33675


  • LezLee
    #1012
    A Black Mirror egy kicsit csúszni fog, ha minden igaz holnap estére fenn is lesz, hátha valakit érdekel :))
  • LezLee
    #1011
    Hát igen, elhiszem hogy furcsa, ha valaki point n click kalandjátékokhoz szokott :))))
    Amúgy nekem is furcsa volt elsőre, de aztán az is maradt, mert kb. a közepe fele végleg elakadtam, még végigjátszással sem sikerült végig tolnom :(((
  • MIMACSKA
    #1010
    Köszi de képzeld találtam
    Megpróbálom nem használni de egyenlőre minden olyan fura ebben a játékban. biztos csak rá kell kapni az ízére....de a kamera állásoktól falra mászok
  • Vajákos Mimóza
    #1009
    B.U.É.K!

    Nézz be ide:<< másik topic a 'SuperGamez'-en >>, ezen belül #47-es hozzászólásra kéretik ráfókuszálni.

    Illetve az egész topic-ra is, ha nagyon belelendülnél.
  • MIMACSKA
    #1008
    Segítsen valaki ha tud a silent hill 2-höz végigjátszást vagy valami infot, mert egyenlőre elég furi a játék
    pusz
  • MerlinW
    #1007
    Bujék mindenkinek, egyben vagyok jól vagyok, kalandra fel 2004-ben is!:)
  • pluhi
    #1006
    Találtam hozzá progit. Dosbox a neve. Műkszik.
  • pluhi
    #1005
    Szopás van. Elindul, de a hangja szar. VDMSound-dal kiakad (valami fontot nem bir betölteni). Tudtok más VDMSoundhoz hasonló progit?
  • pluhi
    #1004
    Megvan a Legend of Kyrandia 1,2,3 Full Talkie. Az első részt próbálom indulásra birni, de még nem akarja az igazságot. Valószínüleg ki kell irni az ISOt. Ha sikerül beizzitani, szólok.
  • MIMACSKA
    #1003
    Töröltem
  • zoszt
    #1002
    BUÉK mindenkinek!
  • LezLee
    #1001
    Na mindenki sikeresen, sérülésmentesen átvészelte a Szilvesztert??? :))
    Pálinkás Jó reggelt, izéé napot MINDENKINEK, és BUÉK!

    Mimacska: mivel sikeresen kikerültem az alkohol hatásai alól, majd szólj ha mehet a Black Mirrort, most néztem, hogy még nem töröltél semmit, vagy már rosszul látok? :))
  • MIMACSKA
    #1000
    Remélem mind jól vagytok
  • pluhi
    #999
    P.Ú.É.K. MINDENKINEK!
    Lassan elindulok észt veszteni, reggel talákszunk. Áh, talán inkább mégsem olyan korán.
    Bájdövéj, aki tudja mit takar a fenti mozaikszó, az vállon veregetheti magát, már nem tini az biztos.
  • MIMACSKA
    #998
    Kösziiiii
    Na megyek!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #997
    BUÉK!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • pluhi
    #996
    Nem vágom, hol voltam bonyolult, de nem baj.
    Felért a NOLF2 összes része.
  • MIMACSKA
    #995
    Köszönöm szépen és BUÉK mindenkinek...aztán vigyázzatok magatokra!!
    Jövőre új arcal érkezem
  • IMYke2.0.0.0
    #994
    Nem kell az se.
    Securom védelmét simán másolja a Nero, a WinISO, az Alcohol, a CDR-Win, az Easy CD Creator is.
    Egyszerűen tedd csak *.iso-ba és kész. Nem kell ezt bonyolítani.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • pluhi
    #993
    Sejtettem ám .
    Tudtommal nincs semmi extra. Dtools-ba be, azt copy cd CloneCdvel.
  • MIMACSKA
    #992
    Azért hallgattam mert nem voltam itt.
    De a NOLF2 nek nagzon örólnék. Este meg úgyis törlök mindenfélét.
    Van valami tudnivaló extra, hogy miképpen kell megírni?
    És köszi
  • pluhi
    #991
    Hallgatás...
    Akkor elkezdem nyomni a NOLF2-őt. Gondolom hely van neki. Kevesebb, mint 16 óra kell, hála Winrarnak.
  • zoszt
    #990
    Tökéletes válasz, valóban gurus melléklet volt.Nekem legalábbis így van meg.
  • MerlinW
    #989
    de én sem figyelek ám:)
  • MerlinW
    #988
    Irtam 1CD..:D
  • pluhi
    #987
    Ha akarod, feltöltöm a NOLF 2-őt. 20K-val birom nyomni. Nem egész egy nap kell a 2 CDhez.
  • Vajákos Mimóza
    #986
    Bár nem engem kérdeztél, de azér' válaszolok (tán nem baj).

    1 CD-s, ebböl nincs floppys verzió, mint az elödjeiböl.
    Ahogy MerlinW bajtárs emlitette, ez a 'Woodruff and the Schinbble of Azimuth' lett a negyedik Goblins epizód.

    Hajdanában valamelyik Guru-hoz(?) adták mellékletként, full verziósan (tudomásom szerint).

    Ha valakinél nem indulna elsöre => felbontást visszavenni, esetleg javitó-patch-et netröl leszedni (NVidia-s kártyákhoz nem kell, egyebekhez elöfordulhat).
  • fucko
    #985
    A goblins4 milyen nagy?
  • MerlinW
    #984
    info a listához:
    A Woodruff 1CD-s Win9x-es és a Goblins sorozat 4. része
  • IMYke2.0.0.0
    #983
    zoszt elküldött listája beépítve az "RPG-lista"-ba...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • zoszt
    #982
    azt hiszem mindenki érti, de most zavar
  • zoszt
    #981
    természetesen
  • zoszt
    #980
    394 Mb helyett 384 Mb természeten, az ugyanezeket pedig rövid u-val.Különben jól vagyok.
  • zoszt
    #979
    befejezve
    (majd mindent leszedtem úgyhogy majd 1.5 Gb szabad )
  • zoszt
    #978
    Ha vki tud segítsen ötletekkel a The Black Mirror kapcsán:

    Kórkép:ahogy indítom a játékot két másodpercig úgy csinál a vinyó mint aki veszi az adást, aztán semmi.Marad az asztalon, semmi fagyás, ha megint indítom a homokóra megjelenik egy pillanatra majd visszavált a kurzorra aztán megint semmi.Minden más megy,kivéve az airport tycoon 3, mely úgyanezeket a tüneteket produkált a kb 2 hete( Csak azt nem sajnálom ennyire.) Ugyanezekről a lemezekről telepítve az unokatestvérem xp-s laptopján (lemez nélkül) is tökéletesen működött,így láttam ízelítőt a játékból. Ezért is fáj a szívem ennyire.
    A páciens:win 98se,Abit SE6,Celeron 600, 394 Mb Ram,10 Gb(majd mindent leszedtem úgyhogy,leadtek winfast geforce 2 mx,Sb Live1024,
    k-lite codecpack( próbáltam ace megaval is )
    nvidia driver volt a 23.valahányas, a 40.valahányas,most meg a hiv. honlapról letölthető 53.04-es van fönn,directX 9.0b.
    Mappák írásvédettsége csekkolva ( magyarán nincs kipipálva )
    Minden segítséget szívesen fogadok.
  • LezLee
    #977
    Én nem mondtam, hogy szilveszteri, csak hozzáraktam a BUÉK szót, hogy aktuális legyen :)))
  • MIMACSKA
    #976
    Jaj istenem nem lesz Nolf2-m időre.....
    :(((
    Na nem baj.......én már iszom.
    LezLeekém miből gondolod, hogy ez a versike szilveszteri?
    Nem szerepel benne sehol. Lehet akár karácsonyi is
  • Vajákos Mimóza
    #975
    Ismerös a szituáció, vagy kétségbeesetten kalimpálok újabb kalandjátékok után, vagy odébb kell rugdosni öket, mert annyi zuhant be egyszerre, hogy azt se tudom, mihez kapjak, illetve akkor meg már nagyon kedvem sincs birkózni velük.

    De azért ez utóbbi állapot az elviselhetöbb!


    Egy (szokásoan)gigantikus e-mailt majd este átcsúzlizok, mert néhány dolgot ki kellene tárgyalni, meg némi tanácsokat is kérnék Töled.
  • LezLee
    #974
    Na akkor hogy én se maradjak ki: BUÉK MINDENKINEK!
    Ja és készültem nektek egy kis versikével is. Aki esetleg már hallotta, vagy zavarja az esetenként csúnya szöveg, az el ne olvassa!! Tehát szigorúan erős idegzetűeknek:

    "Ajtónkon kopogtat már a hideg tél is,
    Ilyenkor fázik csak igazán a pénisz.
    Sapkánál, sálnál jobb egy meleg p.na,
    Találjon meg Téged egy szexőrült p.csa.
    BUÉK!"

    Én csak ennyit kívánok minden facér (vagy nem:)), hímnemű fórumozónak :)))
  • szurmakotium
    #973
    Ja én is mindig tologatom azoknak a játékoknak a kijátszását amelyek annyira nem kötnek le ...
    Múlthéten rászántam magam a Broken Sword 3-ra, de most éppen azt fontolgatom hogy hagyom a fenébe ... most már nagyon idegesítenek a kutyák meg az örők elől való bújkálás .. ha meglátnak lelőnek ... de izgi !
    ... pedig szerintem ez már lassan a vége ...

    jaja, a mail címem a régi, ha van időd/kedved dobj egy mail hogy mi van veled mostanság ...