33675


  • MIMACSKA
    #1454
    IMYke :-)))))) az exluzív!!!!!!!!
  • MerlinW
    #1453
    Nos, ennek igazán örülünk
  • MIMACSKA
    #1452
    Még nem tudom majd csak vasárnap adom oda, de hát remélem...
  • Axon
    #1451
    Én töltöttem fel és az a 3. cd volt. Csak a neve különbözik az első kettőtől. Sikerült életre lehelnetek?
  • pluhi
    #1450
    Magyar:KOLI, Mátrix
    Svéd: Angels, DarkAdmin,
    Cseh: Phoenix
    Mig nem ér fel a GF, nem megyek fel DC.
  • mandm
    #1449
    Melyik HUB-on szoktál tartózkodni?
  • mandm
    #1448
    Részemről az összes törölhető
  • MIMACSKA
    #1447
    Töröltem a Broken Sword 2
    Black Mirror
    Drakula 1 isokat.
    Axon ugye amit feltöltöttél nekem utólag Lotr cd-t az a 3. cd? Úgy emlékszem, hogy vagy te vagy Merlin töltöttétek fel
  • Axon
    #1446
    Látom megy felfele a GF. Ez remek hír!
    Ha felmegy, akkor majdnem 10 gigánál fogunk járni. Na ez már nem olyan remek hír.
    Szerintem a potenciális törlési listán a következők szerepelnek:
    Broken Sword 2
    Black Mirror
    Drakula 1
    Drakula 2
    Legalább az egyiket törölni kellene a mai nap folyamán, hogy nehogy átlépjük a határt.
    Remélem még ma lesz Macsek és dönt. Addig is kiabáljon az akinek valamelyik még kell.
  • reaper4
    #1445
    én is patch nélkül toltam végig és nem találkoztam olyan buggal amit patch elni kellett volna.
    Tudom ez most nem vígasztal, csak gondoltam közlöm.
  • LezLee
    #1444
    Hát sajnos a patchekkel sem jó. Felraktam a patchet, előlről kezdtem teljesesen a játékot, és már a Level 1-ben is csinálja ezt a hülyeséget, de nem tom mért, mikor eleinte nem csinálta. Na mindegy, asszem nem marad más hátra, mint uninstall. Igazán sajnálom, úgy végignyomtam volna ezt a gamet :(((((
  • szurmakotium
    #1443
    A game nagyon jó. Tradicionális point & click psyhological horror adventure, ami nem a kép jelenetekkel sokkol, hanem
    egy olyan történettel ahol az emberi természet, a butaság, a hiedelmek, a kegyetlenség, régi "gyógyító" eljárások kerülnek bemutatásra ...

    A kritikusok meg bek@phatják, nem az ő véleményük számít ... legalábbis nekem.
  • szurmakotium
    #1442
    >Az a Sanitarium update mire jó?

    tudom én ? még sohasem használtam ...
  • M.A.D.
    #1441
    ezek a nevek, természetesen a moderálatlan (Betonykeverő) fórumban ill. a Hattrick topicban szerepelnek legtöbbször. :)

    na, ON:
  • M.A.D.
    #1440
    Jaja. :)) Bár, több mint 3 éve a forum.netmania.hu az "otthonom". :) -ez itt a reklám helye-
    defektes és Ötvös Pöcsi a + 2
  • LezLee
    #1439
    Jónak tűnik a game, bár a kritikusok nem nagyon ajnározzák.
  • LezLee
    #1438
    Köszi a linkeket :))
    Az a Sanitarium update mire jó?
  • fucko
    #1437
    Blackstone Cronicles-kerek szepen:)(vagyis gondolom kerunk) Eleg utosnek tunik.
  • reaper4
    #1436
    ilyennel még nem találkoztam. köszi így már ok.
  • CrucifX
    #1435
    Menj a Vezérőlpultra/területi beállítások és válaszd ki az angolt, reboot és utána menni fog. Ezt szinte MINDEN Lucasarcos cuccnál elkell jácccani ;)
  • reaper4
    #1434
    1 kérdés. a MI4 -et szeretném telepíteni, de a next-re menve behozza a readme-t. ennyi. persze telepíteni nem akar.

    előre is köszi
  • MerlinW
    #1433
    Látom benéztél a honlapomra:) És még regeltél is!:)
  • MerlinW
    #1432
    még mindig sajtból vcan a hold!
    Journey upload finished.

    Jó szórakozást!:-)

    Macsek: linket többek között a törlés gomb alatti "url"-linkkel tucca csinálni...:P
  • szurmakotium
    #1431
    http://chtserv.dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=sanipat1.zip&ref=ps

    http://chtserv.dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=sanupd.zip&ref=ps
  • LezLee
    #1430
    Én kipróbálnám, de nem találtam sehol a neten, még a M.A.D által említett oldalon sincs fent. Esetleg nincs meg valakinek?? Mármint a Sanitarium patch?
  • IMYke2.0.0.0
    #1429
    A lista bővült...

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t és Max Payne 2 MAGYAR MOD telepítési infók a HONLAPOMON!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • M.A.D.
    #1428
    :)) ja, és a Schizm2:Mysterious Journey-ről még nem is írtam, mert igaz, hogy kaland, de rohadt nehéz logikai fejtörők vannak benne már az elején.

  • M.A.D.
    #1427
    :))azt kettészeltem.
    nem tehetek róla. dolgozom napközben.:)
  • fucko
    #1426
    A Black cronicles horrorjatek?
  • Axon
    #1425
    .... és az udvaron a hóember is csak féig van felépítve... ;-)
  • M.A.D.
    #1424
    :) Kössz. Majd felnézek. Szóval...az az igazság, hogy alig ván pár giga helyem..és...elvagyok az URU-Age Beyond Myst-el,The Broken Sword 3-mal, meg a Black Mirrort is végig kéne már vinni...és lazításként még a Deus Ex 2-vel is tökölök.ja, és a Journey to the...Earth..is félbe van hayva..
    De, majd szakítok másra is időt.:)

  • szurmakotium
    #1423
    IMHO a level 2 az a pumpkin-os pálya a nyomorék gyerekekkel ..

    szerintem a biztonság kedvéért próbáld ki a pecsset.
  • pluhi
    #1422
    M.A.D.:
    DC le tudod húzni tőlem a TLJt, és sok mást is.
  • pluhi
    #1421
    Hát nekem még nem teljesült be a Tex Murphy trilogia, de türelmes vagyok.
    Nos, mivel senki nem jelentkezett GF feltöltésére, elkezdem tolni. Szerintem törölni kéne már BS2-t, akár Drakulat is.
  • CrucifX
    #1420
    Mea Culpa!
  • szurmakotium
    #1419
    Ezt a hiba még nemjelentkezett (pedig már 3szor végigtoltam) de nem csak nálam... , senkinél az ismeretségi körömben aki valaha játszott vele ...

    szerintem valami hardware bug lehet
  • M.A.D.
    #1418
    hááát, ahogy vesszük. delete lett. :) aztán, rá pár hétre a vinyó is elszállt. -ez kb. 3 éve lehetett-
  • LezLee
    #1417
    És neked sikerült megoldani valahogyan???
  • M.A.D.
    #1416
    asszem...nálam is ezt csinálta anno (még a régi gépen).:(
    de, nekem csak rip-ben volt meg. mennyit szenvedtem, mig az 58*1.38-at leszedtem egy 486-ossal.
  • IMYke2.0.0.0
    #1415
    Legközelebb az e-mail címemre, plz!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------