33675


  • MerlinW
    #1614
    szemi baaaj, szmeágol nyem hárágszik, mikor nála van a drágaszága, kicikéje Hehehe...
    Kár hogy úgy hívják éppen kicikémet hogy lázmérő...
  • IMYke2.0.0.0
    #1613
    Ááááááááááááá - Igazad van!
    Sürgősen pótolom! Ne haragudj! Kicsit összejött minden. Tegnap cseteltem mint állat, ma dolgom van, de összehozom!


    >> AMD Athlon 64 3200+ -|- MSI K8T (VIA K8T800) -|- 4096 MB PC3200 DDR (4*1024) -|- ATi Radeon 11900 256 MB (1500/3000) -|- Creative SB Audigy3 7.1 -|- 1.4 TB (8x IBM 180GXP SATA) -|- WindowsXP 64 Bit -|- 23" LG FLATRON L2320A (1920x1200 / 100 Hz) -|- FeelIX Szerverház (600W) <<

  • MerlinW
    #1612
    Jam, a Dig-em full CD-s
  • MerlinW
    #1611
    Diget én is tok tölteni felfele. De minek a lista, ha senki nem olvassa?:) Hamár dolgoztam rajta egy napot... és Imysrác nem tette ki.. nomind1:)

    kívánságlistám:
    - Alone4
    - Nightlong
    - Full Throtle:)
  • LezLee
    #1610
    Én meg mindkettőnek örülnék :)))

    Mimacska: köszi a képet, akkor majd feltöltöm én
  • CrucifX
    #1609
    Ó, én a the Dig-nek naon örülnék, ódákat zengtek már róla de eleddig még nem volt hozzá szerencsém (sajnos)
  • MIMACSKA
    #1608
    LezLee visszaküldtem a képet, de légyszi tedd fel te mert nálam nem müxik a feltöltés
  • hali
    #1607
    hi, esetleg ha van igeny Jack Orlando-ra (http://www.gamershell.com/hellzone_Adventure_Jack_Orlando.shtml)
    vagy a The Dig-re (http://www.gamershell.com/hellzone_Adventure_The_Dig.shtml) akkor feltoltom.
  • Axon
    #1606
    Feltöltöttem az ftp-re a City of the Lost Children játékot.
    Jól jön ez most az inséges időkben.
    Igaz, hogy ez csak egy rip és nincsenek benne átvezető animációk, viszont a beszédhangok benne vannak.
    DOS-os a kicsike. A sound.bat-ot kell csak futtatni. Most kipróbáltam winXP-alól, megadva egy sima soundblaster 100 % kompatibilis kártya beállítást (ezt elvileg minden létező hangkártya tudja). Gyönyörűen elindul és van hang is. Még most is borzongató, ahogy megjelenik a sziámi iker tanárnő és egyszerre beszél mindkét fejével... vagy testével.... nem tudom hogy van ez sziámi ikreknél.
    Ha valaki megszerezné a teljes ISO-t az feltétlenül szóljon!
  • LezLee
    #1605
    Nekem is ahelyett hogy itt fórumozgatok tanulnom kéne, mer 3 hét múlva 2 vizsgám is lesz, de hát nem tudok meglenni sg fórum nélkül :)))))
  • LezLee
    #1604
    A Nightlongról semmi hír :(((
    szurmakotium barátunknak tényleg nincs sok ideje mostanában
  • LezLee
    #1603
    Én ilyenre biztos nem áldoznék saját pénzből :))
  • MerlinW
    #1602
    Nazér, már megijedtem:P
  • LezLee
    #1601
    Dehogy. Háát, izé, én speciel kihasználtam a munkahelyemből eredő lehetőségeket
  • MerlinW
    #1600
    Gyerekek ti befizettétek a VIP-et? öhömm...:P
  • MerlinW
    #1599
    Lezlee: a honlapomon vannak szmájlik, több mint 300
    Macs: a pusszantós szmájlidra reagáltam:
    "Woww Macsek, bármerre nézek téged látlak" =>

    mééér kell mindent megmagyaráznoooom? Hisztis leszek, oszt nem írok inkább sosenem semmit!
  • MIMACSKA
    #1598
    ok

  • LezLee
    #1597
    Te mozogsz rendesen :)))) mármint a lógód
    De én tényleg nem mozgok, esetleg meg tudnád csinálni, hogy folyamatos legyen az animáció??
  • MIMACSKA
    #1596
    Mit értesz ez alatt??
  • MIMACSKA
    #1595
    Hú Lezlee ha zavar, hogy csak egyet mozog a gif, írjál és módosítom!!
    Vagy nálam van valami baj mer én se mozgok.....
  • LezLee
    #1594
    Akkor ez már a szerelem jele

    Amúgy honnan szeditek ezeket az aranyos smiley-kat???
  • MerlinW
    #1593
    Woww Macsek, bármerre nézek téged látlak
  • MIMACSKA
    #1592
  • MerlinW
    #1591
    Dehogynem, teccik, komolyan

    Imyke reakciója volt diplomatikus
  • MIMACSKA
    #1590
    Most mé bántasz??

    Most még se jóó??
  • MerlinW
    #1589
    hhoppant diplomatice hoppantul az:))))
  • MIMACSKA
    #1588
  • IMYke2.0.0.0
    #1587
    Jó mindkettő - no puncs.

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    -----------------------------------------


    >> AMD Athlon 64 3200+ -|- MSI K8T (VIA K8T800) -|- 4096 MB PC3200 DDR (4*1024) -|- ATi Radeon 11900 256 MB (1500/3000) -|- Creative SB Audigy3 7.1 -|- 1.4 TB (8x IBM 180GXP SATA) -|- WindowsXP 64 Bit -|- 23" LG FLATRON L2320A (1920x1200 / 100 Hz) -|- FeelIX Szerverház (600W) <<
  • MIMACSKA
    #1586
    1.:-))
    2.:-(

  • MerlinW
    #1585
    1. ügyi vagy
    2. szép logó, bár az előző jobban tecc.:)

    negyedszerre is végigtoltam a syberiát:)
    Ann naplója annyira komoly.. még így sokadjára is feláll a szőr a hátamon...:)
  • MIMACSKA
    #1584
    De lekicsinyítettem
    Gondolva a 800-osokra. meg még frissítettem is. és most jó pár napig látni sem akarok semmiféle html kódokat. brrrrrrr
  • MerlinW
    #1583
    Macs: 1024ben nézek mindent:))) Csak szakmai vélemény volt:)

    Gamez: én is mindkettőnek örülnék, Alone4-nek picit jobban, de megteszi a Night is:P
  • Axon
    #1582
    Hát... lehet, valószínűleg nekem is rip-ben van meg, de amíg nincs cd-s verzió ez is megteszi.
    Nekem is nagyon tetszett, szerintem másnak is fog.
  • fucko
    #1581
    A City of the lost children 1 cd?En ripben jatszottam vele reges regen es telleg Sanitarium feeling.
  • Axon
    #1580
    Úgy néz ki, hogy sikerült néhány régi gyöngyszemet találnom.
    Az egyik a
    Litle Big Adventure 1.
    a másik mégjobb
    City of the lost children (ez egy igazi gyöngyszem kaland, a film alapján készült)
    psziho hangulatban felveszi a versenyt a sanitariummal, bár más megközelítésben.
    Mivel ezek nem túl nagy méretűek, ezért utólagos engedelmetekkel felkerülnek a szerverre csemegézés céljából.
  • Axon
    #1579
    Értem. Nem is figyeltem, hogy minkettőt szumakotium kollega töltené fel.
    Akkor én is a Nightlong-ra szavazok.
  • fucko
    #1578
    Hat en is mind2-t mondom de szurmakotium baratunknak igy sincs sok ideje ahogy elmondta,ugyhogy en inkabb maradok a Nightlong-nal:)
  • Axon
    #1577
    Mindkettő!
    Van most bőven hely az ftp-n így nem kell spórolni vele.
    Na meg a Drakula 2-t is lehet törölni, már csak azért is mivel a Drakula 2 jóval hamarabb fent volt mint a Drakula 1 és az 1. rész már törölve lett, így szerintem a 2. részre sem tart már senki igényt.
  • LezLee
    #1576
    Na már megint szavazni kell? :)))
    Akkóó én is a Nightlong-ra szavazok, nem szeretek kitűnni a sorból :))))
  • reaper4
    #1575
    halihó!

    én a Nightlong-ra szavaznék, mert már hiányzik egy point&click - es jó kis kaland :))