33675


  • MIMACSKA
    #1574
    Szerintem 800*600 as felbontásban nézted, mert nálam nem tűnik nagynak. De azért köszönöm a kritikát
  • szurmakotium
    #1573
    Na, elég elfoglalt voltam mostanában ugyhogy nem nagyon fórumoztam ...

    Nightlong vs. AITD 4
    A nightlongot végig vittem anno, az AITD4 -et még csak most nyomom (azaz nyomnám ha lenne időm.)

    Nem igazán összehasonlítható a kettő, mert az egyik tradicionális point and click adventure prerenderelt hátterekkel, jo sok fejtorővel, míg az Alone4 egy full 3d-s túlélő horror, amibe elég sok az akció és eddig nem volt túl sok rejtvény...

    Az alone4 egy adrenalin pumpa, míg a Nightlong egy Blade Runner szerű nyugis kis játék jó storyval, érdekes fejtörőkkel.

    A maga kateóriájába mindkettő egy gyöngyszem.

    Egyébként 3 cd-sek. Az Alone fut xp alatt a Nightlongot még 98-alatt játszottam.

    Javaslat: Alone 4, Silenthill és társaihoz szerezzetek be egy gamepadot (legalább 8 gombosat) mert általában ezek konzolról portolt játékok és sokkal egyszerűbb a játékok iránytása. (összege nem jelentős 1500-2500 Ft között mozog és jóval megnöveli a játék élményt .. főleg ha kinyomod TV-re ;)

    döntsetek oszt szóljatok mellik kell

  • MerlinW
    #1572
    jap..igaz:)
    Macs: Kellemes kis oldal. Ügyi vagy!
    Ha szabad építenem kritikával: a menü kicsit üres avval a két üres résszel, sztem össze kellene kötni a top képet a menü dizájnnal. A másik észrevétel, a főoldalon levő képek nagyok. Ha picit kisebbek lennének még jobban nézne ki.
  • LezLee
    #1571
    Megtudod, ha a Logójára klikkelsz :)))
  • CrucifX
    #1570
    Nightlong-ra én is szavaznék, anno a demoval nagyon jól szórakoztam. A Fullhoz sajnos nem volt szerencsém, de az 576os leírást már vagy 10x elolvastam :D
  • MerlinW
    #1569
    Macsek, mi a cím?
  • MerlinW
    #1568
    nájtlong rullz:)
  • fucko
    #1567
    http://www.justadventure.com/reviews/Nightlong/Nightlong_Review.shtm


    Itt van link kepekhez illetve demóhoz.
  • fucko
    #1566
    Szurmakotium:
    Ha ittvagy legyszives mondd mar el mi lesz.Eszembe jutott hogy a Alone in the dark 4 4cdbol all ha jol emlexem.Sztem inkabb a Nightlonot kene felraknod,persze csak ha a tobbiek is igy gondoljak,mert utananeztem es nagyon jonak tunik,igazi jo kis izgalmas kalandjateknak.De azer meselj mar rola legyszives ha vannak szemelyes tapasztalataid.
  • MIMACSKA
    #1565
    férjem!!!
    Köszi a dicst jól esik.
    na pusz
  • LezLee
    #1564
    Lecsekkoltam az új oldalad :)))
    Nagyon jó, profi vagy.
    Jó a frizurád a képeken (már ha sikeresen eltaláltam, hogy melyik vagy TE :))))
    Csak egyet mondok: irigylem a barátodat :)))
  • MIMACSKA
    #1563
    LezLee A new websitem feltöltve...bár még azért fejlesztés alatt..
  • fucko
    #1562
    Köszi sikerült!
  • Axon
    #1561
    Nekem szépen felment és ki is próbáltam. Nyomultam vele úgy 5-6 percet. Na persze szigorúan munkaidőben voltam, ezért a rövid játékidő.
    Egyébként én is angolra állítottam a területi beállítást csak akkor ment fel. Mondjuk azt már nem próbáltam ki, hogy a játék megy-e úgy ha visszaveszem a területi beállítást magyarra.
  • pluhi
    #1560
    Angol területi beállitások, de mintha itt lenne ez már lentebb ám.
  • fucko
    #1559
    A monkey island 4et van aki fel tudta telepiteni?Nekem miutan mountolom az 1es cd iso-ját csak egy kis ideig jutok el.Raklikkelek a nextre es behozza a readme-t es ugyanezt csinalja akarhanyszor nyomom a nextet de tovabb nem megy.Tudja vki mit kell csinalni?
  • mandm
    #1558
    A honlapot elnézve, inkább cseh stuff
  • MerlinW
    #1557
    én ez használom:
    www.codecpack.com
    sinnen az "all in 1 codec pack"

    tutkóra csak azt teszi fel amit kell, jó kis román stuff:)))
  • LezLee
    #1556
    Nem tom, nekem most k-lite van fent, szinte mindenki ezt ajánlotta, eddig nem kavart be semmibe. Régebben az ace mega codec pack volt fönn, és azzal csak a bajom volt.
  • MerlinW
    #1555
    hümm, akkor passzolok...
  • M.A.D.
    #1554
    nekem ATI-m van (Nvidia után) és a 4.0-ás catalyst-om van fenn. minden megy szépen. kopp-kopp.
  • MerlinW
    #1553
    Dehogynem, az összes PC-s magazinban benne volt. Még díjat is nyert úgy emléxem. De lehet hogy az a Nightlong volt...
    Télleg azt nem akarja valaki feltölteni?:o)
  • MerlinW
    #1552
    Nemm, az az hogy nekem az ég világon semmi bajom nincs (eddig, koppkopp). Csak próbálok rájönni mi lehet a baj. Kódekek nem zavarhatnak be?
  • M.A.D.
    #1551
    Ajaj!!! akkor ezért nem lehetett hallani erről a game-ről sokat...
  • LezLee
    #1550
    Nem Ati-m van, Nvidia Geforce FX 5200.
    Miért, neked is problémád volt a játékkal?
  • pundianka
    #1549
    van itt valaki?
  • MerlinW
    #1548
    Jaja jobb klikk - kompatibilitás - win95 (vagy 98/Me) kiválaszt - ok - indít. Talán segít, a régi progiknál szokott. LezLee, neked is Ati-d van? Lehet a Catalystot nem eszi a cuccos... talán más (régebbi/újabb) verzióval... A lényeg, hogy a program rendben van, csak hozzá kell finomhangolni 6 évnyi microsoft fejlesztést:)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1547
    Oks, átnézem a topicot - link kutatás on.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • LezLee
    #1546
    Nekem más volt a bajom a Sanitariummal. Nálam az volt a gond, hogy egy adott idő után, kb. 5 perc, fogta magát és átment 6 színű üzemmódba, ami ugye élvezhetetlen és játszhatatlan. Én is sajnálom, mert tényleg agyament játék, elmebetegeknek való, tehát nekem :))))
    Viszont ezt a Win 95 kompatibilitási módot nem próbáltam, lehet, hogy az megoldotta volna a problemet, csak kár hogy már le is töröltem a gamet. :((

    Imy: amúgy van a gamehez patch, és egy update is, ha nem megy, akkor próbáld ki azokat, hátha segít. Anno még szurmakotium belinkált pár linket a patchhez.
  • IMYke2.0.0.0
    #1545
    Win95/98 komp. módban nem próbáltam.
    Őszintén szólva új vagyok WinXP-ben (nekem: WinXP SP1 Eng + ATI 9500 Pro + Catalyst 3.10)... így eszembe se jutott a kompatibilitás móddal szórakozás...
    Ugye jobb klikk az indító exe-n és úgy, ott kell kijelölni vmit?

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #1544
    Macsek: Bünti volt..:(( 3 hétre száműztek Prágába, és szadista sörkúrára itéltek minket. Hiába az élet nem habostorta...
    sörös.

    Imy: Nekem spec nem volt gáz a Sanitariummal, s már a kettes CD-t nyomom.
    (XPSP1 ENG, Detonator 53.xx) Próbáltátok win95 kompatibilis módban?
  • reaper4
    #1543
    okok én se kötekedni akartam.
  • IMYke2.0.0.0
    #1542
    Hát ez szomorú... korábbit nem olvastam, de most már igen.
    Na mindegy. Azé' megtartom, mert tényleg remek kis game ez!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1541
    LezLeenek is ugyanez volt a problémája és sajnos nem is tudta megoldani
  • IMYke2.0.0.0
    #1540
    Nos, szakítottam időt a Sanitarium-ra... Tényleg "őrült" ez a Játék...
    Tetszene is, ha nem lépne ki az első - már az 1. fejezet - videojánál, amikor törölközővel átszánkázok a vezérlő terembe és az összetákolt videokütyüt elindítom, megnézem a "rólam" készült vidio(tá)t és utána kitesz, a Windows asztalra...
    Hm. Patch vagy valamit elrontottam?
    Tetszik, hogy csak 80MB-ot tesz a gépre, és Daemonnal simán műxik...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t és Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a HONLAPOMON!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1539
    :-))
    Sarokba ültettek?
  • MerlinW
    #1538
    Igaz... meggondolatlan hozzászólás volt...:}
    Macsek, a kíváncsiság hamar járókeretet eredményez..:)

    igéret szép szó...
  • Axon
    #1537
    Conspiracy megvolt.
    Emlékszem milyen izgalommal húztam lefele az 5 gigáját neki egy ingyenes warezról, ahol 10 k/s alá volt limitálva a letöltés.
    Ha jól emlékszem egy teljes hétig töltögettem lefele éjjel-nappal szüntelen.
    Atyaég(!) mekkora volt a csalódásom amikor megláttam.
    Azt hittem a DVD-s méret valami hiper grafikájú csodát fog takarni, úgy mint a SCHIZM, ami a legelső dvd-s játék volt, csak ez persze már fényévekkel jobb minden téren. Ábrándka...
    Na nem.
    Harmadrangú színészekkel (talán nem is színészek voltak csak szimpla haverjai a készítőnek) és egy filléres videokamerával felvett idétlenkedés. Megy egy film, ahol beszélgetnek az emberek és a te döntésedtől függ, hogyan alakul a történet sorsa tovább.
    Komolyan mondon a délutáni brazil sorozatok szintjét sem ütötte meg a színvonal.
    ....és egy hetet vártam erre a fömedvényre...
  • mandm
    #1536
    Ez így igaz. Én is ezt vallom, csak tájékoztatás képpen írtam. Annak ideján a Maffiára írták, hogy kevés benne az aláfestő zene. Miközben, több mint másfél óra muzsika volt kiszedhető belőle ogg formátumban.
  • reaper4
    #1535
    szvsz ne 1 kritikus döntse el, hogy tetszik nekünk 1 játék vagy sem.