15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Ombika
    #3170
    Na udv emberek.
    Felugrottam pestre es szemugyre vettem G25-ot!!

    Elsore nagyon rakattantam mar tervezem DFP-m eladasat!! :D
    A kuplung+fekpedalhoz vmi bika kell tenyleg ,de ez igy realisztikus es a gaz persze konnyebb!!
    Amire felfigyeltem az a kormany konnyedsege,mintha muanyag lenne egesz kicsit furi volt es elkeseritett,nah de remenykedjunk ez csak a latszat!
    A H semas valto meg iszonyatosan bejon,ugyhogy ha tudok nagykerbol intezni ,akkor veszek de ott 79.990-ert volt amit sokallok erte 60-65 a max amit er ,en velemenyem szerint!!
  • Tomo15
    #3169
    Ugyan olyan mint a többi pedál...
  • AlieN911
    #3168
    Srácok! Ahol én veszem ott már van és 3 év gari van rá 66.240 Ft ! Csütörtökön jön az enyiiim
    66.510 Ft itt 2 év gari, és már van itt is
  • autoszimulator
    #3167
    emailezgetéseim eredményeképpen arra jutottam, hogy az oldlaon az első helyen találhato bolt egy nagyker, melynek a kisker része házhoz nem szállít, de pesten átvehető a cucc. Második találatnál nincs raktáron még a termék, a harmadik találatnál viszont vidékre is van házhozszállítás, és már raktárrol szállítják a kormányt. Lehet hogy utobbit be fogom probálni...
  • 0ppika
    #3166
    Alexease! Amúgy a kuplung milyen? Rendesen lehet csúsztatni, vagy csak "két állása" van? Bocs ha már írta valaki, nem láttam ...
  • 0ppika
    #3165
    nem azt mondom hogy nem lehet, hanem nincs rá idő
  • Lacika 79
    #3164
    Már ne haragudj, de miért ne kapcsolgatnál sorban vissza?
    Én IRL is úgy tolom, amikor éppen "sportolni" támad kedvem :D
  • Cowek
    #3163
  • autoszimulator
    #3162
    Egykét Logitech G25 lelőhely ;)

    Első és harmadik bolt most kapta az e-mailt, melyben érdeklődtem a termék mivoltárol, a második cég már régebben említve volt, nálunk még nincs raktáron a cucc.. amint van valami érdemleges info megosztom veletek, mert az a 61ezres brutto ár érdekes, majdhogynem gyanut ébreszt bennem
  • Bucser
    #3161
    Ment privát, hogy ne szemeteljük a topicot.
  • CodeRed
    #3160
    Amúgy, hogy maradjunk a fórum témájánál, félelmetes mennyire nem lehet magyarországon jó repülésrendszert vásárolni. Neked milyen van és honnan? (feltételezem, hogy nem joy-al tolod a Falcon-t)
  • CodeRed
    #3159
  • Bucser
    #3158
    Visszatérsz ismét a ligába?
  • CodeRed
    #3157
    Nascar Racing 2003

    SG fórum
    A liga hivatalos weboldala
    MÉG TÖBB VIDEÓ
  • Ombika
    #3156
    Nevet please! :P
  • CodeRed
    #3155
    Ohhhh! Köszönöm a meghívást! Most egy másik szimulátorral ismerkedem és abban szeretnék indulni online jövőre, + koptatni a G25-öt.
  • Ombika
    #3154
    GTL elnezest!! :))))
  • Bucser
    #3153
  • autoszimulator
    #3152


    #3149:
  • Ombika
    #3151
    Ha van kedved FTL topicba szoktunk csapatni 4-en,5ik nem artana sokkal bulib online! :)
    Vagy keress meg ha erdekel!
  • CodeRed
    #3150
    Igyekszem! Remélem sikerül beletanulnom.
  • Ombika
    #3149
    Akkor hajra iveket es fektavokat tanulgasd!!
  • Alexease
    #3148
  • Ch_Slater
    #3147
  • CodeRed
    #3146
    Köszi!
    Előtte nem túl sokat, még csak pár hete kezdtem szimulátorokkal játszani.
  • Ombika
    #3145
    Tisztaban vagyok dolgokkal mivel en mar 7xx fokon nyomtam es GTl messze e legjobban tartom elmenybe ,igaz GTR2-ot meg nem raktam fel!!!
    joynal is igazad van ,1 kulon gazkar nelkuli joyyal sokkal rosszabb,ezert kattogok ott is Saitek X-52-on!! :)
    Mivel DFP-m van igy egyenlore nemsok ertelmet latnam most arra kolteni +30 k,de tudom sokkal tobb elmenyt nyujt csak meg ezt se fedeztem fel csak GTL-be! :)
    Amugy mennyit nyomtal elotte szimekkel,mert eleg sokat bakiztal vagy csak az izgalom +uj kormany!! :) Nem megsertesnek szantam..
    Amugy grat a kormanyodhoz!!
  • CodeRed
    #3144
    Nekem nem volt DFP-m tehát 900fok nálam még újdonság. A H váltó sémával már azért sokkal több trükköt lehet végrehajtani mint sima szekvenciális váltással kuplung nélkül, persze ehhez az adott szimulátornak támogatnia kell a dolgot. Amúgy nagyon durva pedáljai vannak a G25-nek. Lábizom erősítőnek a féket csak ajánlani tudom. A vezetési élmény pedig legyen akármilyen játékvezérlő rendszer magasan a legjobb kuplung+H váltó kombóval. Simán lehet előbb-utóbb menni majdnem azokat az időket amiket korábban, sőt szerintem ugyanazokat is, viszont így még komplexebb lesz az élmény és a vezetési technika. Például nekem a GTL sosem teszett korábban, de így nálam a GTR2 fölé emelkedett élményben. (innen is üzenem K.Andrásnak, hogy igaza volt, a GTL jó ) És akkor a Papy motoros játékokról még nem is beszéltem. Bár azt korábban is toltam kuplung+váltó kombóval, de ez egy ilyen nem sufnituning megoldással magasan a legkirályabb. Egyébként ugyanez a helyzet például egy repülőgépszimulátor esetében is. Nem mindegy, hogy egy mezei joy-al tolod amin rajta van egy falatnyi "gázkar" vagy egy rendes,normális repülésvezérlő rendszerrel. Ha találó akarok lenni aztmondanám ég és föld a különbség!
  • Ombika
    #3143
    Pont azt irtam,hogy H valtoval idot vesztesz de elvezetre jobb! :P
  • 0ppika
    #3142
    szerintem az élvezeten kívül nincs előnye a H váltónak, korábban kell fékezni, mert nem kapcsolgatsz sorban vissza, így nincs motorfék ...
  • Ombika
    #3141
    De ha mar DFP-nel hozzaszoktam ,akkor mar csak a H semas valto veszi az idot ,nah meg a kuplung ,de azt meg elonyere is lehet talan valtani!! :))))
  • CodeRed
    #3140
    Hidd el, először örülsz, ha tudsz vele menni egy épkézláb kört. Aztán ha sokat gyakoroltál, akkor örülhetsz ha a saját régebbi időid közelébe érsz. Ez után jön az amikor már frankó dolog stabilan autókázni vele. Csak ezek után ajánlom a 900 fokot. Én még az előbbi stádiumnál tartok.
  • Ombika
    #3139
    Az keves ! :))))
  • CodeRed
    #3138
    360 fokra van állítva.
  • CodeRed
    #3137
    THX! bár egy normális kamerával jobb lett volna.
  • KoS
    #3136
    Jo kis video!
    Hany fokra volt allitva a kormany?
  • Gascoigne
    #3135
    Parádés lett ez a kis video!
  • Tomo15
    #3134
    Fel kéne raknom a GTL-t :))
  • CodeRed
    #3133
    Én bizakodom, hogy nem vettem *zart :-)
    Egy kis VIDEO éles használatban :-) Sorry a rossz minőségért, de sajna csak webcamerával tudtam felvenni lámpafénynél.
  • Ombika
    #3132
    HAt ez mar tenyleg nem! :)
  • CodeRed
    #3131
    És EZT láttad?