33675


  • LezLee
    #1333
    Tényleg leszedte már valaki a Sanitariumot? Müxik? Pluhi szerint nem jó a 3. cd.
  • LezLee
    #1332
    Helyes, én is így gondolom
    Sajnos néha lemarad egy-egy smiley és máris azt hiszi mindenki, hogy komolyan gondoltam.
    Na PEACE!
  • KG21
    #1331
    Hálám örökké üldözni fog! Kösziiiii
  • MIMACSKA
    #1330
    LezLee!!!!!!!!
    Nem vitatkozom....Pláne nem veled. Azt hittem a vigyorgó szmájlik éppen erre szolgálnak.
    Na mindegy szent a béke mivel nem is volt harag
  • mandm
    #1329
    Ja, és ha a szerveren helyhiány van, akkor az általam kért BS2-t is le lehet szedni
  • mandm
    #1328
    Nem kell Imyke védelmére kellned, mert semmi támadási szándékom nincs vele szembe. Csak a listát nézegetve és elolvasva a mellékelt tájékoztatást is azt láttam, ha bármilyen magyarítás v. szinkron (akár "gyári" is) létezik, akkor azt a lista megemlíti.
    Inkább csak reménykedtem hátha a Draculához hasonlóan a Discworld-höz is van magyarítás lista ellenére.

    Lezlee: a Draculáról persze hogy tudom , hogy szinkronos. Én a Discworld-ról nem tudtam...

    No ennyit erről :)
    Persze, a legjobb az lenne, ha nem kellene fordítgatni mert minden game megjelenne magyarul.
    Bár, akkor Imyke az életét unalmassan tengetné, netán ráfanyalodna a bogarak gyűjtésére
  • LezLee
    #1327
    Mi ez a modor kérem???
    Szerintem ismeri a játékot, mivel írta is, hogy szinkronos. Én nem kötözködésből írtam, de lehet hogy te félre értetted. Vita lezárva.
  • Axon
    #1326
    MerlinW: Ha a Journey to C... -t el tudod kezdeni az általad említett gyorsabb nettel, akkor töltsd már fel te. Ha jól emlékszem csupán 1 cd-s a game. Nekem sajnos otthon van a game és ezért kicsit húzódna a feltöltésem.
  • MIMACSKA
    #1325
    Mehet a GF is van most elég hely.
    És egye fene ha olyan kevesen keresik azt a gta módot kerüljön fel hát. Csak hát ez akkor sem egy végleges hely neki
  • MerlinW
    #1324
    Szia Macsek! Üdv itthon ismét, jól:P
    GF mikor lészen már végre? Mindig csak halogatás van:)

    MI4-em van, Journey-em is, és már gyorsabb netem is szal, hajrá, jól:)
  • MIMACSKA
    #1323
    Mondjuk ha valaki nem ismer egy adott játékot nem biztos, hogy tudja ha full szinkronos. Ebben az esetben én sem.

    IMYke megvédi ám magát elég keményen(Ez tetszik nekem benne mert csípem az erős akaratú embereket)
    Bár ez esetben a tudatlan lámáknak segítség lenne ha látszana hogy szinkronos
  • LezLee
    #1322
    Discworld Noirhoz sajnos nincs magyarosítás.
    Hogy Imyke védelmére kelljek, azért írja, hogy nincs magyarosítás a Drakulához, mert nincs is, ugyanis eleve magyar nyelven adták ki Magyarországon, tehát fölösleges lett volna magyarosítást készíteni hozzá.
  • mandm
    #1321
    A Disworld Noir-ho magyarítás van?
    űNe azt írjátok, hogy nézzem megy Imyke listáját, mert ott pl a Dracula 2-höz is azt írja, hogy NINCs pedig az egész szinkronos...tehát, inkább kérdezek.
  • MIMACSKA
    #1320
    Este indulhat ahogy nem látható a NOLF1 és a 2
  • mandm
    #1319
    Thx
  • Axon
    #1318
    Amint Mimacska törölt és zöld utat ad a Journey To C.... -t -nek. Én szívesen feltöltöm.
  • mandm
    #1317
    Én meg a Journey To C.... -t :)
  • Axon
    #1316
    Nolf 1-et leszedtem én is, úgyhogy felőlem törölhető. A Nolf 2 szintén.
    Szerintem a drakula 1 és 2 is elég régen fent van.

    Feltöltésnek én a Grim F.-ot javaslom.
  • pluhi
    #1315
    Csá Macs.
    A Sanitarium 3. CDje nálam "unexpected end of archive", nálatok?
  • MIMACSKA
    #1314
    ma kezdtem újra dolgozni....pfújjjjjjjjjjjj
    Ez a kedves üdvözlés az első pozitívum a napomban
  • MIMACSKA
    #1313
    Törhetettlen a csontozatom. Ép vagyok és egészséges. Barna nem mert egész héten esett a hó de nem baj majd márciusban barnulunk
    Ja és én is nagyon örülök
  • IMYke2.0.0.0
    #1312
    Szia MIMACSKA!

    Ugye, nem sínbe tett kacsókkal gépelsz? Szerény személyem örül a "látásodnak"...


    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!

    >> Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a honlapomon! <<
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1311
    Ha senki nem ellenkezik törlöm a nolf1-et ma este
  • CrucifX
    #1310
    Szegény pénztárcám még nem heverte ki a karácsonyi sokkot, így még egy ideig pihentetem (legalábbis míg meg nem jön a fizu), addig reménykedem, hogy valaki lesz oly kedves és vagy feltolja, vagy megáld egy címmel, ahonnan leszippanthatnám. Ez minden vágyam ::)
  • IMYke2.0.0.0
    #1309
    Akkor egy ideig ne menj ilyen bolt felé... ha jót akarsz a pénztárcádnak

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • CrucifX
    #1308
    köszönöm szépen, nagyon remélem, hogy minél előbb. Minden valószínüség szerint meglátom valamelyik boltban és ellenállhatatlan készetést érezve megvásárlom ::)
  • IMYke2.0.0.0
    #1307
    Nincs fenn. Szerintem, még ebben az évben fenn lesz!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • CrucifX
    #1306
    Srácok, újfent érdeklődnék nálatok. Még decemberben kisegítettetek az FTP adataival, akkor leszippantottam a TLJ-t (kollégámnak karácsonyra, nagyon örült neki), most újfent hozzátok fordulok. Anno megvolt nekem az Escape from Monkey Island (MI4), de a játék legelején valamilyen oknál fogva elszállt, így soha nem nyílt alkalmam végigvinni a drágát. Egyik kedvenc játéksorozatom és szeretném megismerni az "utolsó" epizódot. HA esetleg fennt van az FTP-n, vagy valaki fel tudná tölteni, nagyon de nagyon hálás lennék!
  • MerlinW
    #1305
    "De ilyen kérdést legközelebb a GTA topicban tegyél fel, mert itt off" :))) Pluhi, ne vedd szívre:)))
  • KG21
    #1304
    igen, általában jár hozzájuk külön handling sor, amit a gyártójuk állít be, tehát többnyire passzol a fizikájuk.
    De ilyen kérdést legközelebb a GTA topicban tegyél fel, mert itt off.
  • pluhi
    #1303
    Szépek a kocsik. Az értékeik is finomhangoltak?
    Az előző kérdésem már nem érdekes.
  • zaki
    #1302
    elég lenne pár órára fent hagyni, én gyorsan leszedném, és tovább adnám dc-n
  • KG21
    #1301
    nem a nagyközönségnek szánom a dolgot, csak annak a néhány sg-s -nek
  • KG21
    #1300
    nem hiszem hogy sok embernek kellene, csak néhány topiclakó tud a dologról, max 5-en szednék le
  • pluhi
    #1299
    Hi all!
    Drakula 1,2 tök magyar? Angol szinkron és/vagy felirat nincs?
  • MIMACSKA
    #1298
    Sajnos ez egy kicsi szerver ahol cserélgetünk és az elérés nem publikus mindenkinek ezért nem ez a legjobb hely egy olyan modnak amit valószínüleg sokan fognak keresni. Ráadásul 2-3 hetente mindent törlünk, hogy legyen hely más játékoknak.
  • KG21
    #1297
    Üdv mindenkinek! Zakitól hallottam, hogy itt akad egy ftp amire cuccokat lehet feltölteni. Namármost én készítettem egy modot a GTA Vice Cityhez, amiben az összes autómodell le van cserélve eredeti, szépen kidolgozottakra. A mod mérete 254 mb és kellene egy hely ahová feltölthetném. Ha az ftp tulaj lenne oly kedves és megengedné hogy feltöltsem ezt a kis alkotásomat nagyon megköszönném.
    A modról egyébként itt nézhetitek meg a képeket.
  • LezLee
    #1296
    Tőlem lehet törölni a nolf 1-et, már leszedtem.
  • MIMACSKA
    #1295
    Jó lenne ha jeleznék akik kérték a nolf1-et, hogy kell e még
  • mandm
    #1294
    A NOLF1-et többen kérték, ezért raktam fel. Ha másnak nem kell részemről leszedhető.

    A Journey to.... -t szívesen fogadnám!