33675


  • MerlinW
    #2495
    Ne aggódj Macsek, mi azért még szeretünk.
    Imyke biztos gondokkal küzd, mert igaz ír más topikokba, cseppet mintha stresszes lenne... Néhol elég ingerült hozzászólásai vannak..:)

    Nah, majd megoldódik, mint minden a savban a algopirin, mi meg reménykedünk nincs gázz.

    A kalandoldalt megcsinálom a hétnek a végén, és közkívánatra ha kívánjátok felrakok rá egy MerlinW szlengszótárat is.

    Nah, nem osztom tovább az morzsákat, ugyis isszátok szavaimat, ingyen pedig nem oktatok:)

    További szép napsütést!
  • Axon
    #2494
    Igen olvastam róla, sőt meg is néztem, de elakadtak már a betűkészlet kiválasztásánál. Ez tényleg igaz, mivel az oldalon az ékezetes betűk helyén mindenféle vezérlőkarakterek jelennek meg. Szerintem csak egyszerűen kevesebb az ideje, na meg el is kedvetlenedett egy kicsit. Lopják a fáradságos munkáit.
    Viszont azért néha-néha ide is benézhetne mint régen, hiszen a többi topicba azért folyamatosan írogat. Ez a topik nem pörög olyan észvesztő tempóban, hogy ne lehetne követni.
  • MIMACSKA
    #2493
    Na ezt nem hiszem. Szerintem lehet valami más ámiért nem foglalkozik annyit a régi oldalával. Azt hiszem csinálnak valami új magyarítás portált vagy ilyesmit....
  • Axon
    #2492
    Látod-látod Macsek.... Imy már nem szeret....
  • Axon
    #2491
    Az tényleg jó lenne ha megcsinálnád. Imyke mostanában kicsit elfoglalt a frissítéshez.
    Szerintem simán le lehet szedni az eddigi listát Imyke oldaláról és azt kiegészítgetni. Én is tervezem, hogy elkészítem az új frissített listámat és majd elküldöm.
    Szerintem itt a legjobban Pluhi listája változott. Hihetetlen mennyiségű alíg beszerezhető árút cibált le mostanában, amiknek a neveit alant közétette.
  • MIMACSKA
    #2490
    Nekem is feltünt, hogy Imy alig jár errefelé...
    hmmmm.
    kár :(
  • Axon
    #2489
    Köszi!
    Ennek még pont van hely az ftp-n.
    Leszedem a réóta törlésre jelölt Grim F. -t is, így újabb 2 cd-nyi helyünk lesz.
    Jöhetnek az újabb kérések.
  • LezLee
    #2488
    Akkó legközelebb mellékeld hozzá a Merlin féle szlengszótárt is :)))))
    Amúgy nekem sem volt egyértelmű ez a "zsírosfalat" :)
  • MerlinW
    #2487
    sztem küld el nekem is, oszt majd én csinálok egy kicsike kalandweboldalt, mert Imyke ugy látszik el van havazódva.
    Pedig már tavasz van... hmmm
  • MerlinW
    #2486
    jajmááá:D
    zsírosfalat = nagyonjó:) ez amoan Merlines szleng vagy micsuda..:)
  • mochee
    #2485
    Imykének küldtem, mert neki van honlapja, és mert Axon azt mondta. Neked is elküldöm ha kell.
  • mochee
    #2484
    Zsírosfalat? Nem vagyok kövér, de most már komolyan felteszek valami képet magamról ezek után...
  • MerlinW
    #2483
    neked ment, nem magamnak
  • MerlinW
    #2482
    ööö zsírosfalat, de kinek küldted el?:D
    Imyke, te még élsz?:)
  • mochee
    #2481
    Elküldtem a listámat, csak senki nem mondta, hogy hogyan van a kapcsolatfelvétel. Ahogy látom ez a forum eléggé él, szal ha az én listámból kéne valami akkor tudjátok, hogy ide folyamatosan látogatok. Odüsszeiát nem tervezitek felrakni?
  • MerlinW
    #2480
    Itt egy kis kaland!
  • pluhi
    #2479
    Ja, 627Mb lesz.
  • pluhi
    #2478
    Mászik fel. Nézz rá, hogy elfér-e, mert neccesnek tűnik.
  • MerlinW
    #2477
    már aszittem becsapódott valami nagy, gyors és veszélyes, oszt meghót mindenki, csak én éltem túl... oszt akkor egy csomót állhatnék sorban az adóhátralékbefizető papírommal...
  • Axon
    #2476
    Szerintem mehetne egy kis feltöltögetés.
    Jöhetnek a kérések.
    Nekem Pluhi-hoz lenne máris egy kérésem.
    Az LBA2 -t szeretném beszerezni. Ha lesz egy kis szabad időd és szabad sávszélességed, akkor felnyomhatnád.
    Előre is köszi.
  • MerlinW
    #2475
    Hát héééé, 3 napja senki? Nono, nem leszünk így jóban...
  • szurmakotium
    #2474
    Dark Side of the Moon egyike volt azon játékoknak amibe bele kezdtem és nem fejeztem be ... valahogy nem volt olyan lebilincselő ...

    Black Dhalia viszont a mai napig bent van a top 10-ben nálam ... Szuper filmszerű játék prerenderelt hátterek előtt ... Szuper zene, jó minőségű grafika, lendületes nyomozós story a "Torso Killer" után ...
    még Dennis Hopper is játszik benne ...

    dark mystery, psyhopatic serial killer, occultism ... mi más kell még egy jó kalandjátékhoz ??

    Igazán sajnálatos hogy, ilyen játokat nem csinálnak pedig a DVD most éli fénykorát ... most aztán már nem kellene cd-ket cserélgetni ;)
  • LezLee
    #2473
    Ja, hát az Adventure comp. utolsó pár hónapi aktivitásával elérte, hogy most már mindenki erős fenntartással fogja fogadni a játékait.
    Én mindenesetre reménykedem benne, hogy ez az Aura más lesz :))
    Aztán majd jön a pofon, amikor megjelenik és pár perc játék után uninstall... De a remény hal meg utoljára :)))
  • CrucifX
    #2472
    Igen, de ez csak azért sem 8 :) Az ilyenekkel az a baj, hogy 5 percenként kell CD-t cserélni. Ha újra kiadnák DVD-n sztem a retro mániások (köztük én is) szaladnának megvenni, mert alapvetően nagyon jó kis játékok!
  • pluhi
    #2471
    "Szintén Blueboxos, de sokkal jobb kivítelben és nem ilyen horribilis méretben"

    6 CD
  • MerlinW
    #2470
    jah ez az Aura nevü valami.. (from HCG:))
  • MerlinW
    #2469
    áájjj Adventure Comp. nem áll le a kakikkal... jájj..
  • MerlinW
    #2468
    Ez nem gyenge beszólás volt... te jól kész vagy barátom..:DD

    Alone 4 nekem is bejön, nem egy silent hill, de nem is alone-és, mindenesetre kellemes. Forever után feltétlenül:D

    Dahlia sztem felejtős a 8 CDjével...
  • CrucifX
    #2467
    :) Sajnos nem voltak a toppon a videótömörítésben, maga a játék alig 5-6 óra alatt végigvihető. Egy sorozatgyilkosról szól, nyomozás ezerrel, természetesen film-noir stílusban.
  • Axon
    #2466
    Black Dahlia (8 CD) !
    8 cd!!!
    Atyaég, még csak most látom. Mi van azon a 8 cd-n? Csak nem Bil Klinton és Mónika Lujinszki privát videója a fehérházból?
  • Axon
    #2465
    Ó, ahogy Pluhi-t ismerem délutánra beszerzi neked a fellelhető összes verzióját cd image-ben, az összes megjelent kiegészítővel, patch-el, poszterrel, dobozzal és a készítők saját kezű aláírásával
  • CrucifX
    #2464
    http://www.the-underdogs.org/game.php?id=3680
  • CrucifX
    #2463
    Ohh, Black Dahlia. A Blueboxos ad-k utolsó képviselőinek egyike, de szép is volt ;)

    Valakinek véletlen nincs meg a Dark Side of the Moon c. játék? Anno nagyon jól elszórakoztam a demójával, de sajnos a fullra soha sem tudtam rátenni a kezem :( Szintén Blueboxos, de sokkal jobb kivítelben és nem ilyen horribilis méretben. V esetleg a Blade Runner.
  • Axon
    #2462
    Tegnap végre kipróbáltam az Alone 4-et. Mondjuk a Forever World után szükségem volt arra, hogy valamibe belelőjek :-)
    Nagyon bejött. Én anno a demójával játszottam és nagyon tetszett.
    Az Alone sorozatból a legjobban az első rész jött be, na mondjuk ez érthető is, mivel előtte ilyet még sosem láttunk. Az sem elhanyagolható, hogy egy Lovecraft novella alapján készült a játék és számomra Lovecraft volt sokáig a legkedvencebb kedvenc. Minden Magyarországon megjelent írása megvan, legalább is amiről tudok, bár szerintem mindről tudok :-)
    Ajánlani azért nem tudom nyugodt szívvel mindenkinek, mert az idő múlásával én is változok és az ízlésem is csiszolódik, nemesedik, így már inkább csak a nosztalgikus emlékeim szépítik meg olvasmányos élményeimet.
  • Axon
    #2461
    Wow!
    Jólhangzó nevek.
    Az LBA 2 máris érdekelne, nekem csak ripben van meg. Készül a magyarítása is. Egy igazi fanatikus srác készíti, aki az első részét is lefordította. Legutóbb azt mondta, hogy a 2. rész is nemsokára kész lesz.
    A Goblins 3-at majdnem végigvittem egyszer, de egy vinyógond miatt elveszett a mentésem és nem volt lelkierőm újrakezdeni.
    Nekem hihetetlenül tetszett, remek ötletek voltak benne. Csak az a laboratóriumos pálya nem jött be, amikor mindenféle főzeteket kellett kotyvasztani. Azt már a Kyrandia 2-ben is utáltam.
    Az LBA 2-t felnyomhatnád a szerverre, ha nincs ellenvetés. Van még úgy is 1 cd-nyi hely, na meg a Grim F. is ki lett jelölve törlésre ha van feltöltendő anyag.
  • Axon
    #2460
    A Forevert én is kipróbáltam. Már igazi dzsungelharcos vagyok.
    Nem tudom mi abban a hűdejó ha 15 képernyőn át klikkelgetek magam elé az ösvényen.
    Mondjuk az álarcos gyerekek idétlenkedése nem volt rossz, de ettől még nem lesz jó egy kalandjáték.
    Titkos vágyam hátha eljutok a semmibe nyíló ajtóig...
  • Axon
    #2459
    Nem voltam.... ő szokott eljönni hozzám.
    Nem tudom mit akar, én csak ülök a szép kis kertrenéző szobámban - monjuk azok a fránya rácsok erősen zavarják a kilátást - így nem is igen szeretem nézegetni a kint sétáló pizsamás emberkéket.
    Én csak játszom a műanyag katonáimmal és néha bejön egy nővér letörölni a számról a nyálbuborékokat. Ezt a kellemes idilli légkőrt zavarja meg néha az a fránya pszichológus, nyomkodja a kezembe állandóan a hülye papírlapjait, azokkal az idióta tintapacákkal...... ehhh...... bekapom a nagylábamujját....
  • pluhi
    #2458
    Aszongyahogy:
    LBA 2 (1 CD)
    Goblins 3 (1 CD)
    Black Dahlia (8 CD)

    Nemsoká:
    Shivers
    Phantasmagoria 1,2
  • MerlinW
    #2457
    kb egyszinten van azzal a forever kakival, letöltöttem, telepítettem 5 perc játék után töröltem... nem ajánlom...
  • LezLee
    #2456
    Ezt hívják skizofréniának :))))
    Hmmm, voltál mostanában pszichológusnál? :))