Maya

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ams
#1572
😞

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1570
én a kacsababától töltöttem. te?

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1568
nekem nincsenek...

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1566
ftp://ftp.supergamez.hu/upload/mayaforumba/fur.mb

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1563
gyorsan 2mp
még írj tippeket 😄D
default

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1561
1000 köszi

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1559
de bevan pipálva

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

RenderMan
#1558
Ha a renderingben nem látszik a fur akkor az lehet a probléma, hogy a for render globals-ban be kell kapcsolni az enable fur-t.
Fur>Fur globals
Ams
#1557
Mage:tudsz segíteni vagy olvassam L 32x-erre (komoly) a helpet?

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1554
baz+... ott van a fur + minden, rákattintok a renderre és nincs ott a szõr... Rigley próbáld ki ha hazaérsz plíz...

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1553
1 uccsó kérdés: appropriate fur render options. ez hol van a fur globals-on belül?

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Rigley
#1552
most meg megyek , mert oram lesz, de majd otthonrol probalok segiteni , ha kell

dddstudio.tk

Rigley
#1551
most fejbol nem tudok segitenui , de szerintem ha kivalasztod balra fenn a renderinget a menubol , akkor valahol a menuknel ki kell hogy legyen irva , hogy FUR , es ott tudod hasznalni...

dddstudio.tk

Ams
#1550
ok. akkor csak azt mondjátk + hogy:hol van a fur menü? vmi render hotbox-ban de azt se találom...
a windows menüben beállítottam a fur.mil-t

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Rigley
#1549
köszi

dddstudio.tk

Rigley
#1544
tényleg nincsen jobb a help-nél, ( ha tudsz english )

dddstudio.tk

Rigley
#1543
Csak szarozok az install-nál nem igazán akar sikerulni

dddstudio.tk

Ams
#1542
azé segíthettél volna...

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Rigley
#1541

Nekem a 10-es van meg, 11 es nincsen

dddstudio.tk

Rigley
#1539
Polytrans for Maya -t valaki tegye plíz kozkincsé, koszi


Nekem van valami magyar 3d modell converterem, ha erdekel valakit...

dddstudio.tk

Ams
#1536
ezeket az efekteket hogy hozom elõ?:
Maya Fluid Effects™

Simulate and render a huge variety of atmospheric, pyrotechnic, viscous liquid, and open ocean effects.


Maya Cloth™

The world’s fastest and most realistic fabric solution for all of the digital clothing you want to create. Dress with success!


Maya Fur™

Create realistic fur, short hair, wool and grass easily on multiple surface NURBS or polygonal models.


Maya Live™ MatchMoving

Sophisticated matchmoving technology combines 2D live-action with 3D elements.

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1535
ja! végig néztem a múvíkat, és azt a részt betéve tudom😄D

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Rigley
#1534
Ez a jo a maya-ban, hogy konnyen tanulhato

dddstudio.tk

Ams
#1533
köszi 😄D igazából ezaz 1. "alkotásom" maya-val😄D

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Rigley
#1532
tetszik.

Lenne 1 kérdésem: Megvan a MayaMan, és a Photorealistic RenderMan 10.0 , de nem tudom, hogy kellene használni... Valaki tud segiteni ?? Lehet , hogy csak az a baj , hogy Maya 45-ot hasznalok , es arra nem jo a regebbi verzson ?

dddstudio.tk

RenderMan
#1531
Ezt valószínû nem tudnád mégegyszer így megcsinálni 8))
Ams
#1530

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1528
kurva jó ez a Maya! 😄D

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Rigley
#1527
www.vassg.hu
most találtam, sok érdekes dolog van ott...
check it out !

dddstudio.tk

Ams
#1526
ezer hála!

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

RenderMan
#1525
thx mage! 8)

A maya 4.5 telepítése a következõ:
1. Feltelepíted a mayát
2. nem árt újraindítani
3. Startmenü>Programok>AliasWavefront>Common Utilities>FlexLM License utilities
4. A System settings fülön az Ethernet Address-nél lévõ értéket vágólapra (CTRL+C)
5. A Crack könyvtárban lévõ aw.dat és awkeygen.exe átmásolása a C:\FLEXim könyvtárba
6. aw.dat megnyitása és a your_host helyére CTRL+V
7. parancssorba beírni: awkeygen.exe aw.dat
8. Start maya 8)
Ams
#1524
segítsetek mert megõrülök

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1523
ez a serial:7759D2353D94 ???

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ams
#1515
Tudnátok segiteni hogyan lehet müködésbe hozni a maya hiába olvasom el a leirast a licens-es résznél mit tegyek hogy menjen is?Thx.

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

RenderMan
#1514
Nekem tetszik pl az új shelf rész. Minden kint van ami lényeges (kicsit Max-os 8). Az viszont nem tetszik, hogy az attribut editor a chanelbox helyén jelenik meg. Nem lehet valahogy kitépni onnan? Nem mindíg elõyös az, hogy egy CTRL+A nál újrarajzolja mind a 4 nézetet.
Rigley
#1513
SERIALT ? Mihez ? Minek ?

dddstudio.tk

MuERTe
#1511
Legegyszerübben ugy juthatsz a maya4.0.2-höz, hogy letöltöd az update-t a hivatalos oldalról.
Ams
#1510
SERIALT mondj plíz

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

#1509
Nekem is kellene!Van valami ötleted?

#1508
Szia!Nézz körül a www.zoorender.com-on.Szerintem tök jó+nem szûnik meg mert legális.Apropó Maya 4,0 Unlimited.Ezt én is szeretném beszerezni!Bármilyen megoldás érdekel csak nem a 6999,-$-os.He-he.Ha van megoldás,itt vagyok: [email protected]

Rigley
#1507
na joo, igazad van... meg a help-je is jobb lett, és a splash-screen is uj az elején , bár már kezdtem megszokni azt a kis szivecskéset... (beta 2) Meg a legnagyobb változás, hogy ha renderelsz, akkor nem pirossal, hanem sárgával van kiirva az, hogy rendering... WoOoOOOoW !!!

dddstudio.tk

RenderMan
#1506
Azok nem mennek már 8(
RenderMan
#1504
Nem tudtok valami helyet az apollon kívül?
Mire onnan letöltöm az 5.0 is kijön 8)
RenderMan
#1502
Ez a végleges? Nem telepítek holmi bétákat
Rigley
#1500
elnézést, rosszul olvastam, Kacsababának...

dddstudio.tk

RenderMan
#1497
Maya 4.5 mikor is lesz? Nem ebben a hónapban?

Számomra a smooth proxy lesz a leghasználhatóbb kütyü benne. Sokkal hatékonyabb mint a connect poly.
Zocsi
#1496
Megszereztem a Warcraft III.-at. Biztos megvan már másnak is, nade nem is ez a lényeg. A játékban az átvezetõ animok valami fantasztikusan jók. Mondhatni film minõségûek. Nem tudom, hogy hol tanulták Blizzardéknál a mókát, de a srácok nagyon tudnak az holt biztos!

Rigley
#1495
kérd Benyo-t, az övé a kép.

dddstudio.tk

K.András
#1494
Ilyen rajzokat küldhetnétek nekem pls...

http://druglord.buzz.hu/ ;)