33675


  • szurmakotium
    #1252
    Igen, meg van, fel is ajánlottam hogy feltöltöm.
    Egyenlőre azonban azt se tudom hova kell feltölteni.
    Valaki nyomja el privben az infot.
  • Axon
    #1251
    Ok!
    Köszi előre is. Látom már töltöd is felfele.
  • reaper4
    #1250
    Köszi :D
  • pluhi
    #1249
    Megoldom. Figyeld az FTP-t pár óra múlva.
  • Axon
    #1248
    Tényleg ezt a nevet adta meg Imyke.
    Sajna én nem tudok DC-t használni, a munkahelyi tűzfal nem engedi.
    Milyen méretű ez a progi? Mert ha nem gigantikus és nem jelentene túl nagy problémát a letöltése és az ftp-re másolása azt igazán megköszönném. Régi tervem a Broken Sword 1 magyarításának folytatása. Ami fent van a magyarító oldalakon az kb 1 %-os.
  • MerlinW
    #1247
    IMB...IBM:-)
  • MerlinW
    #1246
    Én is szivesen segítenék, de nekem meg csak szakmai angolom van..:) Vagyis hót kuka vagyok a közéleti angol szövegelésben, ellenben egy 500 oldalas IMB szerver angol nyelvű kézikönyvének elolvasása után vígan megszerelek, lekódolok bármit:) Huhh, még jó hogy nem vagyok kocka...hehe
    Pedig télleg nem:)
  • MerlinW
    #1245
    NeuroTran a forditó progi neve, én spec nem boldogultam vele, az elején be kell tanitani a drágát... DC-n fellelhető
  • Vajákos Mimóza
    #1244
    Ejha! Mi ez a HWSW-s megnyilvánulás?!
  • pluhi
    #1243
    Sajnos nem ismerek ilyet. Bizodalmam még kevesebb feléjük. A szándékért kapsz KCSt.
  • Axon
    #1242
    Ha tudsz küldeni (vagy az ftp-re ideiglenesen feltenni) egy jó fordítóprogit, akkor örömmel segítek.
    Imyke ajánlott egyet amely komplett szövegeket, mondatokat fordít. Ha megvan egy mondat sablonos fdrdítása, én abból már könnyen szerkesztek nyelvtanilag helyes mondatokat.
  • LezLee
    #1241
    Na töröltem a Discworld Noirt. Mehetne föl a következő kaland, ami a szavazatok alapján a Sanitarium lenne.
    szurmakotium: ha jól emléxem neked megvan eredetiben. Föl tudnád nyomni a szerverre???
    Vagy esetleg másnak nincs meg?
  • pluhi
    #1240
    +f
  • pluhi
    #1239
    Megnéztem a srác forditását, kár hogy nem ejezte be. Egész jó lett volna. Pár félreforditás van benne, de annyi lesz az enyémben is, csak máshol.
  • LezLee
    #1238
    Én is szívesen segítenék, de attól tartok nem sokra mennétek az alapfokú angol tudásommal :)))
    Kár hogy jelen pillanatban kevés M.o.-n az igazán nagy kalandrajongó, mert elég kevés kalandjátéknak készül el a magyarosítása. Legtöbbször csak akkor van szerencsénk magyarul játszani egy játékkal, ha azt itthon eleve magyar nyelven adták ki :(((
  • pluhi
    #1237
    Viszonylag egyszerű a dolog, egy progival dekódoltattam a szövegfilet és lehet is átirni. Fura mód nem kell visszakódolni, megy igy is. Nem birja az ő,ű stb. karaktereket, a szokásos.
  • pluhi
    #1236
    Ha valaki megcsinálja a technikai részt, segitek leforditani a Grim Fandangot. Nem tudom mennyi a szöveg benne, de ha összeállunk páran biztos elkészülne értelmes idő alatt.
  • LezLee
    #1235
    Tudtommal nincs semmi különbség a 2 verzió között. Amikor megjelent a játék, akkor 2 cd-re fért rá, későbbi kiadásban viszont már csak 1 cd-s a korszerűbb tömörítési technika miatt, tehát mindkét verzió ugyanazt az élményt nyújtja :)))
    Magyarítást pedig találsz ezen az oldalon
  • mandm
    #1234
    Nekem mindkét cd-t kéri a telepítés során. Nem magyarított, a neten található hozzá magyarítás.
  • ultrarec888
    #1233
    Sziasztok !
    Az király lenne ha BS1.et visszatenné valaki!
    Sajnos nem tudtam leszedni
    1 kérdés:mi a különbség a BS2 1 ill.2 CD-S verzió között?
    ami most van fent az nem magyarított
    üdv mindeninek!!!
  • mandm
    #1232
    Köszi, Már le is kaptam
  • Gsx-r
    #1231
    Fent van a Black Mirror mindket cd-je!
  • LezLee
    #1230
    Hát akkor úgy fest a Sanitarium nyert, már csak találni kellene egy segítőkész egyedet, aki fel is pakolná ezt a gyöngyszemet féltve őrzött, becses szerverünkre :))
  • fucko
    #1229
    A sanitarium jo lenne.
  • mandm
    #1228
    Még holnap estig hagyd, kérlek! Addigra nekem is lejön.
    Más: A BS2-t csak 640-es felbontásban megy? Nem tudom máshogyan játszani!
  • IMYke2.0.0.0
    #1227
    Ez igaz.

    Sanitarium Hun - by Pesz Állapota: nem ismert

    Grim Fandango Hun - by ?? Állapota: majdnem nulla

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    >> Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a honlapomon! <<
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • LezLee
    #1226
    Nekem végülis mindegy hogy melyik nyer, mindkettő kell, csak az a kár, hogy tudtommal egyikhez sem született full magyarosítás :((
  • IMYke2.0.0.0
    #1225
    Én Sanitarium-ra szavazok - de csak azért, mert gyarló vagyok és a GF (2CD) már megvan...
    A legjobb választás amúgy a GF lenne sztem...


    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a honlapomon!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • LezLee
    #1224
    Na mivel most ugye én vagyok a főnök :)))), azt mondom, hogy ha már nem kell senkinek a Discworld Noir, elég régóta van már fent, akkor törölném, és szavazhatnánk, hogy melyik legyen a következő kaland, amelyik felkerüljön. Megfelel mindenkinek??? Akinek még esetleg kell a DN az sikítson!! :))))

    Én mondjuk már örülnék egy Grim Fandangonak vagy egy Sanitariumnak :))) Mit szóltok hozzá barátim? :))
  • Ersiman
    #1223
    Köszi!
  • mandm
    #1222
    Most már minden fent van
  • mandm
    #1221
    A NOLF1 kész van. Az első cd sim image-ben, a másodikat már összetettem rar-ral.
    Vegyétek, vigyétek
  • pluhi
    #1220
    Problémák adódtak, reggelre azért fenn lesz a cucc.
  • mandm
    #1219
    Igazad van! A NOLF1 második cd-t már így rakom fel
  • pluhi
    #1218
    13 óra múlva fenn lesz.
    Megint felhivom mindenki figyelmét, hogy TÖMÖRITSE a rühes isokat! A BS2-nél 450MB-ot nyertem/tünk vele. Oda már elférhet egy másik 1 CDs game.
  • mandm
    #1217
    Ok ok! A lényeg, hogy a szándék megvan nálatok
  • pluhi
    #1216
    Ne verjen a viz, felrakom a BS2-t. Éjjel nyomhatod, ha nem lesz áramszünet.
  • Axon
    #1215
    A BS2-t még én raktam fel anno az ftp-re. Szívesen felteszem újra. Csak sajnos itt a hétvége és én munkahelyről töltögetek.
    Kedd reggelre tudom feltölteni leghamarabb a BS2-t. Ha addig nem teszi fel valaki.
  • mandm
    #1214
    Drága barátim a fele szümtükkel!
    Én nyomom felfelé a Köz óhajának megfogalmazott NOLF1-et, de cserébe nagyon várom a BS1-et BS2-őt. Tudtok az ügyben lépni?
  • Axon
    #1213
    Imyke: Nem tudnád a MP2 magyarításod feltenni az "ftp-nkre". Legalább a mi kis csapatunk kipróbálhatná a hétvégén. Bár említetted, hogy a kolid kimenőforgalma elég limitált, de... na majd meglátod.
    Egyébként ki akartam próbálni a MP 1-et, de a haver elköltözött otthonról és otthagyta a lemezt a MP 1-el. Így mire hozzám kerül, szerintem már végig is nyomom a MP 2-t. Értsd nyárvégére