33675


  • CrucifX
    #2615
    Nem éri meg, egy dolog miatt: magyar szinkron. Botrányos, az évszázad leggyengébb eresztése, inkább kuporgassatok egy kis pénzt az angol verzióra!
  • CarajoEsp
    #2614
    Akit érdekel és szereti a pre-s kalandokat azok: 999ft-ért megkapják a Scizmet. Nem mondom ,hogy ez minden idők legjobb kalandja ,de egy végigvitelt megér. MediaMarktban.
  • MerlinW
    #2613
    Axon: mennyi idős vagy?
  • MerlinW
    #2612
    Gratulálok! Sok boldogságot nektek!:)

    "Nők... se velük... se... áhh..." (Rémrendescsalád)
  • Axon
    #2611
    Köszi!
  • Axon
    #2610
    Természetesen egy gyerek :-)
    Amire még decemberig várnunk kell
  • CrucifX
    #2609
    Gratula.

    "Legyen a nejed vörös" :)
  • zoszt
    #2608
    Na, gratula. Zajlik az élet. TFT monitor, feleség, mi jöhet még ezután? :))
  • Axon
    #2607
    Látom kezd egyre hátrább csúszni a topic. Már a 3. oldalról hoztam vissza.
    Mostanában ritkábban leszek, ha egyáltalán leszek.
    Jövőhéten megnősülök.... ehhez nincs kommentár ;-)
    Bár a nászutat egy hónappal eltoltuk, azért bőven volt/van/lesz tennivaló ami elvonja az időt a netezéstől.
    Csak a Rémrendes családból tudok idézni:
    "Bad fiam, sose nősülj meg!"
  • MerlinW
    #2606
    az elsőre gondoltam én is. Az volt egyedül használható. de az nagyon:)
  • mandm
    #2605
    Az első rész: Lands of Lore: the Throne of Chaos
    A többi nem volt nayg siker, mivel addig-addig tologatták a megjelenést, hogy mire elkészültek elavult a technikájuk
  • mandm
    #2604
    Ha egyszer hazaérek..., akkor feltehetem. Csak engedély kell hozzá!
  • Randal
    #2603
    Lands of Lore: the Throne of Chaos --- 18 mega
  • Vajákos Mimóza
    #2602
    Ugyanarról a programról beszéltek?!
    Csak azért kérdezem, mert három progi is volt 'Lands of Lore' névvel:
    << kattints ide >>
  • MerlinW
    #2601
    Zoszt: köszi:)
    Randal: LoL hogy lehet rippes? nem emléxek hogy lett volna benne bármi amit ki lehet szedni:)
  • pluhi
    #2600
    Teljesen jól, nem volt semmi gond vele.
  • Randal
    #2599
    A Gabriel knight 3 hogy fut Xp alatt? mert elég csúnya képe van, mármint a szinek furák...
  • Randal
    #2598
    A Lands of Lore-t most nyomom Xp-n. Jó kis játék, csak ripes.
    Úgyhogy engem érdekelne:)
  • zoszt
    #2597
    Nagyon baba, bár az eddigi sem rossz.
  • MerlinW
    #2596
    csinálok ám én is új weboldalt, megnézhetitek az eddig elkészült tervet itt
  • mandm
    #2595
    A TFT vs. CRT témához:
    Én a melóhelyemen TFT használok. Munkához kitünő (kontaktlencsém van) nem fárad a szemem, nem könnyezik. Otthon CRT (egy régi IBM). Többször van, hogy ez elött is ottragadok. Arra figyelek, hogy a fényerő ne legyen túlságossan erős inkább gyengébb. Gondoskodok a félhomályról, hogy így is jól lássam. Tehát a CRT elött is lehet időzni csak már az elejétől kezdve úgy kell beálítani, hogy legkevésbé terheje a szemet.
    A TFT játékra is alkalmas lehet, pl a GRIM FANDANGO-t, RUNAWAY-t, végig egy laptopon játszottam TFT-s képernyővel. Igaz MOHA-t nem próbáltam.
    MÁS:
    Jut eszembe otthon a szekrény mélyén gyári cd-n:
    "LANDS OF LORE" (klasszikus RPG) és
    "The Legend of Kyrandia: Hand of Fate" (ősi kalandjáték)
    ha vki szeretne nosztalgiázni, vagy ki akarja használni az elfekvő 486-osát, ill. aki WinXP alatt kompatibilitási kihívásokat akar
  • Randal
    #2594
    Sziasztok!
    régebben már jelen voltam egy picinykét, de nem működött az ftp elérésem.
    kaphatnék logint meg jelszót, megpróbálnék megint bejelentkezni, hátha...

    Előre is köszönöm!
  • MIMACSKA
    #2593
    52 új üzi
    Á Imy előkerült :))
  • Vajákos Mimóza
    #2592
  • IMYke2.0.0.0
    #2591
    Ja, továbbra is az aláírásomban lévő oldalról van szó...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2590
    Fellőttem az új oldalamat.
    Az RPG-listánkat teljesen megújult, és az eddig elküldöttekkel kiegészítve jövő hétre lököm fel. Kis türelmet kérek, most pörgök, de megint púpozódnak a dolgok...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Vajákos Mimóza
    #2589
    A CD-n lévö Audio sávokban.

    << Alone in the Dark 1 - topic >>

  • MerlinW
    #2588
    miben különbözik a floppystól?
  • Vajákos Mimóza
    #2587
    Igen, az Alone 1-nek nagyon örülnék, köszönöm elöre is!
    A többi megvan (a Zanzarah kivételével), de az annyira nem fogott meg, a screenshot-ok alapján.
    A Last Express viszont igencsak jó lenne, köszi azt is!


    A Zork-sorozat Grand Inquisitor-ját is viszem, ha kell.
  • pluhi
    #2586
    Fussunk. Alone in the Dark 1 iso kell? Ez vonatkozik a többiekre is, asszem ezt még nem irtam.
  • Vajákos Mimóza
    #2585
    Némi kiegészités a CD-s verzióhoz:
    A régi szoksokkal ellentétben itt nem adat+audio sávok vannak a lemezen, hanem egy kb. 150 MB-os .sou kiterjesztésü állományban (iMuse engine) van eltárolva a hang (ha jól rémlik).

    A lényeg az, hogy az egész cucc tokkal-vonóval csak 160MB.
  • Vajákos Mimóza
    #2584
    De. Összefut(hat)unk a héten (ha ráérsz), aztán hozzádvágom.
    Amúgy is nálam van még a Black Dahlia-doboz, odaadnám azt is.

    (Persze ez csak egy ötlet, ha nem jó most, semmi gond, elhalasztjuk.)
  • MerlinW
    #2583
    Discworld 2-re én is nyomok egy voldot:)
  • pluhi
    #2582
    Kösz, ISO nincs senkinek? Mert hónapok óta nem jött már egy deka sem belőle emulon, 84%-on áll. Ezért kérdeztem rá.
  • CrucifX
    #2581
    Arra én is szavaznék, nekem egy brutálgyenge RIP verzió volt, ami egy óra után szépen összemlott. Videók, zene és hangok persze nem voltak, úgyhogy élvezhetetlen.
  • fucko
    #2580
    A discworld 2 nagyon jo lenne :)
  • Axon
    #2579
    Nem akartam it késhegyremenő vitákat kirobbantani monitor ügyben. Egyszerűen az a szerencse ért, hogy beszerezhettem egy szupi TFT monitort és örömömet meg akartam osztani másokkal is. Bár a mai világban ezt sajnos rosszakaratúak, dicsekvésnek neveznék. Ez tényleg távol állt tőlem.
    Mint mondtam, nekem egy 19"-os crt monitorom volt és hihetetlenül selejtes valami volt. Az új TFT viszont álom szép. Eddig 3 filmet néztem meg rajta és a Far Cray-t is nyomtam rajta vagy fél órát, full grafikai beállításokkal. Nem akarok vitatkozni technikai adatokkal, hiszen a számok azok tények, de én semmilyen hátrányos képi megjelenítéssel (szaggatás, elsötétülés, meg amiket alant felvázoltatok) nem találkoztam.
    Két pörgősebb rts-t is kipróbáltunk. Én az Empire Earth-al löktem vagy 5-6 órát az éjjel, rengeteg 3D-s egység, robbanással, az öcsém pedig a Rise of the Nationnal nyomult órákon át, ami szintén hasonló kategória. Ott sem volt probléma. Na meg néhány órányi Battlefield1942 is vot full grafikával, de ezt a munkahelyi 15"-os TFT-n is szoktam nyomni multiban és ott sem volt probléma. Viszont én nem is vagyok szakértő ebben a témában. Egy erre kihegyezett sasszemű monitorguru már lehet, hogy a fejét csóválva tenne lefitymáló megjegyzéseket.
    Összefoglalva egy átlag felhasználó nem érez minőségromlást a képfrissítésben, a látványvilág viszont elismerő csettintést vált ki belőle és mindenképpen a crt-k fölé emeli.
    Ettöl függetlenül én leszek a legutolsó, aki rábeszél valakit egy TFT monitorra. Azt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy milyen monitort vesz. A mérleg mindkét serpenyőjében vannak érvek ellene is és mellette is. Mérlegelni pedig tudni kell.
  • CrucifX
    #2578
    uploaded!
  • CrucifX
    #2577
    Indiana Jones and the Fate of Atlantis-t elkezdtem feltölteni (10 mega), pici időt kérek mert közben megy nekem egy letöltés is.
  • pluhi
    #2576
    Hogy valami idevágót is mondjak:
    Discworld 2 2CD
    Last Express 3CD
    Zanzarah 1CD
    Rama 3CD

    Hogy már én is kérjek valamit:
    Indiana Jones and the Fate of Atlantis
    Zork Grand Inquisitor
    Zork Nemesis
    Myst-eket is feltehetnénk