15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Rigley
    #753
    én a Mistral-nál láttam MS FFW-t (nem a piros, hanem a régi) 19000-ért... a piros miben más ? ha jobb akkor azt venném, hol lehet olyat kapni, és mennyibe kerül ?
  • mozso
    #748
    De hogy a nyavogast megelozzuk, Microsoft FFW kepek:

    http://driving.multiplayer.it/articoli.php3?id=7830

  • mozso
    #747
    OK ;-)

    MOMO Force kepek:

    http://driving.multiplayer.it/articoli.php3?id=2048
  • [Walaki]D`Lair
    #746
    én tudom hogy néz ki....viszont MOMO Force-om van...
  • mozso
    #745
    MOMO Racing kepek:

    http://web.axelero.hu/mozso/momo_m.html
  • [Walaki]D`Lair
    #744
    MOMO Racing :))) LOL Hülye biztonsági őr kitöröltette a képet....:)))) Pedig most beraktam volna ide...


    Bobbi és a MOMO Racing.....(még nem látott MOMO Force-ot,viszont masszívan ölelgette a pultra kirakott demo darabot)
  • Jacek
    #743
    meg kulomben is a csattogos szarnyu pillangot tologatta 8 eve:DDDDDD
  • mozso
    #742
    Azt sem ertem egeszen, hogy neked 1995-ben hogy volt olyan kormanyod, mely tudomasom szerint eloszor 1998-ban jelent meg...de lehet en vagyok a hulye.
  • mozso
    #741
    de most miert veded az MS-t?! Szolt valaki egy rossz szot is ra? Neha nem ertelek. Mint valami keresztes haboruban.........
  • CSOCSO
    #740
    oké én meg kb 8 éve vettem az ms ffw-t és kemény 2 éve bírtak jobbat kihozni..no comment
  • mozso
    #739
    Maradjunk annyiban, hogy a MOMO Force 2001 nyaran jott ki, de most mar nem gyartjak. :-( A MOMO Racing valoban 2002 novembereben jelent meg, ez kevesbe robosztus mechanikailag, de az elektronika preciz (optikai szenzor pl.).
  • CSOCSO
    #738
    a MOMO a legjobb.. de most jött ki nemrégen
    eddig az MS volt a best...
    sima logit ne vegyél szarabb... leginkább azzal hogy csak negyedet lehet rajta fordítani(!!!!!!)

    amugy nem teljesen olcsóbb az MS...legalábbis a legújabb az 40 ezer.. amugy tudok kimélt használt MS FFW-t USB-s dobozzal progikkal együtt...20 ezerért
  • Rigley
    #737
    bazz, nem megy XP alatt, nem hiszem... biztod van valami driver update, ami megoldja a problémát.... egyébként én is azon gondolkozok, hogy inkább egy MS FFW-t veszek, mert olcsóbb, és nem akarok olyan sokat költeni egy játékkormányra, ugyse versenyzek profi szinten... a sima force-os logitech-rol, meg azt hallottam ., hogy rosszabb mint a MS....
  • ÁjjLe BoBBi
    #736
    ja igen szóval megvettem tegnap nem a MOMO-t mert nem volt még mindig, hanem egy MS SideWinder FFB-t....erre vissza kellett vinnem mert ugyan az volt a baja mint a no forceos SideWinder-nek, hogy nem megy XP alatt !! LOL
  • ÁjjLe BoBBi
    #735
    nálunk a Media Markt-ban 32990 és azt veszek :)) isssteennnn :)
  • Met
    #734
    Májusba érkezik a Hertába, én januárban 32900-ért vettem.
  • Rigley
    #733
    Tudnátok segíteni, hogy hol lehet kedvező áron MOMO racing kormányt venni ???

    és kb. mennyibe kerül... 30 ezer ?
  • BaziJoe
    #732
    Nem Szegedi vagyok!
  • ÁjjLe BoBBi
    #731
    miskolci vagy ?
  • CSOCSO
    #730
    hát Tm hez képest el is hiszem hogy isteníted
  • BaziJoe
    #729
    Lehet,hogy én voltam mert én viszavittem a TM
    kormányomat és becseréltem az utolso MOMO-ra.
    És mondhatom,hogy ez akormányok KIRÁLYA!!!!!!!!!!!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #728
    kurva media marktból tegnap a szemem elől vitték el az utso MOMO racinget :(( nembaj jövő 7en szerdán veszek egyet akkor is :)
  • BaziJoe
    #727
    27000Ft: De amugy nagyon jo nincs vele semmi,csak a nem kalibrálhato játékoknál nem ál középen.Ezért kérdeztem,hogy vissza vigyem vagy van rá más megoldás??????
  • CSOCSO
    #726
    amugy meglestem az ujabb MS FFW-t...hát baba nagyon....
    amugy ezen az oldalon mintha azt olvastam volna hogy nem csak külsőleg változott a kormány hanem precízebb lett....
    http://driving.multiplayer.it/articoli.php3?id=7830
  • CSOCSO
    #725
    mennyiért vetted??
    vegyél MS FFW-t vagy MOMO-t...
  • BaziJoe
    #724
    Sziasztok! Most vettem egy TM Racing Wheel kormányt és olyan problémám van vele, hogy a windowsban automatikusan kell kalibrálni,és ott már látszik,hogyha középre álitom a kormányt akkor a kereszt egy picit jobra van.De ha a keresztet középre állítom akkor a kormány balra van.Ezzel azt akarom mondani,hogy például a Toca race driverben ninics kalibráció ezáltal a kormánymindig egy picit balra van. De a GP4-ben van kaklibráció és emiatt rendesen belehet állítani a kormányt és középre ugrik.

    Az a kérdésem ,hogy viszavigyem a kormányt,vagy vanrá valami szftveres megoldás,hogy a vindowsban lehessenkalibrálni a kormányt???????????????????????
  • Mnemomic
    #723
    Eladó egy ACT Labs kormány! Annyi a baja, hogy a pedál éskormány közötti zsinor vhol meg van szakadva és rosszul adja a jelet de az 3000 Ft kb. A kormány újonnan-itthon nem lehet már kapni-35ezer én 25ezerért adnám.
  • CSOCSO
    #722
    nekem is ilyenem van.. elvileg van saját sidewinder szoftvere az xp nek!! legalábbis.. én a game portos MS freestyleomat dugtam rá...és a játékvezérlőben feltettem a sidewindert ( alapbol benne van) és fel is ismerte azonnal a joy-t..gondolom a kormányt is felismeri..
  • dtk1985
    #721
    Nem tudjátok hogy mit lehetne csinalni az MS SideWinder FF kormányommal, hogy menjen XP alatt? Az a gond hogy ez még a régi fajta midi-portos változat amelynek a szoftverét nem támogatja az XP, az új software meg nem támogatja a kormányt. Szerintetek segítene ha vennék hozzá USB-re átalakítót(ha létezik ) és az új szoftverrel működtetném?
  • basic 69
    #720
    köszi az infót!
  • mozso
    #719
    MOMO Force-nal legjellemzobb hiba a motortarto csavarok kilazulasa(zajos lesz), es a kenoanyagok elfogyasa a csapagynal. Elofordult meg potmeter koszolodas is, de kontakt spray-vel ez is megoldhato.
  • mozso
    #718
    Nincs sajnos. Eredetileg en is MOMO Force-ot szerettem volna, de bizonyos korulmenyek miatt nem tudtak nekem szerezni.

    Google segitsegevel lehet rola talalni informaciokat (marmint szerelesrol).

    Itt van egy olasz oldal, sok keppel a belsejerol:
    http://driving.multiplayer.it/articoli.php3?id=2048&page=2

  • basic 69
    #717
    MOMO Force-szal kapcsolatban vannak hasonló tapasztalataid?
    üdv
  • mozso
    #716
    Tovabbi Logitech MOMO Racing javitasi otletek:

    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=11&t=000602&p=7#000348

    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=11&t=000602&p=8#000363

    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=11&t=000602&p=8#000364
  • Alexease
    #715
    Tessek, itt meg lehet vitatni, lehet erdeklodni:)))
  • Jacek
    #714
    elobb is irtam hogy nem szar!! de ha valasztani kell akkor is a sajatom melett dontenek TM FF GT
  • CSOCSO
    #713
    nem istenítettem agyon.. nem mondtam hogy a best..mondtam hogy a MOMO az jobb.. de akkor is mögötte ott áll az MS:. és 10 pont ez is...mindenhol csak dicsérik..stb..és én csak megkérdeztem a csávesztől hogy arrol mi a véleménye mert ugy állítgatta magárol hogy húú mekkora kormány gémer stb..el is hiszem..ezé kérdeztem meg.. de ti meg jöttök hogy felejtsem el a szaromat...
  • Jacek
    #712
    tudom tudom e ne feledd az egy F1-es kormany es ha nezted akkor egy nagyon massiv es pontos szerkezet.
    Amire csinaltak valszeg uber.
    Csocso en nem mondom hogy nem jo az MS mert jo hardware cuccokat csinal, de nem kell agyon isteniteni bazzzz:D
  • CSOCSO
    #711
    nah a legujjabb elvileg... ami piros..és fémkarok vannak hátul...kényelmetlen..főleg ha a két kezem nem a hátsó karokon van hanem mondjuk az egyik elötte a másikkal meg fákezek akkor a kar full megnyomja az ujjaimat!!...a gombok meg tök szerencsétlenűl vannak megcsinálva...
  • CSOCSO
    #710
    névileg nemtom...beraksz képeket megaszondom...