33675


  • mandm
    #1534
    A Watchmaker elkezdtem, csak időhiány miatt abbahagytam, aztén valahogy elkeveredett az iso. A több független kritika eléggé lehúzta
  • M.A.D.
    #1533
    na...eszembe jutott pár adventure, amit nem nagyon láttam ebben a topicban.
    Rhem (4CD), Conspiracy (ez volt az első DVD warez, kb. 1.5éve), Omega Stone, Watchmaker, Zelenghorn...(utóbbi kettő megvolt!).

    hopp! szépjónapot!
  • MIMACSKA
    #1532
    Hármat is dobtam csk még az első pár oldalon
    szóval Merlin az ígéret szép szó......
  • LezLee
    #1531
    Macsek már feldobott magáról képet... :))))..... méghozzá a saját weblapjára :)))
  • MerlinW
    #1530
    Azt látom:) Macsek, ha feldobsz magadról egy képet, komolyan modnom én is feldobok egyet. Namiccósz? :P
  • MIMACSKA
    #1529
    Hát te tudod...bár nem szépségverseny van odaát....na mind1
  • MerlinW
    #1528
    Nemtom ti hogy vagytok ezzel. nekem senkivel sem olyan itt a kapcsolatom, hogy bemutatkozzam neki...:) De mind1, lehet ez sajátszocprob..:)
  • MerlinW
    #1527
    Jah már vágom...
  • MerlinW
    #1526
    he? információhiány miatt most kezdem nem érteni szavaid jelnetésének mikéntjét. :D
  • MIMACSKA
    #1525
    Ha akrtok a logo mögé arcokat röppenjetek át az általános eszmecsere.....fórumozók fényképei topicba és dobjatok egy képet!!!!!!
  • Axon
    #1524
    Kipróbáltam és sikerült
  • Axon
    #1523
    Huh, most megfogtál.
    Játékosok fóruma Journey to the center topic.
    De megpróbálom ideheggeszteni a linket.

    Journey topic

    remélem sikerült....
  • mandm
    #1522
    Erre én is csak ezt tudom mondani, ahogy Hacsek és Sajó: "azt még megvárom..."
  • M.A.D.
    #1521
    Húha! Olvastam másik topicban is ezt a jó hírt. a Journey már lassan 6 hete fel van installálva, de a magyarítást megvárnám. :)
  • MerlinW
    #1520
    Linket, linket, linket!:)))
  • Axon
    #1519
    Jó hír kalandozó társaim!

    A Journey to the center... játék fordítása a finisbe érkezett és a készítő éppen tesztelőket keres. Ez éppen testhezálló feladat lehetne kicsiny közösségünknek. Én mindenesetre már jeleztem a fórumában segítőkész szándékomat.
  • Axon
    #1518
    Az Alone in the Dark 4 -re én is leadok egy szavazatot. A demo-javal elég sokáig elszórakoztam anno.
    Meg nyomok egy szavazatot a Zanzarah -ra. Hátha felkelti másnak is az érdeklődését.

    szurmakotium: mondanál pár szót a zanzarah-ról? A weblapját már átböngésztem az tetszik. Mennyire jutottál vele? Esetleg végigvitted? Tapasztalatok, vélemény ilyesmi.
  • pluhi
    #1517
    Na szép. Élből elcsesztem. A Pandora Directive-nek HÉTféle befejezése van.
  • pluhi
    #1516
    Igen, ezek RPG-k, még lehetne 100at irni. Baldurs Gate, Fallout, Might & Magic sorzat. Csak a legjobbak közül három. Bár lennének RPG elemek kalandjátékban is! Még ma is kuriózum a többféle befejezés, a feladatok többféle megoldása pedig teljesen idegen a műfajtól, sajnos.
    Ha már itt vagyunk megemlitem, hogy az általam igen óhajtott Pandora Directive-nek hatféle befejezése van.
  • MerlinW
    #1515
    okok, nem vettem magamra:) Van még pár hiányosság a listában, azokra nem igazán találtam megbízható infót a neten. Mostantól csak teljesen kitöltött listát fogadj el, mert nem kéne megint bármelyikünknek még egy napot elszöszölnie ezzel...
  • IMYke2.0.0.0
    #1514

    Nem neked szólt... csak úgy, a levegőbe. :Ð

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #1513
    Te, ilyen nyugodt még sosem voltam...:PPP
  • IMYke2.0.0.0
    #1512
    Megkaptam - módosítások lesznek... nyugi.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #1511
    Nemtom mér RPG, Imyke keresztelte át:)
  • MerlinW
    #1510
    nemnem... csúnyán lemaradt:)))) Küldtem megint,jól :o)
  • IMYke2.0.0.0
    #1509
    MerlinW:
    Hát nálam semmiféle csatolt fájl nem jelent meg...
    Talán az aláírásban lévő linkek egyikén bújik meg?

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1508

    Rendben - csekkolom...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • M.A.D.
    #1507
    RPG, mint pl. a Wizards and Warriors? ja, és a Gothic 2? az mi?
  • pluhi
    #1506
    Valaki mondja már el, miért hivjátok RPGnek a kalandjátékot? Tudtommal a Role Playing Game röviditése, ami szerepjátékot takar. Ezek nem azok. Ha már angolul akarjuk megnevezni őket, akkor adventure.
  • MerlinW
    #1505
    3:0 jó az irány:)
  • LezLee
    #1504
    Na akkor én is szavazok: Alone in the dark 4 :))))))
  • MerlinW
    #1503
    Kész a tuningolt RPG lista, Imynek elküldve.
  • fucko
    #1502
    Alone in the dark 4 jo lenne,mar 2en szavaztunk ra:)
  • M.A.D.
    #1501
    Nekem megvolt kb. 2 hónapja a Curse. Hááát, olyan Alone int the Dark-os, de csak gyenge utánzat. Ami nem lenne baj, de a harc része nagyon el lett szúrva. Akció-kaland. 1CD 700MB full install. ..Volt
  • MerlinW
    #1500
    Jahm, mind1, most hogy turbózom a listát, vannak elég bíztató kalandok, amiknek még a nevét sem hallottuk ezelött..:) Volt olyan amelyikhez 20 percig kellett keresnem infot...:)
  • MerlinW
    #1499
    Ok, köszke:)
  • LezLee
    #1498
    A Curse... tudtommal inkább akció, nem teljesen adventure. Amiket hallottam róla, az nem túl bíztató, elég sokan lehúzták a játékot, persze attól még lehet jó :))
  • LezLee
    #1497
    elküldtem a szerver címét priviben ratata-nak, úgyhogy már nincs akadálya a feltöltésnek :)))))
  • MerlinW
    #1496
    Gyerekek, mi a szerver címe? A logint és a jelszót tudom, de a szerver címét elfelejtettem. Még mindig a plesk van bennem..:) Szegény ratata meg itt vár, hogy jót tegyen velünk:)
  • MIMACSKA
    #1495