4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #947
    figyelj ... nekem is van hogy recsegnek a dolgok de olyan dolgok recsegnek aminek nem kéne!!!! pl: egy dolog h recseg a parketta oks... aztán, amikor a székem is elkezd nyikorogni ami nem szokott frászt kapok! meg elborul egy könyv a szekrényemen.... nh az meg a frász legteteje...:S meg mikor alszok komolyan olyan érzésem van h walaki ott áll és figyel:S, tudom hogy üldözési mániám wan de olyan dolgok is vannak amire nem tudok semmijen magyarázatot adni. Amugy van egy sejtésem hogy vannak szellemek azok miért is vannak... mikor a mamám még fiatalabb volt és sokat volt velünk szal ott is lakott nálunk. Mosmtár meghalt szegény. MInd1 szal találtunk nála olyan papirokat hogy miket jegyzett fel az ijen szellemekkel kapcsolatban. meg minden wolt neki horoszkop álomfejtések minden. Szerintem egyszer szellemet idézett mert olvastunk róla, és gondolom sikerült is neki. Csakhogy olvastam a neten olyat ha szellemet idézel... akkor megnyitsz egy kaput ... és sokan ezt nem zárják vissza és a szellemek össze vsissza járkálhatnak.

    nem tudhatod hogy ki figyel téged!
  • csgery
    #946
    Csak tudjátok velem még nem történt semmi olyan dolog, ami paranormálisnak mondható. Például az, hogy recseg az ajtó, az még betudható azzal, hogy pl süllyed a ház, és azért. Lehet, hogy már történt velem is paranormális, csak nem nagyon foglalkozok vele, mivel már szinte midenre másodpercekre találok (meg nem csak én) racionális magyarázatot. Vajon van ezzel más is így? Vajon minden, amit eddig hallottam este, valami fura erő okozza? (bár utóbbiban tényleg kételkedek)
  • csibcsab
    #945
    hát az:S:D:D de nekm teccik...:D és te mért vagy paranormális?
  • Pheaper
    #944
    érdekes topik :)
  • gyuri12
    #943
    tegnap,rámjött a szarhatnék,ezért elkezdtem a budi felé menni,kinyitom az ajtót,egy kis csörrenés,én csak nézek be a budiba,mondom magamban: most mivan? nézek,és egyszercsak a fejem mellől egy kis huuuu hang volt(sztem női hang) azthittem ho beszarok(amúgy is kellett,de ez csak rátett egy lapáttal) szal inkább másnap(ma) reggel kakiltam egy kicsit:D
    a wécé mumus ujabb támadása:D
  • csibcsab
    #942
    nem az a paranormális benne hogy izé elejtette és rádfogta?
  • patiang
    #941
    Velem is történt paranormális dolog. Faterom megkért, hogy vigyem neki oda a piát. Ő kiejtette a kezéből, és azt ordibálta, hogy fiam nem vagy normális. Erre én azt mondtam / csak úgy humorból/, hogy nem normális, hanem paranormális. Nos a következő pillanatban elkezdtem látni a csillagokat, mert az öreg olyan taslát adott, hogy a fejem a szekrénynek.
    Szerintem, ha valaki nappal csillagokat lát az is paranormális. Nem ?:DDD
  • patiang
    #940
    Itt én end.:))
  • patiang
    #939
    Amit mondasz igaz is meg nem is. Sorsodat NEM csak te irányítod, csak próbálod. És attól is függ hova kerülsz apró korodban. Hiába szült Téged keresztény család, ha mint csecsemő az emberevőkhöz kerülsz, te is az leszel. Egy srác Afrikából jött. Kérdezem tőle : te figyi, mit szólsz az ottani szokásokhoz. Erre ő: hagyjál már ilyen fszságokkal. Ő kb 10 éves volt amikor idekerült. Szerintem a budhizmis is vallás, mert hiszel valamiben. De ez már tényleg vallási topic lesz.:))
  • csibcsab
    #938
    de télleg:D amugy ha nem akarnád annyira hogy legyen itt paranormális lenne paranormális... mindig az van legutoljára amit akarunk! vagy ott van az elveszett tárgy ahola leguccsunak keresnénk! vagy a sorsot keresni sorstalansághoz vezet!:D
  • csgery
    #937
    De azt majd vmelyik vallásos topikba, mert mindíg elkalandozunk...
  • sz4bolcs
    #936
    Volt itt régebben egy tisztánlátó haver, ő megmondaná a frankót ezekről a dolgokról. :D
  • csgery
    #935
    tök olyan volt, mint egy Gyűrűk Ura idézet
  • sz4bolcs
    #934
    energia, rezgés, sors, isteni mivolt... van itt minden, mint karácsonykor.
  • csibcsab
    #933
    :O ez ojan szép volt!
  • nipponia
    #932
    Mikor megszületsz, akkor sem vagy tulajdonságok nélküli ember. A sorsodat előre kiválasztod magadnak (kivel mikor találkozol, mit fogsz csinálni a nagyobb dolgoknál). Még azt is kiválasztod magadnak, hogy gazdag leszel vagy szegény. Persze van rengeteg dolog, amit akkor és abban a pillanatban kell eldöntened. Így szerzel tapasztalatot, amivel aztán növelheted az energiád rezgéseit. Minél magasabb a rezgésed, annál közelebb kerülsz isteni mivoltodhoz, annál nagyobb tudásra teszel szert, annál több dolgot tudsz alkotni pusztán az akaratoddal. A buddhizmus meg nem vallás, hanem életforma. Hiszen ők nem egy istenhez imádkoznak, hanem saját magukhoz, mert tudják hogy minden ember isten. Csak életek árán (lehet 10 de lehet 1000000 újjászületés is) lehet azt a tapasztalatot elérni, hogy rádöbbenj, te magad vagy isten. A megvilágosodás meg az, mikor a tudatod elfogadta, mikor rádöbbentél arra, hogy a téged küröl ölelő világ semmi más, mint illúzió csupán.
  • csibcsab
    #931
    :D nincs sok ideje de templomba van véggül is isten szavára hiwatkozni nem lehet nagy bűn! Majd kések az óráról és majd azt mondom h templomba voltam mert isten megszólított!!!
  • csgery
    #930
    vagy na sok idejük van... tiszta hülye vok...
  • csgery
    #929
    Az ilyenek már azéárt is elemnnek a templomba, mert nincs sok idejük, vagy mér egy közeli hozzátartozója se él...
  • csibcsab
    #928
    Pf... a templomokat sose szerettem... de van nálunk egy néni aki viszont éjjel nappal télen nyáron ott ül:S má félelmetes... pedig van háza meg minden.
  • csgery
    #927
    Bementem egy templomba nagy élmény volt :D
  • csibcsab
    #926
    hja :D nembaj a paranormalitásba beletartozik a vallás is! isten... reinkarnáció meg mi egyéb!
  • sz4bolcs
    #925
    tökre nem, de szerintem gugli segít. :)
  • Csibusz
    #924
    Ezaz szerintem ez inkább vallásos topic lett:) Inkább az élményeket irjátok mik történtek veletek?
  • csibcsab
    #923
    de nagy majmok ezek a buddhisták:D
  • csgery
    #922
    a thrévavádint kifejtenéd bővebben mert azt se tom, mi az :P . (amúgy ez eddig tiszta paranormális)
  • sz4bolcs
    #921
    théravádin buddhista irányzat diszkriminálja a nőket, mert csak férfi alakban lehet szerintük megvilágosodni. ezt akartam..
  • csibcsab
    #920
    de:P
  • csgery
    #919
    az a vagy nem van akart lenni?
  • csibcsab
    #918
    sztem azt akarja mondani a szabolcs h diszkrimináció vagy az ujjászületésbe vagy a megvilágosodásba... szal h nőknél vagy férfiaknál...:P szabolcs nem jársz túl az agyamon!!
  • csibcsab
    #917
    fogadni merek hogy egy buddhista vagy valáási dolog
  • csgery
    #916
    egészségedre! mit is akartál mondani?:D
  • csibcsab
    #915
    :O olyan kifejezéseid vannak:D olvastam valahol hogy sokan azért beszélnek így hogy jáccák a fejüket...:D amugy ha 6 diplomád lenne szabolcs akkor meg is értem hogy igy beszélsz:D nah akkor magyarul!
  • sz4bolcs
    #914
    théravádin diszkrimináció. :D
  • csibcsab
    #913
    bocsesz megvilágosodás:D
  • csibcsab
    #912
    :D:D Csibusz:D szija az egészbe a legjobb h én meg Csabusz wok:P de izé most csibcsabnak wok elkönyvelve:P Mellesleg csak annyit h tiszta baromság h férfi testbe van a reinkarnáció vagy mi a fene... sztem a nők a legjobb találmány az egész világon... nincs szebb forma és tisztább lélek amiwel ők rendelkeznek:D aztán mi férfiak csak okosabbak vagyunk...:D jah és nem minden nőre eillik ez a megvilágitás... paranormális dolgot is írok azért... mostanába feletébb kedwes vagyok mindenkivel... lehet hogy az ujjév hatása? és 2007 a páratlan számok éve lesz! Shrek 3 ... Harry Potter 5... Karib Tenger Kalozai 3.. mondjatok ti is olyan dolgot ami elég népszerű és páratlan szám itt 2007-ben!:D
  • sz4bolcs
    #911
    No, megérkeztem. :)

    Még annyit, hogy a nirvana nem egészen nemlét.
  • patiang
    #910
  • Csibusz
    #909
    kabeeeee:)=)
  • patiang
    #908
    Hát most már kezdek pirulni.:))