33675


  • CrucifX
    #1374
    A 3 Cd alig 4-5 órát rejt sajnos, azonban minden egyes perce megéri, az egyik legjobb adventure amihez szerencsém volt.
  • LezLee
    #1373
    Hát én még csak az első pályán tartok, de nekem már ez is durva, háromnegyed óra játék után egyszerűen abba kellett hagynom, mert mindenhol megcsonkított, torzszülött kisgyerekeket láttam :))))
    Amúgy milyen hosszú a game, mintha valahol azt olvastam volna, hogy elég rövid.
  • CrucifX
    #1372
    Természetesen, nem is azt vártam, hogy valaki közösben kiadja. Akkor támadnék be valakit ezzel a dologgal, ha felkerülne a program.


    El vagyok látva jópár kalandjátékkal, így ha cserébe vártok valamit, jelezzétek!
  • IMYke2.0.0.0
    #1371
    Az FTP elérhetősége nem publikus ilyen szinten!
    Max. priviben, vagy e-mailben kérj ilyet!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!

    >> Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a honlapomon! <<
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • CrucifX
    #1370
    Öhm, ez a nap legjobb híre. Ha esetleg felért, jeleznéd eme megszentelt helyen? Nekem sajnos csak a régi FTP adatai vannak meg, így nem tudom megtekinteni a mostani tartalmát.
  • szurmakotium
    #1369
    Nem hiába a No'1 a TOP 10-ben ...

    A 2.-es és a 4.-es pálya egyébként szó szerint maga iszonyat !!!!

    Én ha jól emléxem háromszor játszottam ki ...
  • LezLee
    #1368
    Na belekezdtem a Sanitariumba.
    Aki még nem elmebeteg, garantáltan azzá válik a játék hatására :))) Eszement egy game, nem sok ilyennel futottam még össze "pályafutásom" során. Nagyon durva!
    Fogyasztása előtt mindenki kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét
  • MIMACSKA
    #1367
    Kitiltva
    Nem vettem észre. Ő meg a fáradságot nem vette, hogy megnézze kik vagyunk
  • MerlinW
    #1366
    "egyem" - mert az "m" és a "t" jó messze vannak egymástól:DD
  • MerlinW
    #1365
    Te is azon felvilágosult, kedves felhasználó vagy, aki tudja jól, hogy itt a júzerek többsége, s most az unregekről nem nyilatkozom, mennyit szoktak gombot nyomogatni... négyet. Egyet a fórum feliratra, egyet a boxba, egyem a mehet! gombra, egyet meg az ikszre...

    nembaj, majd a nekszt dzsenerésőn...:P
  • LezLee
    #1364
    Ez igaz, de az illetőnek csak egy gombnyomásába tellett volna, hogy rájöjjön, hogy mekkora hülyeséget írt :))))

  • MerlinW
    #1363
    Jobb mintha lekissrácolták volna..:) Az úr benne van, és ezt is lehet bóknak venni:P A legrosszabb esetben is max továbbra is csak nézelődni fog...:P De ennyivel uccsem lehet belemészni Macsek lelki világába..:P
  • MerlinW
    #1362
    Ugyanmárugyanmár, nincsmitnincsmit:P
    Monkey 4 CD1 útban van fölfele.
  • LezLee
    #1361
    Hallod Mimacska, hagyod, hogy csak úgy le úriemberezzenek?
  • MIMACSKA
    #1360
    Mindenek előtt regisztráld magad. Addig itt csak nézelődhetsz.
  • MIMACSKA
    #1359
    köszönöm..... tölthetitek
  • mandm
    #1358
    PC Inspector File Recovery
  • MerlinW
    #1356
    El...:) De uriember nem hagyott jóvá semmit:))) Úrnőnk...az Úrnőnk:)))))
  • IMYke2.0.0.0
    #1355
    Easy Recovery Pro?

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • mandm
    #1354
    Ezek szerint röpke 20 perc alatt lehúztad újra? Én még mindig a szegénye sadsl-nél tartok és késze rkörülszaladom magam ha 50k-val jön

    Egyébként ilyen esetre, mármint "letöröltem és mégis kell" találtam egy príma free progit. Rajtam már segített, amikor fél évnyi munkával készült SQL szkripteket egy laza SHIFT+DEL-lel megkínáltam. Ha valakinek kell magdom az ULR-t
  • CrucifX
    #1353
    Nos, mivel az úriember alátámasztotta az elméleted, esetleg elkezdenéd az MI4et feltölteni? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1352
    Lenn van, és kicsomizva - kellett az *.sfv!

    THX a lot!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • pluhi
    #1351
    All OK.
  • IMYke2.0.0.0
    #1350
    Késő. Töröltem... Akkor most újra le kell töltsem?

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • szurmakotium
    #1349
    nem a tömörítéssel van gond !

    megneztem, és "Az archívumnak nincsen vége"
    bug volt és ez nem tudom hogy történhetett de lemaradt a vége kb 1,5 mb. ne töröljétek le a amit lehuztatok !
    Húzzátok ftp-vel és resume-zzétek akkor elméletileg jónak kell lenni ...

    mindenesetre felraktam mindegyikkhez az sfv filet.
    check
  • pluhi
    #1348
    Reméltem, hogy csak nálam gázos, de szivacs. Ezt ki lehet védeni teszteléssel, ill. már az is jó, ha csak megnyitod Winrar-ral. Ezt a hibát már akkor is jelzi.
    Akkor lövöm fel a GF-t. Okés? Ha valaki 20Knál gyorsabban tud uploadolni, és megvan a game neki is, akkor szóljon gyorsan.
  • MerlinW
    #1347
    nézd...hiszek neked...
  • IMYke2.0.0.0
    #1346
    Sajnálom, tényleg hibás a 3.CD a Sanitarium-ból!:

    ! F:\SANiTARiUM\SANiTARiUM.CD3.ZOTH.rar: CRC hiba a SANiTARiUM.CD3.ZOTH.ISO-ban. A fájl sérült
    ! F:\SANiTARiUM\SANiTARiUM.CD3.ZOTH.rar: Az archívumnak nincsen vége


    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1345
    sajtból van a hold
  • MerlinW
    #1344
    mennyi vessző s mind feleslegesen...
  • MerlinW
    #1343
    Journey-t, és Monkey 4-et is töltöm, amint Macsek, azt mondja, sajtból van a hold. Mert akkor azt elhiszem neki.
  • szurmakotium
    #1342
    micsoda ??
    CRC- hibás vagy mi ?
  • szurmakotium
    #1341
    marom = három
  • szurmakotium
    #1340
    na tisztelt nagyéredmű fent van a sanitarium minda a marom cd-je.

    enjoy
  • MIMACSKA
    #1339
    És éppen én nem küldtem még listát....hú de szégyenlem magam :-(((((
  • MIMACSKA
    #1338
  • IMYke2.0.0.0
    #1337
    A félreértések elkerülése végett: az általam említett lista-téma MINDKÉT listámra vonatkozik!
    Azaz a .:Magyarítás lista:.-ra és az .:RPG lista:.-ra is.
    Utóbbiban csak azt tudom közölni, amit velem is ismertettek a saját listájukat elküldők...
    De a probléma megoldására ugye ott az űrlap.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!

    >> Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a honlapomon! <<
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1336
    Juuuujjjjj El ne kezdjük ám itt félreértegetni egymást.

    Mivel nem személyesen kommunikálunk előfordulhatnak félreértések. Írásban néhány dolog másnak tűnhet mint aminek szánták.
    Én mindenesetre csiplek benneteket
  • IMYke2.0.0.0
    #1335
    Megvédem én magam:
    1. A listát az Életem megkönnyebbítésére és a lámák - itt tényleg a bénákra gondolok, akik állandóan a "Játékmagyarításról..." topikban kérdezősködnek, de a nekik írt válaszokat, vagy a kérdésükre vonatkozó korábbi válaszokat képtelenek elolvasni, remélem, ismeritek a dolgot - tájékoztatására készült;
    2. A listát nem fabrikálom mindennap!
    3. A lista minden új anyag feltöltésekor, azaz oldalfirssítéskor finomodik, jelen pillanatban ez úgy néz ki: január vége.
    4. Én sem ismerek minden Játékot.
    5. Nem tudhatom, hogy mi jelent és fog megjelenni magyarul hazánkban. De a "Játékmagyarításról..." topikban hál' Istennek, és a lelkes Játékosoknak, régi ismerősöknek, szinte minden új, magyarul kiadott termékről tájékozódom, amit igyekeszem is beépíteni a listátba.
    6. Az önszorgalmúlag készített lista a fentiek és az emberi mivoltom miatt tehát sosem lesz teljes, kéretik tehát a jövőben sem fát vágni miatta a hátamon!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!

    >> Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a honlapomon! <<
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • CrucifX
    #1334
    Ujjaj, mennyit kellene kulcsolnom azért, hogy feltöltsd az MI4et?