33675


  • Axon
    #2535
    Pluhi nem így ismerünk.
    Én a kérés láttán rögtön feltételeztem, hogy neked ezek a programok már évek óta ott porosodnak a polcodon, szépen kiírva dvd-re mindegyik :-).
  • Axon
    #2534
    Azokat 100-120 ezer között láttam. Mármint a kezdőárakat. Ez is jó választás, hiszen a kép mérete máris nagyobb lesz mint a mostani 17"-os crt monitorodon.

    Beszéltem a boltosssal. Holnap mehetek érte ..... elvileg.
    De láttam én már karón varjút, fűben nyuszit és bikinis lányt bikini nélkül ;-)
  • pluhi
    #2533
    Jó vicc, haha. A cd-s verziót se két percig tartott beszerezni. DVDs itthon nincs szvsz, vagy ha valakinek van az nem azért rendelte az USAból, hogy kiadja a kezéből. Felejtsd el.
  • zoszt
    #2532
    Köszi az infót!!! Nekem most is egy 17"-os hagyományos LG monitorom van már lassan 4 éves. Bár asszem én TFT-nél is maradnék a 17"-nál már csak az ára miatt is.:) De várom a beszámolót!
  • Lord Myn
    #2531
    Hali!

    Bocs, hogy ide írok, de látom itt van 1-2 nagy adventure-fan. Régóta keresem a Tex Murphy: Pandora Directive-t és
    az Overseer DVD-s verzióját. Ha valakinek megvan
    valamelyik és megválna tőle, kölcsönadná vagy elcserélné az pls. írjon ide vagy emailbe! Nagyon megköszönném!
  • Axon
    #2530
    zoszt és mochee: Egy LG L1910S 1280x1024 vettem 192.000 Ft bruttó áron. Ez a "legolcsóbb" 19 colos TFT monitorok egyike. Semmi plusz szolgáltatás - de szerintem így is orgazmusközeli lesz az élmény ;-).
    Ez a kategória még a következők:
    19" ACER AL1912 1280x1024 - 192.000 Ft
    19" Belinea 101920 - 190.000 Ft
    19" Samsung 192V 1280x1024 - 184.000 Ft
    18" Philips 180P2B 1280x1024,350:1 - 185.000 Ft
    19" MAG PS976 - 183.000 Ft

    Nos az árak bruttó árak és a legfrissebbek, amikor hétfőn kiválasztottam még mindegyik 190.000 Ft körül volt, mostanra némelyik csökkent néhány ezret.
    Azért választottam LG-t, mert a munkahelyemen is LG 15"-os TFT van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Otthon meg sokáig egy 17"-os hagyományos LG monitorom volt amit nagyon szerettem. Most egy 19"-os hagyományos Daewoo monitorom van ami egy rakás sz@r. Most viszem másodjára szervízbe. Egyszer lefüstölt, most pedig minden elmosódik. Ócskavas.
    Ja!
    Tapasztalatom még nincs mivel pénteken megyek érte, de majd beszámolok.
  • mochee
    #2529
    A helyzet ugyanez. Ha előbb lenne meg, akkor mond meg pls hogy milyet vettél, és mennyi volt, mert sokat segítene a választásban.
  • MerlinW
    #2528
  • MIMACSKA
    #2527
    szmájler lemaradt
  • MIMACSKA
    #2526
    Mi van?????
    Én mindíg benézek de ha szigorúan kalandos a téma, minek szóljak bele ha egyszer kb 2 hónapja nem láttam load game
    vagy save game írást, gőzöm nics milyen játékokról diskuráltok.
    Apropó felkerül a szerverre némi muzsika a számomra.
    Ne aggódjatok ez nem számít bele a 10 gigába
  • zoszt
    #2525
    Ha meglesz mesélj majd róla, jóllehet engem nem csapott meg hasonló érzés, de nagyon kíváncsi vagyok. :)
  • LezLee
    #2524
    Óóóó, tényleg? :)))))
    Örülök neki, de azért Te is gyakrabban megfordulhatnál mifelénk. :)
  • MIMACSKA
    #2523
    Semmi csak hiányoztal lángoló megjelenéseid :))
  • Axon
    #2522
    Borzongató érzés vett körül.
    Lehet, hogy pénteken már egy 19 colos TFT monitorra guvvasztom szemeimet. Kíváncsi vagyok mekkora pixelek lesznek pl. az Alone in the Dark 1-ben :-)
  • LezLee
    #2521
    Itt vagyok Cica :)))
    Mondd mi a gond.
    Néha el-eltűnök, mivel nemsokára lesz egy elég komoly vizsgám pénzügyből. De amikor csak tehetem benézek ide a fórumba :)
  • MIMACSKA
    #2520
    LezLee hol vagy?????
  • Axon
    #2519
    Mégegyszer köszi a tippet. A patch után már tökéletesen működik az LBA2.
  • mandm
    #2518
    Igen csak ő (mármint a tetováló Toto) és csak néhány szót, de tényleg poén. Sőt mintha magát az angol szöveget akcentussal ejtené.
  • MerlinW
    #2517
    ok
  • mochee
    #2516
    Hájgombóc. Akkor nyomom.
  • Axon
    #2515
    Köszi. Kipróbálom.
  • pluhi
    #2514
    Nem a figurák, csak Toto Santos. Poén, nemtom ki volt magyar a stábban, utána kéne nézni honnan jött nekik az ötlet.
    Axon: valszeg nálad sem futott végig a patch. Valami gond van vele, nem tudja felülirni az eredeti exe-t. A patchelést megcsinálja, majd elmenti egy TMP kiterjesztésü fileba. Azzal ird felül az LBA2.exe-t.
  • Axon
    #2513
    Pluhi: Neked jól működik az LBA2?
    Nekem elmosódottan jön be minden. Megy az animáció, elindúl a játék is. Olyan mint a dos-os időkben ha nem jó monitorkártyát állítottunk be. Csak egy csíkban (kb. a képernyő 1/3án) jön a kép és jól el van mosva. Tapasztaltál ilyet?
  • Axon
    #2512
    bocsesz, elírtam
    minkája=munkája
  • Axon
    #2511
    Nemigazán értelek
    Magyar szinkronra gondolsz? Mert azt nem tapasztaltam.
    Ha a magyar feliratokra, akkor az Pluhi mester minkája.
  • mandm
    #2510
    Pár napja nekiálltam a Grim F-nak.
    Jól hallottam, hogy egyszercsak MAGYARUL (!) szólalnak meg a figurák?
    Ezt ti is tapasztaltátok?
  • Axon
    #2509
    Na letéptem az LBA 2-t.
    Köszönet érte.
    Kipróbálni sajnos még nem volt módom, mivel, aljas módon dolgoznom kell ;-)
  • hella
    #2508
    Help!
    Szeretném vhogy megszerezni a játékot!
    Segítsen vki!
    Köszi!
  • MerlinW
    #2507
    pfúú az nagyon kemény volt...:)))
  • pluhi
    #2506
    Ezeknek a játékoknak ez adja meg a "varázsát". Olyan túlspilázott a szinészi játék (vagy csak hiteltelen szar), hogy padlót fogsz a röhögéstől. Ebben mondjuk az IG1 a király.
  • CrucifX
    #2505
    Kb, de csak erős gyomorral rendelkezőknek (a vér mellett a színészi alakítások is "érdekesre" sikeredtek :)
  • LezLee
    #2504
    Wow! Egyből felkeltette az érdeklődésemet :)))
    És hagyományos point n click kaland?
  • CrucifX
    #2503
    Blue Boxos kalandjáték, minden idők egyik legbrutálisabb programja. Percenként körülbelül 50 liter vér/7 levágott testrész szerepel a képernyőn. Egész tűrhető darab!
  • LezLee
    #2502
    Hmmm, a Phantasmagoria 1,2 engem is érdekelne, már hallottam hírét, bár nem sokat tudok róla. Valaki fölhomályosíthatna nyugodtan :))
  • Axon
    #2501
    Az első és a harmadik mondatoddal maximálisan egyetértek :-)
    Már 140 megánál járt a letöltés amikor megszakadt. Mondjuk azt nem is néztem, hogy fent van e már teljesen, csak ész nélkül elkezdtem lecibálni.
    Na majd ha sikerül felnyomni akkor leszedem.
  • pluhi
    #2500
    Basszuskulcs ezt nem hiszem el. A FlashFXP elkezdte újra feltölteni. Hogyazajó
    Éjjel benyomom újra, sorry.
  • MIMACSKA
    #2499
    Jaja én is láttam, hogy valami nem ox a karakterkészlettel.
  • MerlinW
    #2498
    A Phantasmagoria és a 2 Discworld nagyon jól hangzik:D
  • pluhi
    #2497
    Hi!
    LBA2 másfél órán belül felér.
    Phantasmagoria 1,2 lejött azóta.
    Van még:
    Chronomaster 1CD
    Discworld 1CD
    Police Quest Collection 1CD

    Nemsoká:
    Discworld 2 1CD
    Zanzarah 1CD
    Zork Grand Inquisitor 1CD
    The Last Express 3CD
    Rama 3CD
  • MerlinW
    #2496
    jeeaahh "...mint minden a savban a algopirin..." jeaahhh :DD

    igérem ez is benne lesz a szótáramban:DD