33675


  • Axon
    #2455
    Hát... ha a férfi énemre halgatok, arra amelyik szőrös, sörvedelő, vadállat, amelyik beveri mindenkinek a képét, a mamut gerincét kettéroppantja és a nőstényeket a hajuknál fogva rángatja be a barlangba akkor... igen.
    Ha az intelektuális, technokrata, felvilágosult, de azért lokálpatrióta ettől függetlenül józanon gondolkodó, az emberek véleményére sokat adó társas lény énemet kérdezem, akkor...nem.

    Hajaj.... melyiket is kérdezzem???
  • LezLee
    #2454
    Biztos vagy benne, hogy ki akarod próbálni??
    Sokak szerint egy nagy rakás, unalmas fos a játék. De a Te döntésed :))
  • Axon
    #2453
    Az Egypthian prophecy megvan még valakinek?
    Meg akartam vizuálni, de sajna csak 1,5 cd jött le aztán megszakadt a letöltés, végleg.
    Ha igény van rá felmehetne az egész, de ha nincs, akkor valaki felnyomhatná a 2. cd-t addig amíg lecibálom és azután a 3. cd-t azt is addig amíg le nem szedem.
  • Axon
    #2452
    Azért a lényegesebbeket (kedvenc ital, legérzékibb pont, kedvenc fehérnemű, kedvenc figura.... ) megtartottam magamnak ;-)
  • MIMACSKA
    #2451
    hagyjátok!!!!
    Had udvaroljon!! :))
  • MerlinW
    #2450
    Most mér teregeted ki a belső információinkat?:DD
  • Axon
    #2449
    Ha ennyire tetszik, akkor hamar belopod magad Mimacska szívecsücskébe, ugyanis neki a TLJ az etalon.
  • zoszt
    #2448
    Belekóstoltam a TLJ-be és nagyon tetszik.Még az elején tartok, a környezetet fedezem fel,de jó hangulatú játék.
  • Axon
    #2447
    Leszedtem az Estatica 2-t.
    Szuper!
    Ami kölön öröm, hogy van windózos telepítője is, és tökéletesen fut XP alatt, pedig ez még DOS-os játéknak készült és a végén csinálták meg win95 kompatibilissá, úgy mit anno a Red Alert 2-t.
  • Axon
    #2446
    Akkor kalandra fel! :)
  • zoszt
    #2445
    Le is jött szépen.:)))
    Kipróbálni még nem tudom; vagy töltök vagy játszok, a kettő együtt nem megy, kicsi a vinyó.Köszönettel tartozom: egy régi vágyam vált valóra a TLJ birtoklásával.
  • Axon
    #2444
    Na végre sikerült kijózanodnom....
    Úgy látom a TLJ 2. cd-je is felment szépen. Töltsétek észnélkül :-)
    Köszönet az Estatica 2 -ért. Akinek tetszik az Alone in the dark bármelyik része, annak ez is fog.
  • CrucifX
    #2443
    Valószínüleg, esetleg kevés a helyed a vinyón. Nekem semmi bajom nem volt vele!
  • zoszt
    #2442
    Azt teszem.:-))
    A Syberia 2 első cd-jénél crc hibát jelez a winrar, de szerintem nálam van a hiba, mert mikor a hdc-ről töltöttem le akkor is ez volt, miközben más boldogan játszott a kalanddal.Régi lehet a winrarom vagy mi a túró??
  • MerlinW
    #2441
    nóbel díjat neked! nóóóbel díjat!!:DD
  • CrucifX
    #2440
    Ez a baj, mindig a SAJÁT hangulatukhoz öltözködnek. Nem lenne egyszerűbb, ha állandóan bikiniben lennétek? :) (na jó, télen nem. akkor felvehettek egy pólot :D )
  • MIMACSKA
    #2439
    Nem csak unatkozatm.
    :))
    De ez jó lett.
    Csináltam két nyárit most azokat fogom váltogatni.
    Egy igazi nő mindég a hangulatához öltözik :D
  • CrucifX
    #2438
    Oh Mimacska, már megint új logo? Ez lett a hobbid? :)
  • MIMACSKA
    #2437
    Szívesen :))
    tőtsél szorgosan! :))
  • zoszt
    #2436
    Nyilvánosan is szeretnék hálát rebegni jótündérünknek,aki megtisztelt bizalmával.
  • MerlinW
    #2435
    Kellemes sonkapartit mindenkinek!:)
    Macsek: köszi a cickókat,
    Pluhinak az EC2-t:)
  • LezLee
    #2434
    Hmm, teljesen meghatódtam kedvességedtől. :)))))
    Ja és boldog húsvéti nyuszit mindenkinek! :))
  • MIMACSKA
    #2433
    Ajándék mer húsvét van. :))
    És nem fogtok összeveszni mer kopasz.
    :DD
  • MIMACSKA
    #2432
  • MIMACSKA
    #2431
    Na akkor most van elérésed vagy nincs????
    Mer ilyenkor szoktam privit kapni, hogy adjak elérést. :))

    Nagymellű szőkék????
    hmmmm.

    LOOOOLL! :))
  • zoszt
    #2430
    Kellemes húsvéti ünnepeket!
  • CrucifX
    #2429
    Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket
  • zoszt
    #2428
    Látom az illetékesek sem tudnak megállapodni a kiállandó próba kapcsán.Így semmisnek nyilvánítom.Az első feltételt különben bármikor szíveasen!
  • LezLee
    #2427
    nem baj, gyühet :))))))
  • pluhi
    #2426
    Ja, és akció-kaland, nem hagyományos nyugis cucc.
  • pluhi
    #2425
    Nem játszottam még vele. Az első rész megvolt annak idején 386on. Grafikája miatt hiresült el, spec technikával ellipszoidokból épitették fel a karaktereket. Az AitD után üditően plasztikusnak hatott. Ezen kivül fincsi egyedi horroros hangulata is volt.
  • LezLee
    #2424
    Ez az Ecstatica 2 mikori játék, mert még nem nagyon hallottam róla. Pluhi mondanál róla pár szót, csak hogy érdemes-e leszednem?
  • pluhi
    #2423
    Ecstatica 2 felért. Minden csiribiri nélkül megy XP alatt asszem. Sfvket is mellékeltem.
  • MIMACSKA
    #2422
    Egyél sonkát :)))
  • LezLee
    #2421
    Persze, hogy tévedés! :))
    Az kérem el lett írva... LezLee-nek két nagymellű, ja és nem barna, hanem szőke!!! :))))))
  • MerlinW
    #2420
    Úúúúgy fáj a hááátam...
  • MIMACSKA
    #2419
    Tévedés.....!!!!!:)))))
    A harmadik nem feltétel
  • pluhi
    #2418
    Megnéztem mit tud a Winace 2.5 és a Winrar 3.30. A winrar minden esetben jobban tömöritett (a különbség kicsi), de a Winace nem kevéssel gyorsabb! TLJ CD1 iso best tömcsizés 18:30 a winrarnál, 12:30 a winacenél. A különbség 7Mb a rar javára.
  • zoszt
    #2417
    Az elsőt bátran vállalom.I will give her a foot massage.
  • CrucifX
    #2416
    Próba? Dehogynem. Meg kell maszíroznod mimacska lábát, aztán MerlinW hátát, végül pedig hoznod kell két nagymellű barnát nekem :)