33675


  • zoszt
    #2415
    Most jön az újabb bepofátlankodásom, izé ..., valaki megdobhatna az ftp elérhetőségével. Remélem nem kell különböző próbákon átmennem? Nagyon félek a büntetéstől.
  • pluhi
    #2414
    Tojja. Próbáltam én is ACE-t egyszer, a különbség elhanyagolható volt. Megnézem mi a helyzet az új verzióval.
  • Axon
    #2413
    Sikerült elindítanom a tömörítést, így a TLJ 2. cd-je már tömörítve megy fel.
  • Axon
    #2412
    Az ACE nekem is nagy kedvencem, szinte csak azt használtam az elmúlt 2 évben. Aztán megdöbbenésemre csináltam jó pár összehasonlító tömörítést a rar-al és kivétel nélkül mindig a rar győzött. Mostanbában elkezdtem kicsit hanyagolni az ACE-t. Én még a 2.2 es windows-os, és a 2.04-es dos-os verziórol beszélek, nem is néztem, hogy mostanába jelent-e meg frissítése.
  • Axon
    #2411
    Pluhi, ha nem gond én azt szeretném ha nekem a nyuszi az Estatica 2 tojná.... izé... hozná.
    Ha meg tudod oldani tedd már fel valamikor. A teljesség megvalósítasa miatt én melléteszem az 1. részt az inyencek kedvéért. Az elvileg betömörítve nem túl nagy falat.
  • Axon
    #2410
    A TLJ első cd-jét felnyomtam. Látom a 3. és a 4. is felkerült időközben. Sajnos nekem nem volt időm tömöríteni.
    Délben el tudom indítani a 2. cd-t is ha nem lesz rá addig jelentkező. Ha el tudok innen szabadulni 5 percre, akkor elindítok egy betömörítést, ha nem sikerül, akkor pusztán az iso-t nyomom.
  • MerlinW
    #2409
    Pluhi: vagy felnyomod az 1.8GB-t, vagy nyomjuk cd-nként max rartömörítéssel oszt cd-nként feltloljuk... +lehetme próbálni az új ace-el, azt mondják jobban tömörít... de ugye ez programfüggő...
  • pluhi
    #2408
    3-as, 4-es CD-t és a fixet tolom.
  • pluhi
    #2407
    Tömöritve 1.8G az egész TLJ, csak mondom.
  • CrucifX
    #2406
    Én kiírtam, de egy kollégámnak. Mást viszont tudok tölteni, ott van a listán, hogy mi van a birtokomban!
  • MerlinW
    #2405
    én mondtam hogy besegítek a TLJ-be...
  • Axon
    #2404
    Na rendet raktam az ftp-n, remélem ezzel nem szabadítottam magamra a népharagot.
    6,5 giga anyag vant fent, így lett 3,5 gigánk. A Grim-et még egyelőre fent hagytam, de az is mehet ha van feltölteni való. Az még kb 1,3 giga helyet jelent.
    A Tlj kb. 2,6-2,7 giga, így az Estatica 2 is felfér.
    Ha van még kívánság akkor most bátran licitáljon mindenki, hiszen a Grim helyére egy 2 cd-s kaland is elfér.
  • LezLee
    #2403
    Én már mondtam hogy szívesen segítenék, de sajnos annak idején nem volt 4 cd-m, hogy kiírjam a TLJ-t, így hát amikor végignyomtam, töröltem. Sorry :))
  • pluhi
    #2402
    KQ:1-6, Ecsatica 2 OK.
    Töröld a Bad Mojo-t és a IHNMaIMS-et is, nem kell a kutyának se. Dig is régen fenn van és a GF is. Szerintem le velük. Aki nem ért egyet sikitson.
  • Axon
    #2401
    Nemsokára 6 óra és elkezdem a TLJ 1. cd-jének feltöltését.
    Holnap délben pedig a többit.
    A Midnight N. -t törlöm le először, hogy helyet csináljak.

    Pluhi te pedig felnyomhatnád az Estatica 2-t, ha nem lesz ellenvetés.

    Mit takar az a King Quest Antology?
  • pluhi
    #2400
    Hogy valami lényegesről is beszéljek. Mi lesz akkor a feltöltéssel? Mondtam, hogy megvan a TLJ, de van nálam más is, ami esetleg érdeklődésre tarthat számot. A TLJ megvan itt szinte mindenkinek, csak ha feltöltésről van szó, mindenki elhallgat. (Akinek nem inge, annak gatyája.) Ha csak Axon nyomja, az sokáig fog tartani (pláne ha megszakad valami miatt az ünnep alatt), négyen meg egy nap felnyomhatnánk.

    Egy két újabb cucc:
    Broken Sword 2CD
    Indiana Jones and the last crusade 1CD
    Kings Quest Anthology
    Kings Quest I,II VGA Remakes
    Monkey Island 1 1CD (Audio trackek)
    Gobliiins ISO nemsoká
  • LezLee
    #2399
    Justice: én mindenképpen a Black Mirrort javasolom. De szerintem itt már mindenki tudja, hogy nekem a BM a kedvenc. És ezen még a Syberia 2 sem változtatott. Úgyhogy most azonnal kezdj neki a BM-nek, ha el akarod felejteni ezt az utsó két szörnyűséget, és végre egy igazi jó kalanddal akarsz nyomulni. Ha szereted a darkos, horroros hangulatú gameket, akkor biztos be fog jönni.
    Hajrá! :))
  • pluhi
    #2398
    Most irjam azt, hogy a Grim Fandangot vedd elő?
    BTW Syberia 2. Két haverom is félbehagyta a faluban, mert megunták. No comment. A Syberia 1-et mindketten végigtolták anno. Ők teljesen elfogulatlanul álltak neki, nem járnak forumokra, nem olvasnak reviewkat. Szimplán átvittem nekik, mikor lejött.
  • MIMACSKA
    #2397
    bár enm szívesen vitatkozom veled. :))
  • MIMACSKA
    #2396
    Nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TLJ!!!!!!!!!!!!!!!!! nekem legalábbis!!!
  • mochee
    #2395
    Jácc a Black Mirrorral vagy a Syberiával, ha el akarsz felejteni mindent most a szünetben, és csak is egy játékra akarsz koncentrálni, amit nem hagysz addig abba, míg végig nem vitted.
  • MerlinW
    #2394
    A helyes sorrend:
    - Syberia 1
    - Syberia 2
    - Runaway
    - Black Mirror

    az uccsó kettő teccés szerint felcseérlhető:)
    Jah és a Midnight Nowhere-t sem felejtjük el:)
  • JustIce
    #2393
    en is igy jartam:) ahogy lattam kijott a game(gamek) rogton le is szedtem. hat igy jartunk. no de en most nem is tudom mivel jaccak:( lehet hogy runaway the road adv.nak kezdek neki.. vagy syberia 1, vagy black mirror..
  • MerlinW
    #2392
    Jááj, de... 5CDnyi felesleges töltögetés/várakozás... kellett ez nekem?:D No sebaj, legalább van időm tologatni a Syberiát és a Mindnight-ot..:)
  • JustIce
    #2391
    jo kis gamek nem?:)
  • MerlinW
    #2390
    Hát az egyiptomos cucc sem kötött le..:D maradok inkább a standard point and click-nél..:D
  • MerlinW
    #2389
    Kipróbáltam ezt a forever lótúrót... hogyismongyam...:) Sztem volt 2 grafikus, akik csak rajzolnak és fingjuk sincs, mi az a kalandjáték, és... és... ennyi... a programozó valami nigériai cserediák lehetett, 5letgazda meg nem volt csak úgy jött... félelmetes dolog ez 2004-ben... mármint hogy ezért pénzt kérnek.. no mind1 töröltem.

    Most kipróbálom azt az egyiptomos stuffot, oszt meglássuk...
    grrr..
  • LezLee
    #2388
    Hát némi jóindulattal alap és középfok között. Szóval felirat nélkül nekem elég nehézkes lenne, úgyhogy sajna ki kell hagynom. Annak semmi értelme, hogy végigjátszás alapján nyomjam végig a gamet, abban semmi élvezet nincs.
  • mochee
    #2387
    Nemtom, hogy mennyire veszi ez el nálad a játék élvezetét, de van hozzá végigjátszás a
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcNn/Necronomicon.htm
    címen.
  • mochee
    #2386
    Nincs. Milyen fokon tudsz?
  • LezLee
    #2385
    Mochee: tényleg nincs felirat a Necronomiconban? Mert ha nincs, akkor az én angoltudásom nagyon kevés lesz hozzá.
  • mochee
    #2384
    Necronomicon topic van, irtam is oda egypárat.
  • szurmakotium
    #2383
    Asszem nekem meg is van a necronomikon.. lehet hogy nem eredetibe de mintha meglenne ... 2 cd-s game point click mint a drakula. Nem emléxem már rá pontossan de mintha nem lett volna subtitle a gaméban és ez engem bosszantott ... Elég sokáig eljutottam benne de elvesztettem menet közben az érdeklődésem iránta ...

  • LezLee
    #2382
    Csak vigasztalásképpen mondom: abszolút nem volt különszám a hozzászólásod, mivel itt a TLJ topicban már hosszú ideje nem magáról a játékról van szó :)) ... hanem az összes kalandjátékról. Tehát abszolút ide vágott amit írtál, és annyit reagálnék még az üzenetedre, hogy: egyátalán nem várok tőle egy istenjátékot, mivel a sztori elején kívül szinte semmit sem tudok róla, még képeket sem láttam belőle, mégis megfogott a sztorija, nekem olyan Black Mirrorosnak tűnik, mondom ezt úgy, hogy még egyetlen egy képet sem láttam belőle :)))
  • Axon
    #2381
    Egyáltalán nem zavartad meg a topic-ot.
    A beszerzési kis hadjáratod engem is emlékeztet egy-két programom beszerzési kálváriájára.

    Az jó lenne ha néhány szóval bemutatnád. Esetleg hasonlítanád valamelyik ismertebb programhoz.
  • mochee
    #2380
    Nehogy igy legyen a Necronomiconnal. Remélem nem lesz szar, szóval még mielőtt leszednéd tőlem, elmondok egy kis mesét:

    Hol voltam hol nem voltam, megjelent a Necro, és tisztára beizgultam rá, csak nem tudtam beszerezni technikai okok miatt. Aztán hónapokkal később kapcsolt az agyam, de akkorra már egy egészségesen elfeledett játék lett belőle, de olyan durván, hogy még internet címet sem találtam hozzá. Megint hanyagoltam a dolgot, viszont akkor kezembe került egy már oszladozó poros pc guru, amiben kábé le volt irva a sztori, akkor a necro-mánia ismét urrá lett rajtam. Eltelt hasztalan kereséssel hosszú idő, és már majdnem megrendeltem amerikából, amikor rájöttem hogy a postaköltség 2x annyi mint maga a cucc, és hogy nem is a pc gammát raktam a kosaramba, hanem azonos nevű könyvet sikerült majdnem megrendelnem. Erre dc-n találok valakit mikor már semmit nem tudtam kitalálni, és kis nyalizás után letöltöm a cuccot.
    Szóval igy az évek elteltével annyira belebolondultam a játékba, hogy az hihetetlen, pedig kevesebb mint 5 screenshotot láttam belőle össz-vissz. Amikor kipróbáltam kis csalódottságot éreztem, mert magamban már szinte egekig emeltem a játékot. Most pár hét után elővettem ujra, és már hogy tudtam mire számítsak egész nagy a kedvem játszani vele.

    Bocsi a Necronomicon különszámért ide a TLJ topicba minden TLJ-zőtől, mer mongyuk a két játéknak annyi köze van egymáshoz, hogy mindkettő kaland, és hogy mindegyiket qrva nehéz beszerezni.
    LezLeenek meg annyit üzennék, hogy remélem nem az jött le a hozzászólásaimból, hogy a necro a legnagyobb földi királyság, mert én már ezt hittem róla egyszer, ami azért nem igaz.
  • Axon
    #2379
    Emiatt azért nem fogok álmatlanul forgolódni.
    Mindenesetre az adventure campani boszorkánykonyhájából érkező cumókat erős fentartásokkal fogom ezután kezelni.
  • LezLee
    #2378
    Ugyan már. Nem a lelkendezéseddel volt a gond, hanem a játékkal. Én is annyi, de annyi játékot vártam már tűkön ülve, nagy lelkendezéssel, és amikor kijött, még nekem égett a pofám, hogy ezt vártam annyira. Ilyen volt mostanában a Midnight Nowhere is. Már fél évvel a megjelenés előtt felfigyeltem rá, jónak tűnt a sztori, jók voltak a képek, mégis egy nagy ratyi lett szerintem a játék.
    Szóval lehet lelkendezni nyugodtan egy játékért, csak sajnos mostanában túl sokat csalódunk :))
  • Axon
    #2377
    Benéztem.
    Levontam a megfelelő konzekvenciákat magamra nézve.
    Legközelebbi lelkendezésemet már roppant kondos előtanulmányok után fogom csak megtenni...
  • LezLee
    #2376
    Ja a másik: hallottatok már a Necronomicon c. kalandjátékról? Esetleg játszott is már vele valaki? A sztori alapján elég jónak tűnik, olyan Black Mirror stílus, csak asszem fps nézetű, és ha jól tudom 2001-es. Csak azért kérdem, mert meg van egy gyereknek innen a fórumról (mochee), és ha minden igaz, a hétvégén lekapom tőle dc-n keresztül. És ha van rá igény és hely, akkor fel is pakolnám szívesen becses kis szerverünkre :))