33675


  • Vajákos Mimóza
    #972
    ÁÁÁ, majd "eccer", ha lesz rá egy kis idöm!
    Mindig ezt mondom, pedig most tényleg lenne rá egy kis idöm!

    A Patch viszont jó lett, bár ezt asszem irtam, anno.
    (E-mail) cimed még a régi?
  • MerlinW
    #971
    Oho.. Macsek.. ha vért izzadok sem megy fel addigra... nekem 2CD minimum 2 nap de, inkább 3..
  • szurmakotium
    #970
    Hello kollega ! Rég beszéltünk !

    Végignyomtad már a Riddle of the Sphinxet ?
  • MIMACSKA
    #969
    Elseje estére
  • MIMACSKA
    #968
    De nekem elseje estére kellene!!!!!!!:-(((
  • MerlinW
    #967
    NOLF2 is majd in Dzsényuári, addig is
    BUJJÉK mindenkibe!!!! (a zalkohol sördöge)

    :P

    Jó mulatást!
  • Vajákos Mimóza
    #966
    Ahoj, Zoth kartárs!

    A Sanitarium nem védett, csak kissé lassabban olvasható, a Nightlong - Union City Conspiracy pedig régebbi talán, vagy egy idös emezzel, de rá kell nézni célszoftverrel (Clony stb.).
  • szurmakotium
    #965
    Sanitarium meg a Nightlong Union Conspiracy is eredetibe van meg ... mind a kettő 3 cd-game.

    Most már csak az a kérdés hogy be lehet-e őket húzni iso-ba vagy van rajtuk valami védelem ... ??

    .. egyébként nem találom a listámat és most rohadt vagyok több mint 50 játékot összeírni egy listába ... bocsesz
  • MIMACSKA
    #964
    Nekem meg nem lesz agyam tölteni
    Holnap én még dolgozom de van aki már nem és ezért nagyon BOLDOG (majdnem névnapot írtam hehe)....szóval:

    HAPPY NEW YEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Aztán meg ne lássam, hogy valaki itt trécsel holnap este
  • LezLee
    #963
    Amúgy elsején ahogy sikerül kijózanodnom (ami nem lesz könnyű :)), elkezdem a BM feltöltését.
  • LezLee
    #962
    Meghal a főhős nagyapja, és hazautazik a temetésére. A család és a rendőrség azt mondja, hogy öngyilkos lesz, ám a fiú ezt nem hiszi el, és elkezd nyomozni nagyapja halálával kapcsolatban, és egyre sötétebb és misztikusabb dolgokra jön rá, nagyapja és a család múltjával kapcsolatban. Nagyjából ennyi. Engem nagyon megfogott a sztori, és a végén hatalmas a poén, és a fejtörők is ötletesek és illenek a történetbe. Számomra ez a legfontosabb egy kalandjátékban: sztori, és a fejtörők. Mindkettőben kiemelkedőt nyújt szerintem ez a játék. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek annyira be fog jönni, mint nekem, hiszen minden ember MÁS.
  • MIMACSKA
    #961
    LezLee!
    Holnapután újévi meglepiként tedd fel a fekete tükröt
    De csak akkor ha már töröltem.
    Amúgy mi a story-ja a játéknak?
  • Axon
    #958
    Szerintem küld el Imyke-nek az újdonságaid.
    A woodruff-ot én is nemrég szereztem be.
    Sikerült elindítanod WinXP alatt? Mert nem egyszerű. Először is ez még windows 3.1-re készült. Annak is egy hülye grafikus kiegészítését a wing-et használja és csak kizárólag 640x480 ban hajlandó elindulni 256 színnel. A winXP 800x600 alatt nem hajlandó elindulni. A kompatibilitási beállításoknák kell zsonglörködni, hogy egyáltalán elinduljon, de még akkor is élvezhetetlen.
  • Axon
    #957
    Hmm, sejtettem.
    Csak azért kérdeztem mert számomra a szinkron szó általában a magyar hangokkal való ellátást jelenti, de a hír annyira hihetetlen volt, hogy mégis rákérdeztem.
  • LezLee
    #956
    Ezt most gondolom nekem mondtad. Én szívesen fölrakom, ha van olyan egyén akit érdekel, és még nincs meg neki ez a gyöngyszem. Szóval akit érdekelne a Black Mirror, az jelezze, mert ha nem érdekel senkit akkor tök fölösleges felrakni.
  • pluhi
    #955
    Amiról, na szép
  • pluhi
    #954
    Őőőő, ezt most kinek mondtad?
    Közben szereztem Discworld full talkie-t is.
    Amiról itt még nem volt szó, és a birtokomban van:
    Prisoner of Ice (Lovecraft nyomán irt story)
    Woodruff (goblins-szerű baromság)
  • MIMACSKA
    #953
    Holnap este fogok törölni és azután felrakhatnád ha annyira jó
  • pluhi
    #952
    Azt, hogy full szinkronos.
    Pofáznak alatta, nem csak olvasod.
    Full Talkie.
  • LezLee
    #951
    Tudtommal nincs. Eddig még senki sem kérte, pedig szerintem nagyon jóóó.
  • LezLee
    #950
    Szerintem az "új" tagok:
    ultrarec888,
    zoszt,
    szurmakotium küldhetnének egy listát Imykének a kalandjátékaikról, hogy bővüljön a lista, és legyen miből szemezgetni :))
  • Axon
    #949
    Biztos nincs, hacsak az éjszaka valaki titokban fel nem csempészte, mivel ma még nem néztemn be a szerverre. Még azt sem tudom ellenőrízni, hogy az este lejött-e rendben a Discworld Noir, mivel sajnos most másik gépnél kell gályáznom mint ahol töltögetni szoktam.
  • Axon
    #948
    Gondolom nem indul el valamiért.
    Talán segíthetnénk ha némi infót tudnánk (oprendszer, driverek, főbb hardverelemek stb.)
  • MIMACSKA
    #947
    Ez a black mirror fent van most a szerveren?
  • LezLee
    #946
    Lassan lehetne szavazni, hogy melyek legyenek a következő játékok!

    Ha esetleg valakinek megvan a Sanitarium, akkor azt azonnal jelezze!!!!
    SANITARIUMOT A JÓNÉPNEK!!!
  • Axon
    #945
    Pombás kis listának tűnik. Ebből csak a Silent Hill részeit ismerem. Na meg két névről még hallottam a Gabriel Knight-ról és a Zork-ról. A többinek sajnos még a neve sem rémlik.
  • LezLee
    #944
    Na jó akkor én is beszállok :))
    Top Lista:
    1. Black Mirror
    2. Syberia
    3. Longest Journey
    4. Broken Sword 1
    5. Broken Sword 3

    zoszt: Mi a baj a Black Mirrorral? Mért nem tudsz vele játszani? Pedig hatalmas!
  • Axon
    #943
    Mit értesz azon, hogy full szinkronos?
  • Axon
    #942
    Én csak és kizárólag a melóhelyemen töltögetek. Mivel én vagyok a rendszergazda így ez nem is tünik fel senkinek.

    Na akkor egy lista a kedvencekről. Nem is rangsorszerint, inkáb csak ömlesztve:

    Syberia
    Drakula 1
    Broken Sword 2
    Kyrandia 2
    Goblins 1 és 2
    Silent Hill 2 (Bár ebben még az elején járiok, de máris nagyon bejön)
    Clive Baker Undying (Bár ez nem 100 %-ban kaland, bőven van benne akció is, azért mégis csak idesorolom és ez az egyik legnagyobb kedvencem)
    Új vadnyugat (még a c16 és c64-es időkből, leírhatatlan élmény volt, pedig csak egy szöveges kaland)
  • LezLee
    #941
    Szerintem elég darkos, bár az általad említett játékok kimaradtak az életemből :(( De szerintem tetszeni fog, az átvezető animok elég darkosak, a hangulatra végig jellemző egyfajta feszültség, majd a végén a hatalmas poén. És szerintem a fejtörők, puzzle-k is nagyon jók lettek. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom. Van neki egy topicja is itt az SG-n, és senki nem mondott róla rosszat, szinte csak jó véleménnyel volt róla mindenki.
  • MIMACSKA
    #940
    Kaland toplistám:
    The Longest Journey
    The Longest Journey
    The Longest Journey
    The Longest Journey
    Syberia
  • MIMACSKA
    #939
    Jól van akkor a BS1 marad. De nem szép dolog ám a melóhelyen töltögetni.
    Nehogy aztán úgy járj mint én két hónappal ezelőtt.
    A központból leküldtek egy listát miszerint az én nevem alatt a legnagyobb az internetes forgalom.
    Most csak a legszükségesebbre használom itt bent, a veletek való csevejre
  • ultrarec888
    #938
    MIMACSKA ha lehet a BROKEN SWORD 1-ET MÉG NE!!!!!
    Sajnos csak a munkahelyemen van DSL HA tudnál vele várni
    még néhány napot /7/ azt megköszönném!!!!!!

    Hátha még töltené rajtam kivül más is.
  • MerlinW
    #937
    fucko bajtárs jól beszélt.
    uff:)
  • fucko
    #936
    En ripben vittem nagyon regen vegig a sanitariumot es nagyon orulnek egy isonak,akinek megvan jelezze pls!
  • MerlinW
    #935
    Tééélleg Sanitariumot, nightlongot kérek!:) Ilyenetek van? Ezekről csak olvastam aszondják zsíííros darabok... hm?
  • zoszt
    #934
    Üdv mindenkinek, én is beszállnék :
    1. Broken Sword 1
    2. Gabriel Knight 3
    3. Syberia
    4. Broken Sword 3
    5. Broken Sword 2
    A többi sajnos kimaradt az életemből(Longest Journey,Monkey Island sorozat,Grim Fandango ... )
    Most megvan a Mysterious Journey II, valamint a Black Mirror,de utóbbinak csak az ikonját tudom nézegetni az "asztalon".
  • pluhi
    #933
    El is felejtettem. Ha minden jól megy, kb. 25-30 óra múlva, lesz full szinkron Kyrandia 1,2,3. Az is megér egy misét.
  • pluhi
    #932
    1. Grim Fandango
    2. Grim Fandango
    3. Grim Fandango
    4. DOTT
    5. Syberia
    Többi nem érdekes
  • pluhi
    #931
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    Szavazzuuuuuuuk meeeeg!!!!
    Persze előbb Grim Fandango. De a Pandora is csak 6 CD LOL.