4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Csibusz
    #907
    nem bántottál meg...csak nem is válaszolsz a másik meg hogy nem hiszed el..most komolyan olyan ronda az a lány arc a logomon?
  • patiang
    #906
    Ha, úgy érzed megbántottalak, bocsi!:))
  • sz4bolcs
    #905
    Én ilyenről még nem hallottam. Nincs igazából életek számához kötve, de van olyan irányzat, ami azt mondja, hogy már egy életen belül is elérhető a megvilágosodás, vannak pl. egyszer visszatérők, vagy vannak a bodhiszattvák, akik megvilágosodott lények, és ugyan képességeik szerint képesek elhagyni a létforgatagot, de fogadalmuk köti őket, és addig nem léphetnek be a nirvanaba, amég akár egyetlen lény is a segítségükre szorul.
    Most megyek, lekésem a buszot..
  • Csibusz
    #904
    Hát épp ezaz:) De jól előadtad magad priviben a logommal kapcsoaltban..
  • patiang
    #903
    Én csak példát mondtam. Nem is ismerlek.:))
  • Csibusz
    #902
    Mondjuk ha jobban belegondolok, akkor a halálon tuli világban is hiszek anyukám nagyon hisz benne miota meghallt a volt férje és többszöt látta is őt..Galamb jelképében.
  • patiang
    #901
    Ugye jól tudom / bár a budhizmusnak is több ága létezik / ahhoz, hogy valaki a Nirvánába jusson hétszer kell ujjászületnie? Nem én találtam ki / média / boka, térd, ágyék, has, szív, nyak, fej és végül a Nirvana, a Nemlét. Ezekkel az életszakaszok minőségét fejezik ki. Tehát a nyers erőből egyre inkább a tudatosság felé.:))
  • sz4bolcs
    #900
    Ja múltkor találkoztam egy paranormális jelenséggel:
    Buddhista csaj olyan irányzatot követ, ahol a megvilágosodás csak férfi testben érhető el, és nem hisz a reinkarnációban, sőt. :)
  • Csibusz
    #899
    Te most szivatsz engem?? miért vok veszekedős és jólelkű...
  • sz4bolcs
    #898
    inkább csak bizalmam van a tanításaiban.
  • Hajnalcat
    #897
    Te buddhista vagy? Már rég meg akartam kérdezni. Olyan furcsa idézeteket raksz be mindig...
  • sz4bolcs
    #896
    Ti el tudjátok képzelni, hogy egy buddhistának előnytelen az újjászületésben hinnie?
  • patiang
    #895
    Na akkor itt megint van egy bibi. Amikor Te megszülettél, egy tulajdonságok nélküli emberke voltál. Igaz? Azokat később "szedted" fel Magadra. Jólelkű, veszekedős...stb. Tehát mind az ami jellemző Csibusz-ra.
    Amikor majd Te egyszer megsiratsz valakit / én is, meg mindenki/ , az emberi tulajdonságaira fogsz emlékezni. De azok mind elszállnak a halál pillanatában. Akkor tehát, amokor ujjászületsz ki is leszel valójában??:))
  • Csibusz
    #894
    hát az is lehet:)
  • sz4bolcs
    #893
    Csak rohadás. :)
  • Csibusz
    #892
    Hát nem tudom én alapbol az ujjászületésben hiszek inkább,minthogy a tulvilági életben.
  • patiang
    #891
    És gyakorlatilag? Aki anyukája hasában hal meg hat hónaposan? Vele mi van?
    Vagy, mint embrió / mert már ő is ember /. Nos akkor még szarabb a helyzet!
  • Csibusz
    #890
    nah ja a halál után nincs öregedés elméletileg:)
  • patiang
    #889
    TV-ben: visszahozták a halálból a nőt, és ő elmesélte, hogy talákozott a meghalt anyukájával. Akkor, hogy is van ez? Miről ismerte fel. Ott is ugyanúgy néznek ki, mint élőben? Aki mint babaként halt meg az ott is baba, aki meg 100 évesen az ott is úgy néz ki??? Hát akkor elég szar a dolog.:))
  • Csibusz
    #888
    ja lehet hogy a fejlécre gondolsz...a Logomra?
  • Csibusz
    #887
    miért ne lenne? Szellemjárás...
    mivan? aztsemtudom mi az:D
  • patiang
    #886
    Ez nem paranormális: a header-en Te vagy?:))
  • Csibusz
    #885
    azse semmi. Nekem huh szal volt mikor 8 éves voltam kb és ugye én a felső téren vagyok..becsukva az ajto csucsuzok nagyban egyszer csak kényszert éreztem hogy felkelljek de nem pisilnem kellet =)
    És akkor nézek körbe hideg érzés fogott el nagyon és látom hogy valami jön az ajtón befele.Közeledik és tudtam hogy rossz mert láttam hogy jön gonoszan. az én szobámban van egy kémyén a közeképn na körbefutottam és lerohantam csucs rosszulléttel anyumhoz...Ő meg erre: csak egy rossz álom volt.. Hát szerintem meg nem...Na ez volt egyik és a legkisseb korom,ban jelentkező majd irom le a töbit is csak érdekel a véleményetek
  • Nohab
    #884
    Nekem még tavaly ilyenktól oktoberig volt az, hogy szinte mindenhol 56 os számot láttam. Régebben ez a 35 sel volt így...
  • Csibusz
    #883
    Szijasztok! én is csatlakozom ehez a Topichoz nekem is már nem egyser volt lyen kissebb nagyob élményem
  • csgery
    #882
    Nem tudom, ez menniyre paranormális, inkább érdekes. Már vagy 5 napja mindíg, amikor ránézek egy órára (bármelyikre) és bárhol vagyok, a percmutató mindíg 56-ot mutat. Kurvára idegel, és máskor nem nézek rá az órára, csak egyszer, akkor is mindíg 56-ot mutat...
  • RatBaG #881
    békével jöttem!
  • Nohab
    #880
    Hoppá, lebuktam ! Bevallom egy földönkívüli vagyok és külföldieken végzek kísérletet... vagy véletlenül megnyomtam egy m betüt :)
  • csibcsab
    #879
    oks ha te mondod:D hjujj 2007 alkalmábó majd be is rakom a bolygonk himnuszát:D nagyon jó csak ti nem tudjátok kiejteni:D és saját külföldieid vannak? szal igy tartod őket? mire? kisérletezel rajtuk esetleg ijen szexuális dolgok? :D
  • Nohab
    #878
    Beszélj csak a saját nevedben.:P Egyébként van néhány hülye külföldim aki így gondolja...

    BUÉK
  • csibcsab
    #877
    Magyar ufóakták...:P sztem a magyarok is ufók -- az élen velem :P

    B.U.É.K
  • csgery
    #876
    Én isa Boldog új Évet Kívánok Mindenkinek!
  • patiang
    #875
    Mindenkinek BUÉK !!
  • csgery
    #874
    Márcsak a magyar ufo aktákra leszek kíváncsi... olyan még nincs?
  • csibcsab
    #873
    de joo nézni hogy hogy kihalt ez a topik... kiadják az a francia ufo-aktákat... biztos sok érdekes dolog is lesz benne... itt is van sok érdekes dolog... www.topsecret.uw.hu, jah és az amerikaiak tagadják hogy vannak földönkivüli lények.. viszont van egy törvény arra vonatkozóan, hogy semmiféle kapcsolatot ne létesitsünk az ijen földönkivüliekkel... akkor csak vannak, csak titkolják... jó jó az amerikaiak amugy sem az eszükről hiresek... igen hajnalcat két énem van:P nh joo nem csak mikor mien kedvem van az irogatáshoz:P, de most télelg ijen elmebetegnek nézek ki? [#crazya, amugy má zavart hogy alig irtok ebbe a fórumba mióta elmentem... nagyképűség ide vagy oda

    ui: Mindenkinek Boldog Új Évet Kivánok!! És az alkohol mámorába ha ufót láttok ne létesitsetek velük kapcsolatot! még szexuálisat se!:D
  • Czdano
    #872
    ha mostanában vki sok villanást lát az nem ufo hanem tüzijáték :DDD >gondolta szól<
  • csgery
    #871
    Huhh, de kihalt a topik!
  • sz4bolcs
    #870
    csak szimplán következetlen. Először teleoffolja a topicot, aztán azt mondja, hogy nem az offról szól a topic. Aztán újra fél oldal off... mi a következő?
  • Hajnalcat
    #869
    Lehet, hogy két énje van.
  • patiang
    #868
    Kedves csibcsab! Nem akarjuk, hogy elmenj, mert így lesz színes a topic. Csak döntsd el végre milyen stílusban akarsz topic-ozni. Csapkodod a billentyűt vaktában, vagy mindenki számára érthetően pötyögsz. Csak olvasd el a beszólásaidat. Mintha két különböző ember írta volna.
    Ne haragudj!
    Békés Boldog Karácsonyt!