33675


  • Axon
    #1414
    Wow!!
    Grim Fandango és Full Throttle!
    Üdvözlünk a csapatban!
  • LezLee
    #1413
    Köszi, de ez nem lesz jó. Ez valami Level 2 bugot javít meg, én pedig még csak az első részben vagyok, és már bugos, bár érdekes módon eddig nem csinálta :((
    Kár, pedig szeretném végig tolni a játékot, de ha ez így marad, akkor arra valymi kevés esély van :((
  • M.A.D.
    #1412
    Én csak erről a file-ról tudok:
    http://www.avault.com/pcrl/patches_temp.asp?patch=sanitarium
  • CrucifX
    #1411
    Nos, jelenleg most ennyi jutott eszembe:

    lista
  • LezLee
    #1410
    Érdekes most valamiért el kezdett hülyülni a Sanitarium nálam. Elindítom a játékot, és egy adott idő múlva (kb. 1-2 perc) fogja magát és átvált 6 színűre, ami baromi ronda, és így játszhatatlan. Nem tudtok erről valamit? Miért lehet, mitől lehet, van-e hozzá valami javító patch vagy ilyesmi?
  • CrucifX
    #1409
    :) Meglesz, mindjárt feltúrom a fiókjaim és szépen feljegyzem, mik maradtak ill el miket loptak el a kedves kollégák/ismerősök.
  • szurmakotium
    #1408
    Látom, elég nagy sikere van a Sanitáriumnak ... úgyhogy nem bánom hogy 3 éccakán át uppoltam


    .. én mondtam, hogy nagyon nyíró ..


    SH 1-2-3 persze sokkal pszihóbb ... nekem is nagy kedvencem, de ne felejtsük el, hogy az egy action-adventure survival horror, amibe lényegesen nagy szerepet kap az akció ...

    Következőnek a Blackstone Chronicles-t javaslom a kaland fanoknak ...
  • MIMACSKA
    #1407
    Hát nem ez volt a hiba
    Mondja már meg valaki hogy gyártotok ide ugró linket!!!!!
  • MIMACSKA
    #1406
    Sorry de most még egyszer megpróbálom
    <a href="http://www.sync.hu/user/frameset.phtml?url=/imyke2000/">weboldalán </a>
  • MIMACSKA
    #1405
    Hát ez nem sikerült.
    Na mindegy megtalálod
  • MIMACSKA
    #1404
    Küldj egy listát IMYkének a játékokról amik neked megvannak.
    Űrlapot találhatsz hozzá a <a href="http://www.sync.hu/user/frameset.phtml?url=/imyke2000/">weboldalán.
  • CrucifX
    #1403
    Ó, nagyon szépen köszönöm, már elkezdtem leszippantani az MI4et. Anno megvolt a Sanitarium (csak rip), de kíváncsi lennék a "fullra" is. Előreláthatólag meddig marad fennt?

    ps: ÉN hogyan viszonozhatnám? :)
  • M.A.D.
    #1402
    :)Na, akkor épp itt az ideje.:)

  • MIMACSKA
    #1401
    Itt még nem volt beteljesületlen óhaj
  • M.A.D.
    #1400
    Szia!
    Köszönöm! Úgy lesz. Igazából a Gabriel Knight 3 és a Loch Ness érdekelne. Ezeket elég nehéz megtalálni még DC is!!!
  • MIMACSKA
    #1399
    Szia M.A.D.
    A TLJ a közeljövőben nem valószínű, hogy visszakerülne a szerverre mert volt már fent egy hónapon át.
    Ettől függetlenül van remény, hogy egy kisebb holtidőszakban valaki visszatölti neked.
    Küldj egy listát IMYkének a neked meglévő játékokról ( az oldaláról letölthetsz hozzá űrlapot), aztán gyere vissza és kérj priviben hozzáférést.
  • M.A.D.
    #1398
    Szépjónapot Mindenkinek!
    Nos, egy-két hete olvasgatom a topicot, igaz, bele még nem írtam. Én is szeretem a kalandjátékokat. /pill. az otthoni gépemen 20 game van felinstallálva, abból a fele kalandszerű.A Journey-től a Black Mirror-on át a Broken Sword 3-ig. Nem rosszak. Viszont....a TLJ kimaradt az életemből..valamilyen oknál fogva....talán a 4CD volt a hibás?
    A Sanitariumot anno én is nyomtam, igaz csak nocd-s formátumban. Hibás is volt valahol. Többször elszállt. A Momnkey Island sorozatok viszont a vinyómmal együtt szállt el 1-2 éve.:( A TLJ-n kívül a Gabriel Knight 3-ra lettem volna nagyon kíváncsi, de az is nagy kuriózum. Na, nem offolok tovább..ON:
  • Axon
    #1397
    Én megtekintettem és maximálisan egyetértek veled. Azonban még a 2. részben kolbászolok. Az teljesen magyar. Bár van ígéret a 3. rész lefordításáról is.
  • MerlinW
    #1396
    NA akkor aztat én is lepattintom, amint befejeződtek a feltöltések:P Az egy dolog, hogy elmebetegségben nem lehet a Silent Hill 3-at felülmúlni, de megközelíteni meg lehet:))) Imádom és bírom is ezeket de az SH3-mal éjszaka 5.1-ben nem tudok 1 óránál többet játszani... mindenkinek ajánlom megtekintésre!:P
  • Axon
    #1395
    Atyaég!!!!
    Belenéztem a sanitariumba...
    Éppen sokkolva vagyok.
    Természetesen ha azt mondom rá "elmebeteg", akkor még mindig csak fényévekre vagyok a valóságtól.
    Na mindegy ezt látnotok kell!
    Szigorúan éjfél után ajánlott a játék elkezdése, gondosan spórolva a világítással.
  • MerlinW
    #1394
    Jó reggelt:) Journey upload 90% délután tölthető lesz!
  • Axon
    #1393
    Összeszámoltam és körülbelül 8.7 gigánál járunk a szerveren.
  • Axon
    #1392
    Ha másnak nem kell már, akkor a Neurotrans szótárprogit törlöm a szerverről.
  • ratata00
    #1391
    Érteni Megprobálni...
  • MerlinW
    #1390
    sztem élvezd ki a regisztrálás előnyeit, és tapadj rá a privát linkre:)
  • ratata00
    #1389
    Missön ökkomplisd. Már ha a regisztrációt a fórumregisztrációra értetted. Mit kehetek ezután? Kérdőn tágra nyílt szemmel( ) :

    00
    (hogyénmilyenkreatívvagyok:)
  • MerlinW
    #1388
    Ámen
  • LezLee
    #1387
    Hejj micsoda pözsgés van errefelé a szerveren:)))
    Csak most kezdtem bele a Sanitariumba és már itt is van a Monkey Island 4, és még a Drakula 2 is várat magára.
    Én csak annyit mondok: soha rosszabbat :)))))))
  • Lacc
    #1386
    Az egyik legjobb kalandgame amivel valaha játszottam. Iszonyú jó hangulata van.
  • MerlinW
    #1385
    sajtból van a hold vol.1
    Monkey Island 4 upload finished

    Journey upload 20%

    szép napot:)
  • MIMACSKA
    #1384
    helyeske
  • CrucifX
    #1383
    Bocsánat, Curse of Monkey Island, reggel van :)
  • CrucifX
    #1382
    :) Escape from Monkey Island!
  • MIMACSKA
    #1381
    ki ez a kis makika?
  • CrucifX
    #1380
    Nos, szavakkal elég nehéz leírni, erre talán csak King papa képes. A lényeg: egy autóbalesetben emlékeit elvesztő úriember rémálmaiban, képzeteiben vehetünk részt. Para és idegsokk a köbön, így gyengébb idegzetűeknek, nem ajánlott, ad addiktok viszont ki ne hagyják, mert az egyik leghangulatosabb darab!
  • MIMACSKA
    #1379
    beszámolna nekem valaki, hogy miféle játék ez a Sanitarium.
    Érzékeny női lelkeknek való
  • reaper4
    #1378
    közben megtaláltam :)
  • reaper4
    #1377
    halihó

    kellene 1 kis sanitarium segítség: a kerti zárkombinációt hol találom????
    már mindent átolvastam (szerintem) szegényes angoltudásommal, de semmi.

    előre is köszi.
  • CrucifX
    #1376
    Épeszű ember garantáltan nem bírná tovább ::)
  • LezLee
    #1375
    Kár, bár azt hiszem ez a rövid játékidő nem véletlen :))))