33675


  • Axon
    #405
    Felíratos.

    Látom el is kezdődött a feltöltés, mindhárom .cue file fent van.... már nincs sok hátra .
    Meglepődtem, hogy a deviance törte fel a magyar verziót is. Biztos, hogy vannak benne magyar felíratok???
  • MerlinW
    #404
    Csak feliratos, de a magyar játékszinkronokat ismerve, nem is baj...:)
  • fucko
    #403
    Es ez szinkronizalt vagy csak feliratos?
  • MerlinW
    #402
    Nem lesz fent gyorsan, kicsit bonyolult vagyok mostanában..:) Ma este elkezdem oszt megy amíg megy (azaz DSL szakadásig) utána legközelebb jövő7 hétvégén tudom folytatni, illetve akkor ha végre bekötnék otthon is a netet, amit 2 hete várok... Matáv... khmmm...

    De fent lesz, igérem.
  • MerlinW
    #401
    Okey
  • MIMACSKA
    #400
    Kiengedtek a börtönből:)))))
    De nem köptem, úgyhogy működhetünk tovább
    Aki kért annak priviben küldtem jelszót. A magyar nyelvű játék jöhet, A SCHIZMET pedig még nem törlöm.
    A TLJ-t dec 4-ig fent hagyom, akkor fogom törölni.
    Addig már a Road A.-ön kívül mást ne rakjatok fel
  • inecromancer
    #399
    pontosan melyik jatek van leforditva azok kozul amelyek most fentvannak?
  • inecromancer
    #398
    sziasztok, olvasom h raktk fel jo cuccokat, de nm tudom hova, illetve valamelyik kommentben volt egy cim de a felhasznev es jelszo nemjo. Vagy ez nem publikus? erdekenenek a magyar nyelvu kalandjatekok
  • pluhi
    #397
    Én is kérek új passt. Eddig csak feltöltöttem, le még semmit sajna. Lehet nem is tudok, de hátha.
    MerlinW:engem szeress DOTT, S&M miatt.
  • MerlinW
    #396
    Jah meg a bableves főzés nagytételben...:)
  • reaper4
    #395
    valaki megszánna engem is az új jelszó-val? a longest után jó lenne még letölteni 1-2 gamét.

    köszi.
  • Axon
    #394
    Hajaj...
    Főnökasszonyunk nem jelentkezik....
    Remélhetőleg nem bilincsbeverve ül a bírósági tárgyalóteremben, az ecc hungary tulajdonának nem rendeltetésszerű használatáért
    Aztán majd süthetjük a reszelőket a börtönbe szánt ajándék tortákba....
  • MerlinW
    #393
    Legyen csak hosszú életű a dolog...:)
  • Axon
    #392
    Az sosem árt
  • MerlinW
    #391
    Szívesen, de megvárom a kedves főnökasszony helyeslően bólogató arcát, jól:)
  • Axon
    #390
    Szerintem kezdheted
  • MerlinW
    #389
    Oksa, szóljatok, és zúzom fel a magyar Runawayt!
  • Randal
    #388
    Lezlee:

    Nem kaptam meg, a Schizmet légyszi hagyd fennt, 6ig asszem én is lekapom.
  • LezLee
    #387
    Randal: megkaptad az új jelszót? Lehet az a baj. Ha nem, szóljál, és elküldöm priviben.
  • LezLee
    #386
    Sziasztok!
    Mimacska: Az lenne a kérésem, hogy légszi még egyelőre ne töröld le a Schizm-et, mert most úgy néz ki, hogy csak december elején fogom tudni letölteni, mert korlátozott a sávszélességem, és sajna már elértem a 15 GB-os határt. Úgyhogy kb. Dec. 6-ig kéne fönt hagyni, hogy le tudjam szedni.
    Köszi.
  • Randal
    #385
    Sziasztok!
    nem tudok belépni, login incorrect címszóval.
    Küldje el valaki a jelszót meg a logint valaki.

    Köszi!
  • Axon
    #384
    Sikerült életre keltened a SCHIZM-et?
    A végigjátszást megpróbálom nem elfelejteni elhozni otthonról
  • Axon
    #383
    Én akkor máris szolnék.
    A Runaway: Road Adventure (magyar 3CD) érdekelne engem és gondolom sokakat. Ez pont passzolna a kalandokat magyarul profilunkba. Az angol verziót könnyű volt megszerezni, a magyart viszont annál nehezebb.
    Szerintem ha Mimacsaka-nak nincs kifogása hozzákezdhetsz a töltéshez.
    Ha jól számolom lassan le is telik az első 2 hét így a Longest Journey-t és a SCHIZM-t le is lehet törölni.
    Holnapra én is fel tudom végre tenni az időgépet.
  • MerlinW
    #382
    Király volt aki DOTT-ot és S&M-et tolt fel...:) Tudom őtet szeretni:)

    Újdonságaim. Nem régiek, újak. De ez benne van a szóban vagy mi.... de mindegy...:))
    - Runaway: Road Adventure (magyar 3CD)
    - Broken Sword 3 (angol 2CD)
    - Journey To The Center Of The Earth (angol 1CD)
    - The Black Mirror (angol 2CD)

    Ha igény van valamelyikre tessék szólni, jól!:)
  • MIMACSKA
    #381
    van írható cdm csak nem volt nálam :(((
    Hát akkor újra megírom őket
  • Axon
    #380
    Remélem van újraírható cd-d, ha nincs akkor mindenképpen érdemes beszerezni néhányat.
    Nero-val próbáld kiírni újraírhatóra, de elég csak az 1. cd-t.
    Valamit sikerült elrontanod... akarom mondani elrontania az Alkohol-nak, mivel települnie mindenképpen kellene, csak programindításkor szoktak fellépni gondok legális cd-k illegális másolásakor, de ebben az esetben még ez sem áll fent.

    Egyébként 6 óra után elkezdem feltölteni az Időgépet. Holnap reggel már cibálhatjátok is lefele.
  • janler
    #379
    Kérhetek én is egy jelszót a TLJ letöltéshez?
  • MIMACSKA
    #378
    Én alkohollal írtam és nem is települ:(((
  • Axon
    #377
    Én Daemon Tool-sal próbáltam ki. Tökéletesen működött. Játékindításkor kéri az eredeti 1. cd-t. Daemonnal becsatolom neki az 1. cd iso-ját és akkor tökéletesen működik.
    Én Nero-val szoktam kiírni a .bin .cue fájlokat és tökéletesen működőképesek. Elvileg simán működnie kellene a kiírt cd-idnek. Mindenesetre próbáld meg Daemon tool-sal felinstalálni és futtatni.
  • MIMACSKA
    #376
    Mivel kellene a SCHIZMet megírni?
    Sajnos nem működik. Pedig mind az öt cd-t megírtam :((((
    Az irodában nem volt lehetőségem kipróbálni
  • MIMACSKA
    #375
    A müködőképes szerver pedig nem nekem kösznhető, hanem az ECC Hungary-nak
    köszi fiukák
  • MIMACSKA
    #374
    Minden nem megszálott kalandjátékos nevében kösuönjük az oktatást.
    Valszeg azért sem érdekelt eddig a dologocska mert dos alapú játékot nem teszek fel a gépmre.
    Axon!
    Terveim szerint még vagy két hétig fent hagyom őket, mert tuti ha leveszem rögtön 10-en keresik majd
  • Axon
    #373
    Ha majd törlöd a régebbieket Longest, SCHIZM, akkor lesz bőven hely mivel ezek 9 CD-nyi helyet foglalnak. Az újonnan feltett főleg dos alapú játékok viszont jóval kisebb méretűek, azokból bátrabban lehet pakolgatni és tovább is fent maradhatnak.

    Légyszi küld el nekem is az új jelszót.... köszi!
  • Axon
    #372
    Szia Bloupoiu!

    Éppen az öröm könnyeit morzsolgatom a szemeimből
    Benned volt minden reménységem/reménységünk, ugyanis tőled hallottam egyedül, hogy létezik magyar sam&max. Na meg vagy egymillió éve nem beszéltünk és bizniszeltünk egymás között progikat.
    Remélhetőleg Micsmacska-nak köszönhetően sokáig életképes lesz ez a kaland ftp szerver és az idelátogatók kialakíthatják maguknak Magyarország legteljesebb kalandjáték gyűjteményét
  • pluhi
    #371
    Azt hiszem minden kalandjátékosnak illik tudni, mi az a SCUMM. Szal fejtágítás on:
    SCUMM (Script Creation Utility for Maniac Mansion), vagyis egy szerkesztő (engine) a Maniac Mansion kifejlesztéséhez. Olyan újdonságok voltak benne, mint point&click technológia (előtte ugye gépeltünk ezerrel, Időrégész és társai), több játszható karakter, halálmentes játékmenet, alternatív megoldások, stb. Ezzel az engine-nel -és továbbfejlesztett változataival- készült minden Lucas kalandjáték (és pár másik) az elkövetkezendő években.
    SCUMMVM (virtual machine), amolyan emulátor, elsősorban SCUMM játékokhoz.

    Jó játékot mindenkinek!
  • MIMACSKA
    #370
    okéokéoké
    akiknek kell hát töltsék nyugodtan
  • pluhi
    #369
    Jaj, hát anélkül nem megy rendesen a DOTT, és a S&M (És az összes többi régi Lucasarts kaland)nem DOS oprendszer alatt. Volt róla szó már. Gondoltam felrakom, ne kelljen keresgélnetek.
  • MIMACSKA
    #368
    jajajaj
    Felkerülhet minden amire igény van,ha legalább egy két ember igényli.
    nyugodtság!!!
    Én most működöm!
    Jelenleg fent van The longest journey, a SCHIZM, aDOTT, és az s&m. Amit még látok fent és nem tudom, hogy micsoda,
    az a SCUMMvm 5.0.5 valamilyen exe.
    Ha valaki tudja jelezze.

  • LezLee
    #367
    Ezt általánosságban mondtam, nem egy személyre gondoltam. Csak azért írtam, hogy mielőtt bárki bármit felrak, kérdezze meg Mimacskát, hogy mehet-e, mert ha átlépjük a 8 Gigás határt, akkor sz.phatjuk :((((
    Bocs, nem akartam senkit sem megsérteni, épp azért írtam ezt le, hogy ne legyenek ebből zűrök, mert én szeretném, ha minél tovább fennmaradna ez a dolog.
  • pluhi
    #366
    "Erre meg mindenki össze vissza fölrak mindent."
    Ez most nekem szólt? Mert rajtam kivül nem rakott fel senki semmit. Vagy igen? A múltkor még azt mondta Mimacska, hogy menjen DOTT, S&M, Grim Fandango. Ebből az első kettőt tudtam megszervezni. Du. 4kor még semmi új nem volt fenn, akkor tettem fel őket.(Kemény 180MB a kettő.) Bloupoiu furcsa mód utána irta, hogy feltenné, ezért mondtam neki, hogy csak a magyarositást tegye mellé. Na mind1.