33675


  • ratata00
    #1494
    Én is beállok a gyógyulásodat kívánók sorába. Mielőbbit! Ha influenza, akkor nem vagy egyedül, a metrón a körülöttem lévők mind erről beszélnek.
  • MerlinW
    #1493
    Ez sem lehet oan rossz...
    Curse: The Eye of Isis
  • MerlinW
    #1492
    Most egészítem ki az Imyke féle RPG listánkat, ne legyen ott olyan sok kérdőjel. Amenophis-ból okulva ahova tudok linkelek képeket a kevésbé ismert játékokhoz. Estére meg lesz, oszt Imy majd felrakja vmikor.:P
  • LezLee
    #1491
    Na megnéztem az összes képet a játékról, és mostmár kijelenthetem: nekem kell ez a játék :)))
    A képek alapján tiszta Múmia fíling :)
  • LezLee
    #1490
    Mimacska jobbulást!! Tán csak nem ez a fránya influenza?

    Hmm, a képek alapján nem lehet rossz ez az Amenophis, elnyerte a tetszésemet :))
  • Axon
    #1489
    Egyiptomba érkezel mint egy híres régész. Titkok után kutatsz.
    Nekem nagyon tetszett. Sok felvehető tárgy meg minden, derékig a misztikus rejtélyekben.
    Na persze nem sokat játszottam vele. Ezt pont a gigantikus évvégi játékdömping közepén szereztem meg és éppen hogy csak feltettem, nyomtam vele úgy egy fél órácskát. Majd pedig elégedetten kiírtam egy dvd-re, hogy majd egyszer...
  • MIMACSKA
    #1488
    Köszönöm a jókivánságokat. Hát elég kutyául vagyok
  • MerlinW
    #1487
    Komolynak tűnik látszólag...
    nézzetek képeket róla
  • MerlinW
    #1486
    Axon: ez milyen jati?
    "Amenophis Resurrection"
  • M.A.D.
    #1485
    A "jó" kimaradt.:)
    Szépjónapot!
  • M.A.D.
    #1484
    :)))) Amazon Queen? Azt Amigán nyomtam végig. Asszem 11 lemezes volt. Nagyon volt.
  • MerlinW
    #1483
    Beteg vagy Macsek? Kollektív jobbulást neked!
  • MIMACSKA
    #1482
    Légyszíves priviben kérd el merlintől az ftp elérést. Remélem megadja neked. Én tiszta láz vagyok és elfelejtettem.
    Nem nagyon tudok most gondolkodni
  • MerlinW
    #1481
    Most jutott eszembe: Amazon Queen volt a címe asszem amit kerestem:P Körbe is nézek hátha azt is az arcomhoz vágják ingyér:)
  • MerlinW
    #1480
    Köszke:) Amazont leszedtem. Nem erre gondoltam, de ez is jópofinak tűnik. Akkor most már csak az Alone 4 van hátra és teljes lesz a lelki békém:))
  • ratata00
    #1479
    Az "Amazon: Guardians of Eden" egy '92-es kalandjáték. Stílusában és grafikájában is hasonlít (szvsz alulról közelíti azért) az Indiana Jones sorozat Atlantiszos részére. Nem tudom erre gondolsz-e, mindenesetre ha igen, akkor is egyelőre csak linket tudok adni hozzá ahonnan anno én is leszedtem: van hozzá patch is, azt is érdemes letölteni
  • MerlinW
    #1478
    És egy Alone in the dark 4- re is fáj a fogam...:o)
    Megkapom őket szülinapomra? Naaaa. lééciléciléciii
  • MerlinW
    #1477
    Hopá, akkor ratata00-tól be is rendelnék egy Amazon-t amennyiben ez az a szép kis grafikus kaland...:P
  • IMYke2.0.0.0
    #1476

    ratata00 is feliratkozott a listára...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t és Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a HONLAPOMON!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #1475
    Az égegyadta világon semmi semmi baj:P
  • pluhi
    #1474
    Aki lekapta a GF-ot, irja be, hogy működik-e. Törölném a rarokat.
  • pluhi
    #1473
    Mountold fel dtools-szal, és másold róla röptében clonecd-vel. Nem árt, ha RWvel próbálod ki először. Nero-t csak nrg-hez használnám a helyedben.
  • MIMACSKA
    #1472
    Nem bántalak na. Már megint ez a félreértősdi. Ha bántónak érzed akkor visszaszívtam. ok?
  • CrucifX
    #1471
    Nero 6 (mindent más tökéletes)
    Sima, 700 megás PHILIPS
    .iso

    Mivel a probléma nem csak nálam lépett fel 100%, hogy nem az én készülékemben van a hiba.
  • pluhi
    #1470
    Software? Nyersanyag? Milyen fajta az image? Sajna nincs itthon egy CDRW-m sem, nem tudom kipróbálni. Na meg le is kéne rántani.
  • MerlinW
    #1469
    Da ha valóban nyitunk más stilus felé, tényleg küldhetek teljes listát. (ez kb 1000 játékot jelent)
  • MerlinW
    #1468
    Macsek, most mér bántasz?
    Csak gondoltam hamár kaland akkor az az... semmit rosz szándék nem volt a hozzászólásomban.
    Na. Baj semmi az ég világon, nálam nem szokott baj lenni.
    Nálad?
    Hmmm...
  • CrucifX
    #1467
    Sorry: a discet üresnek látja, holott az írás normálisan lement.
  • Ersiman
    #1466
    Üdv!
    Szerintem a Vampire egy nagyon jó játék, bár sokan kifogásolták az irányítását (klikkelgetés) könnyen megszokható. A története pedig kifejezetten jó, nagyon eltalálták a hangulatát. Ez az egyik olyan program amit megvettem eredetiben.
  • pluhi
    #1465
    Jah, Grim Fandango fenn van. Patchet is rakjátok fel, különben nem feliratozza a videokat. XP alatt mindenképp kell asszem.
    Jó szórakozást a világ legjobb humoros kalandjátékához.
  • pluhi
    #1464
    "de mikor beteszem az olvasóba nem látszik semmi"
    Kicsit pontosabban ird körül a jelenséget, erre igy nem fog neked senki okosat mondani.
  • CrucifX
    #1463
    Na srácok, kellene tőletek egy kis segítség! Tegnap leszippantottam az MI4-et, de gondom akadt. Kiírtam CD-re az első korongot, de mikor beteszem az olvasóba nem látszik semmi. 3 olvasóval, 2 CD-vel próbálkoztam, uez a helyzet. Megkérdeztem a kollégámat, mesélte, hogy egy ismerősének uez volt és hosszas bütykölés után tudott bele életet lehellni. Ha valaki tudja a megoldást, ne habozzon szólni! (addig is Daemon tools-al jáccom...)
  • IMYke2.0.0.0
    #1462




    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t és Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a HONLAPOMON!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #1461
    Dehogy is baj!
    Nem látod, hogy örültem?

    Merlin! Mi baj van? Küldjél 2 megás listát!!!! Ha akarsz
    hu ez nem volt nőies....
  • MIMACSKA
    #1460
    Az utsó 3 nincs meg mert már bediliztem tőle
  • MerlinW
    #1459
    Lehet hogy izé:) Ezzel az erővel én is küldhetek egy 2megás excel gamelistát:))))

    Jah, el nem felejtve:
    Zsíros a MaxPayne forditásod, gratula, és köszke:)

    Vampire nem kell:) Van helyette StarWars KOTOR:))))
  • IMYke2.0.0.0
    #1458
    Baj, hogy kitettem a listád exkluzív részét? Törlöm, ha kell...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #1457
    Vampire: The Masquarade - ismertető (Black Void eléggé lepontozta, pedig simán 9.0 feletti a game...)
    Magyarítását én elkezdtem, jó ideje, de kész könyvnyi dialógus van benne - minden más megvan már magyarul...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #1456
    ExluzívMacsek: a Vampire the masquarade milyen? hallotta róla anno szépeket, de nem vágom a részleteket:P

    A Sims összes nem 4 CD, hanem 8-9
    Sims (alap)
    Livin' Large
    House Party
    Hot Date
    Vacation
    Unleashed
    Superstar
    Makin' Magic

    asszem ennyi...:D
  • MIMACSKA
    #1455