33675


  • mandm
    #1172
    Persze ráér... hiszen vár már a BS3, és ketten töltjük a Draculákat is, tehát van mit játszani
  • MIMACSKA
    #1171
    Köszönöm a többiek nevében. Én pedig ha lassan is de töltöm a BS1-et. Holnapra meglesz.
    Megvan a BS2 is de ugyebár holnapután elutazom de ha mire visszajövök még nincs fent, akkor felrakom
  • mandm
    #1170
    "Cicus": ma este megkeresem otthon a nolf1 cd-t, és ha megvan elkészítem a BIN-t, és elkezdem felnyomni, sajna csak ADSL-ről
  • MIMACSKA
    #1169
    Engem érdekel a téma és foglalkozom is vele, csak mint mindíg ezerfelé orientálódom.
    Ez csak egy hobbi oldal mert már régóta vágytam erre.
    De én csináltam pl: (első munkáim) Az ecc online megrendelőit. webhosting.ecc.hu/index.php vagy a beleltvonal.ecc.hu/index.php vagy a webhosting.ecc.hu

    Első munkáim
  • IMYke2.0.0.0
    #1168


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1167
    Nem baj eleget segítesz te nekünk amúgy is.
    A barátod meg már felajánlotta, hogy felteszi, mi pedig örülünk neki:-)))))

    Axon köszi a nolf2-t de ez most maradjon egy hétig mert elmegyek síelni és addig már nem biztos, hogy le bírom szedni.
    Lotr-ot törlöm.
    És felkerül a NOLF első része
  • Axon
    #1166
    Na végigböngésztem a weblapod. Nem kritizállak .
    Kitaláltam melyik leányzó lehetsz te és láttam, hogy jól el vagy látva félpucér férfiemberekkel, így a randi lefújva
    Amikor én készítettem első és egyetlen (csak félig elkészült www.tar.hu/axon) weblapomat hasonlóan össze vissza linkelgettem én is mindent. Nekem is egy csomó minden a saját vinyóm alkönyvtáraira mutogatott. Viszont engem nem is vonzott igazán a weboldal készítés ezért abba is hagytam. Attól függetlenül, hogy a tankok továbbra és érdekelnek, de az oldal fejlesztéstől picit undorom lett. Nem csoda hisz rengeteg munkám volt benne, még ha ez egyáltalán nem is látszik.
  • MIMACSKA
    #1165
    én elkezdtenm visszarakni a BS1-et
    Töltheted a NOLF1-et
  • LezLee
    #1164
    Nem bántódtam meg, csak általában nem szabad komolyan venni, amit én mondok :)))
    Különben is, hát tudok én RÁD haragudni??? :)))
  • Axon
    #1163
    Sajna a NOLF 2-vel továbbra sem boldogulok. Leszedte az ACE packot és nincs hang. Újra megcsináltam az olvassel file tartalmát (regisztráció tisztítás, codec törlés, codec felrakás) de továbbra sincs hang
  • Axon
    #1162
    Felnyomtam a NOLF 2 második cd-jét.
    Lehet cibálni lefele.
    Mimacska: Ha letöltötted a LOTR cd-jét, akkor törölhetnéd és jöhetnének az újabb kalandok.
  • IMYke2.0.0.0
    #1161
    De azért megnézted azokat a remekbeszabott képeket, ugye?

    MIMACSKA-nk: Átkellett térnem az undormányos Windows XP-re, és este 9-kor derült minderre fény... a VGA-m nem volt hajlandó azt csinálni, amit kértem tőle.
    XP alatt már minden megy rendesen, de csak most ismerkedünk... Eddig még ő a furfangosabb :))) Persze, én sem vagyok kezdő, eddig is angol nyelvű oprendszerrel dolgoztam stb. stb., szóval elvagyok.
    A NOLF1 megvan, de - mint azt mandm barátomnak is írtam, [egyébként ajánlom figyelmetekbe, jófej a srác!] - sajnos, az egyetemi kollégiumom kimenő forgalmat tílt, nem tölthetek fel sehová szinte, a maximális kimenő adatmennyiség: 500MB
    Sajna, ezért vagyok "ingyenélő" az RPGFTP-nken. S ezt kompenzálandó - s talán, szerénytelenűl mondhatom, amúgy is ilyen vagyok - segítek ott ahol tudok, minden másban.
    Kérlek, ne haragudjatok rám, nem rajtam múlik.
    Ha mondjuk egy 3/4 évvel ezelőtt állunk neki egy RPGFTP-nek, akkor csak úgy ontanám a cuccokat (T3 - 10Gbites kapcsolat)...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1160
    Remélem most azért nem bántódsz meg......
  • MIMACSKA
    #1159
    Mi is

    Csak a 30 ér vagyok ideges!!!
  • LezLee
    #1158
    Mi van, elindult az "Osszuk LezLee-t" szakkör???
    Amúgy mindkét megjegyzésemet kizárólag poénnak szántam, nem gondoltam, hogy ennyire komolyan veszitek, bocs!!!
  • mandm
    #1157
    Ha NOLF1 kell nektek, akkor talán holnapra meglesz és elkezdhetem feltölteni. Cserébe, ha valaki volna oly kedves és átmenetileg visszatenné a Broken Sword 1,2 -őt, akkor én is boldog lennék :))
  • MIMACSKA
    #1156
    Honnan kerülsz elő ilyenkor hajnali fél háromkor?
    Mert én dolgozom reggel 6 ig! brrrrrrrrrr
    Ja amúgy nem véletlen nem tettem ám közzé enyhén halódó félig kész honlapomat. Tiszta ciki, hogy nem müxenek egymásról a linkek de majd hamarosan orvosolom. Szóval kéretik az oldalt nem kritizálni, mert még csak most bontogatom a szárnyaimat ebben a szákmábán.
    De nem baj legalább LezLee kedvére nézelődhet különböző nyaralós képeim között:-)
    ui:a jókedvű, szerencsés fiatalember pontosan jól látod az én macsekom.

    uui: Nincs meg neked még véletlenül a NOLF1? Mert most már két közeli szervertestvérünk is követelőzik


  • IMYke2.0.0.0
    #1155
    Ja, és a "mi macsekunk" - ha emlékeim nem csalnak - szőke.
    Hú, de sokat segítettem ma... :)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1154
    LezLee: Szerinted, mi miért nem kértünk (én leglábbis) képet MIMACSKÁRÓL? Azért, mert közzétett párat...

    http://nagyutazok.ecc.hu/

    Bár nem mindegyiken ő szerepel, de azért kukkold csak meg a Mykonos városkához tartozó "A buli (1db kép)", "A galéria (14db kép)" menük tartalmát... Sőt, szerintem a szerencsés, jókedvűen mosolygó fiatalember a "mi macskánk" fiú macsekja... (hú, nehéz volt megszűlni ezt a hasonlatot )

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #1153
    Ejnye Lezlee, ejnyeee:))
  • MerlinW
    #1152
    írtam, még utánajárok, sejtem kinél lehet...jajh, de bonyolult az élet...:o)
  • MIMACSKA
    #1151
    Azért imádlak :))virtuálisan
  • MIMACSKA
    #1150
    off
    LezLee!!!!!!! vAZZ nem vagyok 30!!!!
    Ne udvaroljá itt nekem jó????
    Ne küldök fényképet mert ....csak
    De ha kicsit figyelmesebb lettél volna.....van egy félig kész utazós honlapom sok sok képpel
    on
  • LezLee
    #1149
    Upsz, ezt lehet privátba kellett volna, még a végén azt hiszik, hogy társkereső fórum lett a Longest Journey topicból :))))))))
  • szurmakotium
    #1148
    Skacok, a DIG isssszzzzonnnyaaatttt jó gém !!!!!!

    Aki nem játszott vele komolyan mondom azon nyomban kezdjen neki !!!!!!

  • LezLee
    #1147
    Komolyan mondom, a szemeid alapján baromi jó csaj lehetsz, a koroddal meg ne törődj, úgyse mondja meg senki, hogy 30 éves vagy :))))))
    Igaz is, nem küldenél el privátba magadról képet, ígérem nem adom tovább :))))
  • MIMACSKA
    #1146
    NOLF1-et akarunk!!!!!
  • MIMACSKA
    #1145
    :-))))
  • LezLee
    #1144
    Ja ja, igazad van. De ha úgy vesszük, ezek rád is igazak! :))))
    Remélem is, hogy betartod, amit ígértél :))
  • MIMACSKA
    #1143
    Túl jó a kiscsaj...mi?
    És még esze is van!!!!!!
    És ahogy öregszik egyre jobban néz ki!!!
    Azért ne félj mert előbb utóbb magadévá teheted. ÉN ígérem!!!
    Azt pedig szeretem betartani......
  • LezLee
    #1142
    Hát ez tényleg nagyon rossz hír. Pedig már kezdtem ráizgulni a kicsikére :))))
  • MIMACSKA
    #1141
    Próbálj csak nemet mondani.....
  • MIMACSKA
    #1140
    IMYke!!!!!
    Neked biztosan megvan a NOLF! Nem tudnád felhelyezni hőn imádott szerverünkre?
  • MerlinW
    #1139
    Jah aki nem tudná, a DIG az Lucasarts...:)
  • MerlinW
    #1138
    Rossz hir... nem találom itthon a NOLF-ot.. utánanézek, oszt majd meglátjuk...

    Van viszont DIG-talkie ha érdekel valakit
  • IMYke2.0.0.0
    #1137
    Nézz csak át a Max Payne 2 vagy a Játékmagyarításról tudtok-e? topikba...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • reaper4
    #1136
    én is kérném a d2- nek a nem letörlését, mert a haveromnak le szeretném hozni még 1x. Ezt nem hagyhatja ki :)

    köszi
  • LezLee
    #1135
    Húú remélem még időben írok, de lehetne várni a Drakula 2 törlésével egy-két napot, mivel még csak az 1. Cd-t szedtem le. Köszike.

    Imyke: a max payne 2 magyarítás kész van-e már teljesen?? Ha nem, akkor mikorra várható???
  • MIMACSKA
    #1134
    Akkor is müxött. Később mikor elkezdtem használni az ace packot nekem is jött a hangprobléma.
    Gratula a MP2-höz.
    Én már csak a sielés után fogom kipróbálni de legalább lesz valami jó is abban, hogy hazajövök.
  • IMYke2.0.0.0
    #1133
    A NOLF2 használ codecet, mégpedig a WMV-t, és ezt fel is teszi, ha nem találja a rendszerben. Tehát, neked is feltette akkoriban.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------