33675


  • LezLee
    #2335
    Hééé, mégis csak én vagyok a helyettesed, nem? :))
    Majd én tartom a hátam, én vállalom :))))))))))))
  • MIMACSKA
    #2334
    Cak én vagyok ecc-s lány :)))
    Így is vállalod??? :))
  • pluhi
    #2333
    Ja, és egy CDt én is felnyomok TLJből. Igy már megvagyunk négyen?
  • pluhi
    #2332
    Szerintem töröljünk mindent, kivétel amit valaki személyesen kér, hogy maradjon.
  • LezLee
    #2331
    Már ha szeretik a nagy fejű srácokat :))))))))))))
  • Axon
    #2330
    Ha esetleg lennének ecc -s lányok, azok bátran nekem eshetnek, vállalom ezt az áldozatot, a komplett topic nevében :)
  • MIMACSKA
    #2329
    Húha!!! Tüntessétek el a pluszt mielőtt nekem esnek az ecc-s srácok. :)))))
    Ja a TLJ mehet! Persze csak ha van rá hely!
  • LezLee
    #2328
    Hmmm. Jack the ripper? Én múltkor amikor Merlinw tolta fel a Syberia 2-t, mondtam neki, hogy ha elkezdi, akkor törölheti a Jack the rippert. Persze ezzel nem őt akarom hibáztatni, csak abban reménykedem hogy ott a "fejesek" :)) az ecc-nél ne vegyék észre, hogy pirinkót átléptük a 10 gigás határt.
  • Axon
    #2327
    Hűha!
    Számolgattam az FTP-n. Kétszer is nekiestem, mindkétszer ugyanaz az eredmény jött ki.
    11,2 giga. Átléptük a 10 gigás korlátot.
    Hogy elkerüljük a kellemetlenségeket a Jack the Ripper-t letöröltem, elnézést, ha valakinek még szüksége lett volna rá.
    Ez kb 1,5 giga méretű. Még így is ott vagyunk majdnem 10 gigánál.
  • Axon
    #2326
    Belenéztem a tükörbe.... és igazad van tényleg elég nagy a fejem, így mától kezdve lehet az új becenevem "fejes". Na de a többiek már nem biztos, hogy örülnének ennek a remek új becenévnek.
    Ebben a topicban megpróbálunk - egyben mintául szolgálva "dicső" politikusainknak - demokráciát megvalósítani.
    Itt mindenki egyenlő... asszem ezt utoljára a francia forradalomban mondták ki.
    Ha azt nézzük, hogy egyeseknek már jóval több kalandjátékuk van, mint újonnan jött bajtársaiknak úgy már nem biztos az egyenlőség, de nézd azt az oldalát, hogy akinek több van, annak többször kell feltöltenie a szerverre, míg letöltenie csak igen-igen tritkán tud egy-egy még hiányzó gyöngyszemet.
    Kérésre minde felkerül és hidd el, hogy csak a helyhiány szab korlátot. Ha Mimacska ma bejelentené, hogy mától 10 giga helyet 1000 gigát kapunk, éjjel-nappal töltögetne mindannyiónk, hogy az összes létező kalandjátékot feltoljuk amit bírtoklunk.
  • Axon
    #2325
    Nem tudom miféle alvilági kapcsolataid vannak, de egyre-másra szerzed be a jobbnál-jobb feketepiaci cuccokat
    Estatica 2 -re azóta vágyom amióta megjelent. Az Estatica 1 nekem is megvan eredeti cd-ről. Nem mondom, hogy ISO-ban, mivel akkor még nem volt védelem a cd-ken így simán lemásoltam egy alkönyvtárba az egész cd tartalmát. Na most ha volt rajta audio track, akkor gáz, de egyébként eredeti gyári cdről van meg ha érdekel. Az Estatica 2 csak rip-ben van meg. Ez a rip semmiféle hangot nem tartalmaz így élvezeti értékéből levon úgy 80 %-ot, a maradék 20-al meg nem tudok mit kezdeni.

    A többi programot nem ismerem, de majd utána nézek. Szerintem szép sorban felkerülhet mind a szerverre, ha vállalod. Addig mi "többiek" kőkemény ökölharcal eldöntjük melyik legyen az első
  • MerlinW
    #2324
    de a TLJ 2-ig biztos:D
  • MerlinW
    #2323
    PluhiPluhi:D Időnk mint a tenger:D Unatkozni amúgy sem fogunk annyi stuffunk van éppen...:D Szép lassan felcsorognak az alábbi kalandok az csak üde színfolt lesz szívárványosan kalandos életünkben:D Egészen a Syberia 72-ig...:D
  • zoszt
    #2322
    Támogatom az ötletet, és köszönet minden nagy fejesnek aki rábólint.
  • pluhi
    #2321
    Akkor ez eddig 14 CD.
  • MerlinW
    #2320
    én egy Under a Killing Moon -t és egy Pandora Directive-et látnék szívesen:D
  • CrucifX
    #2319
    Óóó, Blade Runner naon kellene, többit sajna nem ismerem :(
  • MerlinW
    #2318
    Én segíthetek TLJ feltöltésben
  • LezLee
    #2317
    Ok, engedélyezve :))
    Nekem személy szerint az lenne a kérésem, hogy a Gabriel Knight 3, és az Alone 4 maradjon még, mert még nem volt időm őket leszedni, és érdekelnének. A többi szerintem mehet a levesbe.
    Én is segítenék szívesen a feltöltésben, csak sajnos én hülye, annak idején nem írtam ki cd-re, és töröltem :((
  • pluhi
    #2316
    Hi!
    Amber-Journeys Beyond
    Blade Runner
    Ecstatica 2
    Under a Killing Moon
    The Pandora Directive
    Overseer
    Shivers 2

    Ezeket szereztem legutóbb. Mind ISO.
  • CrucifX
    #2315
    Detto, párhuzamosan töltöttem le MerlinW-vel, így ma már csak az uccsó 2 filet kellett lekapnom. Gyönyörű kis játék, habár most egy csöppet elakadtam, nemigazán akarnak beengedni a szerzetesek csöppnyi kis önkormányzati lakásukba :)
  • mandm
    #2314
    Köszönet a syb2-ért mindenkinek, aki tett érte, hogy letölthető legyen.

    Áldás nékik!
  • Axon
    #2313
    Na akkor mozdítsuk el magunkat a mélypontról.
    Megérett a helyzet a takarításra a szerveren.
    Töltsük fel végre újra a TLJ-t. Sokan kérik és ez ennek a szervernek a lényege. Ha más nem kezdi el, akkor én a héten elkezdem felnyomni az ftp-re és a régebbiek közül szépen folyamatosan törölgetek.
    Lőjetek le ha nem értetek velem egyet :-)
  • Axon
    #2312
    Szeretném bejelenteni, hogy a szerveren levő Alone 4 -nek semmi baja, csak én voltam balfa... Leszedtem újra és tökéletes.
  • MerlinW
    #2311
    Majd jegyzetelek neked:DD
  • MerlinW
    #2310
    Fent van a Syb2 lehet töltögetni:D

    Nekem csak ezek nincsenek meg:
    #19: Pepper's Adventures in Time
    #15: The Pandora Directive
    #12: The Last Express
    #9: The Lost Files of Sherlock Holmes
    #5: Gabriel Knight: Sins of the Fathers
  • JustIce
    #2309
    na mar 2en vagyunk:)
  • zoszt
    #2308
    Én jelentkezek nagyon szívesen! :-) Én sem találom sehol ezt a játékot, pedig kerestem. Úgyhogy már majd megdöglök érte.
  • JustIce
    #2307
    aham:( na majd lesz vmi
  • LezLee
    #2306
    Ha még szerzel pár jelentkezőt, aki majd meg dögölne a Longest journey-ért, akkor esetleg felrakjuk majd a szerverre. De az a baj, hogy nagyon sok helyet foglal, 4 cd-s.
  • JustIce
    #2305
    Far Cry tenyleg szep game, de nekem multiban nincs idom ra. single kuldiket megcsinaltam, s ennyi. diozni sincs idom multiban mostanaban, pedig mar csak multiban jatszom vagy 2 eve. ezert jo a sacred. singleben is jo meg.
    De ami idegesit: a longest journey-t meg mindig nem szereztem meg:( vki help!:)
  • Axon
    #2304
    A Far Cry cirka 10 percig kötött le. A grafikája viszont tényleg lélegzetelállító, pont ezért is néztem meg. Sikerült egy igen izmos gépen full grafikán nyomnom.
  • Axon
    #2303
    A Diablo 1 nekem is nagy kedvencem volt. Két hőssel is (varázsló, amazon) is többször körbe vittem. Már szinte isteni képességeik voltak. Azt még anno telefonos modemmel, multiban is próbáltam az interneten. Több-kevesebb sikerrel. A 2. rész már nem volt olyan nagy hatással rám. Ha jól emlékszem mindegyik karakterrel elkezdtem, de egyikkel sem vittem végig.
    A sacred-et pont tegnap próbáltam ki és elég jónak tünik. Főleg a vámpírnő jött be nagyon. Azon kívül még a nyilazós amazonnal próbálkoztam, de elvéreztem a legelején.
  • Axon
    #2302
    Szerintem ezt a listát kellene/illene beszereznünk.
    Át is nézem mi van meg nekem, és mi hiányzik.
  • Axon
    #2301
    Megnyugtathatlak, hogy nem csak macsek miatt strapáltad magad :)
    Én is arra vártam, hogy fent legyen a szerveren. Ma délután fogom leszedni.
    A Crystal Key2 megvan én is fel tudom tolni.
    Az Egyiptian Prophecy engem is érdekelne ha feltolná valakit.
    Hát ennyi :)
  • moonster
    #2300
    A FARCRY tesóm 1500+ , g3 ti 500 gepen is nagyon frankon fut. Sztem probald ki, nagyon jol skalazhato motorja van. A játék pedig hihetelenül szines, élethűen színes.
    Must have kategória...
  • LezLee
    #2299
    Hát ritkán én is összeakadok pár fps-sel. Mint pl. Mohaa, Call of Duty, meg még régen a Half Life. A Far cry-hoz viszont már lassú a gépem :( ... pedig érdekelne.
  • MIMACSKA
    #2298
    NNNa fen van a syb2???
    Mert akkor leszedem és félrerakom karácsonyra. Csak aztán el ne felejtsétek a fejtörőket ha majd elakadok :))
  • JustIce
    #2297
    hat a crystal key 2 nem tunt tul jonak, de nem szeretek torolni adv. gamet amit nem jatszottam vegig:) igy voltam a csi 2 vel is:) azert nyomtam vegig csak, mert idegesitett hogy torlom csak ugy:) bar a jack the rippert toroltem vegigjaccas nelkul:) Grim Fandangot nekem is be kell meg fejeznem. Gabriel Knight 3-at nem ismerem:( Alone 4-et vegignyomtam meg amikor kijott. amugy szinte csak adv. gamekkal jatszom, ami alol kivetel a diablo:) miota kijott diablo, allandoan fenn van a gepemen. szal mar jo sok eve jaccom vele:) dio1, hellfire, dio2, exp.hozza..szal az egyik kedvencem:) emiatt jaccom a sacreddel is:) na meg neha nekiallok olyan gameknak mint pl freedom fighters, far cry, mohaa, ilyesmi:)
  • LezLee
    #2296
    Amúgy még nálam befejezésre vár a CSI, meg a Grim Fandangot sem nyomtam még végig. Pedig az is nagyon jóó. Ja és akkor még itt van az Egyptian Prophecy, akkor ott van a szerveren a Gabriel Knight 3, meg az Alone in the dark 4. Hát játékdömping ezerrel, csak kapkodom a fejemet, hogy mivel is kéne nyomulni :)))