33675


  • LezLee
    #1052
    Mimacska:
    1. Igen, a kis piros üvegcsék gyógyszerek, életerőt adnak. Alapesetben space-el tudod felvenni. Vannak elsősegély táskák is, azok több életerőt adnak.
    2. Az életerőt úgy tudod megnézni ha bemész az Inventory-ba. Ott baloldalt van olyan asszem hogy státusz vagy ilyesmi. Ha az zöld képet mutat, akkor kitűnő egészségnek örvendessz :)) Ha villogni kezd a kép, akkor már fogy az erőd, végső esetben pedig megjelenik a képernyőn egy piros kereszt. A következő esetet meg gondolom sejted :)))
  • LezLee
    #1051
    Én csak a demojával, és nagyon nem tetszett :))
  • fucko
    #1050
    Mimacska:lehet szimplan huje vagyok de jol ertem hogy te nőnemű vagy?:)
  • Ersiman
    #1049
    Cak egy kérdés:
    Shadows of memories-zaL játszott már valaki?
  • MIMACSKA
    #1048
    Jut eszembe segítsen már valaki légyszíves.
    Hihetettlen béna vagyok a silent hill irányításában.
    Tehát: A kis piros üvegcsék gyógyszerek? És ha igen, hogy tudom felvenni?
    A másik kérdésem, hogy hol látszik az, hogy mennyi az életerőm.
    + valahol olvastam, hogy be lehet állítani a menüben, hogy mennyi lőszer legyen a dobozban. Vajon hol?
  • MIMACSKA
    #1047
    A kalandjátékok 60%-ban nő a főszereplő tehát megvan az esélyem, hogy betaláljak
    Most nincs szerintem de rakd fel a BM-t és egy héten belül törlök újra és akkor jöhet a Grim F. és a másik is. Aza hogyishívják sanitarium
  • LezLee
    #1046
    Már megint, mint mindig IGAZAD van! :)))
    Te döntesz.
    Hol van itt kérem férfi sovinizmus, amikor mindig TE mondog ki az utolsó szót??? :)))
    Amúgy honnan tudod, hogy mi a két kedvenc játékom???? Ha jól emléxem, nem említettem.

    Más: mennyi most a szabad hely az ftp-n??? Nincs hely esetleg mindkét gyöngyszemre?? :)))
  • MIMACSKA
    #1045
    Én döntök
    Black mirror

    LezLee most már komolyan besértődöm. Mi ez a férfi sovinizmus????
    Amúgy pedig a te két kedvenc játékodnak igazi gyilkolásos hapsi főszereplője van. Nem igaz?
    A NOLF-ot próbáld ki azt ajánlom!

    IMYke mit értesz azon, hogy lányos játék?
    Mi a lányos? Mondjuk a sims? Végül is én azt is szerettem
    amíg az agyamra nem ment
  • MerlinW
    #1044
    Én is Sanitarium
  • pluhi
    #1043
    A BGAE keverék, van benne minden. Nagyon jó a hangulata, csak kissé bugos.
    Mi van a Grim Fandangoval? Nem mintha erőltetném, de játék, etalon. Mondjuk nemt'om hányan nem találkoztak még vele.
  • LezLee
    #1042
    Javítok: 3-3 :)))
  • LezLee
    #1041
    A Beyond Good and Evil inkább platform játék nem?? Amúgy nem sokat hallottam még róla. Én személy szerint nem igazán rajongok az ugrálós ügyességi játékokért.

    Részeredmény: 3-2 a Black Mirrornak
  • fucko
    #1040
    En is a Sanitariumot kernem.
  • Ersiman
    #1039
    Black Mirror

    Beyond Good and Evil?
  • IMYke2.0.0.0
    #1038
    Engem majd a Black Mirror érdekelne. Pont azért, amit a címe is jelent

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #1037
    Részeredmény: Sanitarium - BM: 2-1
  • LezLee
    #1036
    Mily meglepetés :)))
  • reaper4
    #1035
    Én a Sanitariumra szavazok.
  • szurmakotium
    #1034
    hát köszönöm :DD

    Én a Black Mirror-ra szavazok
  • LezLee
    #1033
    Ok. Én amondó vagyok, hogy akkor inkább a Black Mirror helyett a Sanitarium kerüljön föl, úgyis asszem kb. 3 CD-nyi a szabad hely most az ftp-n.

    Tisztelt Képviselőtársak kérem szavazzanak! :))))

    Black Mirror vs. Sanitarium
  • szurmakotium
    #1032
    ok, akkor majd valaki mondja meg a címet és megy a stuff
  • LezLee
    #1031
    Black Mirror: ha tudsz várni egy csöppet akkor valszeg még ma feltöltöm az ftp-re, ahogy megígértem.

    Sanitarium: szerintem nagyon, de nagyon sokan örülnénk ennek a játéknak, mivel jómagam is nagyon kíváncsi vagyok rá, és sok jót hallottam róla, többek között azt is, hogy eszement, elmebeteg egy játék, ami szerintem ebben az esetben: JÓÓÓÓ!!!

    Úgyhogy kérjük szépen a Sanitariumot, már csak Mimacska áldása kell hozzá :)))
  • Ersiman
    #1030
    Üdv!
    Én mind a háromnak örülnék, bár hogy mikor lesz időm ennyi jó játékot végigjátszani azt nem tudom.A Beyond Good and Evil-ről nagyon jókat írnak.
  • Gsx-r
    #1029
    Megvan a Sanitarium ha kell feltoltom.+Black Mirror
    Most kaptam meg a Beyond Good and Evil-t.
    Ha barmelyik kell tolthetem.
  • Axon
    #1028
    Sikerült egy laptopon beizzítanom az internet kapcsolatot és rögtön beszúrok ide egy beírást.
    Hétfőtöl dolgozom így csak hétfőtől tudok töltögetni. Láttam, hogy valaki feltölötte (vagy csak akarta,..... a szerverre nem néztem fel) a NOLF 2-t. Már régóta meg szerettem volna nézni, úgyhogy ha fent van, akkor még egy darabig ne töröljétek, mert le szeretném tölteni.
    Köszi...
  • szurmakotium
    #1027
    írtam korábban, hogy eredetibe megvan
    3cd
  • fucko
    #1026
    A Sanitariumnak tobben is nagyon orulnenk mar ha nem rip valtozat.Megvan neked?
  • szurmakotium
    #1025
    bujék mindenkinek.

    Olyan jókat olvastamitt is máshol is róla, hogy elhatároztam hogy ma nekikezdek a Black Mirrornak, mikoris az installálnál kaptam egy file korrupt üzenetet ... úgy néz ki mégsem úsztam meg a multkori vinyó elszálást :( ...
    öröm az ürömben hogy a masodik bin sértetlennek tünik ...

    kérdéseim:
    honnan lehet letölteni a Black Mirrort ?
    érdekes-e még a Sanitárium vagy a Nightlong valakinek ?
  • IMYke2.0.0.0
    #1024
    A NOLF 1 az én legkedvencebb játékom, szintúgy. S nem csak azért, mert én magyarítottam le teljesen (grafika + szöveg)...
    A legütősebb történet, hangulat, grafika (a maga nemében még ma is!), humor (a mai Játékok korántsem dicsekedhetnek ilyen kifinomult humorral - magyarra szinte majdnem lehetetlen volt átültetni, remélem, azért némiképpen mégis sikerült )
    Jó helyen van tehát a a NOLF 1 azon a listán...

    A Max Payne 1 és 2 is jó. (Utóbbi pedig tényleg nem azért, mert most azt fordítom (-> grafika + szöveg), mondhatni kooperációban a GameHunter Team-el [bár szinte mindent újra kell fordítani mindig a félrefordításaik miatt ... Na mindegy.
    Szóval, a Max Payne 1 és 2 is jó helyet érdemel.
    Ami engem igazán meglep (de nem úgy csodálkozom rajta, mint mások) MIMACSKA esetében, hogy nem "lányos" game-ket nyom...
    Az én kis, 13 éves sógornőm pedig itt nyomakodott az elmúlt napokban és ő jobban akarta, hogy teszteljem a Max Payne 2-őt, a fordítást, mint jómagam...
    Bele se gondolok, mi lesz, amikor a Doom 3-at kéri majd CD-n...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #1023
    A Max Payne 5.???? Ez egy csöppet (nagyon) túlzás. Bár ez a te véleményed. Igaz hogy nagyon jó játék volt a maga nemében, de azért nálam nem férne be a TOP 10-be, de lehet még a TOP 20-ba sem. Az MP 2 meg még gyengébb.
    A NOLF-ot sajna nem ismerem, biztos jó lehet, sok jót hallottam róla, de szerintem neked Mimacska azért jön be annyira, mert NŐ a karakter, nem???

    A Syberia-val és a TLJ-vel teljesen egyetértek. Jelenleg ennek a két játéknak a folytatását várom a legjobban.
  • MIMACSKA
    #1022
    Hálló!!!!!!!!!!!!!!! b··· tak már le igazán?

    Na megyek újévi lakomára és azután befejezem a zabálást és egy évre aszkéta leszek
  • MerlinW
    #1021
    Jól van már na, hát b***ál le Végén még oda fajulunk, hogy minden szavam komolyan lesz véve.. hát hova jutna akkor a világ?
  • MIMACSKA
    #1020
    Azt mondjátok el, hogy ki mondta nektek, hogy nagykalandor vagyok? Tudtommal ezt sosem állítottam. Csak azt, hogy imádom és életem legjobb kalandgaméje a TLJ.
    Mondjuk az 5. Max azért talán túlzás. A helyén a syberia igazabb. Mert tényleg nagyon tuti játékocska.
    De nálam nehéz lesz valaminek a NOLF első részét űberelni.
    Annak a gaménak minden részlete, története, bája, HUMORA totál bejött nekem.
    A második rész már kicsit gyengébb lett, viszont a dumák nagyon ütősek voltak. Szétröhögtem az agyam.

    De mindez nem változtat azon a tényen, hogy alapjában igenis szeretem a kalandgamékat.
  • MerlinW
    #1019
    Némá nagykalandor Macskánknak, Nolf az két első és negyedik topja?:) 5. Max..:) Nagyon jó gammák, csak csodálkozom:)
  • MIMACSKA
    #1018
    Sajnálom ha csalódott vagy de nem. Nagyon szeretek bármiféle játékot ha tud nyújtani valami extrát.
    Annak idején pl. a vampire-t is végigjátszottam vagy a diablo-t
    Nálam az abszolút top ( természetesen az ismert játékok között:

    1. N O L F
    2. NOLF
    3. The Longest journey
    4. NOLF2
    5. Max Payne
    6. syberia
    A többi feledhető vagy nem is játszottam végig.

    Az SH-nak csak az elején tartok.
  • LezLee
    #1017
    Az apartmanok végén akadtam el. Nem tom hogy el jutottál-e már odáig, így nem írok konkrétumot hogy ne legyen spoiler, és ne lőjjek le poént. Ha már túl jutottál esetleg az apartamnokon akkor le fogom írni, mert érdekelne, hogy hogy lehet azon tovább jutni :))

    Más: ezek szerint akkor nem a kaland a kedvenc műfajod??
  • MerlinW
    #1016
    jah, vétek lenne abbahagyni a közepén, mert z utolsó harmada a játéknak...nos ilyet még nem éltetek át játékban...huhh :D
  • MerlinW
    #1015
    SH2 nem is nehéz... valamikor nyáron játszottam végig talán 3x (kíváncsi voltam a befejezésekre, amiből 6 fajta van). Ha akadás van kérdezzetek, talán emléxm még a kisebb dolgokra is. Egyébként ezzel a leírással (angol: www.gamefaq.com) simán végig lehet tolni. Persze csak ha nagyon el vagytok akadva...:P
  • MIMACSKA
    #1014
    Miért akadtál el és hol?
    Amúgy pedig inkább fps-hez vagyok szokva mert azok a kedvenceim.
    Még egy kérdés. A fullos telepítésnél fogja kérni a 2. és 3. lemezt? SH 2 re gondolok természetesen
  • Vajákos Mimóza
    #1013
    Elhiszem, hogy sikerült találnod végigjátszást, csak azért reagáltam ily hirtelen kér(d)ésedre, mert pont ezt a játékot (illetve a végigjátszását) kérdezték tölem nemrégiben az INDEX-en, amire a megoldást (kináló fórumtársat) véletlenül pont itt a Superganez-en találtam meg.

    Igy kézenfekvö volt, hogy ide is belinkelem.

    A Silent Hill-sorozatot egyébként abszolút nem ismerem, még screenshot-ot sem láttam belöle, annyi bizonyos, hogy sokan rajonganak érte (hozzászólások szerint), tehát lehet benne valami.
    Szinte nincs is olyan fórum, ahol ne lenne róluk diskurzus.