33675


  • MIMACSKA
    #1212
    elköszönök tőletek-bár még lehet, hogy benézek egy pillanatra, de lehet, hogy nem.
    Jók legyetek és vigyázzatok a 10gigára!
    Aztán ha valami jó felkerül le ne töröljétek jövő vasárnapig.
    Fasza utunk lesz mert szakad a hó.....de én holnap este már a kedvenc téli kocsmámban fogok inni!!!!
    Málnaszörpöt természetesen
    Kellő mennyiségű fotó készítése esetén továbbfejlesztem kis utazós oldalamat és lehet ámuldozni, hogy milyen jó is a síelés
    Millió pusszancs
    Macsek
  • mandm
    #1211
    Én nemtom, lehet, hogy a zenék vannak rajta, de csakis adatformátumban lehetnek. Telepítéskor rendesen bekéri, viszont játék közben nem kell neki, még minimum install-on sem. És végül, nem néz ki audio formátumúnak: autorun és egy Nolf2.rez fájl van rajta, no meg egy demo
  • IMYke2.0.0.0
    #1210
    A NOLF1 működik a 2.CD nélkül is, ha a rip változat anyagából telepítesz, jad ráteszed a full verziót...
    De ezt csak olvastam valahol. Nem próbáltam.
    Nekem az eredeti, dobozos változat van meg

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • pluhi
    #1209
    Tudtam, hogy valami trükk van itt, DCs fazon váltig állitotta, hogy neki ISOja 1 CD és mükszik.
  • MIMACSKA
    #1208
    7000-el
    De közvetlen az irodai szervergépről húztam át
    egy nap alatt lekopasztok egy warez oldalt. :-)))))))
  • MerlinW
    #1207
    A NOLF 1 kettes CD-je az audio
  • LezLee
    #1206
    Az a lényeg, hogy megy. Én már nagyon várom. Bár még a Drakula 2-re sem volt időm, akkora mostanában a játékdömping :)))
  • mandm
    #1205
    A NOLF1 egyenlőre 7K-val megy fel. Így kb két nap 1 db cd ideje, de estére nekiengedem egy kicsit gyorsabban
  • LezLee
    #1204
    Ha viszont a 7000-et Kb-ra értette, akkor irígylem a sávszélességét :))) Bár nem hiszem, hogy jelenleg van ekkor sávszélesség M.o.-n. Legalábbis otthoni használatra.
  • mandm
    #1203
    7000-rel, Mármint 7KBs-sel? AZ nem túl gyors!
    Ha hagyom, akkor nekem 40-50 KBs-sel jön
  • LezLee
    #1202
    Tölthetem azt is, de akkor elölről kezdem, mert nem tudom, hogy neked melyik verzió van meg. Akkor holnap felrakom a BS 1-et, közkívánatra :))
  • MIMACSKA
    #1201
    LezLee töltsd a BS1-et szerintem
  • LezLee
    #1200
    Na szóval, mivel valszeg nem ugyanaz a verzió van meg nekem a BS 1-ből, mint Mimacskának, ezért holnap a BS 2-t töltöm fel, és majd ha visszaért Mimacsek a teleléséből, akkor folytatja a BS 1-et. Jó így mindenkinek???
  • MIMACSKA
    #1199
    szedem a NOLF-t lefelé (7000-rel jön :-)))))
  • MIMACSKA
    #1198
    LezLee tedd fel a BS et, nekem már nem lesz időm rá
  • mandm
    #1197
    Akkor, addig elindulhatna a 2-es
  • LezLee
    #1196
    Csak az a baj, hogy én nem tudom, hogy Mimacseknak melyik verzió van meg a BS 1-ből. Úgyhogy mindenképpen meg kéne várni míg bejelentkezik, úgyis megígérte, hogy még elköszön, mielőtt elmenne síelni.
  • LezLee
    #1195
    De van hozzá magyarítás. Csak lehet hogy nincs teljesen kész.
  • fucko
    #1194
    Az 1. resz sajna nincs magyarul:(
  • mandm
    #1193
    Mindkettő érdekel. Az 1-est már a megjelenésekor (5-6 éve ) végignyomtam, de most magyarul is akarom. Ha ugyanazt tudod folytatni, amit Mimacska elkezdett, akkor jó, mert akkor én is tudom folytatni azt
  • LezLee
    #1192
    Jó persze, szívesen, a Nolf-ért mindent :)))
    Akkor ezek szerint Mimacsek nem tudta befejezni a BS 1-et?
    Végülis az is meg van, 2 cd-s formátumban, akkor válassz, hogy melyiket rakjam fel. Ha rám hallgatsz, akkor a BS 1-et választod, az szvsz sokkal jobb, mint a 2.
  • mandm
    #1191
    Nekem annyi 720 ill 410 MB
  • pluhi
    #1190
    NOLF 1 is 2 CD? Akkor én valami ripet szedek DC...
  • Axon
    #1189
    Feltettem a NOLF 2 höz az 1.3 patch fix-et és egy vér mod-ot.
  • Axon
    #1188
    Köszönöm a segítséget NOLF 2 ügyben. Az 1.3-as patch megoldotta a gondokat. Tökéletes a hang. A fordítás pedig remek. Bár 5-10 percnél nem játszottam vele többet (ez mimacska intelmeinek köszönhető elsősorban, mely szerint csak az 1. rész végigjátszása után kezdjek neki).
    Látom el is kezdődött a feltöltése.
  • mandm
    #1187
    Elkezdtem felnyomni a nolf1-et, de egyenlőre csak lassan engedem, mert különben nagyon lefogom a céges adsl-t, Talán a jövő hétre fent lesz az egész. Türelmeteket kérem.
    Lezlee: Mimacska feltöltött 67 MB-at a bs1-ből, de semmi többet. Ha te feltennéd a bs2-őt akkor azt megköszönném
  • MerlinW
    #1186
    Ha valakinek tudok segíteni weblapkészítésben, ill. programozásban, szakmábavág. A NOLF1-es mulasztásomért meg majd még kárpotolok mindenkit..:)
  • pluhi
    #1185
    Jó lenne, ha mindenki eresztene egy Winrar best tömöritést az isora, amit fel akar nyomni. A darabolásnak is vannak előnyei. Legend of Kyrandia Book 1: 505MB az iso, 186MB a rar. Megéri azt a 10 percet a tömörités. (Ez kiugró példa, de a NOLF 2-nél is sokat jelentett.)
  • pluhi
    #1184
    GCW nekem már egy hónapja nem az igazi. Kissé köhög. Megagames meg olyan leterhelt, hogy nem igaz.
    Axon: erre most mit lehet mondani? Gondjaid vannak a gameval és nem keresel patchet? Ne csináld már...
    Ha nem oldja meg a problémát a patch, mellékelj részletes konfigot is, azon már el tudunk indulni.
  • MIMACSKA
    #1183
    Axon az 1.3 pachez fonódó törést tedd már fel légyszíves a szerverre
  • Axon
    #1182
    Köszi! Ott fent volt.
    Sőt volt hozzá egy jó kis vér patch is.
    A pcdrom.hu-n pedig két mappack is van hozzá ajánlom a fanatikusoknak.
  • LezLee
    #1181
    Ha sürgős a BS 2, akkor én szívesen feltöltöm, amíg Mimacska száguld a sípályákon :)))
  • LezLee
    #1180
    a gamecopyworld-ön nincs fönt???
  • Axon
    #1179
    Nem egészen. Az 1.0-ást. De gyorsan leszedtem az 1.3-as patc-et. Nem tudnátok egy tört 1.3-as crack-et feltenni a szerverre, vagy adni egy linket ahonnan leszedhetem?
    Én mindig a megagames-ről szoktam leszedni a tört .exe file-okat, de onnan most nem szedhető le. Pontosabban van 2 link is, de mindakettő nemlétező filera mutat.
  • pluhi
    #1178
    És persze az 1.3-mal nyomod, ugye?
  • pluhi
    #1177
    WMFADist.exe
    Próbáltad? Valakinek megjavult tőle.
    http://www.fixvideo.com/products/asffixjoiner/asffixjoiner.html
    Fent vannak a linkek.
  • MIMACSKA
    #1176
    Nem tudom mert amikor legelőször játszottam vele semmi gondom nem volt vele. Mikor újra elővettem nekem sem volt hang. :-(
    Mindjárt jön a NOLF1 felejtsd addig el....történnek néha csodák.
    off:
    Egyszer totál be.....rt a gépem. Egyszerűen nem állt fel.
    Órákon át könyörögtem neki meg minden. Végül úgy itéltem legalább az asztalt letörlöm mert tiszta "juva" lett, akkoriban még füstöltem, szóval miután letöröltem az asztalt bazz elindult
  • Axon
    #1175
    Vagy bontok egy sört :)
  • mandm
    #1174
    Legjobb ha dudorászol játék közben :)
  • Axon
    #1173
    oké feladom
    Feltettem a NOLF 2-t a munkahelyi gépemre, de itt sincs hang, pedig minden procedúrát végigcsináltam....