33675


  • LezLee
    #2375
    Axon csak nézz be ide
  • LezLee
    #2374
    Pont ezt akartam írni én is. Óriásit fogsz csalódni Axon. Mindketten ugyanazon a véleményen vagyunk a játékról Justice-al, szóval nem hiszem hogy mi vagyunk a hülyék, és rosszul látjuk a dolgokat.
  • JustIce
    #2373
    szerintem nezz bele a forever worlds topicba:) remenykedtem a gameben, azert is nyitottam:) de olvass bele, ki mit ir a gamerol:)
  • Axon
    #2372
    Szívem szerint máris mondanám, hogy töltsd fel, de nincs hely. Na de valahogy majd csak megoldjuk.
    A TLJ-vel kapcsolatban pedig majd meglátod kedden mennyi ment fel a hétvégén. Ha fent lesz mind a 4 cd akkor tárgytalan, ha valami miatt nincs fent, akkor elkezded felnyomni valamelyik hiányzó cd-t.
  • Axon
    #2371
    Na még két képet elemzésnek egy mélyen szántóat és egy könnyedebbet:



    Ez számomra elgondolkozató. Mindig is misztikus dolognak tartottam egy ajtót a semmi közepén. Tele borzongató rejtéllyel. Már többször használták filmekben, de számomra a legemlékezetesebb egy könyvben olvasva volt. Stephen King Sötét torony sorozatának második kötetéről van szó. Hármak elhivatása a címe ha jólemlékszem. Egyébként a sötét torony sorozatból egy igazán jó kalandjátékot lehetne készíteni. Szinte az egész könyv egy kalandjátékra emlékeztet, amit szinte egy az egyben át lehetne ültetni, minden változtatgatás nélkül.

    A második kép:



    Ez is a játékból való. Ez engem egy Star Office reklámra emlékeztet
  • MerlinW
    #2370
    TLJ-t jövő7 keddtől tudok tölteni, 7végén nem vagyok gépközelben... (asszonnyal is kell foglalkozni, mert már féltékeny Kate Walkerre...)
  • MerlinW
    #2369
    Tegnap jött le. Feltöltsem? Másfél CD
  • Axon
    #2368
    Itt van róla néhány kép:

    Forever Worlds

    Na mondjuk attól még, hogy lélegzetelállítóan szép képeket közölnek egy kaland játékból, nem biztos, hogy az majd kiváltja a lelkes közönségből az elismerő csettintést és a meghatottság könnyeinek folyamatos morzsolgatását a szemünk sarkából.
  • Axon
    #2367
    Sikerült ez lenne az, már hónapok óta ezt használom háttérnek.
  • Axon
    #2366
    Remélem sikerül:

  • Axon
    #2365
    Wow!!
    Ebben a pillanatban találtam a hírt.
    Megjelent egy új kaland játék
    Forever Worlds
    Ami azért is különlegesebb a többinél, mert ebből a játékból szerepel egy háttér már jóideje a gépemen.
    Be is linkelem ide ha sikerül.
  • Axon
    #2364
    Majd az lenne ha látná, hogy kedcenc macsekjával valaki más cicázik
  • Axon
    #2363
    Na akkor, ami biztos. Holnap (péntek) délután elkezdem felnyomni a TLJ első cd-jét. Szombat délben pedig folytatom a többivel, ha addig nem kezdi el valaki a többit. Mivel hosszú hétvége lesz az ünnepek miatt, így kedd regelre fel tudom rakni akár mind a 4 cd-jét.
    Mivel én szombat délután elindítom a munkahelyemről a feltöltést és kedd reggelig nem tudok beavatkozni, jó lenne ha szombat délig jeleznétek, ha valamelyik cd-t feltöltitek.
    Ha jól látom Pluhi is jelezte, hogy feltöltene 1 cd-t, meg talán LezLee és MerlinW is. Csak azért nyöszörgök ennyit, hogy ne legyen ütközés a feltöltésben, mivel ha szombaton elindítom már nem tudok beavatkozni.
  • MIMACSKA
    #2362
    Nem verekedős....:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Axon
    #2361
    Természetesen!
    Lételemem a minél nagyobb kihívások teljesítése.
    Bár nem tudom mit szólnának, mindehhez az ecc-s srácok?
    Na meg az a kellemesen napbarnított nagydarab fiatalember, aki oly magától értetődően ölelget azokon a bizonyos képeken a weblapodon
  • LezLee
    #2360
    Nocsak, nocsak. Megint egy új ruci? Igazán nem akarlak megbántani de nekem az előző jobban teccett :))))
    Persze ezt nem én döntöm el :)
  • Axon
    #2359
    Én sem szemétkedésnek szántam csak úgy kibukott belőlem. .
  • MIMACSKA
    #2358
    Kész az új oldalam (még nem teljesen de müxik)
    www.ecc.hu
    [büszke magára]
  • MIMACSKA
    #2357
    Hehe én azt megvárom. :))
  • MIMACSKA
    #2356
    De igen. Csalódtál???
    A nyár a vérlázító pezsgésé :))
  • IMYke2.0.0.0
    #2355
    Én is pusszantalak rég nem látott (olvasott) barátném...
    Azért ugye, nem ősszel veszed elő a Syberia 2-őt?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • LezLee
    #2354
    Addig tán csak befejezi :))))
  • JustIce
    #2353
    konnyu?:)) azert nem annyira:) qrva hosszu:) foleg hogy minden kis reszlet benne lesz:)mar faj mindenem a gepelestol:)
  • IMYke2.0.0.0
    #2352
    A Syberia II kishazánkban magyar nyelven fog megjelenni, hivatalosan; mint anno a Syberia (1) is...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MIMACSKA
    #2351
    nekem ráér. Én majd ősszel játszom :))
  • LezLee
    #2350
    Jaaa, hát így könnyűűű :))))))))))
  • JustIce
    #2349
    egyenlőre a vegigjaccas is lekot:) hosszabb mint gondoltam. bar puskazok, mivel reszletesen akarom, s fejbol nem tudnam rendesen:) szal angol vegigjáccásbol forditom(nagyjabol:)
  • LezLee
    #2348
    Nekem ami nagyon hiányzott a Syberia 1 és 2-ben, és ami szerintem megdobta volna pár órával a végigjátszás idejét, az a birtokodban lévő tárgyak kombinálásának lehetősége. Tök gagyi volt most a 2. részben amikor volt nálad Y alakú csont, és amikor találtál hozzá szíjjat, akkor a csajszi magától összerakta. Szóval nekem nagyon hiányzott, és tényleg sokkal kevesebb a szöveg benne, mint a GF-ben.
  • pluhi
    #2347
    Nem néztem utána, de negyedannyi szöveg sincs benne, mint a GFben, az tuti. Nem lehet semmit megvizsgálni, a párbeszédek rövidkék.
  • LezLee
    #2346
    Én szívesen segítenék, csak se programozásból, se angolból nem vagyok jó :(
    De ha már játékfordításba kezdenék, az tuti a Black Mirror lenne :))
  • JustIce
    #2345
    par hetbe beletellik tuti:) de ha csak ezzel tudnek foglalkozni...:)
    nagyon szeretned?:)
  • MIMACSKA
    #2344
    nem baj csak szorgosan... :)))
  • CrucifX
    #2343
    Pff, pár száz év alatt valamelyikünk biztos végezne vele, bár ha volt olyan őrült aki nekiállt a Grim Fandango-nak, ez csupán levezetés számára ::)
  • JustIce
    #2342
    en elkezdtem:)de tuti hamarabb vegez vele vagy ezer ember:) na meg eloszor inkabb vegigjaccast irok:)
  • MIMACSKA
    #2341
    Szia Imyke!!!!
    Azért külön köszöntelek téged mert 1000 és egy éve nem láttalak....beszéltünk.
    Szal remélem jól vagy és puszi!

    Srácok! Ki is fordítja a syb2-t? :DDDDDDD
  • MerlinW
    #2340
    Tudjuk Imykénk, de köfi:)
  • IMYke2.0.0.0
    #2339
    Csak felhívnám a figyelmet, hogy épphogy 10 GB alatt van a tárhely!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #2338
    Hmm, azt hittem Te törlöd...:) Bocsi:)
  • zoszt
    #2337
    Az ilyen megnyilvánulások és megvalósított feltöltések miatt váltak számomra szimpatikussá az itteni topiklakók ( ez most nem nyalizás). Én inkább olvasom a fórumot és keveset szólok hozzá , s amikor hozzászólok akkor sem mindig sikerül tisztán kifejezni a mondanivalómat. Így visszaolvasva talán leginkább egy szmájli hiányzik a sor végéről.Ezt most pótolnám :-)
  • LezLee
    #2336
    Ok, töröljünk mindent. Kivéve a Gabriel Knight 3-at :))