33675


  • pluhi
    #2895
    Olyan hűvös voltam, hogy épp most fejezte be a Winrar a 4 ISO tömcsizését. 1.56G hely kell.
  • IMYke2.0.0.0
    #2894
    Akkor - hűvösségedből kiolvasom - nem lehet arról szó, hogy felkerüljön a PT...
    Más vki?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2893
    Most kb. 7,3 GB van lefogva az FTP-ről...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • pluhi
    #2892
    Jól tudod.
  • IMYke2.0.0.0
    #2891
    Tudom, hogy nagy kérés, meg én nem is töltöttem fel még az FTP-re (a mag az tudja, hogy nem tudok), de most előhozakodnék egy régóta áhított RPG-vel: Planescape Torment [4CD]
    Nem mai gyerek, de akik ismerik a Bioware termékeket, Baldur's Gate-sorozatot, sejtik milyen jó...
    Ha lenne hely számára, és mondjuk még ebben a 10 napban (30-ig lehetek netközelben!) feltenné nekem valaki - Pluhi neked megvan, úgy tudom - annak örökké hálás lennék!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • CrucifX
    #2890
    Blue Boxos, nem csoda.
  • CarajoEsp
    #2889
    Jeesszus. :D
    Ezt sose gondoltam volna.
    6 cd? Az szép összeg.
  • pluhi
    #2888
    Tul. csak 60 órás feltöltés lenne. Szal egyedül nem fogom feltölteni soha. Amúgy az első rész 1 CD, a második 6.
  • CarajoEsp
    #2887
    :)
    Sorry. Akkor nem beszélek róla. Nem tudtam mennyi hely. Nem akartam gondot vagy bármit okozni. Majd ha lessz hely ráér stb.
  • CrucifX
    #2886
    GB 1 20 mega cakkumpakk, igaz no soundos.
  • pluhi
    #2885
    3.5G anyagról beszélsz...
  • CarajoEsp
    #2884
    Hmm. Ha esteleg lenne hely, feltudná valaki dobni, a Gabriel Knight 1-2-t fullba? Mert a 3-mat leszedtem ,de nem akarom az 1-2 elött végigvinni.
  • pluhi
    #2883
    Látom nem sok minden történik erre. Elkezdtem megint a Fallout 1-et. Mivel az eredeti cd-ket elajándékoztam, lekaptam innen. Megnéztem az introt és végem volt megint. Hát ez ilyen.
  • MerlinW
    #2882
    pfff... de botrányos a főoldalon levő körkérdés állása....
  • MerlinW
    #2881
    kompatibilitás mód? dosbox? VMWare?
  • CarajoEsp
    #2880
    nekem sem megy. Azt írja nincs bent a cd:(
    Apropó még régebben ,olyan 1995 környékén játszottam ,egy akkor új játékkal ,ami Fps nézetes Rpg szerű valami volt (akár ez a Lol) és egy kiemelkedő része volt az ,amikor a főhőssel egy barlangba jutottunkés ott egy sárkány várt minket. Ha bárki ez alapján beazonosítaná ,mondja meg a nevét ,mertt szívesen végigtolnám megint.
  • Lacc
    #2879
    Hát amellett tényleg nem :)
    De nekem a Lands of Lore még mindig nem akar indulni... Úgy látom ez kimarad addig amíg nem lesz valami régebbi gép egy win98-al vagy hasonlóval :)
  • MerlinW
    #2878
    Én most a Star Wars Galaxyba szerettem bele... mellette nem sok kalandra lesz időm..:))
  • CarajoEsp
    #2877
    Nah végigvittem a Last Esypresst és meg kell mondjam ,azon kívül ,hogy eléggé rövid ,egy nagyon jó játék volt. Aki teheti nyomja végig ,mert nagyon sok érdekes karakter és frankó szitu volt benne.
  • mandm
    #2876
    Mi a gond vele?
  • MerlinW
    #2875
    jó nyaralást:)
  • CarajoEsp
    #2874
    Nekem is megy mindekttő jól ,csak azegynek a Hangja (főleg az első sárkányrepülésnél) olyan recsegő-ropogó. Magában a játékban már tökéletes.Lehet ,hogy azért van ,mert régi a játék.
  • Sephi
    #2873
    Lehet volt mar rola szo de probaltad a compatibilitasi alitasokat?

    Exe-re meny ra es Propreties majd compatibilitas es ott probalgasd....

    Nekem tokeletesen ment a LBA1 es LBA2-es is Xp allatt.
  • MIMACSKA
    #2872
    Léptem nyaralni!!! :)))))))))))
    Vigyázz szépen mindenre!!!!!!!!!!!!
    pápuszi
  • CarajoEsp
    #2871
    Leszedtem a Lba1-et. Namost feltettem Xp-re és tökéletesen be tudtam állítani a hangot és mindent(Furcsáltam is) , ám a hangja recseg-ropog és nem tudom ,hogy ez amiatt van-e ,hogy maga a játék bizony elég idős már vagy ez nálam lévő hiba. Igazából nem recseg a játék közben ,csak a videóknál. Olya mintha kicsit akadozna. Gondolom a kora miatt van ,de ha másnál úgy szól ,mint egy Kodály akkor légyszi írja meg. Előre is thx.
  • Axon
    #2870
    Na leléptem egy hétre a balatonra.
    Töltögessetek szorgalmasan :-)
    Üdv mindenkinek!
  • Axon
    #2869
    Őszinte tiszteletem.
    Elképesztő miket tudsz felhajtani a neten.
    Remélem közkincsé teszed számunkra is legújabb szerzeményed.
  • Lacc
    #2868
    Ezt a Lands of Lore-t nem nagy sikerül elindítani? Nektek megy?
  • pluhi
    #2867
    Ja, múltkor azért nem irtam DCn, mert késő volt és nem volt kedvem gépelni. Ha visszakeresel, megtalálod a feltételeket.
    Hosszú hónapok szenvedése után lejött a City of Lost Children ISO.
  • MerlinW
    #2866
    Pluhi tud részleteket mondani:)
  • wolfi2
    #2865
    hali, pluhi mondta dc-n, hogy itt valoszinuleg megvan vkinek a The Longest Journey ftp-n.. ennek reszleteirol
    tudna nekem vmit mondani, akar emilben vagy priviben? thx
  • MerlinW
    #2864
    SMSWEBes, de ajánlom figyelmetekbe: http://gamelib.fw.hu/
  • Axon
    #2863
    Ígéretemhez híven összeállítottam programjaim listáját.
    Nekem sajnos most nincs időm puccos táblázatba szedni - bár szívesen megtenném - ezért csak a DVD-im tartalmát tudom megosztani veletek.

    Mazsolázgassátok
  • MerlinW
    #2862
    még nem kezdtem tölteni, megvárom míg szólsz:D
  • MerlinW
    #2861
    plíz használd a "Válasz" gombot, mert így sosenem tom kinek írsz:DD
  • CarajoEsp
    #2860
    Mélg ne tltsd nincs fent teljesen.
  • Marcus_
    #2859
    Hali!

    Tudtok segiteni esetleg Morrowind alapjáték letöltésében?
  • mandm
    #2858
    LoL fent van. Vegyétek, vigyétek, tőcsétek
  • MerlinW
    #2857
    ezt most kinek?:D
  • CarajoEsp
    #2856
    Végigjátszod és siránkozol aZ elvesztegetett idő után:D Énis azt szoktam:D Ala Postal 2.