33675


  • MerlinW
    #2735
    Értettük főnökmacsek! Végezzük a dógunkat!:)
    Jó utat, oszt teljes élménybeszámolót kívánunk:D
  • Axon
    #2734
    Parancsot vettem főnökasszony ;-)
    Csókoltatom a delfineket!

    Véleményem szerint LezLee barátunk éppen most lépi át a pubertás kort és árgus szemekkel nézegeti az utcán az egyre rövidülő szoknyákat...
  • MIMACSKA
    #2733
    Sziasztok mindenki!
    Axon és Merlin! Mivel nemsokára elutazom ráadásul itt a jóidő, így nem sokat sgzek mostanság, kérlek felügyeljétek a szervert! (LezLee felelős el van tűnve mostanság)
    Passt csak megbízhatónak és a 10 giguszt ne lépjük túl
    pusz
  • Axon
    #2732
    A magyarítás topicban volt egy kijelentés, hogy a készítő már 80%-nál jár, de most segítőket keres. Talán keressétek ott vissza a beírását és aki csuklóból nyomja az angolt az jelentkezhetne egy kis segítségre. Már nem lehet sok hátra.
  • fucko
    #2731
    Monkey 3 nagyon jo lenne foleg ha telleg jon hozza magyaritas.
  • Axon
    #2730
    Szerintem bátran tolhatod mindkettőt.
    8,5 gigánál járunk.
    Esetleg törölhetők a következők:

    LBA2
    GK3
    Syberia 2
    TLJ (ezt amúgy is csak azért tettük fel, hogy a később csatlakozók is letölthessék)
  • Lacc
    #2729
    A Neverhood-ért ma délután fogom feltúrni az összes létező cd állványt itthon, szóval elvileg már este upload lesz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2728
    Üdvözletem!

    Mint azt Kolumbusz óta tudjuk, a tojás az létezik, s a megoldások is gyakran az orrunk előtt lebegnek!
    Ezek függvényében egy rohadt egyszerű módszerrel megoldottam a mi kis listánk helyzetét: WhereIsIt

    Aki nem ismerné, a WhereIsIt egy média katalogizáló program, mely képes mind a merevlemez, mind az összes cserélhető lemezmeghajtó tartalmát egy rettentően szisztematikus, átlátható rendszerbe, egy katalógusba rendezni.
    S amiért nagyon is remek ez nekünk: nem kell feltétlenül meglennie a CD/DVD-nek, hogy beilleszthessük a katalógusunkba, elég, ha egy "Új csoport"-ot adunk hozzá, s annak az adott (számunkra mondjuk el nem érhető) CD/DVD címét adjuk...
    Ugye már leesett?

    Ezzel egy gyorsan könnyedén kezelhető katalógust tudok kreálni magunknak, melyet mindenki könnyedén kereshet, az adott tételekhez pedig korlátlan mennyiségű kommentár fűzhető (így tehát megoldott az is, hogy később egy-egy honlap, leírás, netán a játékot segítő vegigjátszás címe is belekerülhessen... és még sorolhatnám!)

    Most elkészítem ennek a fényében a korábban HTMl-formátumban bütykölt "Játékmagyarítások" listámat, aztán a közben érkező és a már meglévő lista alapján a mi kis "RPG (Kaland)" katalógusunk is elkészül - hamarosan!

    Addig is, mindenki szerezze be a WhereIsIt-et!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #2727
    de csak ha szépeket:DDD
  • MerlinW
    #2726
    Neverhood még mindig nem ment fel, szal ha köll akkor monkey 3-am egyetemben feltolom. Reáksönöket kérek:)

    Pluhi: kössze a feltöltött játékoket, lassan pótlapra írom a pirospontokat:D
  • MerlinW
    #2725
    és persze, belépő a lista összeírásán kívül az arról egy általunk kiválasztott kaland feltöltése is...:)
  • Lord Myn
    #2724
    Igen, bocs, nem vettem észre. Privi ment vissza.
  • Axon
    #2723
    Itt eddig még nem kellett könyörögni senkinek. Minimális megbízhatóságot kellett csak felmutatni, hiszen teljes írási jogot kap mindenki a szerverre. Ez nem névtelen letöltő ftp.

    A listával kapcsolatban pedig egyértelmű voltam, sajnálom ha csak ennyi esett le neked.
    Egyvalamiben biztos lehetsz. Mi sem fogunk neked könyörögni semmilyen listáért.
  • pauly
    #2722
    Na jó,hát nem ér annyit,én csak 1-2 játékot akarnék,azért nem fogok könyörögni.
    Egyébként milyen listát?Amikkel játszottam?
    Akkor összeirom a 576kbyte-bol az összes régi kalandjátékot :)
    Kiderul,hogy még tesztet is ki kell tölteni ,mi? :)
  • Axon
    #2721
    El kell küldened kalandjáték listádat Imyke2000-nek. Erre ő remélhetőleg kiteszi az oldalára. Ekkor kapsz a szerverhez elérést.
    Legalábbis eddig így volt, de lehet, hogy amióta nem voltam változtak a szabályok és mostmár legalább két órát kell szobrozni letolt gatyával a Moszkva téren ahhoz, hogy megkaptd ;-)
  • mandm
    #2720
    ...és legalább hetente egyszer Kate Walker-ral álmodnak
  • pauly
    #2719
    És bizonyítani kell hozzá,vagy mi? :)
  • pauly
    #2718
    Na de jó
    Akkora nagy kalandjátékos azért nem voltam :)
  • Axon
    #2717
    Na bárki azért nem.
    Csak az igazi szőröstükű nagyöreg kalandfannok, akik emlékezetből végigtolják az összes létező kalandjátékot a Commodore 64-es időktől kezdve napjainkig.
  • pauly
    #2716
    Hi

    Nincs kedvem most vegigolvasni a forumot.
    Ti milyen szerverrol beszeltek? bárki tolthet rola?
    Mert engem is erdekelne akkor 1-2 kalandjáték.
  • Axon
    #2715
    Egy újabb jó hír!
    Készül a Monkey Island 3 magyarítása. Már 80 %-nál jár. Remélhetőleg itt már nem adják fel.

    Volt már fent a szerveren a 3. rész?
    Én a 4.-re emlékszem és miután leszedtem el is szórakozgattam vele egy darabig, de a harmadik rész egyáltalán nem rémlik.
    Ha nem lett volna még fent, akkor most a fordítás lehet az apropója, hogy a közeljövőben felkerüljön.
  • Axon
    #2714
    Visszatértem és örömmel látom, hogy 4 új kaland is felkerült az ftp-re.
    Tépem lefele őket. Bár kalandokban nem igazán volt hiányom az elmúlt napokban a való életben sem, azért jól fog esni végre egy kis virtuális kalandozás is.

    LBA rajongóknak.
    A készítő szerint a héten elkészül az LBA 2 teljes magyarítása. Az első rész magyarítása már régóta letölthető a készítő oldaláról.....ööööö.....amire most nem emlékszem...
    Infókat a Litle Big Adventure topicokban vadásszátok le ;-)
  • Vajákos Mimóza
    #2713
    Nézegessél e-mailt, Redguard-ügyben.
  • gyurmandia
    #2712
    Közben leesett, hogy személyesen mentem be érte és ezért nem volt rajta a posta meg csomagolás költsége... :)
  • gyurmandia
    #2711
    Fel teszem az újat, köszi. Az ár 2.490.- HUF volt. A honlapon más az ára nem is érte...
    Grim Fandago
  • pluhi
    #2710
    A GF elég nagy munka volt a maga 8000 sorocskájával, persze RPG-khez nem fogható. Nemrég láttam, hogy a Syberia 2-ben csak 1700 sornyi a szöveg. Ha most kezdted a játékot, kapd le innen az 1.01-es verziót. Annyira új, hogy ma csomiztam be. (Thx a hibajelentésekért xxx-nek és a többieknek.) Igazából már hetek óta áll a vinyómon, mert egy versforditás is jött, csak egy sorát át kéne irnia a szerzőnek, erre vártam. Nem jelentkezett újra, ezért ez még hiányzik most is.
    Az árat nem árulod el?
    Lord Myn: sg privit küldtem nem emilt, valszeg nem vetted észre.
  • gyurmandia
    #2709
    A fordítást nem kellene abbahagynod . Esetleg más kalandokat... De nem erőszakoskodom. Még játszom vele, szerintem nagyon az elején vagyok!
  • pluhi
    #2708
    Hi! Kösz. Mit nem kéne abbahagyni? Mennyi volt a game?
  • gyurmandia
    #2707
    Kedves Pluhi! Gratulálok a Grim Fandango fordításodhoz! Szerintem nem kellene abbahagynod (ez most egy kicsit stuffolás . Be tudtam szerezni a játékot (Automex) és felraktam a magyarításodat. Még a játék elején tartok de az látszik, hogy egészen kivételes a hangulata! Még egyszer gratula, és köszönöm!
  • Randal
    #2706
    Nincs meg valakinek a Morrowind - BATTLESPIRE és a Morrowind - REDGUARD?
  • CarajoEsp
    #2705
    Lacc elcsempészed előllem a NeverHood feltöltést:D
  • pluhi
    #2704
    Felért a Last Express is. Mint mondtam nincs benne feliratozás, szal aki nem érti az angolt hallás után, az nehezen fog boldogulni vele.
  • pluhi
    #2703
    Asszem kell a launchpad is. Aztán jobbkatt a setsound-on, launch with vdms. Itt lehet konfigolni részletesen. Kiválasztod milyen hangkarit emuláljon, azt belövöd a setsounddal. Majd jobbkatt az inditó exe-n, beállitod ugyanezeket, mscdex támogatás is kell valszeg. Ennyi. Nálam az SB16 emulálást nem komálta, SBPROnál jó volt a hangja.
  • CrucifX
    #2702
    Ha esetleg valaki érdekel, én fel tudnám tölteni az OST-jét. Józanul, részegen egyaránt alkalmazható, a hatás nem marad el :)
  • Lacc
    #2701
    Köszi szépen mindenkinek a pass-t, a Neverhoodot akkor megpróbálom előásni!
  • fucko
    #2700
    Es pontosan mit kell csinalni a vdmsounddal?Feltelepitettem de nemtom mit kell utana csinalni, es meg mindig fekete kepernyo es kilep a dw2.
  • pluhi
    #2699
    VDMSound-dal megy XP alatt is. DosBox-szal is.
  • Vajákos Mimóza
    #2698
    Egyéb, felmerülö problémák leküzdésére itt van még némi javitás a Korongvilág 2-höz:

    << Patch #3 - link hozzá innét >>

  • Lacc
    #2697
    Srácok nem kaphatnék pass-t? :( Ez a The Last Express nagyon érdekelne. Feltölteném a The Dig-et, vagy talán a Full Throttle-t?
  • Lord Myn
    #2696
    Rendben, akkor majd várom a mailed.