágú csillag (ilyen van nekem,csak zászloban)
  • Hajnalcat
    #483
    Te milyen csillagról írsz? :S
  • Doomista
    #482
    Szerintem ha a csillagot 1 ágon helyezzün,rakjuk ki.Akkor télleg megszállhat valami gonosz erő...
  • Hajnalcat
    #481
    Na, már csak az kéne. Megyek és lekaratéjozom őket. XDDDD
  • Hajnalcat
    #480
    Hmm...velem is történt hasonló egyszer, csak azt álmodtam. De olyan valósághű volt...csak akkor fehér fény vette körül a vékony, magas embert vagy mit és maga az alak fekete volt. És közben azt éreztem, hogy tök könnyű vagyok, szinte lebegek álmomban. Furcsa volt, az biztos.
  • Hajnalcat
    #479
    Én messzebb lakok Bajától...
  • Hajnalcat
    #478
    Lehet, lehet, hogy a villámcsapáskor bekerült valami az áramkörbe...
    Ja, arról még nem is írtam, hogy egyszer belecsapott a házunkba a villám és majdnem leégett a pince. Kijöttek a szakértők és nem találtak sehol sem bemeneti részt, azt mondták, hogy valószínűleg gömbvillám volt. Szóval lehet, hogy amiatt ilyen az áramkör.
  • Doomista
    #477
    Vagy lehet hogy gonosz erök vették körül a házad :)
  • Hajnalcat
    #476
    Ma bementem a nappaliba (tegnap este nem voltam ott) és a parabola azt mutatja a kijelzőn, hogy n 1 és akármelyik gombot nyomkodok a gépen, nem csinál semmit, csak ott áll az az n 1 végig. Biztos a tegnapi áramkimaradás miatt van ez, de ilyet még soha az életben nem írt ki a parabola, ha elment az áram és olyan se volt soha, hogy ne reagált volna a gombnyomásokra. Lehet, hogy szerelőhöz kell vinni...
  • Doomista
    #475
    ja igazad van.máskor kockáztatok.
    De nézhettük volna ezeket a tényeket is:

    -Egy gyilkos volt ott,ha kimentem volna én már nem élnénk.
    -Egy rossz szellem volt ott,aki rusnya pofával pattogott volna elöttem.
    -Tesóm volt,aki ilyeszteni akart.(de nem hinném,mivel bentvolt a saját szobájában)
    -Egy ufo volt,akir elakart rabolni,csak észrevette hogy látok...
    :D
  • juzosch
    #474
    Oda kellett volna menned. Azzal csak nyerhettél volna.
    -Elzavarsz egy betörőt
    -Köszönsz a lakótársadnak
    -Beszélsz egy rég halott rokonoddal, megtudod mi van odaát
    -Elmondják van-e élet a földön kívül

    Dehát a lustaság mindig nyer, és inkább visszafekszünk aludni:D
  • Doomista
    #473
    lál emberek,mindenkinél elment az áram :D
    hát egységben nagyobb az erő !

    Votl még1 érdekes dolog,ilyen kb hajnali 2kro fejeztem be a gépezést,elmentem lefeküdni.még nem nagyon aluttam,gondolkoztam,nézegetem a beesö hold fényét.egyszercsak egy homyálos fehér emberkét látok az ajtomnál.az ajtom bevolt csukva,de az üveges,szoval az üvegen át láttam.nem volt tiszta,szoval nem lehetet látni hogy most lány vagy fiu,kicsit megilyedtem,nem is mertem kinyitni az ajtot,inkább figyeltem.kicsit behunytam a szemem 2 percre,visszanéztem,és ott volt még mindig.nah jolvan hagyom a pcsbe,aludni akarok.azota nem jelent meg .
    az ajtonál ahol megjelent a fehér emberke,az a fénytöl nem lehetet,mivel ott az összes ablak levan huzva,mivel nem szeretek fényben gépezni.az én ablakombol a fény csak az ágyra jött...a többi levolt huzva...szoval pasz...
  • stargatelost
    #472
    te bazz, nálunk is elment az áram tegnap este de tényleg csak egy pillanatra, gép meg restartolt...
  • mucsácsó
    #471
    ahha..
    hát ilyenre tippeltem énis, hogy ez az lehet az oka, de ez már nagyon régóta van bennem (lol és most is könnyezek, nem hiszem el..), szóval már jópár éve... de akkor látom, hogy nem csak én vagyok ezzel...
    és dettó, én sem vagyok egy félős, soha nem is voltam, max. a megijedés megy :)
  • Prof William
    #470
    Ez valamiféle félelemreakció lehet. Én anno már rég túlvagyok a félős koromon, de amikor szellemről ufóról írok vagy nézekképet eléggé ráz az hideg+borsódzik a hátam.

    Pedig nem vagyok félős. Ez oylan mint valami ősi félelem. Amikor magadsem tudom mitől félsz de mégis...
  • mucsácsó
    #469
    Aaaazzztaamindenit, nálatok is??? Hol laksz egyébként? Én bajai vagyok.
    Itt is elment, de...mikor is...talán olyan 1 órája, másfél órája?
    de tényleg csak egy ilyen pillanatra, ment a gépem, éppen játszottam, tesóm meg nézte a tv-t...
    TV-ben elment az adás, gép restartolt azonnal, ez után nem volt net egy olyan 5 percig...
    És az a nagyon durva, hogy aki vannak pl. msn-en haverjaim, illetve ismerősök, egytől egyig erre panaszkodtak majdnem, hogy velük is dettó ugyanez történt :O
    Nem tudom mi volt ez, de még aki innen 40-50 km-re lakik, ő is mondta, és ezen lepődtem meg a legjobban... :O

    Csak már így erre az áramelmenésre elmíteném..

    És most olvasom csak tovább, amit írtál :OOOOO
    Ez hogy a papagályod elkezdett csapkodni...:O hát itt nálunk 2 kutya van, meg a szomszédoknak is van 1-1, ezek mint ugattak, viszont az egyik szomszédé (olyan kutya aki vihart megérzi előre, nyüszít, kapar ilyenkor) nagyon nyüszített... de most kinéztem az ablakon, full semmi vihar, szinte felhők sincsenek..

    Lehet ezek után abszolút hülyének néztek, pedig erre esküdni mernék, és én nagyon megijedtem hirtelen, mert nem értettem, hogy mi ez :O
    viszont más: nagyon érdekes, mikor írok az UFO-kal kapcsolatosan (jelen pillanatban is!!!) könnyezik a szemem, és néha kiráz a hideg! Ez mitől lehet? Nem tudom, hogy tapasztaltatok-e ti már hasonlót, de szabályosan folyik a könnyem, mikor róluk látok képeket, róluk beszélnek, beszélek...
  • Ron Ragm
    #468
    Lehet tényleg valami gebasz van a hálózatban, azt érzi az a szerencsétlen madár.