33675


  • gyurmandia
    #2655
    Kellene egy olyan lista ahol megtalálható lenne a kalandjátékok magyarítása. (Bár lehet, hogy van:)
  • MerlinW
    #2654
    Van nekem Neverhood-om ha köll a népességnek
  • pluhi
    #2653
    Az oldala épp átalakulóban van...
  • Lacc
    #2652
    Nem találtam ilyen űrlapot az oldalon, úgyhogy inkább elküldtem Imykének a listát. Vagy berakom ide is ha kell.
  • Lacc
    #2651
    Oké, már keresem is Imyke odlalát! :D
  • moonster
    #2650
    Nekem megvolt anno, de eladtam! (neverhood)
    Az meg egy mekkora munkás játék volt. Szuper, mint Zenó! Teljes Gyurmakalandjatek.
    Massal fordulnék hozzátok!
    Nem tud valaki esetleg The longest Journey magyarításról?
  • CrucifX
    #2649
    Egyik kedvencem, zenéje máig favorit, szinten hetente beteszem a CD lejátszóba. Gombás gusztuskalankodás rulz ;)
  • CarajoEsp
    #2648
    Neverhoodot ismeritek?
  • CarajoEsp
    #2647
    Szerintem is a Director's Cut lessz. Ami semmivel sem jobb mint a sima:D Azért 999-ért láttam ,lehet beszerzem:D
  • pluhi
    #2646
    Az nem a Director's Cut?
  • Sephi
    #2645
    Tudtad hogy van Jack Orlando 2 ?! :) Havernek megvan es lattam a sajat szememmel de a neten sehol sem lelem!
  • LezLee
    #2644
    Passt akarsz? Nincs más dolgod, mint át kell menned a teszteken :))
    Először is készítesz egy listát az összes tulajdonodban lévő kalandjátékról, amit elküldesz Imyke oldalára (használd az oldalán található űrlapot). Ezután mi kinézünk egy olyan kalandot, ami feltöltésre érdemes, és már meg is kaptad a passt, hogy fel tudhasd tölteni a kívánt gamet. Ennyi:)
  • Axon
    #2643
    Köszönöm Mimacska a jókívánságot.
    Na meg persze mindenki másnak is köszönet, láttam egy rakással alant olvasgatva.
    Sajnos betegség miatt kevés a kollega, így ezen a héten is gályáznom kell péntek kivételével.
    Tegnap este tartottuk a legénybúcsút, úgyhogy most van egy érdekes arcom ;-)
    Az ftp-re meg töltögessetek szorgalmasan, azért lehúzni mindig lesz alkalmam, ha feltölteni nem is tudok vagy 2 hétig.
  • Lacc
    #2642
    Mit kell csinálni ahhoz hogy kapjak egy pass-t a serverhez? :) Vagy fizetős? :(
  • CarajoEsp
    #2641
    Volt régen egy olyan kaland ,amiben egy egész ökoszisztémát kellett fentartani ,egy laborban. Az nincs meg valakinejk?
  • mochee
    #2640
    Odüsszeia nem megy fel valamikor? Nekem az kéne de rohadtul
  • MerlinW
    #2639
    ha jól emléxem 2CD
  • MerlinW
    #2638
    volt fent BS1, én is innen töltöttem le:)
  • Lacc
    #2637
    Broken Sword 1 mekkora? Nem tudnád esetleg elküldeni ha nem nagy?
  • CarajoEsp
    #2636
    Nekem ezek vannak : Broken Sword1-2
    Neverhood
    Jack Orlando
    Shcizm
    3koponya avagy a ....
    Még megvan valahol: The 7th guest
    11th clock
  • Lacc
    #2635
    Éééés nemtöltödfel? :D
  • pluhi
    #2634
    Először FEL kéne tölteni.
  • LezLee
    #2633
    Nem. :))
  • Lacc
    #2632
    Ez a The Last Express nagyon jól hangzik! Le lehetne még tölteni?
  • MIMACSKA
    #2631
    Hogy áll a szerver??
    A TLJ kell még valakinek? Az elég nagy helyet foglal.

    AXON!!!!!!
    Sok boldogságot!!
  • pluhi
    #2630
    Emlékeim szerint a BS1 nem volt fenn az FTPn még. A 2 viszont már többször is.

    Kipróbáltam a The Last Express-t és szerintem nagyon jó game. Nem hagyományos kaland, mert realtime-os. A vonaton mindenki éli kis életét, jár-kel, eszik, alszik. Ha valakivel beszélni akarsz, meg kell keresned merre jár éppen. A történet is jónak igérkezik, a szinkron kiváló, minden akcentus a helyén van. A környezet grafikája renderelt és nagyon részletes, eredeti Orient kocsiról mintázva. A szereplők megvalósitása is elég egyedi. Roto-scoped technikával oldották meg az animációkat. Ez annyit tesz, hogy felvették blueboxban a jelenetet (60 szinészt szerződtettek), majd ráengedtek egy "Photoshop plugint", ami rajzfilmes hatást kelt. Az animáció igy szuperélethű lett, ahol van egyáltalán. A másik módszer, amit használtak, hogy állóképekből rakták össze a jelenetet. Pl. az intro is ilyen. Szvsz ez is hangulatos. Sajnos feliratozás csak ott van, ahol nem angolul beszélnek. Ez nagy kár, mert a játékban főszerepe van a dumának és a hallgatózásnak. Nagyon látszik a designon, hogy valami eredetit akart összerakni a Prince of Persia atyja. Megpróbálta közeliteni a mozit és a számitógépes játékot. Kár, hogy anyagilag akkorát bukott, hogy ráment a cége is.
    A Last Express simán megy XP alatt is.
  • Lacc
    #2629
    Server? Van server?
  • winnie
    #2628
    publik a szerver? érdemes végigolvasnom a fórumot a címért?:)
  • MerlinW
    #2627
    már mind fent volt a szerveren... talán egyszer majd visszakerünlnek ha nagy lesz rá az érdeklődés, és nem lesz más tölteni való...
  • mochee
    #2626
    Nekem megvan mind a kettő, és ha van rá lehetőség, akkor szívesen felrakom neked.
  • Lacc
    #2625
    Én már régóta hajkurászom a Broken Sword 1-2-t, nem tudjátok esetleg hogy le lehet-e szedni valahonnan? Cserébe akár fel is tudnék tölteni néhány kalandjátékot mint pl. Full Throttle, The Dig ilyesmik. bár ezek gondolom már rég megvannak mindnekinek.
  • MerlinW
    #2624
    Pluhi: az Indy 4 iso-t és a Simonra dobnék egy voksot. A Diskworld 2-ért meg hozzáírom a sörödet a többihez:)
  • pluhi
    #2623
    Legutóbbi eresztés:
    Real Myst
    Uru
    Zork Grand Inquisitor
    Indiana Jones and the Fate of Atlantis ISO
    Simon the Sorcerer Full talkie

    Akkor menjen fel a Discworld 2? Páran mondtátok, hogy kéne...
    Vajh nekem mi a kedvenc kalandjátékom?
  • CrucifX
    #2622
    Uhh, nekem egyértelműen a Monkey Island széria, azon belül is az első rész. Egyszerűen kifekszem Guybrush poénjaitól :) Nagyon tetszett a Grim Fandango is, nem beszélve a régi Indiana Jones-okról, a Broken Sword 1-ről és a The Dig-ről. Ha még eszembe jut valami szólok :)
  • CarajoEsp
    #2621
    Pedig a könyv nagyon jó lenne. Frankó történet volt a Templomosokkal. Mivel új vagyok megkérdem kinek ,mi a kedvence a kalandjátékokon belül?
  • CrucifX
    #2620
    Könyve sajnos nem, sry! Phantasmagoria-t sztem megvenni ajánlatos, ill azt sem: a játék borzalmas emellett pedig 6-7 CDn terpeszkedik. Bad Mojo pedig fent volt, a múltheti törlésnek azonban áldozatul esett.
  • CarajoEsp
    #2619
    Olvastam a forumban és sok mindenki beszél a Bad Mojo ,Phantasmagoria sorozatokról. Ezeket honnan lehet megszerezni,mert én sehol sem találomőket.
  • CarajoEsp
    #2618
    Hmmm. És emlékszel , magára a könyvre is? mert én jelentős összeget fizetnékegy eredetiért.
  • CrucifX
    #2617
    Nekem lenne, de 4 éve az extöritanáromnál van ;D
  • CarajoEsp
    #2616
    :D Látod ebben igazad van:D De én most nyomom és megszokható. Apropó van itt valakinek eredeti dobozos Broken Sword 1-e a hozzávaló Steve Jackson könyvel?